فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

فقط 1 چيز (حقيقتي بسيار ساده در پس نتيجه‌هاي شگفت‌انگيز)

  • 65,000 تومان

شما حواس‌پرتي‌هاي كمتري مي خواهيد. رگبار روزانه ايميل‌ها، پيام‌ها، توييت‌ها و جلسه‌ها حواستان را پرت و بر شما استرس وارد مي‌كند. فشارهاي هم‌زمان كار و خانواده به‌تدريج آسيب‌زننده مي‌شوند. و بهايش چيست؟ كار درجه‌دو، بدقولي در اتمام كارها حقوق كمتر ترفيع كمتر و يك دنيا استرس.

آن اصل كاري (حقايقي ساده اما حيرت‌انگيز كه پشت نتايج فوق‌العاده پنهان‌اند)

  • 52,000 تومان

زندگي با ارزش‌تر از آن است كه با آزمون و خطا به هدرش دهيم. كتاب آن اصل كاري، 6 دروغ بزرگ را به شما معرفي مي‌كند كه مانع رسيدن به اهداف‌تان مي‌شوند. دروغ‌هايي كه شايد در طول زندگي تان بارها آن‌‌ها را شنيده باشيد اما ندانيد كه همان‌ها مانع موفقيت‌تان بوده‌اند. با خواندن آن اصل كاري مي توانيد براي هرج‌و‌مرج و آشفتگي‌هاي زندگي راه‌حل پيدا كنيد، در مدت زماني كوتاه نتايج بهتري به دست آوريد، بر احساسات بد غلبه كنيد، دوباره انرژي‌تان را به دست آوريد و با آن يك چيزي كه مهم‌ترين نقش را در كار و زندگي و خانواده و امور معنوي‌تان ايفا مي‌كند به اهداف بزرگ زندگي‌تان برسيد.

دومينوي اصلي زندگي (حقيقتي ساده كه در پس نتايج شگفت‌آور نهفته است)

  • 32,000 تومان

در اين كتاب شما ياد مي‌گيريد: با وجود بي‌نظمي‌ها موفق شويد. در زمان كمتر به نتايج بهتري دست يابيد. براي تحقق هدف‌تان انرژي لازم را داشته باشيد. از استرس‌تان بكاهيد. بر احساسات منفي غلبه كنيد. انرژي‌تان را تجديد كنيد. از مسير درست منحرف نشويد. كارهايي را كه برايتان اهميت دارد، انجام دهيد. كتاب حاضر به شما كمك مي‌كند در تمام ابعاد زندگي ـ كار، شخصي، خانوادگي ـ به نتايج شگفت‌آوري دست يابيد.

صفحه‌ی 1