فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

نگرش همه چيز است (همه چيز به نگرش باز مي‌گردد نگرش خود را تغيير دهيد تا زندگي خود را متحول سازيد)

  • 39,900 تومان

مطالعه اين كتاب نشان مي‌دهد كه شما مشتاق هستيد تا توانايي‌هاي خود را پرورش دهيد و شكوفا سازيد. مطالعه اين كتاب اولين گام براي به وجود آوردن زندگي‌اي است كه در آرزوي آن هستيد. وقتي كه بر اين نظرات تمركز كرده و آن‌ها را اجرا كنيد، در مسيري قرار مي‌گيريد كه مي‌توانيد پيشرفت‌هاي قابل توجهي را در زندگي‌تان به وجود آوريد. افراد كمي اصول موفقيت موجود در اين كتاب را در برنامه روزانه‌ي خود به كار مي‌گيرند. افراد كمي همواره داراي نگرش مثبت هستند و مي‌دانند كه افكارشان به حقيقت تبديل مي‌شود. افراد كمي مراقب كلام خود هستند و مي‌دانند كه ذهن خود را براي موفقيت يا شكست آماده مي‌كنند. افراد كمي جرات پيدا مي‌كنند كه با ترس‌هاي خود مواجه شوند و مي‌دانند كه براي شكوفايي توانايي‌هاي خود بايد كارهايي انجام دهند كه از آن‌ها واهمه دارند. افراد كمي مي‌دانند كه به دنبال هر سختي، سعادت و خوشبختي در انتظارشان است.

نگرش همه‌چيز است (نگرش خود را تغيير بده تا زندگي‌ات تغيير كند)

  • 25,000 تومان

اين شما و اين هم كتابي پر از داستان افرادي از سرتاسر دنيا كه با خواندن اين كتاب، زندگي‌شان متحول شده است. داستان موفقيت شما، داستان بعدي خواهد بود! به پيش، معطل نشويد! خودتان را باور داشته باشيد. جسور باشيد و سرسختانه روياهاي خود را دنبال كنيد. مهم‌تر از همه اين‌كه، هرگز فراموش نكنيد... نگرش همه چيز است!

نگرش يعني همه چيز (نگرشتان را تغيير دهيد تا زندگي‌تان دگرگون شود)

  • 25,000 تومان

اصلا مهم نيست هم‌اكنون كه اين كتاب را مي‌خوانيد، چه طرز فكري داريد؛ چرا كه سطر به سطر آن به دردتان مي‌خورد. شما چه مثبت‌انديش باشيد يا منفي‌نگر، مي‌توانيد با بهره‌گيري از مطالب اين كتاب نگاه خود را به زندگي دگرگون كنيد و دريچه‌هاي جديدي پيش چشم خود بگشاييد، زيرا هر موفقيت يا شكستي در زندگي وابسته به نگرش شماست. پس به خاطر بسپاريد كه «نگرش يعني همه‌چيز.»

نگرش يعني همه چيز (نگرش‌تان را عوض كنيد تا زندگي‌تان دگرگون شود)

  • 44,000 تومان

همه‌ي ما انسان‌ها از اين اختيار برخورداريم كه با برگزيدن نگرشي مناسب، زندگي‌مان را متحول و به قله‌هاي موفقيت و خوشبختي صعود كنيم. جف كلر در كتاب جذاب و خواندني نگرش يعني همه‌چيز، ما را با 12 درس بزرگ آشنا مي‌كند، درس‌هايي كه به ما مي‌آموزند چگونه با بهره‌گيري از نگرش مثبت از قابليت‌هاي خارق‌العاده‌ي خود جهت دستيابي به زندگي سالم، مرفه و لذت‌بخش استفاده كنيم.

صفحه‌ی 1