فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 59,000 تومان
 • 55,000 تومان
 • 26,000 تومان
 • 38,000 تومان

عامل جذب

 • 59,000 تومان

به نظر مي‌آيد كه ما آينده خود را با احساسات و ادراكات خود خلق مي‌كنيم. اگر روي كم و كسري‌هايي كه در زندگي داريم تمركز كنيم، كم و كسري‌هاي بيشتري به زندگي جذب مي‌كنيم. اگر روي پول و ثروت تمركز كنيم، پول و ثروت بيشتري به دست مي‌آوريم و اگر روي عذر و بهانه‌ها تمركز كينم، با بن‌بست‌ها و موانع بيشتري مواجه مي‌شويم. قوه ادارك ما مانند يك آهنربا عمل مي‌كند و ما را به همان مسيري مي‌كشاند كه رويش تمركز كرده‌ايم.

هنر خلق نتايج (9 راه قدرتمند براي پاكسازي باورهاي محدودكننده)

 • 33,000 تومان

راز گمشده‌ي رسيدن به اهدافتان چيست؟ دكتر جو وايتلي، يكي از ستاره‌هاي فيلم پربازديد راز، راه‌هاي فوق‌العاده‌اي را پيش پايتان قرار مي‌دهد تا در سريع‌ترين زمان ممكن، به بزرگ‌ترين اهدافتان برسيد. دكتر وايتلي شما را عازم سفري مي‌كند كه باورهاي محدودكننده و انسدادهاي انرژي خود را پاكسازي كرده و به نتايج مطلوب دست يابيد. او در اين كتاب، هنر خلق نتايج را به شما مي‌آموزد. با مطالعه‌ي اين كتاب ارزشمند، پاسخ پرسش‌هاي حياتي زير را پيدا خواهيد كرد: -چرا رسيدن به نتايج دلخواهتان، دشوار بوده است؟ -سريع‌ترين راه پاكسازي موانع دست‌يابي به موفقيت كدام است؟ -باورها چه تأثيري در خلق واقعيت شما داشته و چگونه مي‌توان باورها را تغيير داد؟ -نُه تكنيك پاكسازي جهت تسريع در حصول نتايج كدامند؟ در اين كتاب، با مطالبي مسحوركننده و قدرت‌بخش مواجه خواهيد شد.

پول سرعت را دوست دارد از استرس تا موفقيت (كشف 8 قانون براي جذب سريع پول)

 • 37,000 تومان

پاسخ‌تان به پرسش‌هاي زير چيست؟ اگر نااميد شده‌ايد اكنون چه كاري مي‌توانيد انجام دهيد؟ ده باور محدود كننده‌تان درباره پول چيست؟ چه كاري بهتر از برنده شدن در لاتاري و قرعه‌كشي است؟ چرا پول چيزي شبيه به چكش يا اره است؟ تنها هدف پول چيست؟ چگونه مي‌شود بدون پول موفق شد؟ چه چيزي به طور مخفيانه مي‌تواند مانع موفقيت شما شود؟ واقعا چه چيزي در جذب سريع پول فراوان موثر است؟ پاسخ‌هاي شگفت‌انگيزي را در اين كتاب توسط نويسنده مشهور دكتر جو وايتلي دريافت خواهيد كرد. او زماني بي‌خانمان بوده و اكنون ميليون‌ها طرفدار در سراسر دنيا دارد و يكي از 50 سخنران برتر جهان و ستاره فيلم راز است. كتاب‌هاي زيادي از جمله محدوديت صفر، عامل جذب و عامل فراواني از او در ايران به چاپ رسيده است وي در اين كتاب قدم به قدم با شما پيش مي‌رود تا نحوه رسيدن به خواسته‌هايتان را به شما نشان دهد.

فوت و فن جذب خواسته‌ها و نتايج دلخواه (9 روش بسيار قدرتمند براي برداشتن موانع و جذب خواسته‌ها)

 • 49,000 تومان

با مطالعه اين كتاب مي‌آموزي كه چگونه به سرعت به خواسته‌هايت برسي. تو به سير و سفري مي‌روي تا ذهنت از موانع باورهاي محدود و دست و پاگير عبور كند و به موفقيتي كه سزاوارش هستي برسي. مطالب مهم كتاب پرسش‌هاي زير را برايت روشن مي‌كند: چرا رسيدن به نتايج دلخواه سخت است؟ سريع‌ترين راه براي شفافيت موانع پنهان موفقيت كدام است؟ چگونه باورها واقعيت را خلق مي‌كند و چطور مي‌تواني باورهايت را تغيير دهي؟ تكنيك‌هاي نه‌گانه‌ي پاكسازي براي رسيدن به خواسته‌ها و نتايج دلخواه كدام است؟

