فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

خاطرات 1 بچه چلمن 13 (تعطيلات)

 • 52,000 تومان

گرگ هفلي و خانواده‌اش مي‌خواهند بروند مسافرت. هواي سرد و اضطراب رسيدن تعطيلات كريسمس باعث شده كه آن‌ها تصميم بگيرند براي استراحت و كسب آرامش به يك جزيره استوايي بروند. قطعا چند روز در بهشت ماندن براي گرگ و خانواده‌اش مثل معجزه مي‌ماند. اما خانواده گرگ خيلي زود متوجه مي‌شوند كه از اين خبرها نيست. آفتاب‌سوختگي،‌ مسموميت و خزندگان عجيب و غريب سايه به سايه دنبالشان هستند. خدا مي‌داند آخر و عاقبت اين سفر به كجا مي‌انجامد...

خاطرات 1 بچه چلمن 12 (زدن به سيم آخر)

 • 52,000 تومان

فشار روي گرگ هفلي طاقت فرساست. مادرش فكر مي‌كند بازي‌هاي كامپيوتري خيلي از توان ذهني‌اش را گرفته و به همين دليل، او را مجبور كرده كه كنسول بازي را زمين بگذارد و «روي خلاق» خود را نشان دهد. در همين جريان‌ها، او يك بسته پاستيل كرمي پيدا مي‌كند و فكري در سرش جرق مي‌زند: با ساختن يك فيلم ترسناك خواسته مامان را در زمينه خلاقيت برآورده مي‌كند..

خاطرات 1 بچه چلمن 11 (آن قديم‌ها چه خوب بود)

 • 38,000 تومان

آن قديم نديم‌ها چه خوب بود، يا آيا واقعا خوب بود؟ اين سوالي‌ست كه گرگ هفلي در جريان چالش كنار گذاشتن تلفن همراه و وسايل الكترونيك از خودش مي‌پرسد. اما زندگي مدرن اقتضاهاي خودش را دارد و گرگ داستان ما نمي‌خواهد از مزاياي دنياي مدرن بي‌بهره ‌بماند و مثل قديم نديم‌ها زنگي كند. آيا گرگ از اين همه تنش درون و بيرون خانواده هفلي جان سالم به در مي‌برد يا نه؟ و اين‌كه آيا قديمي‌بازي براي بچه‌هايي مثل گرگ آسان است؟

خاطرات 1 بچه چلمن 10 (سفر زهرماري)

 • 38,000 تومان

يك سفر خانوادگي با ماشين حتما خيلي خيلي جالب خواهد بود... مگر اين كه شما عضو خانواده‌ي هفلي باشيد! سفر، اولش كلي خوشي و خوش‌بختي شروع مي‌شود، اما ناگهان ورق برمي‌گردد. توالت پمپ‌بنزين، مرغان دريايي حريص، يك بچه گربه‌ي فراري، گورستان و ... عمرا چيزهايي نيستند كه گرگ هفلي بخواهد باهاشان سرو كله بزند.

خاطرات 1 بچه چلمن 9 (بدشانسي از نوع خفن)

 • 38,000 تومان

گرگ هفلي چيز بزرگي را از دست داده است: بهترين دوستش را ولي جفرسن او را ول كرده و با كسي ديگر دوست شده است. گرگ براي تغيير اين وضعيت دست به دامن شانس و اقبال مي‌شود، آيا توپ‌هاي جادويي‌اش همه‌چيز را درست مي‌كند يا اين كه گرگ بيچاره اين‌بار هم به بدشانسي از نوع خفن دچار شده است؟

خاطرات 1 بچه چلمن 8

 • 49,000 تومان

جشن مدرسه در راه است و اين ماجرا كل زندگي و كار و بار گرگ را به هم ريخته، گرگ دنبال كسي مي‌گردد كه با او به جشن برود. اين بار هم قرار است دوستش، راولي، كمكش كند، اما آيا مي‌كند؟! سرانجام گرگ يك نفر را پيدا مي‌كند، اما از قديم گفته‌اند يك سيب را كه به هوا بيندازي، هزار تا چرخ مي‌خورد...

