فيلتر‌ها

توليدكننده


بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

1400

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
قدرت مذاكره
 • 70,000 تومان
 • با تخفیف: 70,000 تومان
تمام اين مدت
 • 82,000 تومان
 • با تخفیف: 82,000 تومان
 عادت‌هاي خلاق (ياد بگيريد و در زندگي استفاده كنيد)
3 قطره خون
 • 29,000 تومان
 • با تخفیف: 29,000 تومان
واژگان جامع روانشناسي
 • 310,000 تومان
 • با تخفیف: 310,000 تومان
تفكر سريع و آهسته (ميني بوك)
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
خاطرات ماندگار و چيزهاي فراموش‌شده
 • 68,000 تومان
 • با تخفیف: 68,000 تومان
شكوفه و شب‌تاب
 • 75,000 تومان
 • با تخفیف: 75,000 تومان
قدرت مثبت‌انديشي
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
نيچه عاشق (جملات قصار و گزين گويه‌هايي درباره عشق از فردريش نيچه)
با احساست دنيايت را تغيير بده
 • 34,900 تومان
 • با تخفیف: 34,900 تومان
انضباط مثبت براي نوجوانان (روابط دموكراتيك ميان والدين و نوجوانان)

قدرت مذاكره

 • 70,000 تومان

قدرت مذاكره به ميليون‌ها نفر كمك كرده تا راه بهتري براي مذاكره ياد بگيرند. اين كتاب يكي از متون مقدماتي درباره كسب‌و‌كار در دوران مدرن است و براساس تحقيقات پروژه مذاكره‌ هاروارد نوشته شده است. اين پروژه شامل گروهي است كه به همه نوع سطوح مذاكره و حل و فصل تعارض‌ها مي‌پردازد. قدرت مذاكره استراتژي قدم به قدم و اثبات‌شده‌اي به شما پيشنهاد مي‌دهد تا بتوانيد در هر نوع اختلاف با ديگران‏، توافق‌هاي دوجانبه قابل‌قبولي به دست بياوريد. اين كتاب كه كاملا ويرايش و به روزرساني شده است، روشي صاف و پوست‌كنده و همه‌‌فن حريف به شما ارائه مي‌دهد تا بتوانيد مشاجرات زندگي خصوصي يا حرفه‌اي‌تان را بدون اينكه عصباني شويد يا گول بخوريد حل و فصل كنيد. روش مذاكره‌اي كه در اين كتاب شرح داده مي‌شود، مسائل و مشكلات را كنار مي‌گذارد و با بها دادن به منافع طرفين، گزينه‌هاي جديد پيش پاي شما قرار مي‌دهد و از معيار‌هاي عيني و بي‌طرف استفاده مي‌كند تا به دو طرف مذاكره كمك كند به توافق برسند.

تمام اين مدت

 • 82,000 تومان

وقتي همه‌چيز از دست‌ رفته، آيا مي‌شود عشق واقعي را پيدا كرد؟ رماني فراموش‌نشدني از نويسندگان كتاب پنچ قدم فاصله سر باندپيچي‌شده‌ام را به شيشه‌ي خنك پنجره‌ي ماشين تكيه مي‌دهم. مامان رانندگي مي‌كند و من به جلو نگاه مي‌كنم؛ به قطره‌هاي كوچك باران، در نور قرمز چراغ‌هاي‌ ترمز. دو هفته‌ي تمام گذشته است و هنوز هم باورم نمي‌شود. فكر مي‌كردم جدا‌شدن از او برايم بدترين درد است، اما اين را ديگر نمي‌توانم درست كنم. نمي‌توانم دستبند آويزدار را بيرون بياورم و همه‌چيز را درست كنم. او واقعاً رفته است. پنج روز پيش، در مراسمي در قبرستان محلي، به خاك سپرده شد و من آن‌قدر وامانده بودم كه نتوانستم بروم. به خانه كه مي‌رسيم، زير باران مي‌ايستم و جعبه‌ي مقوايي‌اي را كه از بيمارستان آورده‌‌ام به سينه‌ام مي‌چسبانم. داخلش كفش‌هاي مجلسي، بقاياي پاره‌پاره‌ي كت‌وشلوارم و دستبند آويزداري است كه در آن درهم‌وبرهمي پنهان شده و آن حلقه‌هاي بدون آويز زنجير كه هرگز پر نمي‌شوند. باران ناگهان بند مي‌آيد. سرم را بلند مي‌كنم و مي‌بينم كه چتري مشكي روي سرم آمده است. مامان مي‌خواهد به پانسمان خيس از باران دور سرم دست بزند، اما من آرام دستش را كنار مي‌زنم. نمي‌خواهم به من دلداري بدهند يا از من مراقبت كنند. به‌ هر حال ديگر فايده‌اي نخواهد داشت. -از متن كتاب «داتري و ليپينكات (نويسندگان كتاب پنج قدم فاصله) هنرمندانه عاشقانه‌اي افسانه‌اي براي آن خوانندگاني خلق كرده‌اند كه به شانس دوم و سوم و همچنين به عشق بعيد اما مقدر باور دارند.» ـ پابليشرز ويكلي «قصه‌‌اي عاشقانه‌ درباره‌ي دو نوجوان كه افسرده‌ي غم از‎دست‌دادن عزيزي‌ هستند و التيام را در يكديگر مي‌يابند.» ـ كركس ريويوز «آن‌هايي كه عاشق #پنج_قدم_فاصله شدند، اين يكي را درسته قورت مي‌دهند.» ـ بوك‌ليست

