فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

فلسفه سياسي آيزايا برلين

 • 50,000 تومان

ايزايا برلين هم مثل بسياري از فيلسوفان سياسي برجسته قرن بيستم مهاجر بود. او از روسيه به بريتانيا مهاجرت كرده بود. تجربه‌اش از ضربه‌هاي دردناك سياسي و از رژيم هاي توتاليتر قرن بيستم دست اول و مستقيم بود و همين‌ها به علاوه تعليم و تربيت بريتانيايي او بود كه افكار انديشه‌هاي سياسي‌اش را شكل داد.

فلسفه سياسي فون هايك

 • 50,000 تومان

فردريش فون هايك يكي از نظريه پردازان اجتماعي قرن بيستم است كه احتمالا بيش از هر نظريه پرداز ديگري حقانيت خود را در نتيجه وقايعي كه رخ داد محرز و مسلم ديد، دست كم در اعتقاد اصلي و محوري خويش.او همچنين بيش از هر فيلسوف سياسي معاصر ديگري شخصا نفوذ و تاثير سياسي چشمگيري داشت. هايك در آثارش به برخي از دشوارترين و هولناك ترين مسائل عصر مي‌پردازد و سعي در روشن كردن آن‌ها دارد؛ و اين كار را در چارچوب انديشه‌اي به انجام مي‌رساند كه متفكران كلاسيك ليبرال پي ريخته بودند. او در صورت‌بندي تازه ليبراليسم كلاسيك موفق مي‌شود مجموعه‌اي از انديشه‌ها را شكل دهد كه به اندازه انديشه‌هاي نويسندگان كلاسيك ليبرال قدرتمند است و در عين حال در برابر نقدها از خود ليبراليسم كلاسيك مقاوم‌تر.

مردان مريخي زنان ونوسي

 • 45,000 تومان

پس از مطالعه اين كتاب و استفاده از توصيه‌هاي آن جهت بهبود روابط خود و دستيابي به خواسته‌هايتانء براي داشتن رابطه‌اي موفق و سالم با همسرتانء آماده مي‌شويد. حال براي داشتن اميد و آرامشء دلايل خوبي داريد. شما اكنون تجارب و اطلاعات خوبي از فصل‌هاي عشق در دست داريد.

مريخي‌ها و ونوسي‌هاي عاشق (سرگذشت‌هاي واقعي و الهام‌بخش روابط سازنده و رفع اختلاف‌هاي زناشويي بين زنان و مردان)

 • 22,900 تومان

تجربيات مريخي‌ها و ونوسي‌هاي عاشق، داستان زندگي واقعي زوج‌هاي موفقي است كه چون از اعماق دل برآمده است، لاجرم بر دل مي‌نشيند. ميليون‌ها خواننده از كتاب‌هاي قبلي و پرفروش جان گري درباره روابط متقابل درست نكاتي فراوان آموخته‌اند؛ كتاب‌هايي از قبيل «مردان مريخي و زنان ونوسي»، «مريخي و ونوسي در قرارهاي ملاقات» و «مريخي و ونوسي در زندگي خصوصي». دل‌گرمي بيش از حد طرفداران كتاب‌هاي گري باعث شد كه او از تعدادي از خوانندگان خود، كه درس‌هاي او را به ‌كار بستند و موفق شدند، بخواهد تجربيات زندگي مشترك خود را با ديگران در ميان بگذارند. حاصل اين كار، مجموعه حاضر است كه به همراه نظريات شخصي دكتر گري، شما را وادار خواهد كرد بخنديد، گريه كنيد و سر خود را به علامت تاييد تكان بدهيد. خوانندگان گري به سوال‌هايي مانند موارد ذيل پاسخ مي‌دهند: ـ در روابط خود به چه مشكلاتي برخورديد و چگونه بر آن‌ها فائق آمديد؟ ـ شما و همسرتان چه كارهاي خاصي براي همديگر انجام مي‌دهيد؟ ـ بهترين روش گفتگو براي ايجاد رابطه بين شما چيست؟ ـ چيزهايي را كه آموخته‌ايد چگونه به كار مي‌بنديد؟ ـ عشق شما اكنون با آن‌چه قبلا بوده است، چه تفاوتي دارد؟ پاسخ سوال‌هاي فوق واضح‌تر از هر كتاب ديگري نظرات و اندرزهاي گري را به نمايش مي‌گذارد و اين مي‌تواند به ايجاد رابطه سالم و عاشقانه در زندگي شما بينجامد.

