فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

1401

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
چرا مشكلاتم حل نمي‌شود
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
زندگي با مردان لجباز
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
خويشتن 2 ميليون ساله (تحليل كهن‌الگوي خويشتن يونگ)
راهنماي عملي روان‌درماني مثبت‌نگر (ويژه درمانگران و مشاوران)
كاربرد فنون تسهيل‌گري و مهارت‌هاي مسئله‌يابي و تصميم‌گيري در علوم انساني (مددكاري اجتماعي)
نگاهي به بنيادهاي نظري فراشناخت و مولفه‌هاي آن
آموزش دانش‌آموزان با كم‌تواني ذهني
 • 195,000 تومان
 • با تخفیف: 195,000 تومان
آغوشي براي ذهن كودك (مداخلاتي مبتني بر ذهني‌سازي براي كودكان نوجوانان و خانواده‌هاي آنها)
درآمدي بر اگزيستانسياليسم
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
فرزندپروري نوين ‌(استعدادهاي ذاتي كودكان و آنچه ما از آنها مي‌سازيم)
آزادي راستين (فلسفه عملي اسپينوزا)
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان

چرا مشكلاتم حل نمي‌شود

 • 100,000 تومان

همه افراد درگير مسائلي هستند كه غالباً براي حل‌شان دچار مشكلاتي مي‌شوند. نويسندگان اين كتاب، ابتدا به شكلي قابل درك به روش‌هاي ناكارآمد حل مسئله اشاره مي‌كنند، سپس پنج شيوه‌ي ساده و اثرگذار براي حل مسائل معمول را مطرح مي‌نمايند. خوانندگان اين كتاب جذاب و تمرين-محور مي‌آموزند كه چگونه موانع شخصي خود در مسير حل مشكلات زندگي را شناسايي كنند و بر آن‌ها قائق آيند.

زندگي با مردان لجباز

 • 95,000 تومان

موضوع اصلي اين كتاب «لجبازي» در گروهي از مردان است. در وهله‌ي اول به شما كمك مي‌شود تا بدانيد مرد لجباز كيست و چه ويژگي‌هايي دارد. در ادامه به‌تفصيل به اين نكته پرداخته مي‌شود كه چگونه در عين حال كه از مرد لجباز حمايت عاطفي مي‌كنيد به او واكنش سالم نشان بدهيد. آن‌چه خواندن كتاب پيش رو را حائز اهميت مي‌سازد اين است كه شما مسئول تاثيرات و مشكلات احتمالي ناشي از چنين ويژگي‌اي در رابطه‌تان نيستيد و از آن مهم‌تر اين‌كه شما مسئول تغييردادن او هم نيستيد. اميدوارم اين كتاب به شما كمك كند تا هم درك بهتري از مشكل مردي كه مقابل شما لجبازي مي‌كند داشته باشد و هم بتوانيد وارد يك تعامل موثر و سازنده با او شويد و از خودتان محافظت كنيد.

خويشتن 2 ميليون ساله (تحليل كهن‌الگوي خويشتن يونگ)

 • 65,000 تومان

رويكرد روان‌كاوانه به زندگي بر باور به ساحت ناخودآگاه بنا شده است، اما راجع به چيستي اين ساحت اختلاف‌نظرهاي گستردهاي وجود دارد كه به انشعاب‌هاي اساسي در مكتب روانكاوي دامن مي‌زند. ساحت ناخودآگاه از منظر فرويدي جنبه‌ي پست‌تر وجود ماست، انساني بدوي و كودكي تربيت‌نشده كه گرچه در اسارت خودآگاهي مدرن ما قرار دارد، طي زمان بيداري ما اعتراض خود را با علائم روان‌نژندانه و به كمك مكانيزم‌هاي دفاعي بروز مي‌دهد. درحالي ‌كه در ديدگاه يونگي، اين ناخودآگاهِ شخصي ماست كه حاوي اميال مهارگسيخته و هوس‌هاي كودكانه‌مان است ولي ناخودآگاه جمعي ما حاوي «غايت آمال» ما، غرايز فرهنگي‌مان و سرچشمه‌ي فهمي وسيع و «فرا فردي» از زندگي و زاينده‌ي بصيرت‌هاي عميق و هنر متعالي است. بنابراين، اينكه ساحت ناخودآگاه را ساحتي برتر از خودآگاهي بدانيم، در حوزه‌ي روان‌شناسي معاصر، ديدگاهي يونگي است. در عصر پيش‌مدرن چنين نگاهي غالب بود. در جريان روان‌شناسي پساصنعتي، كارل گوستاو يونگ بود كه دوباره ساحت پررمزوراز رؤياها را ساحتي عُليا دانست. يونگ مي‌گويد: «از نظر فرويد، ناخودآگاه ما همچون مهدكودكي است، من هم اعتراف مي‌كنم كه در درون خودم مهدكودكي دارم، اما حجم آن در مقابل حجم عظيم تاريخ ناچيز است.» نظر يونگ اين است كه تمام دستاوردهاي تاريخي بشر در ناخودآگاه عُلياي ما انباشته شده‌اند. كتاب ارزشمند «خويشتن دوميليون‌ساله» آنتوني استيونز شرح همين نگاه است.

