فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 48,000 تومان
  • 29,000 تومان

برتري خفيف

  • 48,000 تومان

كتاب برتري خفيف نوشته‌ي جف اولسون در زمينه‌ي اصول موفقيت مالي نوشته شده است . اين كتاب توانست در مدت زمان كوتاهي به فروش بالايي در ايالات متحده دست پيدا كند و به زبان‌هاي مختلف ترجمه شود . برايان تريسي - نويسنده كتاب‌هاي خودياري - در مورد كتاب برتري خفيف مي‌گويد : ((اين كتاب يك از قدرت مند ترين ، كاربردي ترين و مهم ترين اصول موفقيت را به شما ياد مي‌دهد ، اين كتاب زندگي شما را متحول مي‌كند .))

برتري جزئي

  • 29,000 تومان

مردمان موفق هميشه در زندگي خود به سمت منحني موفقيت در حركت‌اند و مي‌دانند كه تنها يك مو با منحني شكست فصله دارند. اين فاصله، همان فعاليت‌هاي ساده و به ظاهر بي‌اهميتي است كه انجام دادن يا انجام ندادن آن‌ها به يك اندازه آسان است و اين تفاوت محسوس، عمل به برتري جزئي است كه عاقبت، تمام تفاوت‌ها را در زندگي افراد موفق و شكست‌خورده رقم مي‌زند. كتاب پيش رو، اين اصل مهم را به همگان خواهد آموخت.

برتري خفيف (تبديل اقدامات منظم ساده به موفقيت و خوشبختي نامحدود)

  • 75,000 تومان

ـ كتاب برتري خفيف از قانون‌هاي نانوشته‌اي سخن مي‌گويد كه همه ما برطبق آنها زندگي مي‌كنيم اما از وجودشان بي‌اطلاعيم. مولف اين اصول را به شيوه‌اي ساده توضيح مي‌دهد و موجب مي‌شود انتخاب‌هاي كوچك و ظاهرا بي‌اهميت روزانه‌تان را دوباره ارزيابي كنيد. ـ موفقيت حقيقي از پيشرفت‌هاي كوچك و ناچيز حاصل مي‌شود، نه پيشرفت‌هاي بزرگ. جف اولسون در اين كتاب از فلسفه‌هايي پرده بر مي‌دارد كه موفقيت حقيقي را برايتان به ارمغان مي‌آورند. ـ كتاب برتري خفيف يكي از قدرت‌مندترين، كاربردي‌ترين و مهم‌ترين اصول موفقيت را به شما ياد مي‌دهد. اين كتاب زندگي شما را متحول مي‌كند. جف اولسون در اين كتاب مي‌گويد، موفقيت روز به روز و قدم به قدم شكل مي‌گيرد. كتاب برتري خفيف به شما نشان مي‌دهد كه تصميمات روزمره مي‌توانند كليد اصلي موفقيت باشند.

صفحه‌ی 1