فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

آموزش مهارت‌هاي زندگي براي دوره اول متوسطه (رشد هيجاني اجتماعي شناختي و خود)

  • 68,000 تومان

مجموعه سه جلدي مهارت‌هاي زندگي كه بر اساس نظريه رفتاردرماني عقلاني هيجاني آلبرت اليس طراحي شده، در واقع برنامه‌اي براي پيشگيري از ايجاد مشكلات فكري، احساسي و رفتارهاي دانش‌آموزان مقاطع دبستان، دوره اول و دوم متوسطه است. دانش‌آموزان در هر مجلد با اجراي چند فعاليت، مهارت‌هاي لازم براي خودپذيري، ايجاد و حفظ روابط، حل مسئله، تصميم‌گيري و كنار آمدن با هيجانات مشكل‌آفرين را ياد مي‌گيرند.

آموزش مهارت‌هاي زندگي براي دوره دبيرستان (رشد هيجان اجتماعي شناختي و رشد)

  • 54,000 تومان

مجموعه 3 جلدي مهارت‌هاي زندگي كه بر اساس نظريه رفتاردرماني عقلاني هيجاني آلبرت اليس طراحي شده، در واقع برنامه‌اي براي پيشگيري از ايجاد مشكلات فكري، احساسي و رفتاري دانش‌آموزان مقاطع دبستان، راهنمايي و دبيرستان است. دانش‌آموزان در هر مجلد با اجراي چند فعاليت، مهارت‌هاي لازم براي خودپذيري، ايجاد و حفظ روابط، حل مسئله، تصميم‌گيري و كنار آمدن با هيجانات مشكل‌آفرين را ياد مي‌گيرند. تمرين‌ها و مهارت‌ها به فراخور گروه سني و رشد شناختي دانش‌آموزان تنظيم شده‌اند و راه و رسم رسيدگي به مشكلات زندگي و رشد را به دانش‌آموزان ياد مي‌دهند. فعاليت‌ها، در كلاس درس يا در گروه‌هاي كوچك قابل اجرا هستند. مجري آن‌ها نيز مي‌تواند مشاور مدرسه يا يكي از معلمان باشد. در ضمن، تمرين‌ها با كمي جرح و تعديل در مشاوره‌هاي انفرادي با كودكان و نوجوانان قابل استفاده‌اند.

آموزش‌هاي مهارت‌هاي فكري احساسي رفتاري

  • 12,000 تومان

در زمانه‌اي زندگي مي‌كنيم كه ويژگي اصلي آن، تغيير سريع است. همه با اين چالش مواجه‌ايم كه خود را با دنيايي غيرقابل پيش‌بيني و ناامن سازگار كنيم، دنيايي كه بزرگ شدن در آن براي بچه‌ها سخت‌تر شده است. با آنكه بسياري از بچه‌ها مي‌توانند بر اين چالش‌هاي زندگي غلبه كنند ولي فشار رواني دوران كودكي همه‌گير شده است و افسردگي و خودكشي دوران كودكي در حال فزوني است. اين مشكلات نشان مي‌دهند كنار آمدن با معضلات عصرها و رسيدن به نقاط عطف رشد طبيعي در دوران كودكي چقدر براي بسياري از بچه‌ها سخت است. اين كتاب با عنوان فكر كردن، احساس كردن، رفتار كردن: برنامه تربيت هيجاني براي نوجوانان، حاصل سال‌ها آموزش و اجراي درمان عقلاني- هيجاني هستند.

آموزش مهارت‌هاي زندگي (رشد هيجاني اجتماعي شناختي و خود) دوره دبستان

  • 68,000 تومان

جلد يكم اين مجموعه ويژه آموزش مهارت‌هاي زندگي به دانش‌آموزان دوره دبستان است كه متناسب با شرايط رشدي اين دوره، با ارائه فعاليت‌ها، مهارت‌هاي لازم براي خودپذيري، ايجاد و حفظ روابط، حل مسئله، تصميم‌گيري و كنارآمدن با هيجانات مشكل‌آفرين را به آنها ياد مي دهد. تمرين‌هاي اين كتاب را معلمان و مشاوران مدرسه مي‌توانند در كلاس اجرا كنند. علاوه بر آن با كمي جرح و تعديل در مشاوره انفرادي نيز قابل استفاده مي‌باشد. خواندن و اجراي تمرين‌هاي كتاب براي والدين، مشاوران و معلمان بسيار مفيد است.

صفحه‌ی 1