عادت‌هاي خلاق (ياد بگيريد و در زندگي استفاده كنيد)

 • 75,000 تومان

عادت‌هاي خلاق، سرشار از تمرين‌هاي كاربردي و هوشمندانه است. هريك از اين تمرين‌ها در خودهدفي نهفته دارند كه به زباني ساده بيان شده‌اند. تارپ در اين كتاب نحوه يادداشت برداري،، برقراري نظم و ارامش، ايجاد همكاري و هماهنگي بين ذهن و بدن و از بين بردن آشفتگي‌هاي ذهني را همزمان با پرورش و تقويت خلاقيت و نجات از بن‌بست‌هاي احتمالي آموزش داده است و در نهايت نشان مي‌دهد چطور با يك نفس عميق كار را شروع كنيد.

3 قطره خون

 • 29,000 تومان

«دريغا كه بار دگر شام شد، سراپاي گيتي سيه‌فام شد، همه خلق را گاه آرام شد، مگر من، كه رنج و غمم شد فزون... جهان را نباشد خوشي در مزاج، به جز مرگ نبود غمم را علاج، وليكن در آن گوشه در پاي كاج، چكيده است بر خاك سه قطره خون»

واژگان جامع روانشناسي

 • 310,000 تومان

ما در قلمرو روان‌شناسي، همانند ديگر قلمروهاي علمي، با واژگان بسياري سروكار داريم كه درون‌سازي كامل آن‌ها شرط درك مفاهيم بنيادي و انديشۀ زيربنايي علم روان‌شناسي خواهد بود. متخصصان و مترجمانِ مختلف، با توجه به زمينۀ تخصصي خود، تسلط بر زبان مبدأ و مقصد، صلاحيت علمي و از همه مهم‌تر متني كه واژه در آن به‌كار گرفته شده، معاني مختلفي را براي واژگان تخصصي پيشنهاد كرده‌اند. گذشته از زبان‌پريشي‌ها و مشكلات زباني كه در اين ميان به‌وجود آمده، كاربردهاي متعدد و معاني مختلفي كه مترجمان مختلف براي يك واژۀ خاص پيشنهاد داده‌اند موجب شده است كه مترجمان، دانشجويان و دانشورانِ اين حوزه در انتخاب برابرنهاد‌ها با مشكلات مختلفي روبه‌رو شوند و بعضاً در انتخاب يك معنا بر سر چندراهي بمانند. ازاين‌رو ما به‌عنوان پژوهشگران اين اثر، با توجه به اهميتي كه زبان و پردازش معنايي واژگان در دروني‌سازي مفاهيمِ زيربنايي و روان‌شناسي ايفا مي‌كند، اقدام به جمع‌آوريِ ترجمه‌هاي مختلف واژگان روان‌شناسي از متون مختلف كرديم و با ذكر منبع و متني كه واژه از آن گرفته شده و با استناد دقيق به مترجمي كه برابرنهاده را پيشنهاد كرده است، سعي كرديم تا ذهن خواننده را با حوزه‌هاي مختلف معناييِ هر واژه آشنا كنيم، تا خود خواننده با در اختيارداشتن مضمون‌هاي مختلفِ برآمده از هر واژه، معناي مطلوب و مناسب را براي متن خود انتخاب كند.

تفكر سريع و آهسته (ميني بوك)

