فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

1396

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
كتاب مرگ (بازپيدايي روح و زندگي‌هاي موازي)
 • 12,000 تومان
 • با تخفیف: 12,000 تومان
هوش (هديه برتر)
 • 7,500 تومان
 • با تخفیف: 7,500 تومان
اسطوره رويا راز
 • 95,000 تومان
 • با تخفیف: 95,000 تومان
بهتر از قبل (هنر مهار كردن عادت‌هاي زندگي روزمره)
آليس در سرزمين عجايب (جيبي)
 • 59,500 تومان
 • با تخفیف: 59,500 تومان
روش‌هاي تحقيق براي علوم رفتاري
 • 140,000 تومان
 • با تخفیف: 140,000 تومان
آتش عشق زنت را شعله‌ور كن (رازهاي دلبري از زنان)
آتش عشق شوهرت را شعله‌ور كن (رازهاي دلبري از مردان)
مفاهيم كليدي فهم برنامه درسي
 • 50,000 تومان
 • با تخفیف: 50,000 تومان
جامعه‌شناسي نخبه‌پروري
 • 45,000 تومان
 • با تخفیف: 45,000 تومان
21 ويژگي بايسته رهبري (صفت‌هاي بايسته رهبري آن كسي باشيد ديگران آرزو دارند از او پيروي كنند)

كتاب مرگ (بازپيدايي روح و زندگي‌هاي موازي)

 • 12,000 تومان

كتابي كه پيش‌رو داريد، گزارش فشرده و كوتاهي از واپسين تحقيقات و يافته‌هاي شماري از دانشمندان و پژوهشگران معتبر جهان، طي شش دهه اخير مي‌باشد.

هوش (هديه برتر)

 • 7,500 تومان

هر روز سوالات زيلادي مي شنويم، از قبيل: آيا آموزش زبان اشاره به كودكان ضريب هوشي آنها را بالا مي‌برد؟ آيا موسيقي براي كودكان مفيد است؟ آيا نرم‌افزار‌هاي موجود در بازار براي تقويت هوش كودك كار‌ آمد است؟ از چه زماني بايد براي كودك خود كتاب بخوانيم؟ چه اسباب‌بازي‌هايي براي كودك مفيد است؟ آيا كودك زير 2 سال نبايد تلويزيون تماشا كند يا بهتر است تنها بخشي از برنامه‌ها را نبيند؟ از چه زماني بايد كودك را در كلاس زبان ثبت‌نام كنيم؟ پدر و مادر دوست دارند هرچه در توان دارند انجام دهند تا فرزندي مستعد و موفق داشته باشد. خوشبختانه امروزه ثابت شده‌است كه برخلاف تصور گذشته هوش تنها يك امر وراثتي و غير‌قابل تغيير نيست...

اسطوره رويا راز

 • 95,000 تومان

چنين مي‌نمايد كه هيچ جامعه‌اي احتمالا نمي‌تواند اسطوره‌ها را به كلي رها كند. زيرا اسطوره نمايانگر آن سنت‌ها و هنجارهاي نياكان است كه نبايد مورد تجاوز قرار گيرد، و به سبب انتقال معمولا رازآميز و رازآموزانه، كمابيش با آموزش و پرورش رسمي جامعه مدرن برابري مي‌كند. ديگر سال‌هاست كه باخترزمين و به ويژه اروپا سازنده تاريخ نيست. جهان آسيايي فعالانه از نو وارد جريان تاريخ مي‌شود و به زودي جوامع غريب و رازآميز ديگري هم اين راه را دنبال مي‌كنند. در سطح فرهنگ و معنويت اين پديده تاريخي پيامدهاي توجه‌برانگيزي خواهد داشت. نبايد فراموش كرد كه تمامي اين فرهنگ‌ها داراي ساختاري ديني است؛ يعني در قالب ارزيابي ديني جهان و هستي مردمي رشد كرده و ساخته شده‌اند. از سوي ديگر، اين شور مدرن تاريخ‌نگاري باخترزمين نمايانگر نمادپردازي باستاني مرگ است؛ زيرا اضطراب و دلهره مردم (انسان) مدرن به شكل مبهمي با آگاهي او از تاريخي بودن‌اش پيوند دارد كه به نوبه خود دلهره و اضطراب در برابر مرگ و نيستي را آشكار مي‌كند. اگر فرهنگ باختر زمين نخواهد منطقه‌اي شود، بايد با ساير فرهنگ‌هاي غير اروپايي وارد گفت‌وگو شود و مراقب باشد كه درباره معناي اصطلاحات آنها دچار اشتباه نگردد.