خاطرات 1 بچه چلمن 7

 • 49,000 تومان

گرگ هفلي توي بد دردسري افتاده. به اموال مدرسه خسارت وارد شده و گرگ مظنون درجه يك ماجراست. اما واقعيت اين است كه او بي‌گناه است يا دست‌كم خيلي در ماجرا دخيل نيست. اولياي مدرسه در راهند كه ماجرايي عجيب و غريب باعث مي‌شود خانواده هفلي توي منزلشان گير بيفتند. گرگ مي‌داند كه وقتي برف‌ها آب شوند، بايد تنبيه شود اما چه تنبيهي بدتر از اين كه تمام تعطيلات با خانواده توي خانه گير افتاده باشد؟!!

خاطرات 1 بچه چلمن 6

 • 38,000 تومان

گرگ هفلي براي بزرگ شدن عجله داشته. اما آيا بزرگ شدن به اين همه دردسر مي‌ارزد؟ گرگ يكهو مي‌بيند كه دارد زير فشار مسئوليت‌هاي دنياي نوجواني دست و پا مي‌زند و تازه يك عالمه تغييرات فيزيكي هم هست و توي اين بلبشو، نزديك‌ترين دوستش رولي هم كنارش نيست. آيا گرگ تنهايي از پس اين همه ماجرا بر مي‌آيد؟ يا ناچار است با «حقيقت زشت» رو به رو شود؟

خاطرات 1 بچه چلمن 4

 • 49,000 تومان

من دوست دارم تعطيلات تابستانم را اين طوري بگذرانم، چراغ‌ها را خاموش كنم، پرده‌ها را بكشم، جلوي تلويزيون بنشينم و پلي‌استيشن بازي كنم! از بخت لاكردار من، برداشت مامان از يك تعطيلات تابستاني خوب صد و هشتاد درجه با برداشت من فرق دارد. مامان گرگ تصويري از «كنار هم بودن خانواده» در ذهن دارد كه چندان جالب به نظر نمي‌رسد. اما چيز كاملا جديدي به خانواده هفلي دارد اضافه مي‌شود كه بايد با آن حسابي دست و پنجه نرم كرد. انگار گرگ ديگر از سكه افتاده است. اوضاع حسابي خراب است...

خاطرات 1 بچه چلمن 3

 • 49,000 تومان

مي‌دانيد اول هر سال با يك فهرست پر و پيمان از «راه حل‌هايي»‌ كه باعث مي‌شود آدم بهتري باشيد چه بايد بكنيد؟ خب مشكل اين است كه برايم خيلي راحت نيست كه به راه حل‌هايي براي بهتر بودن فكر كنم، چون خودم يكي از بهترين آدم‌هايي هستم كه مي‌شناسم. اما پدرش اين‌طور فكر نمي‌كند او مي‌خواهد گرگ دست از روش‌هاي چلمني‌اش بردارد،‌ جدي شود و شروع كند به كارهاي «مردانه» كردن... و وقتي تهديد مي‌كند كه گرگ را مي‌فرستد مدرسه نظام، گرگ دوزاري‌اش مي‌افتد كه يا بايد رفتارش را اصلاح كند، يا اينكه بار و بنديلش را براي رفتن به مدرسه نظام ببندد.

خاطرات 1 بچه چلمن 2

 • 49,000 تومان

يادتان مي‌آيد كه مي‌گفتم مي‌ترسم يك آدم مزخرفي مچم را با اين كتابچه و نوشته مسخره روي جلدش بگيرد و چه فكرها كه در موردم نكند؟ خوب بالاخره امروز همين بلا سرم آمد. حالا كه رودريك، برادرم، مي‌داند كه دوباره دارم شرح حالم را مي‌نويسم، بهتر است آن را هفت سوراخ قايم كنم. رودريك كتابچه شرح حال قبلي‌ام را پيدا كرده بود... اما بگذريم. حتي بدون دردسرهاي رودريك هم تابستانم مزخرف بود.

خاطرات 1 بچه چلمن 1

 • 49,000 تومان

بگذاريد همين جا همين حالا تكليفم را با شما روشن كنم، اين چيزي كه مي‌نويسم دفترچه خاطرات نيست. شرح حال است. تازه همين هم فكر مامان بود، نه فكر من! اما اگر او فكر مي‌كند كه قرار است من اين‌جا از احساساتم يا همچنين چيزهايي بنويسم، سخت در اشتباه است! اگر قبول كردم شرح حالم را بنويسم، فقط به اين خاطر بود كه به اين نتيجه رسيده‌ام كه وقتي بزرگ و پول‌دار و مشهور شدم، اين شرح حال به دردم مي‌خورد.

صفحه‌ی 1