فيلتر‌ها

توليدكننده
بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

1401

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
خط‌شكن باش (دانشمند زندگي خودت باش)
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
حد و مرزهاي بهتر
 • 100,000 تومان
 • با تخفیف: 100,000 تومان
داستان پيدايش (تاريخ عظيم همه چيز)
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان
اميد در تاريكي (تاريخ‌هاي ناگفته احتمالات بي‌كران)
تغييرات كوچك اتفاقات بزرگ
 • 99,000 تومان
 • با تخفیف: 99,000 تومان
اصل را نشانم بده (اصلي‌ترين توصيه رهبران براي ساختن رهبران جديد)
1 سال با نظم (365 ايده آگاه كننده براي كنترل نفس انعطاف‌پذيري ذهن و موفقيت)
ساده لوح كردن ما (برنامه درسي پنهان تحصيلات اجباري)
هلگولند (سر درآوردن از انقلاب كوانتومي)
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
رازهاي ذهن سعادتمند (بهبود شرايط مالي و ارتقاء روابط انساني)
روانشناسي سلامت (درك رابطه ذهن و بدن)
 • 300,000 تومان
 • با تخفیف: 300,000 تومان
عزت نفس واقعي در كودكان و نوجوانان
 • 124,000 تومان
 • با تخفیف: 124,000 تومان

خط‌شكن باش (دانشمند زندگي خودت باش)

 • 120,000 تومان

همه ما در طول زندگي‌مان بارها و بارها با محدوديت و ترس مواجه شده‌ايم. بارها به ما گفته شده نمي‌توانيم كاري را انجام دهيم و از خطوط و حد و مرزها بگذريم و پا را از گليم خود فراتر نهيم. ما سال‌ها به دنبال اهداف و روياهايي بوديم كه ديگران ديكته كرده‌اند. كتابي كه در دست داريد تجربه شخصي نويسنده و مصاحبه با كساني است كه خط‌شكن بودند. با خواندن مطالب كاربردي اين كتابء مي‌آموزيد بدون صرف وقت و هزينه‌ي اضافيء در هر زمينه‌اي كه به آن علاقه‌مند هستيد در اسرع وقت بر فراز قله‌ي موفقيت قرار بگيريد. امروزء‌ همين امروزء زمان تغيير باورهاي قديمي و گوش دادن به قلب و ذهن خودتان است.

حد و مرزهاي بهتر

 • 100,000 تومان

آيا در گفتن «نه» مشكل داريد يا دائما نيازهاي خود را فداي رضايت ديگران مي كنيد؟ اگر چنين است، كتاب "حد و مرزهاي بهتر" به شما كمك مي‌كند تا مرزهاي سالمي را در تمام جنبه‌هاي زندگي خود تعيين كنيد. اگر فكر مي‌كنيد كه در قبال شادي ديگران مسئول هستيدء از نااميد كردن ديگران مي‌ترسيدء يا در حال تقلا براي دفاع از خود هستيدء احتمالا در تعيين حد و مرزهاي سالم مشكل داريد. تعيين حد و مرز براي ايجاد و تقويت روابط ضروري است. تعيين اين محدوديت‌ها همچنين از شما در برابر روابط و افراد سمي محافظت مي‌كند. اين كتاب به شما ياد مي‌دهد كه چگونه بدون احساس ترس يا گناه در زندگي خود حد و مرزهاي سالمي تعيين كنيد. شما ياد خواهيد گرفت كه حد و مرزهاي خود را مشخص كنيد و بدانيد كه آنها در رفاه و آسايش شما نقش دارند. همچنين نكاتي وجود دارد كه به شما ياد مي‌دهد وقتي حد و مرزهايي تعيين مي‌كنيد و افراد از بابت اين حد و مرزها عصباني يا ناراحت مي‌شوند. چه كار بايد انجام دهيد و راهكارهايي به شما مي‌دهد كه بتوانيد نيازهاي خود را از آن طريق برآورده كنيد. اگر از داشتن احساس گناه خسته شده‌ايد يا از اولويت دادن به سلامت رواني و جسمي خود مي‌ترسيدء آماده هستيد كه كنترل زندگي خود را دوباره به دست بگيريد و روابط سالم و متعادلي ايجاد كنيدء با اعتماد به نفس خواسته خود را بيان كنيد و استعدادهاي كلي خود را بشناسيد.