راهنماي عملي روان‌درماني مثبت‌نگر (ويژه درمانگران و مشاوران)

 • 155,000 تومان

آنچه در مورد روان‌درماني مثبت‌نگر اهميت دارد اين است كه اين رويكرد درماني به مانند ساير رويكردهاي روان‌درماني در روانشناسي سنتي، نياز به برقراري ارتباط بين مراجع و درمانگر دارد و ساير عوامل مشترك درمان در اين رويكرد نيز مشاهده مي‌شود. علي‌ايحال رويكرد روانشناسي مثبت‌نگر در ايران، رويكرد جديدي محسوب مي‌شود و نياز دارد تا استادان، درمانگران و مشاوران در آموزش و كاربست يافته‌هاي اين حوزه از روانشناسي در كنار ساير رويكردهاي روانشناسي، اهتمام داشته باشند. اين كتاب ويژه درمانگران و مشاوران، استادان و دانشجويان رشته‌هاي روانشناسي و مشاوره علاقمند به كار و پژوهش در حوزه روانشناسي مثبت‌نگر تهيه شده است.

كاربرد فنون تسهيل‌گري و مهارت‌هاي مسئله‌يابي و تصميم‌گيري در علوم انساني (مددكاري اجتماعي)

 • 100,000 تومان

اين كتاب شامل دو بخش مي‌باشد كه بخش اول با نام فنون تسهيل‌گري شامل سرفصل‌هايي مانند: تسهيل‌گري، تاريخچه تسهيل‌گري، تسهيل‌گر كيست؟، قوانين در تسهيل‌گري و چند فصل ديگر است و بخش دوم نيز با عنوان مهارت‌هاي مسئله‌يابي و تصميم‌گيري شامل فصل‌هايي مانند: ويژگي‌هاي افراد فاقد توان حل مسئله و تصميم‌گيري، مراحل مهارت‌هاي حل مسئله و تصميم‌گيري، مهارت‌هاي مسئله‌يابي و تصميم‌گيري، مسئله چيست و چگونگي برخورد با آن به همراه چند بخش ديگر است.

دانش‌آموزان با اختلال نارسايي توجه بيش‌فعالي (راهبردهاي عملي براي معلمان مربيان والدين و متخصصان)

 • 75,000 تومان

كتاب دانش‌آموزان با اختلال نارسايي توجه - بيش‌فعالي (راهبردهاي عملي براي معلمان، مربيان، والدين و متخصصان)، كتابي بسيار كاربردي است كه راهبردهاي عملي براي مشكلات تحصيلي، رفتاري، اجتماعي و هيجاني دانش‌آموزان با اختلال نارسايي توجه - بيش‌فعالي ارائه مي‌كند. اين كتاب با رويكرد بهبود عملكرد دانش‌آموزان با اختلال نارسايي توجه - بيش‌فعالي در مدرسه نگاشته شده است اما راهبردهاي عملي ارائه شده در اين كتاب مي‌تواند براي معلمان، مربيان، والدين و متخصصان در بهبود عملكرد دانش‌آموزان با اختلال نارسايي توجه - بيش‌فعالي در حيطه‌هاي تحصيلي، اجتماعي، هيجاني، رفتاري و ... مفيد باشد.

