فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

زبان بدن

  • 64,000 تومان

اين كتاب هر يك از اجرا زبان و حالت‌هاي بدن را جدا و هر كدام را بررسي مي‌كند، گرچه حالت‌هاي اندكي به صورت مجزا از ساير موارد ايجاد مي‌شوند. ارتباط غيركلامي نوعي فرايند پيچيده است كه شامل افراد، كلمات، تن صدا و حالت‌هاي بدن مي‌باشد. اين كتاب در ابتدا به عنوان راهنماي كار براي فروشندگان، مديران فروش و مديران اجرايي در نظر گرفته شده بود و در طي 10 سال پژوهش و تدوين انجام شده، به گونه‌اي توسعه يافت كه مي تواند موثر واقع شود.

كليدهاي طلايي (هنر متقاعد كردن در بازاريابي شبكه‌اي)

  • 30,000 تومان

متقاعد كردن، يك مهارت است و قابل يادگيري است. همه ما در زندگي روزمره دانسته و نادانسته بارها از اين مهارت استفاده مي‌كنيم؛ و احيانا اهميت خاصي برايش قائل نيستيم. اما در بازاريابي شبكه‌اي، اين مهارت از نان شب هم واجب‌تر است، چون موفقيت يك نتوركر تماما به توانايي‌اش در متقاعد كردن افراد بستگي دارد. اصلي‌ترين موضوع اين كتاب هم همين است. بعضي از مهم‌ترين مواردي كه از اين كتاب ياد مي‌گيريد: - به اصلي‌ترين راز موفقيت در نتورك پي مي‌بريد؛ و همين يك راز، به اندازه همه آموزش‌هاي قبلي‌تان در نتورك مي‌ارزد! - تكنيك «چهار كليد» را ياد مي‌گيريد و براي اولين بار در عمر نتوركي‌تان، يك پرزنت زنده و سرحال برگزار خواهيد كرد؛ و خودتان هم از عكس‌العمل‌هاي مشتري‌تان ذوق‌زده خواهيد شد! - روش يافت «عامل محرك اصلي» مشتري را ياد مي‌گيريد و تازه مي‌فهميد كه تا حالا در جلسات پرزنت و پيگيري، فقط پرت و پلا تحويل مشتري داده‌ايد!

زبان بدن (دستيابي به افكار ديگران از طريق تعبير حركات بدن)

  • 40,000 تومان

آنچه مردم مي‌گويند، اغلب با عواطف و افكارشان بسيار متفاوت است. با مطالعه اين كتاب از طريق تعبير صحيح حركات بدن ديگران به افكارشان پي ببريد. آلن پيز يك متخصص بين المللي در تعبير زبان بدن (ارتباط غير كلامي)‌است. با كمك اين كتاب و 159 تصوير آن مي‌توانيد به راحتي در زمان كوتاهي به توانايي‌هاي زير دست يابيد: 1. چگونه به افكار ديگران پي ببريد. 2. چگونه مورد توجه و علاقه ديگران قرار بگيريد. 3. چگونه ديگران را به همكاري با خود ترغيب كنيد. 4. چگونه در مصاحبه‌ها و مذاكرات تجاري موفق شويد.

زبان بدن

  • 20,000 تومان

چگونه مي‌توانيم بهترين موفقيت‌ها را در روابط شخصي و شغلي خود داشته باشيم.