داستان پيدايش (تاريخ عظيم همه چيز)

 • 110,000 تومان

من اين كتاب را با اين باور خوش‌بينانه نوشتم كه ما انسان‌هاي نوين محكوم به اين نيستيم كه در يك وضعيت فروپاشي و بي‌معنايي مزمن به سر ببريم. در بستر توفان آفرينش‌گر مدرنيتهء يك داستان پيدايش جهاني و تازه در حال آشكارشدن است كه همچون داستان پيدايش سنتي پر از معنا و حيرت و راز استء اما براساس تحقيقات علمي نوين و با پيروي از قواعد بسيار نوشته شده است. اين داستان هنوز فاصله زيادي تا كامل شدن داردء‌ شايد حتي به خاطر آن مجبور باشيم كه تفكرات داستان‌هاي پيدايش قديمي‌تر در مورد نحوه گذران يك زندگي خوب و قابل تحمل را هم در آن ادغام كنيم. ولي اين داستان ارزش مطالعه داردء چرا كه بر ميراث جهاني متشكل از اطلاعات و دانش كاملا بررسي شده تكيه مي‌كند و اولين داستان پيدايشي است كه تمام جوامع و فرهنگ‌هاي انساني سراسر جهان را در خود جاي مي‌دهد. اين يك پروژه جمعي جهاني است.

اميد در تاريكي (تاريخ‌هاي ناگفته احتمالات بي‌كران)

 • 65,000 تومان

اميد باور به اين است كه عمل ما اهميت داردء هر چند چگونگي و زمان تاثير آن و كيستي و چيستي تاثيرپذيرنده چيزهايي نيستند كه بتوان از پيش دانست. در واقع شايد ما نتوانيم حتي پس از واقعه از اين موضوعات آگاه شويمء اما در هر صورت اعمال مهم هستند و تاريخ پر از مردمي است كه تاثيرشان پس از مرگ قدرت بيشتري داشت. ربه‌كا سولنيتء نويسندهء مورخ و فعال اجتماعي متولد 1961 در آمريكا است كه حدود بيست كتاب با موضوعاتي چون اميدء روايت زندگي و تاريخء روابط انساني و فجايع اجتماعي و محيط زيستي نوشته و با نشرياتي چون گاردين و نيويورك تايمز همكاري مي‌كند. نوشته‌هاي سولنيت در قالب جستار يا جستار روايي هستند كه به دليل نثر غني و برجسته‌اش بسيار مورد توجه قرار مي‌گيرند.

تغييرات كوچك اتفاقات بزرگ

 • 99,000 تومان

اين كتاب در مورد چگونگي تاثيرگذاري بر ديگران و ترغيب آن‌ها به روش‌هاي موثر و اخلاقي استء و اطلاعات قابل استفاده در مورد بيش از پنجاه مورد از تغييرات اندكء اما كليدي را كه مي‌توانيد بلافاصله به كار گيريدء ارائه مي‌دهد. به علاوه توصيه‌هاي به روزشده و خاصي را در مورد شيوه‌ي به كارگيري اين اصول و همچنين استراتژي‌هاي متعدد ديگري كه توسط علم ترغيب عنوان شده استء ارائه مي‌دهيم. تمركز اين كتاب بر موضوع تغييرات كوچك است كه منجر به تاثيرات بزرگ مي‌شود. اينكه چگونه ديگران را تحت تاثير قرار دهيم و آنها را متقاعد كنيم (با روش‌هاي كاملا اخلاقي) كه احتمالا كوچك‌ترين تغييرات منجر به ايجاد بزرگ‌ترين تاثيرات مي‌شوند. ما اين نوع تغييرات را كوچك بزرگ مي‌ناميم. بياييد سفر خود را به علم جديد ترغيب با نشان دادن اينكه چگونه تغييرات اندك در متن نامهء هزاران شهروند را به اقدام و پرداخت بدهي ماليات خود ترغيب مي‌كند و صدها ميليون پوند درآمد اضافي به دفتر دولت مربوط واريز مي‌شودء شروع كنيم. سپس پيامدهاي تلاش متقاعدكننده‌ي خود را خواهيم ديد.

اصل را نشانم بده (اصلي‌ترين توصيه رهبران براي ساختن رهبران جديد)

 • 110,000 تومان

ماركوس باكينگهام در 1987 با مدرك كارشناسي ارشد در علوم اجتماعي و سياسي از دانشگاه كمبريج فارغ‌التحصيل شد. باكينگهام در طول هفده سال همكاري‌اش با موسسه‌ي گالوپء در هدايت پژوهش‌هايي در مورد بهترين رهبرانء مديران و محيط‌هاي كاري دنيا نقش داشته است. اين پژوهش‌ها اساس دو كتاب پرفروش او بوده‌اند: كتاب يكم: همه‌ي قوانين را بشكن: بهترين مديران دنيا چه كار متفاوتي انجام مي‌دهند. و كتاب دوم: كشف توانمندي‌ها. پاكينگهامء نويسنده‌ي مقالاتي پرمغز در نيويورك تايمزء فورچون و فست كامپنيء مشاوري مستقل و نويسنده و سخنران است و يكي از پيشروترين مراجع در مورد بهره‌وري و عمليات رهبري و مديريت دانسته مي‌شود. او عضو كميته‌ي مشاوره‌ي رهبري و مديريت وزارت امور خارجه است و با همسر و دو فرزندش در لس‌آنجلس زندگي مي‌كند.

