فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 77,000 تومان

جملات تاكيدي براي موفقيت

 • 33,900 تومان

كنترل آينده‌تان را به ‌دست بگيريد، به روياهايتان دست پيدا كنيد و از زندگي موفق و رضايت‌بخش لذت ببريد. جك كنفيلد، نويسنده كتاب‌هاي پرفروش، سخنران انگيزشي و كارآفرين از طريق سيستم اصول موفقيت خود و برنامه دقيق جملات تاكيدي روزانه به شما نشان خواهد داد كه چگونه در زندگي به جايي كه واقعا مي‌خواهيد برسيد. بيش از سي سال است كه جملات تاكيدي و اصولي‌اي كه كنفيلد در اين كتاب آموزش مي‌دهد براي او كارايي داشته است و براي شما هم كارايي خواهد داشت. او شما را از طريق اصول قدرتمند وراي جملات تاكيدي راهنمايي مي‌كند و به شما كمك مي‌كند تا آن‌ها را در زندگي به‌ كار بگيريد. كتاب «جملات تاكيدي براي موفقيت» چيزي بيش از يك كتاب ايده‌هاي خوب است. يك راهنماي عملي بي‌انتها براي ايجاد موفقيت و شادي است. جملات تاكيدي به الگوسازي جديد افكار و واكنش‌هاي عاطفي كمك كرده و مسيرهايي را در مغز شما ايجاد مي‌كند كه به مرور جايگزين الگوهاي قديمي مي‌شود كه شما را راكد و ناكارآمد مي‌كردند. اين جملات در كنار اصول ثابت‌شده كنفيلد به شما در مقابله با ترس‌ها، از ميان برداشتن موانع و سدهايي كمك مي كند كه شما را از رسيدن به روياهايتان بازمي‌دارند. هنگامي كه درباره آن‌چه واقعا مي‌خواهيد، مصمم شديد و اين اصول و جملات تاكيدي را به ‌طور منظم به ‌كار گرفتيد، بدون شك پاداش‌هاي فوق‌العاده‌اي دريافت خواهيد كرد. هفته‌اي يك‌بار شادماني براي تمام عمر به شما داده مي‌شود.

زندگي با اصول موفقيت (داستان‌هاي الهام‌بخش از زندگي افراد واقعي كه به نتايجي چشمگير دست يافته‌اند)

 • 21,900 تومان

كتاب «زندگي با اصول موفقيت» داستان‌هايي الهام‌بخش از زندگي افراد واقعي است كه با مطالعه كتاب‌هاي جك كنفيلد، از جمله كتاب «25 اصل حياتي موفقيت» به نتايج فوق‌العاده‌اي دست يافته‌اند.

تمرين‌هاي قدرتمند براي افزايش اعتماد به نفس و بهبود عملكرد در كار و زندگي (دي‌وي‌دي)

 • 28,000 تومان

بيشتر مردم در زندگي تلاش مي‌كنند تا نظر ديگران را جلب كرده و دوست‌داشتني‌تر به نظر برسند و براي دستيابي به اين هدف بسياري از احساسات و عواطف خود را ناديده گرفته و سركوب مي‌كنند. اما واقعيت اين است كه براي افزايش اعتماد به نفس نيازي نيست كه هيچ چيزي به شخصيت خود اضافه يا حذف كنيد، بلكه بايد تلاش كنيد تا مواردي كه جزء شخصيت واقعي شما نيست را از خود دور كرده تا خود واقعي شما آشكار شود. اين نكته را هرگز فراموش نكنيد كه، اصلا مهم نيست مردم در مواجهه با شما چه رفتاري از خود نشان مي‌دهند يا در مورد شما چه نظري دارند، مهم اين است كه شما، از رفتار آن‌ها چه برداشتي مي‌كنيد. اين طرز فكر شماست كه احساسات و شرايط زندگي شما را مشخص مي‌كند. به ياد داشته باشيد، هر تصويري كه در ذهن خود پرورش دهيد روي رفتار و كيفيت زندگي شما تاثيرگذار خواهد بود. به شما پيشنهاد مي‌كنم در مواجهه با افراد منفي‌گرا و حرف‌هاي آزاردهنده آن‌ها اين جمله را 3 بار، با صداي بلند و يا در ذهن خود تكرار كنيد: «مهم نيست كه شما در مورد من چه نظري داريد، من همچنان نسان ارزشمندي هستم.» اين كار قدرت افكار و كلمات مثبت را براي شما آشكار كرده و معجزه افزايش اعتمادبنفس و بهبود عملكرد را براي شما نمايان خواهد كرد.

25 اصل حياتي موفقيت (سي‌دي)

 • 18,000 تومان

آيا تا به حال هنگام رانندگي متوجه شده‌ايد كه ترمز دستي هنوز بالاست. آيا براي رهايي از فشار ترمز، بيشتر گاز داديد؟ خوب مسلما نه ترمز را رها كرديد و بدون فشار بيشتر، تند و سريع به حركت خود ادامه داديد. انسان‌هاي موفق دريافته‌اند كه به جاي افزايش قدرت اراده به عنوان موتور محرك موفقيت، راحت‌تر است كه ترمز را خلاص كنند، از دست افكار محدودكننده رهايي يابند و تصاوير ذهني خود را تغيير دهند.