بازيگر (راهنماي جامع برگزاري جلسات و زبان بدن براي نتوركرها)

  • 30,000 تومان

آلن پيز اين كتاب را بر اساس شنيده‌هايش ننوشته است، بلكه خود كلمه به كلمه اين كتاب را به هنگام فعاليت در بازاريابي شبكه‌اي تجربه كرده است و بي‌ترديد مهم‌ترين و موثرترين مطالب را در اين كتاب تحرير كرده است. براي آموزش برگزاري جلسات كتاب‌هاي بسيار مفيدي وجود دارند، اما اين كتاب خواننده را از خواندن كتاب‌هاي متعدد و طولاني كه بعضا باعث سردرگمي مي‌شوند بي‌نياز كرده است. آلن پيز در اين كتاب براي نخستين بار و به صورت تخصصي در رابطه با جلسات فروش در نتورك و زبان بدن مخصوص به آن صحبت مي‌كند. شايد نتوركرهاي بسياري رفته و زبان بدن را آموخته باشند و حتي بسياري از استادان زبان بدن نيز به نتوركرها زبان بدن را آموزش داده باشند. اما نويسنده اين كتاب يكي از استثناهاي روزگار ما است. او نتوركري است كه هم‌اكنون برجسته‌ترين و شناخته‌شده‌ترين استاد زبان بدن در جهان است.

پرسش‌ها همان پاسخ‌هايند (چگونه پاسخ بلي را در بازاريابي شبكه‌اي بگيريم)

  • 25,000 تومان

همانطور كه مي‌دانيد بيش از 90 درصد ارتباطات بشر، غيركلامي است كه شامل لحن بيان و زبان بدن مي‌شود. درباره لحن بيان و فنون سخراني منابع بسياري وجود دارد كه در جاي خود قابل بررسي و يادگيري است. كتاب حاضر مشخصا به موضوع زبان بدن و فوايد آن در تجارت بازاريابي شبكه‌اي مي‌پردازد. اهميت دانستن زبان بدن در زندگي روزمره و تجارت تا حدي است كه مي‌تواند جاي ضرر و سود را عوض كرده و مسير هموارتري را براي ما فراهم كند...

زبان بدن (غلبه بر مشكلات متداول چگونه با مشاهده حركات ديگران به افكارشان راه يابيم)

  • 18,000 تومان

هميشه افرادي هستند كه دست‌هايشان را وحشت بالا مي‌آورند و ادعا مي‌كنند كه مطالعه زبان بدن فقط روشي ديگر است كه علم به وسيله آن مي‌تواند با راه يافتن به اسرار و افكار ديگران در جهت استثمار و سلطه‌گري به كار گرفته شود. كتاب حاضر به دنبال آن است كه به خواننده بينشي گسترده‌تر براي ارتباط با ديگران ببخشد، به گونه‌اي كه شايد ديگران و در نتيجه خود را بهتر درك كند. فهم چگونگي عملكرد يك مسئله، زندگي با آن را ساده‌تر مي‌كند. حال آنكه ناآگاهي از آن، ترس و خرافه را گسترش مي‌دهد و ديد ما را به يكديگر نقادانه‌تر مي‌كند.

زبان بدن (چگونه مي‌توان از طريق اشاره‌هاي بدن افكار ديگران را خواند)

  • 25,000 تومان

ارتباط بشر بيشتر به وسيله استفاده از اشاره‌ها، وضعيت نشستن و موقعيت برقرار مي‌شود.ارتباط غيركلامي فرآيندي پيچيده است كه شامل افراد، كلمه‌ها، آهنگ صدا و حركت‌هاي بدن مي‌شود. كتاب حاضر بينش وسيع‌تر در زمينه ارتباط با ديگران را ارائه مي‌دهد، به گونه‌اي كه فهم عميق‌تري نسبت به مردم بيابيم و در نتيجه خود را بهتر درك كنيم.

زبان بدن (راهنماي تعبير حركات بدن)

  • 40,000 تومان

باوركردني نيست اما حقيقت دارد. كلمات در ارتباط بين انسان‌ها نقش چندان زيادي ندارند بلكه اين حركات بدن و دست و صورت هستند كه اطلاعات بيشتري را انتقال مي‌دهند. حتي گاهي اوقات كلماتي را به كار مي‌بريم كه باحركاتمان منطبق نيستند. در اين كتاب به صورت علمي، ارتباط بدون كلام مورد بررسي قرار مي‌گيرد.

صفحه‌ی 1