1 سال با نظم (365 ايده آگاه كننده براي كنترل نفس انعطاف‌پذيري ذهن و موفقيت)

 • 150,000 تومان

مارتين ميدوز نام مستعار نويسنده‌اي است كه زندگي‌اش را وقف رشد شخصيتي خود كرده است. او به طور مداوم با ايجاد سختي‌هاي متفاوت و برگزيدن چالش‌هاي بزرگ سعي مي‌كند جنبه‌هاي مختلفي از شخصيت خود را نمايان كند. در طول سال‌ها تلاش او توانسته 40 ساعت بدون آب و غذا دوام بياوردء دو زبان خارجي را خودش به تنهايي ياد بگيردء در طول 12 هفته بيش از 13 كيلوگرم وزن كم كندء چندين كسب و كار موفق راه بيندازدء حمام يخ بگيردء چندين ماه در يك جزيره‌ي دورافتاده زندگي كند و در طول يك ماه كتاب داستاني 400 صفحه‌اي بنويسد. اما هدف او شكنجه دادن خود نيست. مارتين علاقه‌ي شديدي به عبور از مرزها و كشف نهايت وجود دروني خود دارد. يافته‌هايشء چه آن‌هايي كه خودش به شخصه تجربه كرده و چه آنهايي كه مطالب علمي هستندء كمك زيادي به بهبود كيفيت زندگي او كرده‌اند. اگر شما هم عللاقه داريد محدوديت‌ها را كنار بزنيد و به بهترين حالت خود تبديل شويدء‌ قطعا از اين كتاب لذت خواهيد برد.

ساده لوح كردن ما (برنامه درسي پنهان تحصيلات اجباري)

 • 65,000 تومان

اين يك كتاب پرفروش براي بيش از يك دهه است كه بسيار مورد تحسين قرار گرفته است، اين يك رساله راديكال در مورد آموزش عمومي است كه به اين نتيجه مي رسد كه مدرسه اجباري دولتي كار كمي انجام مي دهد، اما به جوانان مي آموزد كه از دستورات مانند چرخ دنده در ماشين پيروي كنند.

هلگولند (سر درآوردن از انقلاب كوانتومي)

 • 65,000 تومان

هلگولند جزيره‌اي بي‌دار و درخت در درياي شمال است، كه ورنر هايزنبرگ 23ساله توانست نظريه مكانيك كوانتومي را در آنجا خلق و دوراني از انقلاب علمي را آغاز كند. فيزيك كوانتومي انباشته از آراي غريب است كه منجر به بي‌شمار كشف و پيشرفت فناوري شده است و اكنون درك ما از جهان هستي مبتني بر نظريه‌هاي گرانش كوانتومي و مكانيك كوانتومي است، گرچه هنوز هم رازآلوده مانده است. كارلو روولي در هلگولند مي‌كوشد كه اين عرصه‌هاي رازآلوده را بكاود. جهان كوانتومي كه او توصيف مي‌كند، همان‌قدر زيباست كه تكان‌دهنده. آثار او همچون نظم زمان و واقعيت ناپيدا تا كنون به بيش از چهل زبان ترجمه شده است.

رازهاي ذهن سعادتمند (بهبود شرايط مالي و ارتقاء روابط انساني)

