فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
برتري خفيف (رسيدن به موفقيت و شادي ‌بيكران با انجام كارهاي ساده و منظم)
برتري خفيف
  • 48,000 تومان
  • با تخفیف: 48,000 تومان
برتري جزئي
  • 29,000 تومان
  • با تخفیف: 29,000 تومان
برتري خفيف (تبديل اقدامات منظم ساده به موفقيت و خوشبختي نامحدود)

برتري خفيف (رسيدن به موفقيت و شادي ‌بيكران با انجام كارهاي ساده و منظم)

  • 85,000 تومان

كتاب برتري خفيف اثر جف اولسون در يك كلام مي‌خواهد بگويد كه موفقيت يك ‌شبه و ناگهاني اتفاق نمي‌افتد. اگر مي‌خواهيد مسير موفقيت را طي كنيد بايد تصميم بگيريد روي كارهاي كوچك و بزرگي كه در طول يك روز انجام مي‌دهيد تمركز كنيد و تمام كارهاي خود را با مسير موفقيت هماهنگ كنيد. در واقع هر كاري كه در طول روز انجام مي‌دهيد، شايد هم خيلي كوچك و جزئي باشد ولي مطمئن باشيد بخشي از مسير شما براي موفقيت يا شكست است. برتري خفيف به شما مي‌گويد موفقيت به تلاش مستمر نياز دارد. تاكنون موفق به خواندن كتاب اثر مركب اثر دارن هاردي شده‌ايد؟ در اين كتاب بيان شده است كه موفقيت نياز به تكرار دائمي عادت‌هاي خوب و صحيح دارد. وقتي اين عادت‌هاي درست و جزئي تكرار مي‌شود، بعد از مدتي اثر آن‌ها با هم تركيب مي‌شود و تحولي بزرگ را ايجاد مي‌كند.

برتري خفيف

  • 48,000 تومان

كتاب برتري خفيف نوشته‌ي جف اولسون در زمينه‌ي اصول موفقيت مالي نوشته شده است . اين كتاب توانست در مدت زمان كوتاهي به فروش بالايي در ايالات متحده دست پيدا كند و به زبان‌هاي مختلف ترجمه شود . برايان تريسي - نويسنده كتاب‌هاي خودياري - در مورد كتاب برتري خفيف مي‌گويد : ((اين كتاب يك از قدرت مند ترين ، كاربردي ترين و مهم ترين اصول موفقيت را به شما ياد مي‌دهد ، اين كتاب زندگي شما را متحول مي‌كند .))

برتري جزئي

  • 29,000 تومان

مردمان موفق هميشه در زندگي خود به سمت منحني موفقيت در حركت‌اند و مي‌دانند كه تنها يك مو با منحني شكست فصله دارند. اين فاصله، همان فعاليت‌هاي ساده و به ظاهر بي‌اهميتي است كه انجام دادن يا انجام ندادن آن‌ها به يك اندازه آسان است و اين تفاوت محسوس، عمل به برتري جزئي است كه عاقبت، تمام تفاوت‌ها را در زندگي افراد موفق و شكست‌خورده رقم مي‌زند. كتاب پيش رو، اين اصل مهم را به همگان خواهد آموخت.

برتري خفيف (تبديل اقدامات منظم ساده به موفقيت و خوشبختي نامحدود)

  • 85,000 تومان

ـ كتاب برتري خفيف از قانون‌هاي نانوشته‌اي سخن مي‌گويد كه همه ما برطبق آنها زندگي مي‌كنيم اما از وجودشان بي‌اطلاعيم. مولف اين اصول را به شيوه‌اي ساده توضيح مي‌دهد و موجب مي‌شود انتخاب‌هاي كوچك و ظاهرا بي‌اهميت روزانه‌تان را دوباره ارزيابي كنيد. ـ موفقيت حقيقي از پيشرفت‌هاي كوچك و ناچيز حاصل مي‌شود، نه پيشرفت‌هاي بزرگ. جف اولسون در اين كتاب از فلسفه‌هايي پرده بر مي‌دارد كه موفقيت حقيقي را برايتان به ارمغان مي‌آورند. ـ كتاب برتري خفيف يكي از قدرت‌مندترين، كاربردي‌ترين و مهم‌ترين اصول موفقيت را به شما ياد مي‌دهد. اين كتاب زندگي شما را متحول مي‌كند. جف اولسون در اين كتاب مي‌گويد، موفقيت روز به روز و قدم به قدم شكل مي‌گيرد. كتاب برتري خفيف به شما نشان مي‌دهد كه تصميمات روزمره مي‌توانند كليد اصلي موفقيت باشند.

صفحه‌ی 1