پول عاشق سرعت است

 • 60,000 تومان

نگران شغل‌تان هستيد؟ نگران خانه، خانواده يا آينده‌تان هستيد؟ از خيلي جهات شما را مقصر نمي‌دانم. اگر همين الان به دنيا نگاهي بيندازيد، به‌نظر مي‌رسد نسبتا تيره‌و‌تار باشد. نسبتا به‌هم‌ريخته به نظر مي‌رسد. چه اتفاقي دارد براي دنيا مي‌افتد؟ چه اتفاقي دارد براي اقتصاد مي‌افتد؟ چه اتفاقي دارد براي آينده‌ي شما و من مي‌افتد؟ حدود سي‌سال پيش بي‌خانمان بودم. بسيار فقير. مي‌دانم گرسنگي چگونه است. مي‌دانم به تقلا افتادن چگونه است. اصلا جالب نيست. اين جا هستم تا كمك‌تان كنم تا از اين كشاكش بيرون بياييد. اين‌جا هستم تا دستم را دراز كنم و شما را از اين باتلاق بيرون بياوريد. اگر به حرفم گوش كنيد و دست‌به‌كار شويد، فرآيند نجات اقتصادي‌تان را شروع خواهيد كرد. راهكاري براي دغدغه‌هاي مالي و اقتصادي‌تان پيدا خواهيد كرد. تنها كاري كه بايد بكنيد اين است كه پياده‌سازي‌اش كنيد. يادتان باشد پول عاشق سرعت است.

عامل فراواني (چگونه به فراواني نامحدود جهان هستي و به هرچه هميشه در زندگي مي خواستيد دست يابيد)

 • 42,000 تومان

در كتاب عامل فراواني، بيش از 40 نويسنده از سراسر جهان به نويسنده و كارشناس مشهور قانون جذب، جو وايتلي مي پيوندند تا اسرار فراوانيِ خود را با او به اشتراك بگذارند. اين كتاب مجموعه اي از داستان هاي واقعي كارشناسان حوزه تجارت، معنويت، كارآفريني، امور مالي، پزشكي، روابط جنسي و موارد ديگر است. آن ها نويسندگان، سخنرانان، معلمان و مشاوراني هستند كه دانش خود را با شما در ميان مي گذارند. داستان زندگي شخصي افراد مختلف، قصه ي درجات ثروت آن ها و داستان هاي رشد شخصي شان كه شما با خواندن شان مي خنديد، گريه مي كنيد و زندگي تان تغيير خواهد كرد. كتاب عامل فراواني راهنمايِ شخصي شما براي دستيابي به وفور نامحدود در هر زمينه از زندگي تان است. به جو وايتلي، نويسنده كتاب هايي مانند محدوديت صفر، عامل جذب و ستاره فيلم راز بپيونديد و ياد بگيريد كه چگونه مي توانيد قانون جذب و قدرتِ تفكر مثبت را در زندگي خود به كار بگيريد تا بتوانيد درآمدي بيشتر، حرفه اي موفق تر، سلامتي كامل تر، يا روابطي دوست داشتني تر را تجربه كنيد.

محدوديت صفر

 • 55,000 تومان

اين كتاب مي‌تواند جهان را بيدار كند . اين كتاب از قدرت چهار جمله ساده كه مي‌تواند يك زندگي ساده را دگرگون كند پرده برداشته است . يك توصيه دارم كه ده جلد از اين كتاب را بخريد ، يك جلد براي خودتان نگه داريد و الباقي را به كساني كه دوستشان داريد هديه بدهيد . جو ويتالي آنچه را كه اصول روانشناسي است در اين كتاب ارائه مي‌دهد . وقتي تمام اين راهكارها را در كنار هم خلاصه كنيد به يك روش ساده مي‌رسيد . فقط يك پاسخ به دفع مشكلات زندگي وجوددارد و آن عشق و قدرداني است . حتما اين كتاب را مطالعه كنيد ، چون به شما مي‌فهماند كه توانايي و قدرت مقابله با مشكلات در شما وجود دارد .

در وضعيت صفر (راز نهايي وضعيت صفر در جستجوي معجزات از طريق هواوپونوپونو)

 • 48,000 تومان

كتاب در وضعيت صفر حاوي داستان ها و فرآيندهاي جديدي است كه به تشريح مرحله ي چهارم هواوپونوپونو يعني بيداري مي پردازند. كتاب قلبي جو وايتلي (محدوديت صفر) شيوه ي منحصر به فردي در زمينه ي خودياري ارائه ميدهد كه به افراد پر مشغله و مضطرب كمك ميكند تا بر موانع و محدوديت ها غلبه كرده و به اهدافشان دست پيدا كنند. اين اولين باري است كه يك روش اسرار آميز متعق به بوميان هاوايي با نام هواوپونوپونو؛ سلامتي، ثروت، سعادت و بيش از اينها را براي افراد به ارمغان مي آورد. اين كتاب به هزاران خواننده كمك كرده است كه بر همه ي اتفاقات زندگي خود مسلط شوند تا به روياهاي خود دست يابند. كتاب در وضعيت صفر در ادامه ي مطالب كتاب محدوديت صفر نوشته شده است. اين كتاب حاوي داستان متفاوتي است كه فرايند جديدي را شرح ميدهند و چهارمين مرحله (بيداري) از مراحل ذكر شده در كتاب محدوديت صفر را نيز معرفي ميكند. مطالب اين كتاب نشان ميدهند كه چگونه فرايند پاك سازي؛ داده ها و باورهايي كه ناآگاهانه به ذهن ناخودآگاه خود انتقال داده ايد را از درون ذهن تان پاك ميكند. همچنين، اين كتاب نشان ميدهد كه چطور تكرار چهار عبارت «متاسفم، لطفا مرا ببخش، سپاسگزارم و دوستت دارم» مي تواند شما را در رسيدن به وضعيت صفر و بدون داده كمك ميكند. زندگي همواره پر است از چالش ها و مشكلات رنگارنگ،انجام دادن هواوپونوپونو شما را براي رهايي از موانع و دست يابي به فرصت هاي ناب در زندگي ياري ميكند.