 • 68,000 تومان

اكنون ديگر برايم هيچ شكي باقي نمانده است كه كمك كردن به ديگران از اصول زندگي هر انساني است؛ اما نكته مهم‌تر اين است كه ما بايد بتوانيم ابتدا به خودمان كمك كنيم و سپس ياريگر ديگران باشيم. چنانچه خودمان را دوست داشته باشيم، آنگاه قادر به دوست داشتن ديگران خواهيم بود. ذهن انسان بزرگ‌ترين سلاح وي براي كمك به خودش و ديگران است. مغز به صورتي آفريده و طراحي شده است كه قادر به يافتن راه حل مناسب در هر موقعيتي خواهد بود؛ اما براي انجام اين كار به آرامش كامل همراه با تمركز نياز دارد تا بتواند از تمام توان خود استفاده كند. ذهن سعادتمند همان ذهن متمركز و آرام است كه با قدرت شگفت‌انگيز خلاقيت خود، باعث حل مشكلات زندگي و ايجاد نوعي زندگي همراه با شكوفايي براي فرد مي‌شود و بلافاصله آثار مفيد آن براي ديگران بروز مي‌كند. ذهن سعادتمند در حل لحظه، چندين راه حل كارگشا ارائه مي‌دهد، به مناسب‌ترين آن‌ها عمل مي‌كند، از نتايجش لذت مي‌برد، با مسئوليت‌پذيري كامل به مشكلات جديد لبخند مي‌زند، با اطمينان كامل به توانايي‌هاي خود، رو به جلو گام بر مي‌دارد و مثل اره‌اي است كه هر روز تيزتر مي‌شود.

روانشناسي سلامت (درك رابطه ذهن و بدن)

 • 300,000 تومان

كتاب «روانشناسي سلامت» «درك رابطه ذهن و بدن»؛ درس‌نامه‌اي است كه تحقيق جامعي درباره موضوعات روانشناسي سلامت ارائه مي شود؛ ارتباط مستحكم و روشني بين علم و دنياي واقعي ايجاد مي‌كند؛ بر شرح مباني علمي اين رشته و فرايندهاي زيربنايي آن تأكيد ويژه‌اي دارد، و مداخله‌هاي درماني براي جلوگيري از رفتارهاي ناسالم ارائه مي‌دهد. مفاهيم و شواهد متنوعي از ديدگاه هاي گوناگون بر غناي اين كار افزوده است. آوردن طيف گسترده‌اي از رويكردها و روش‌ها در روانشناسي سلامت باعث مي‌شود به درك جامعي از روابط بين ذهن و جسم برسيم. در بررسي مسائل و معضلات اين حوزه به جديدترين تحولات دنيا هم توجه شده است. مسئله اين است كه چگونه حالت‌هاي روحي و رواني به انحاي مختلف بر سلامت جسم تأثير مي گذارند و عوامل رواني چگونه در رفتارهاي گوناگون انسان مثلاً مراقبت هاي بهداشتي، بيماري و برخورد با بيماري مؤثر است.

عزت نفس واقعي در كودكان و نوجوانان

 • 124,000 تومان

همه پدر و مادرها دلشان مي خواهد فرزندان با اعتماد به نفس و توانمندي تربيت كنند كه در آينده فردي موفق و سربلند در جامعه باشد. مي خواهند فرزندشان خاص باشد، ناراحتي و نگراني نداشته باشد و مشكلي سر راهش نباشد. براي اين منظور هر كاري كه از دستشان بربيايد انجام مي دهند. غافل از اينكه اين كارها و تلاش ها در بيشتر مواقع جواب عكس مي دهد و منجر به آسيب به عزت نفس و اعتماد به نفس آنها مي شود و شانس برخورداري از يك زندگي با كيفيت و سالم را از آنها مي گيرد. حال بايد چه كنيم؟ كتابي كه در دست داريد توسط دكتر ايلين كندي مور متخصص برجسته روانشناسي باليني نگاشته شده است. او كه سال ها تجربه كار با كودكان و والدين را دارد، نظرات نويني درباره عزت نفس و راهكارهاي بهبود آن بيان مي كند. اين كتاب شامل ايده ها و راهكارهايي براي كمك به كودكان و نوجواناني است كه با عزت نفس پايين دست و پنجه نرم مي كنند. اما هيچ يك از اين راهكارها به ما نمي گويد تلاش كنيم به كودكان بفهمانيم كه شگفت انگيزند. درواقع، رويكرد بكار رفته در اين كتاب هيچ ارتباطي با ايده هاي قديمي، كه تلاش مي كردند به كودكان تلقين كنند خوب و دوست داشتني هستند، ندارد. در عوض، به ما كمك مي كند با تأمين نيازهاي اساسي كودكان براي برقراري ارتباط سالم، احساس كفايت و شايستگي و توانايي تصميم گيري و انتخاب، از تمركز بر خود و انتقاد از خود، كه گرفتاري اصلي افراد با عزت نفس پايين است، بكاهيم. در نهايت توصيه ما به شما اين است: از اين كتاب استفاده كنيد! راه كارهايي كه ايلين (كه خود چهار فرزند دارد!) پيشنهاد مي دهد به شما كمك مي كند روش صحيح پرورش عزت نفس سالم در كودكان را ياد بگيريد و فرزنداني شاد، سالم و موفق تربيت كنيد.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1