 • 25,000 تومان

دنيل كانمن درباره بخشي به نام «درمانگر دو مغز» بحث مي‌كند؛ جايي كه مغز به دو سيستم تقسيم مي‌شود و ما را به فكر فرو مي‌برد. اين دو سيستم عبارت‌اند از: 1) سيستم 1؛ كه به سرعت و به‌طور خودكار كار مي‌كند و سيستم عاطفي نام دارد و معمولا تلاش زيادي نمي‌كند. 2) سيستم 2؛ كه كندتر است و به تلاش بيشتري نياز دارد و نظام‌مند و منطقي كار مي‌كند. مغز انسان در هر لحظه تنها مي‌تواند روي يك چيز متمركز باشد. ظرفيت پردازش مغز محدود است و نمي‌تواند حجم زيادي از اطلاعات را، مخصوصا اطلاعاتي كه مربوط به مسائل مختلف باشد هم‌زمان پردازش كند اما در عوض يك ويژگي فوق‌العاده دارد. اتوماتيك شدن. حفظ تعادل هنگام راه رفتن، نفس كشيدن، پلك زدن و تقريبا تمام واكنش‌هاي فيزيولوژيك ديگر كاملا به‌صورت خودكار توسط مغز انجام مي شوند. اگر قرار بود هر ثانيه به تمام اين تصميمات فكر كنيم فادر به انجام هيچ‌كاري نبوديم. تصميماتي كه در زندگي مي‌گيريم نيز از اين قائله مستثنا نيستند. حجم زيادي از تصميم‌گيري روزمره‌مان به‌صورت خودكار انجام مي‌شود.

خاطرات ماندگار و چيزهاي فراموش‌شده

 • 68,000 تومان

خاطرات ماندگار و چيزهاي فراموش‌شده مجموعه‌اي با موضوع خاطرات و غم و اندوه است. داستان‌هايي كه در اين مجموعه گردآوري شده، در مورد از دست دادن و اتفاقات بعد از آن صحبت مي‌كنند؛ از دست دادن يك عزيز، يك مكان، يك فرهنگ. نويسنده در اين داستان‌ها، دنيايي با مرزهايي باريك ميان گذشته و حال، دنياي مادي و معنوي و زندگان و مردگان ترسيم مي‌كند؛ مرزهايي كه كم‌كم محو مي‌شوند و خواننده را به فكر وا مي‌دارند كه شخصيت داستان كيست؛ روح انسان، روح يك حيوان، يك شئ و يا يك خاطره؟

شكوفه و شب‌تاب

 • 75,000 تومان

شكوفه و شب‌تاب، داستان عشقي وصف‌ناپذير ميان يك خلبان انتحاري و يك دختر جوان را در خلال جنگ جهاني دوم در ژاپن روايت مي‌كند. موسيقي، هانا و تارو را به هم مي‌رساند. جنگ، جدايشان مي‌كند. آيا ممكن است هشت روز كوتاه، براي يك نفر، به معناي يك عمر زندگي باشد؟

قدرت مثبت‌انديشي

 • 120,000 تومان

نورمن وينسنت پيل با نوشتن كتاب قدرت مثبت انديشي به ميليون‌ها خواننده كمك كرده است تا موفقيت و شادي را در زندگي‌شان تجربه كنند. او در اين كتاب معروف و پرفروش، قدرت ايمان را به نمايش مي‌گذارد. دكتر پيل با نقل كردن سرگذشت واقعي مردان و زناني كه براي مشاوره به او مراجعه كرده‌اند، به ما نشان مي‌دهد كه چگونه رسيدن به طرز فكر درست مي‌تواند زندگي افراد را به كلي عوض كند و كليد موفقيت در تمام عرصه‌ها باشد.

با احساست دنيايت را تغيير بده

 • 34,900 تومان

نيرويي در وجود انسان نهادينه شده است كه مانند ميان‌بر عمل مي‌كند و قدرتش بي‌نهايت است. خالق يكتا گوهري در وجودت مزين كرده كه تو را اشرف مخلوقات خوانده است. برخيز و حركتي ديگر را آغاز كن. با باورهاي قبلي خود وداع كن. يك روش ديگر را انتخاب كن تا به اهدافت نائل شوي. بايد به درون خود سفر كني. هر آنچه مي‌خواهي، در درون توست. فقط بايد آن را به ياد آوري. گمان نكن راه دشوار است، بلكه بسيار آسان و دست‌يافتني است. احساسات وجودت را در آغوش بگير تا مانند يك راهنما تو را هدايت كند. اين نيرو به تو كمك مي‌كند تا به آرزوهايت برسي.

انضباط مثبت براي نوجوانان (روابط دموكراتيك ميان والدين و نوجوانان)

 • 100,000 تومان

انضباط مثبت الگويي تربيتي مبتني بر فلسفه و روانشناسي فردي آلفرد آدلر است. در واقعء آدلر و همكار او رودولف درايكورس از اصطلاح «فرزندپروري دموكراتيك» استفاده مي‌كردند، مفهومي كه در كارهاي دايانا بامريند با اصطلاح «فرزندپروري مقتدر» در كارهاي مايكل پاپكين با عنوان «فرزندپرورري فعال» مورد استفاده قرار گرفت و جين نلسن و همكارانش نيز اصطلاح انضباط مثبت يا فرزندپروري مثبت را مترادف و به‌جاي «فرزندپروري دموكراتيك» به كار گرفتند.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1