موسيقي شفابخش

 • 26,000 تومان

موسيقي، بخش اعظيمي از برنامه‌ريزي ذهن و زندگي را در برمي‌گيرد. آن‌‌قدر مهم است كه دكتر جو ويتالي خودش را مجبور كرده كه يكسال از زندگي را صرف نوشتن كتاب موسيقي شفابخش، يادگيري ساز و ساخت موسيقي‌هاي شفابخش كند تا شما با فراسوي آن‌چه تاكنون از موسيقي مي‌دانسته‌ايد آشنا شويد. بعد از خواندن اين كتاب از موسيقي در بعدي ديگر بهره خواهيد برد. در جهت عشق، حيات‌بخشي، ثروت؛ خوشبختي و شفا.

محدوديت صفر (راز نهفته مردم هاوايي براي حصول ثروت سلامتي آرامش و فراتر از آن)

 • 59,000 تومان

«كتاب مسحوركننده‌ي محدوديت صفر مي‌تواند بشريت را بيدار كند. اين كتاب، قدرت 4 عبارت ساده را براي دگرگوني زندگي‌تان به تصوير مي كشد. كتابي مبتتني بر عشق از نويسنده‌اي عشق‌طلب. اين كتاب فوق‌العاده ارزشمند است!» (دبي فورد، نويسنده كتاب پرفروش نيمه تاريك وجود) «من عاشق اين كتاب هستم. فكر مي‌كنم اين كتاب راهنماي فوق‌العاده‌اي براي تغيير در زندگي حداقل يك نسل باشد. اين كتاب مي‌‌تواند رويداد برجسته‌اي براي مورخان محسوب شود. به نظر من، اين كتاب مي‌تواند شروع جنبشي براي پايان به جنگ، فقر و ويراني محيط زيست در زمين عزيزمان باشد.» (دكتر مارك گيتلر) « اين كتاب همه الگوهاي پيچيده و گيج‌كننده گذشته درباره موفقيت را كنار زده و مسير تازه و روشي براي دگرگوني زندگي فقط با برداشتن يك قدم را آشكار مي‌سازد. با خواندن محدوديت صفر وايتلي، آماده سفري چالش برانگيز و الهام‌بخشي شويد كه وراي تصورتان است.» (كرگ پرين)

همين حالا پول جذب كن (با 1 فرمول 7 مرحله‌اي ساده)

 • 30,000 تومان

اگر نمي‌دانيد در شرايط سخت اقتصادي كه رسانه‌ها دائم اعلام مي‌كنند دچار ركود يا حتي بحران اقتصادي شده‌ايم، چطور مي‌شود درآمد كسب كرد، درست آمده‌ايد. اگر با مشكلات مالي دست و پنجه نرم مي‌كنيد يا دلواپس كار يا آينده هستيد، درست آمده‌ايد. اسم من جو ويتالي‌ست و دوست دارم كمك كنم از همين حالا پول را به سمت خودتان جذب كنيد. من يك فرمول هفت مرحله‌اي طراحي كرده‌ام كه واقعا جواب مي‌دهد. تمام كاري كه بايد بكنيد اين است كه اين كتاب را بخوانيد و اولين قدم را برداريد. بله‏ ساده است. اگر به من اعتماد كنيد و دست به اقدام بزنيد، كمك‌تان خواهم كرد. يك بار براي هميشه مي‌توانيد همه‌ي آن كشمكش‌ها را پشت سر بگذاريد. مي‌توانيد از نااميدي رها شويد و به نقطه‌ي سرشار از آرامش، كاميابي و شادي برسيد.

عامل جذب

 • 38,000 تومان

جو ويتالي نه تنها در فيلم راز ديده شده بلكه يكي از معدود كساني‌ست كه قانو ن جذب را به خوبي مي‌شناسد و آن را در پنج مرحله عامل جذب بيان مي‌كند. عامل جذب كليد فراواني بي‌پايان است . اين كتاب آموزش مي‌دهد كه چگونه كنترل باورهاي ذهنمان را به دست بگيريم و زندگي كه رويايش را داشتيم جذب كنيم. اگر شما كارهايي را كه جو گفته انجام دهيد چيزي فراتر از آن‌چه در حال حاضر مي‌توانيد تصور كنيد را خواهيد داشت. عامل جذب رازي‌ست كه فيلم راز هم آن را به شما نگفته است.

1  2  صفحه‌ی 1