فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

17 اصل كار تيمي

  • 28,000 تومان

ارتقا يك تيم هميشه از خود شما شروع مي‌شود. پس گام اول خود شما هستيد. پيشرفت و بهبود وضعيت يك مجموعه با پيشرفت و ارتقا كارايي اعضا آن افزايش مي‌يابد. با به كارگيري ويژگي‌هايي كه در اين كتاب ذكر شده است، مي‌توانيد به يك عضو كارآمد در مجموعه‌تان تبديل شويد. پيشنهاد من اين است كه اين كتاب را با تامل و دقت بسيار بخوانيد. هر فصلي را كه مي‌خوانيد آن را حلاجي كنيد. با بهره‌گيري از بخش راه دستيابي مي‌توانيد ويژگي‌ها و خصوصيات را بهتر درك كنيد. شما با پيگيري اين فرآيندها تبديل به شخصي مي‌شويد كه هر مجموعه‌اي خواهان آن است. با بهبود كارآيي خود ارزش مجموعه‌تان را بالا ببريد، اما اگر نقش رهبري گروه‌تان را به عهده داشته باشيد. اين موضوع اهميت بيشتري پيدا مي‌كند. چرا؟ چون آموزش شما تنها زماني تاثيرگذار است كه نمونه باشيد و در عمل ثابت كنيد. هنگامي كه شما الگوي رفتاري براي مجموعه‌تان تعريف مي‌كنيد در اين حال بايد 17 اصل ضروري را براي آموزش اعضاي مجموعه مدنظر قرار دهيد. با استفاده از اين اصول مي‌توانيد به آنها كمك كنيد تا صرف نظر از سطح استعدادشان افراد كارآمدي باشند. از اين كتاب به عنوان راهنماي يافتن افرادي استفاده كنيد كه معيار اصلي‌شان پيشرفت در كار گروهي است.

چگونه افراد موفق رشد مي‌كنند (15 راه براي پيشرفت در زندگي) كتاب گويا

  • 32,000 تومان

چگونه افراد موفق رشد مي‌كنند (15 راه براي پيشرفت در زندگي) كتاب گويا

زندگي هدفمند (گزينش 1 زندگي پربار)

  • 52,000 تومان

راز پر كردن صفحات كتاب زندگي چيست؟ چگونه بايد كاري كنيم كه زندگي مان مهم شود؟ از طريق هر روز هدفمند زيستن. وقتي هر روز هدفمند زندگي كنيد، مي توانيد بي نهايت كار انجام دهيد. مي توانيد خودتان، خانواده تان، جامعه و كشورتان را تغيير دهيد. اگر تعداد زيادي از انسان ها اين كار را انجام دهند، مي توانند دنيا را تغيير دهند. وقتي از هر روز زندگي خود به شكلي هدفمند براي ايجاد تغييرات مثبت در زندگي ديگران استفاده كنيد، زندگي تان اهميت پيدا ميكند.

شكست‌ها خالق موفقيت هستند (هميشه بزرگترين درس‌ها را از شكست‌هايمان مي‌گيريم)

  • 22,000 تومان

اغلب اوقات، شكست‌ها مستقيما در ذهن ما مي‌مانند و جايگاهي اختصاصي براي خود باز مي‌كنند. ما را ضعيف مي‌سازند و در نتيجه، در يافتن راه‌‌حل‌هاي مناسب براي چالش‌هايمان ما را به زحمت مي‌اندازند. هر چه شكست‌ها و نقصان‌ها بزرگ‌تر و برجسته‌تر مي‌شوند، ما را بيشتر به پايين مي‌كشند، افسوس شكست‌هاي ديروز را مي‌خوريم. از شكست‌هاي آينده در هراسيم. اين افسوس انرژي ما را تضعيف مي‌كند. مانع از پيشرفت ما مي‌شود. ترس از آينده نيز هر چه بيشتر از توانايي‌هاي ما مي‌كاهد و برنگراني‌ها و تشويش‌هامان مي‌افزايد.

رهبران موفق

  • 30,000 تومان

فرازهايي از كتاب: ـ اگر رهبر و مسئول هدايت تغيير هستيد، بايد روش‌هاي فكري كهنه و تاريخ گذشته را كنار بگذاريد. ـ اگر مي‌خواهيد رهبر موفقي باشيد، بايد ديگران را پيشرفت دهيد و به آن‌ها كمك كنيد تا توانايي‌هاي خود را شكوفا سازند. ـ بزرگ‌ترين چالش رهبري، گرفتن تصميم‌هاي سخت است. آن‌ها بايد اين كار دشوار را به فوريت انجام دهند زيرا سر باز زدن از آن حس ناامني را در پيروان ايجاد كرده و به رهبري خودشان نيز آسيب مي‌زند. ـ يك رهبر بايد پيوسته به پيشرفت ادامه دهد. آن‌چه شما را به اين مقام رسانده، به جايگاهي كه فردا مي‌خواهيد برسيد رهنمون نمي‌شود و بايد براي آن رشد كنيد. ـ يكي از مهم‌ترين اصول تصميم‌گيري براي رهبران اين است كه وقتي احساس خوبي ندارند، تصميم نگيرند..