نگاهي به بنيادهاي نظري فراشناخت و مولفه‌هاي آن

 • 170,000 تومان

امروزه فراشناخت به يكي از سازه‌هاي مهم و جاافتاده در روانشناسي و تعليم و تربيت تبديل شده است. فراشناخت، يا يادگيري چگونه يادگرفتن از مهمترين هدف‌هاي يادگيري و آموزش به شمار مي‌رود و از جمله مفاهيم بنيادي است كه به جمع پژوهش‌هاي روانشناسي تربيتي پيوسته است. فراشناخت علاوه بر اينكه به خودي خود، موضوع مورد علاقه بسياري از محققان است، بين حوزه‌هاي مختلف روانشناسي نظير تصميم‌گيري و حافظه، يادگيري و انگيزش و يادگيري و رشد شناختي، پل مي زند. فراشناخت مهم‌ترين پيش‌بيني‌كننده يادگيري نيز هست. محققان نشان داده‌اند كه فراشناخت و اجزاء آن نقش حساسي در موفقيت تحصيلي بر عهده دارد. به گواهي خيل عظيمي از تحقيقات، فراشناخت نقش بسيار مهمي در كنترل و نظارت بر فرآيند شناخت، پردازش شناختي، يادگيري، فهميدن، حل مسأله، حافظه، خواندن، نوشتن، باورهاي مربوط به انگيزش و… بر عهده دارد. يكي از مهم‌ترين هدف‌هاي غايي هر نظام آموزشي پيشرو، پرورش شهرونداني است كه بتوانند به طور مستقل و منطقي بينديشند و فرايندهاي شناختي خود نظير حل مسئله و تصميم‌گيري را رشد دهند. به همين دليل شناسايي ماهيت پيچيده فرايندهاي شناختي و عوامل موثر بر آنها و راهكارهاي پرورش آنها از اهميت فوق‌العاده‌اي برخوردار مي‌شود. يكي از مهم‌ترين مفاهيمي كه نقش برجسته‌اي در توسعه، كنترل و نظارت بر شناخت و فرايندهاي شناختي دارد، فراشناخت است. فراشناخت از كاربردهاي گسترده‌اي در نظام‌هاي پيشرفته تعليم و تربيت برخوردار شده و در بسياري از نظام‌هاي آموزشي مترقي، توجه به پرورش مهارت‌هاي فراشناختي (دانش نسبت به فرايندهاي شناختي، نظارت و مديريت بر تفكر و فعاليت‌هاي شناختي) از جايگاه ممتازي برخوردار شده و لازم است اين مفهوم به تدريج جاي خود را در گفتمان نظام آموزش و پرورش ما باز كند تا از رهگذر ورود فراشناخت به فرهنگ آموزشي كشور بتوان زمينه‌هاي استقرار جامعه‌اي مبتني بر آگاهي را فراهم نمود.

آموزش دانش‌آموزان با كم‌تواني ذهني

 • 195,000 تومان

اين كتاب، كتابي جامع است كه به شيوه بسيار منظم سازمان‌دهي شده است. در اين كتاب راهبردهاي ارزيابي و آموزش مهارت‌هاي تحصيلي و مهارت‌هاي زندگي دانش‌آموزان با كم‌تواني ذهني از دوره پيش‌دبستاني تا دوره جواني مورد بحث قرار گرفته است. در بخش نخست كتاب، مباني كم‌تواني ذهني ارائه شده است. در بخش دوم مسائل آموزشي دانش‌آموزان با كم‌تواني ذهني بحث شده است. بخش سوم، چهارم و پنجم به آموزش مهارت‌هاي تحصيلي و مهارت‌هاي زندگي دانش‌آموزان با كم‌تواني ذهني دوره پيش‌دبستاني، دوره ابتدايي و دوره دبيرستان پرداخته شده است. توالي فصل‌هاي كتاب به شيوه تحولي به خواننده كمك مي‌كند كه رشد افراد با كم‌تواني ذهني، نيازهاي هر گروه سني و مقطع تحصيلي در دروه‌هاي مختلف و در گستره زندگي را بهتر درك كند. اين رويكرد به معلمان كمك مي‌كند تا نيازهاي هر گروه سني و مقطع تحصيلي و چگونگي برآوردن اين نيازها را بفهمند.