پك 25 اصل حياتي موفقيت (دوره 7 جلدي)

 • 29,800 تومان

اكثر مردم از دريافت بازخوردهاي اصلاحي مي‌هراسند چون از آنچه كه خواهند شنيد، مي‌ترسند. اما ترس ندارد، واقعيت است. دانستن حقيقت بهتر از ندانستن آن است. با دانستن آن مي‌توان چاره‌انديشي كرد. اگر ندانيد كه چه چيزي خراب شده، نمي‌توانيد تعميرش كنيد. بدون بازخورد نمي‌توان روابط يا عملكرد خود را بهبود بخشيد.

چگونه از جايگاه فعلي خود به جايگاه دلخواهتان برسيد (25 اصل موفقيت)

 • 49,900 تومان

اين كتاب؛ كتاب آرزوهاي خوب نيست؛ كتاب اصول جاودانه‌اي است كه مورد استفاده‌ي مردان و زنان موفق در سراسر تاريخ قرار گرفته است. من بيش از 30 سال اصول موفقيت را مطالعه كرده‌ام و آن‌ها را در زندگي خودم به كار برده‌ام. ميزان شگفت‌انگيز موفقيت من نتيجه‌ي يادگيري اين است كه از سال 1968 هر روز آن‌ها را اجرا كرده‌ام.

25 اصل حياتي موفقيت

 • 26,900 تومان

آيا تا به حال هنگام رانندگي متوجه شده‌ايد كه ترمز دستي هنوز بالاست! آيا براي رهايي از فشار ترمز، بيشتر گاز داده‌ايد؟ خوب مسلما نه! ترمز را رها كرديد و بدون فشار بيشتر، تند و سريع به حركت خود ادامه داديد. انسان‌هاي موفق دريافته‌اند كه به جاي افزايش قدرت اراده به هر عنوان موتور محرك موفقيت، راحت‌تر است كه ترمز را خلاص كنند و از دست افكار محدود كننده رهايي يافته و تصاوير ذهني خود را تغيير دهند.

چگونه قانون جذب را در كار و زندگي خود فعال كنيم

 • 25,000 تومان

جك كنفيلد نويسنده سري كتاب‌هاي سوپ جوجه براي روح مي‌باشد. از اين مجموعه تا به حال 146 عنوان به 47 زبان چاپ و بيش از از صد ميليون نسخه از آن به فروش رسيده است. جك كنفيلد عضو انجمن سخنرانان بين‌المللي است. وي تا به حال در بيش از يك ميليون برنامه راديويي و تلويزيوني ظاهر شده است كه براي مثال مي‌توان به برنامه مانتل، برنامه زنده لري كينگ، برنامه مخصوص خودش (راز زندگي كردن با قانون جذب) اشاره كرد. او همچنين مشاور شركت‌هاي بزرگ مانند سوني پيكچرز، فدرال اكسپرس، مري ليچ و ... مي‌باشد.

قدرت تمركز

 • 77,000 تومان

به نظر مي‌آيد كه زندگي بيش از حد شتاب گرفته است، درست مثل چرخ يك آسياب كه يك لحظه هم از حركت باز نمي‌ايستد. در نتيجه ميزان فشار رواني بسيار بالاست. براي رهايي از اين فشارها و همچنين از دست ندادن قدرت فعاليت و كارايي و حفظ يك زندگي خانوادگي شاد و سالم نياز به استفاده از روش‌هايي است كه قدرت تمركز انسان را حفظ و تقويت كرده و سرعت رسيدن به اهداف مطلوب را افزايش دهند. كتابي كه در دست داريد به طرق گوناگون به شما كمك خواهد كرد تا به اهداف فوق دست يابيد.

رويا چيست (آنچه در دنياي پر رمز و راز روياها مي‌گذرد)

 • 8,000 تومان

رويا چيست؟ آيا مايليد با دريافتن حقيقت روياها، از واقعي بودنشان مطمئن شويد و يا از تاثيرات شگفت‌انگيز آنها در برقراري عشق و شادماني در زندگيتان مطلع شويد؟ كتاب رويا چيست پاسخ اين پرسش و سوالات ديگر شما در ارتباط با رويابيني خواهد داد و مطالب مهمي در رابطه با اين موضوع پراهميت به شما مي‌آموزد.

شاه كليد زندگي با قانون جذب

 • 35,000 تومان

مي‌گويند وقتي شاگردي حاضر است معلم هم پيدايش مي‌‌شود. اگر اين كتاب را براي مطالعه انتخاب كرده‌ايد معلوم است كه آماده‌ايد تا قدم بعدي را در راه تكامل شخصي برداريد. شما آماده‌ايد تا عالمانه بيشتر از آنچه واقعا در زندگي خود مي‌خواهيد خلق كرده و دريافت كنيد. با كار كردن عمدي و آگاهانه با قانون جذب مي‌توانيد دقيقا آنچه را كه مي‌خواهيد با تلاش كمتر و لذت بيشتر به وجود آوريد.

كليد كاربردي قانون جذب

 • 43,000 تومان

سفر تو با اين كتاب شروع مي‌شود. تو مي‌تواني زندگي‌ات را متحول كني و با آگاهي بيشتر زندگي آرماني خود را خلق كني. هرچيزي را كه بخواهي، منتظر تو است تا فقط آن را درخواست كني.هرچيزي را تو بخواهي آن هم تو را مي‌خواهد. اما براي به دست آوردن آن بايد اقدام كني، كائنات موفقيت تو را مي‌خواهد.

1  2  صفحه‌ی 1