نيروي رهبري شما (ايجاد 1 تغيير و تفاوت همراه ديگران)

  • 25,000 تومان

اين كتاب كه توسط يكي از برجسته‌ترين نويسندگان، بانفوذترين متخصصان رهبري جهان و در عين حال يك رهبر جهان بازرگاني كه در شرح حال نويسنده نوشته شده است، يكي از پرخواننده‌ترين كتاب‌هاي اين نويسنده است كه در سال 2017 نوشته و منتشر شده است. دكتر جان مكسول موضوع‌هاي پيچيده زيادي را در قالب يك داستان شخصي در زمينه رهبري به نوشته درآورده است. اين كتاب شامل شش فصل است كه در هر فصل موضوع جداگانه‌اي توسط وي عنوان شده است و مجموع آن شامل عناصر پيشرفت و تكامل فردي و اجتماعي و رسيدن به زندگي مهم و با اهميت است. زندگي بامعنا و مفهوم و ايجاد تغيير و تحول در زندگي فردي و گروهي يا سازماني آنگونه كه براي هر كسي ميسر باشد از طريق كمك به پيشرفت ديگران و توجه به آنان بيش از توجه به خود بخشي از كتاب است. چگونگي احترام به ديگران و به دست آوردن موفقيت و اهميت در زندگي مورد اشاره مكرر نويسنده قرار گرفته است. مطالب بسيار ظريفي با ذكر مثال‌هاي روشن بيان شده است و اين‌كه چگونه مي‌توانيم با ديگران مرتبط شويم. عواملي كه ما را به ديگران متصل مي كند مانند فرصت‌ها، امكانات، عقايد و باورها و در نهايت چالش براي رسيدن به مقصود و حتي نوشتن هدف به صورت رويايي كه ممكن است نگارش آن مدت‌ها به طول انجامد ولي قابل عمل باشد با شيوه عملي آمده است. خواندن اين كتاب به استادان، دانشجويان، مديران موسسات و رهبران شركت‌ها و بنگاه‌هاي بازرگاني و كساني كه به دنبال يك كتاب مفيد و به روز مي‌گردند توصيه مي‌شود.

هنر انديشيدن (11 هنر فكري مردمان موفق)

  • 20,000 تومان

اين كتاب با استناد به موفقيت‌ها؛ تجربيات و سخنان برخي از بزرگان عالم و معرفي 11 روش براي انديشيدن پاسخ مثبت و قاطعي به اين پرسش مي‌دهد. هر يك از روش‌هاي معرفي شده در اين كتاب، به فكر شما نظم خاصي مي‌بخشد تا بتوانيد از زواياي مختلف درباره مسايل مهم زندگي خود فكر كنيد و به پاسخ‌هاي درست برسيد. با مطالعه اين كتاب و عمل به توصيه‌هاي آن، خوب فكر كردن را به عادت تبديل كنيد تا هر روزتان از روز قبل پربارتر باشد.

چگونه افراد موفق رشد مي‌كنند (15 راه براي پيشرفت در زندگي)

  • 52,500 تومان

جان سي مكسول بر اساس پرفروش‌ترين كتاب خود «15 قانون ارزشمند رشد» به شما نشان مي‌دهد چطور مي‌توانيد حداكثر پتانسيلتان را تحقق بخشيد. افراد موفق چطور رشد مي‌كنند. جان مكسول بيش از پنجاه سال در زمينه رشد فردي مطالعه كرده است. او در اين كتاب مختصر و مفيد به كند و كاو درباره اصولي پرداخته است كه ثابت شده موثرترين كاتاليزورهاي رشد محسوب مي‌شوند. در اين كتاب خواهيد آموخت چطور خود را تقويت كنيد، چشم‌اندازتان را وسعت بخشيد و با تاثير مثبت‌تان انگيزه‌بخش ديگران باشيد. با استفاده از توصيه هاي اين كتاب، و اراده و نظمي كه به زندگي‌تان مي‌بخشيد، مي‌توانيد پتانسيلتان را تحقق بخشيد، در تمام طول عمر ياد بگيريد و هرگز كهنه شدن را احساس نكنيد.

صفحه‌ی 1