بهتر از قبل (هنر مهار كردن عادت‌هاي زندگي روزمره)

 • 29,500 تومان

عادت‌ها در ساختار نامرئي زندگي روزمره ما نقشي پررنگ دارند. اين كتابء به دنبال يافتن راهي براي تغيير عادت‌هاست. با وجود اينء هرگز تحميل نمي‌كند كدام عادات خاص را ايجاد و جانشين عادت‌هاي گذشته كنيد و نيز به شما مي‌آموزد تغيير عادت‌ها ممكن استء اما هرگز آسان نيست.

روش‌هاي تحقيق براي علوم رفتاري

 • 140,000 تومان

كتاب حاضر دانشجويان را در طول فرايند پژوهش از ابتدا تا آخر راهنمايي مي‌كند. اين متن با رهنمودها و راهبردهايي براي ايجاد ايده‌هاي پژوهشي شروع مي‌شودء سپس به انتخاب ابزارهاي اندازه‌گيريء مشاركت‌ كنندگان و آزمودني‌ها مي‌پردازد و مطالبي در زمينه بررسي راهبردهاي پژوهشي و طرح‌ها ارائه مي‌كند. اين رويكرد گام به گام بر تصميماتي كه دانشجويان بايد در هر مرحله از فرايند پژوهشي بگيرندء تاكيد مي‌كنند.

آتش عشق زنت را شعله‌ور كن (رازهاي دلبري از زنان)

 • 12,500 تومان

اگر موارد زير را مي خواهيد، اين كتاب را بخوانيد: شب‌هايي پر از شادماني واحساس ماجراجويي و رسيدن به روياهاي دلنشين تجربه شادي رفتارهاي غيرقابل پيش‌بيني معشوقي مهربان و پرهيجان زني مهربان، فهميده و پاسخگو تبديل شدن به مردي كه بيشتر زن‌ها خواهان او هستند.

آتش عشق شوهرت را شعله‌ور كن (رازهاي دلبري از مردان)

 • 15,000 تومان

هشدار اين كتاب را نخوانيد مگر زني هستيد كه : مي‌خواهد مردي را تا آخر عمرش عاشق خود سازد. زندگي زناشويي‌اش در حال فروپاشي است و مي‌خواهد آن را نجات دهد. در شرف ازدواج است و مي‌خواهد همچنان شور و هيجان زندگي زناشويي خود را حفظ كند. شكست در ازدواج قبلي به او اجازه نمي‌دهد وارد رابطه جديدي شود چون به شدت از احساس درد و فقدان مي‌ترسد. چون روابط قبلي براي او خوشايند نبوده هر گونه رابطه‌ي جديد او را مضطرب و پريشان مي‌كند. تكرار مي‌كنم تحت هيچ شرايطي اين كتاب را نخوانيد مگر اين كه بخواهيد بر سرنوشت و زندگي خود تسلط كامل داشته باشيد.