مردان مريخي زنان ونوسي

 • 65,000 تومان

در هر فصل اين كتاب، رموز گوناگوني ياد خواهيد گرفت تا بتوانيد رابطه‌اي مملو از عشق و محبت مداوم را حفظ نماييد. هر رازي كه كشف مي‌كنيد، توانايي شما را براي داشتن رابطه برتر، افزون خواهد كرد.

مردان مريخي زنان ونوسي (راهنماي روابط زناشويي)

 • 50,000 تومان

زن و مرد با هم تفاوت دارند و اطلاع از كم و كيف اين تفاوت‌ها راه‌گشاي تفاهم آن‌هاست. اين كتاب كه كليه مباحث آن ماحصل تجربيات دقيق در طي سال‌ها تحقيق و جلسات مشاوره با خانواده‌هاي شركت‌كننده در دوره‌هاي آموزشي است، چنين هدفي را دنبال مي‌كند.

چرا مريخ و ونوس به هم برخورد مي‌كنند (چرا مردان و زنان با هم ناسازگاري مي‌كنند)

 • 28,000 تومان

با مطالعه اين كتاب ضمن مرور وقايع و گفتارهاي روزمره روزانه كه قبلا به آن‌ها توجه خاصي نداشتيد، ياد خواهيد گرفت كه رفتارهاي همسر خويش را درك نموده و نسبت به آن عكس‌العمل‌هاي مناسب داشته باشيد. ياد خواهيد گرفت كه چگونه بر استرس‌هاي روزمره زندگي خود غلبه كنيد و از سختي‌هاي زندگي براي استحكام روابط عاشقانه خويش بهره بگيريد.

مردان مريخي و زنان ونوسي

 • 8,000 تومان

مردان مريخي و زنان ونوسي

مريخ و ونوس در اتاق خواب

 • 49,000 تومان

خواننده با مطالعه كتاب حاضر در خواهد يافت همان‌طور كه قطب منفي آهن‌ربا قطب مثبت آهن‌ربايي ديگر را جذب مي‌كند با ابزار قطب‌هاي جنسي مخالفمان، مي‌توانيم قدرت جذب، اشتياق و لذت خود را در رابطه زناشويي با همسرمان افزايش دهيم.

مريخ و ونوس در اتاق خواب

 • 17,500 تومان

دكتر جان گري كارشناس مسائل جنسي و مولف پرفروش‌ترين كتاب نيويورك تايمز (مردان مريخي ، زنان ونوسي) در اين كتاب توضيح مي‌دهد كه آداب عاشقانه روش‌هايي هستنند تا عميق‌ترين احساسات واقعي به راحتي ابراز شود. خواننده با مطالعه كتاب حاضر در خواهد يافت همان‌طور كه قطب منفي آهن‌ربا قطب مثبت آهن‌رباي ديگر را جذب مي‌كند با ابراز قطب‌هاي جنسي مخالفمان مي‌توانيم قدرت جذب اشتياق و لذت خود را در رابطه‌ي زناشويي با همسرمان افزايش دهيم.

نياز زنان خواسته مردان

 • 12,000 تومان

چگونه به زندگي زناشويي خود جان تازه‌اي ببخشيد وقتي رابطه زناشويي به بن بست مي‌رسد چه بايد كرد؟ دكتر جان گري روان‌شناس مشهور نشان مي‌دهد كه چگونه عدم آگاهي زن و مرد از تفاوت‌هاي يكديگر به بحران در ازدواج و روابط بين آن‌ها مي‌انجامد. مثال‌هاي متعدد و توصيه‌هاي كاملا عملي كتاب حاضر به شما مي‌آموزد كه چگونه اختلافات ميان خود را حل كرده از يكنواختي و بي حوصلگي بپرهيزيد. با خواندن اين كتاب و استفاده از روش‌هاي ساده و مفيد آن مي‌توانيد انرژي تازه‌اي به رابطه‌ي زناشويي خود ببخشيد.

1  2  صفحه‌ی 1