آغوشي براي ذهن كودك (مداخلاتي مبتني بر ذهني‌سازي براي كودكان نوجوانان و خانواده‌هاي آنها)

 • 125,000 تومان

اين كتاب درباره كاربست مفهوم و نظريه ذهني‌سازي در گستره‌اي از مداخلات درماني براي كودكان و خانواده‌ها مي‌باشد. ذهني‌سازي اكنون به عنوان عامل مهمي در روان‌درماني بزرگسالان به شمار مي‌رود و در اين كتاب نشان داده شده كه چطور اين مفهوم و ايده غني در خصوص تحول خود و روابط بين‌فردي مي‌تواند در بهزيستي و سلامت روان هيجاني كودكان و نوجوانان نيز مؤثر بوده و در موقعيت‌هاي باليني مختلف براي آنها مورد استفاده قرار بگيرد. در اين كتاب افزون بر معرفي سازه ذهني‌سازي و شيوه‌هاي ارزيابي آن در كودكان و نوجوانان، ارزش مداخلات مبتني بر ذهني‌سازي در حوزه سلامت روان كودكان و خانواده‌ها نشان داده شده و در نهايت كاربرد اين ايده در كار با گروه‌هاي متفاوت و موقعيت‌هاي باليني مختلف شرح داده شده است.

درآمدي بر اگزيستانسياليسم

 • 95,000 تومان

اگرچه اگزيستانسياليسم را پديده‌اي نو مي‌پندارند كه سابقه‌اي در تاريخ ندارد اما بايد گفت ريشه آن را در سنت فلسفي غرب مي‌توان تا دوران سقراط (469-399 ق.م) رديابي كرد. اگزيستانسياليسم تلاشي فلسفي است در التفات به خويشتن. تمركز آن بيشتر بر مسير كنش درست است تا مجموعه‌اي انتزاعي از حقايق.

فرزندپروري نوين ‌(استعدادهاي ذاتي كودكان و آنچه ما از آنها مي‌سازيم)

 • 85,000 تومان

وقت‌مان را براي همه چيز و همه كس صرف مي‌كنيم. اما زندگي خودمان چه مي‌شود؟ اصلا ما كيستيم و چه مي‌خواهيم؟ چند بار از خودتان پرسيده‌ايد چرا اين‌طور شده‌ايد؟ از چه كسي بيش‌تر از همه تاثير پذيرفته‌ايد؟ چه تجربه‌هايي بر شما تاثير عميقي داشته است؟ آيا هماني هستيد كه مي‌خواستيد باشيد؟ يا هماني هستيد كه بايد باشيد؟ آيا اين شما بوديد كه براي پيش‌روي در مسير كنوني‌تان تصميم‌گيري كرديد؟ آيا تلاش‌هايتان براي دست‌يابي به موفقيت واقعا شما را در مسير موفقيت قرار داده است؟ اين‌ها پرسش‌هايي است كه در اين كتاب مطرح كرده‌ايم و به دنبال راه‌حل‌هايي براي بيرون آمدن از اين بن‌بست هستيم. بن‌بستي كه چارچوب ذهني ما را درباره استعداد شكل داده است. اگر موضوعي را از جنبه‌اي ديگر بررسي كنيمء اغلب مي‌توانيم آن را به گونه‌اي متفاوت ببينيم. پس مواظب باشيد. ممكن است در اين كتاب به مفاهيمي برسيد كه تصورات گذشته‌تان را از نياز كودكان براي آشكارسازي استعدادهاي خاصشان و نيز درك والدين و متخصصان علوم تربيتي را از آموزش و تربيت كاملا تغيير دهد.

آزادي راستين (فلسفه عملي اسپينوزا)

 • 75,000 تومان

كتاب آزادي راستين را ادكينز براي دانشجويان مقطع كارشناسي فلسفه نوشته است. دانشجوياني كه آشنايي قبلي‌شان با اسپينوزا بسيار اندك است. پس نويسنده از طرح موضوعات دشوار پرهيز كردهء و كوشيده تا در متني خوش‌خوانء با مثال‌هايي جالب توجه و ملموسء بينش‌هاي فلسفي مهم را فهم‌پذيرتر كند. براي همين كتاب براي عموم خوانندگان نيز مي‌تواند مفيد باشد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1