مفاهيم كليدي فهم برنامه درسي

 • 50,000 تومان

كتاب مفاهيم كليدي فهم برنامه درسي با هدف كمك كردن به كساني نوشته شده ‌است كه در تصميم‌گيري‌هاي برنامه درسي مشاركت مي‌كنند. اما اين كتاب به ويژه براي گروهايي مانند متقاضيان و دانشجويان تربيت معلم كه به دنبال اخذ مدرك كارداني يا كارشناسي در رشته هاي زير مجموعه علوم تربيتي هستند و همچنين ديگر دانشجويان رشته علوم تربيتي نوشته شده است. به علاوه اين كتاب براي معلماني كه خواهان آشنايي با شيوه‌هاي طراحي و تدوين برنامه درسي براي كلاس‌هاي درسي خود هستند، بسيار مناسب خواهد بود. هم چنين براي والدين و اعضاي جامعه كه در اداره مدارس و انجمن‌هاي آن تاثير مهمي دارند و براي هيئت مديره مدارس و تواحي آموزش بسيار مفيد است. اجراي برنامه درسي، مديريت و رهبري، ارزيابي برنامه‌هاي درسي و در نهايت، اصلاح برنامه درسي جز مباحث ديگر كتاب است.

جامعه‌شناسي نخبه‌پروري

 • 45,000 تومان

تحقيقات نشان مي‌دهد كه هنوز در جوامع بشري آسيب‌ها و نابساماني‌هايي مثل فقر، تضاد طبقاتي، اعتياد، بيكاري، ايدز و ... وجود دارد و بسياري از مردم، از مواهب يك زندگي آرام و مرفه محرومند. در اين راستا نظام‌هاي آموزشي نيز با تاكيد بر روش هاي غير كاربردي، سنتي و عدم جسارت در پذيرش تغييرات، كار اساسي براي بچه‌ها انجام نمي‌دهند. كودكان به دنيا مي‌آيند، رشد مي‌كنند، در بازار كار جذب مي‌شوند. اما احساس سرزندگي و شادي نمي‌كنند! افراد زيادي امروزه از زندگي خود ناراضي هستند. اما به راستي درمان و تسكين اين دردها چيست؟ به نظر نگارنده اين كتاب «خلاقيت» تسكين‌دهنده اين دردهاست. خلاقيت يعني رفتن به سوي هزاران راهي كه براي رسيدن به اهداف وجود دارد.

21 ويژگي بايسته رهبري (صفت‌هاي بايسته رهبري آن كسي باشيد ديگران آرزو دارند از او پيروي كنند)

 • 50,000 تومان

من اين كتاب را به اين دليل نوشتم كه به شما كمك كنم كه بتوانيد ويژگي‌هاي شخصيتي خود را تشخيص دهيد آنها را گسترش دهيد و اصلاح كنيد ويژگي‌هايي كه در احقاق نقش رهبري خود به آن‌ها نياز داريد و ديگران نيز براي پيروي از شما به آن ويژگي‌ها اهميت مي‌دهند.

چگونه مانند بچه‌ها مذاكره كنيم (هيولاي كوچك درون خود را آزاد كنيد تا به هر چيزي كه مي‌خواهيد برسيد)

 • 11,000 تومان

در اين كتاب درباره چيزهاي مختلفي صحبت شده است كه شما مي‌توانيد با انجام آنها ديدگاه كودكانه خود را به دنيا گسترش دهيد و در نتيجه مهارت‌هاي مذاكره شما افزايش يابد. ديدن دنيا با نگاه‌هاي نو ، ديدن چيزهاي نو يك جنبه حياتي دانستن شيوه مذاكره كودكان است. وقتي در زندگي به مشكل بزرگي بر مي‌خوريد و مي‌توانيد با هزاران راه در برويد. انرژي و استراتژي‌هاي زيادي ذخيره كرده‌ايد و اين فكر را داريد كه حتي اگر ببازيد هنوز مي‌توانيد با ايده‌هاي نو و بهتر برگرديد و قدرت واقعي‌تان را نشان دهيد، و اين شيوه مذاكره بچه‌ها است.

1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  صفحه‌ی 1