فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

ارتباطات عاطفي عشق و ازدواج (دي‌وي‌دي)

  • 398,000 تومان

يكي از پشيماني‌هاي بزرگ بشر در اواخر عمر: چرا با اين آدم ازدواج كردم؟؟!! آيا هنوز ازدواج نكرده‌ايد و دوست داريدانتخاب درستي انجام دهيد كه پشيمان نشويد؟ آيا از ازدواج خود راضي هستيد و دوست داريد روند زندگي مشترك را بهتر كنيد؟ آيا در عشق و ازدواج موفق نبوده‌ايد و احتمالا شكست خورده‌ايد؟ در اين پكيچ، دكتر عليرضا آزمنديان شما را قدم به قدم از انتخاب همسر تا استمرار عشق و خوشبختي و نيز ساماندهي مجدد يك زندگي ناموفق، راهنمايي مي‌كند تا به عنوان يك زوج خوشبخت از لحظه لحظه‌هاي زندگي خود لذت ببريد. اين پكيج آموزشي مي‌تواند زندگي مشترك شما را صد در صد بهبود ببخشد.

مديريت چالش‌هاي زندگي (دي‌وي‌دي)

  • 398,000 تومان

اين محصول ارزشمند و تحول‌آفرين به شما كمك مي‌كند كه در مقابل مسائل و چالش‌هاي كار و زندگي محكم و استوار بايستيد و قدرتمندانه به حل آن‌ها بپردازيد و از لحظات زندگي خود لذت ببريد. سرفصل‌هاي مباحث به شرح زير است: چگونه با مسائل و مشكلات كار و زندگي مواجه شويم و آن‌ها را با موفقيت حل كنيم و از لخظات زندگي لذت ببريم. چالش‌ها اجتناب‌ناپذيرند، صورت مساله را پاك نكنيم. تفاوت انسان‌هاي موفق و ناكام، تفاوت در نحوه مقابله با مسائل و چالش‌هاي زندگي است. چگونه روحيه خود را در مقابل رويدادهاي سخت زندگي حفظ كنيم و در نهايت اميد و توكل بر خداوند به حل مسائل خود همت كنيم. چگونه با اعتماد به نفس كامل با مسائل زندگي مواجه شويم. چگونه از فرآيند حل مساله لذت ببريم. و ده‌ها مبحث ارزشمند ديگر...

پول چيست و چگونه به دست مي‌آيد (دي‌وي‌دي)

  • 398,000 تومان

چه چيز‌هايي در زندگي شما كم است؟ هر كس دوست دارد كه آزادي و استقلال مالي داشته باشد. اما خيلي‌ها نمي‌دانند چگونه. يكي از عوامل فقر و كم‌پولي انسان‌ها عدم آموزش و آگاهي آن‌‌ها نسبت به قانونمندي‌هاي خلق پول است. آن‌ها نمي‌دانند، بلد نيستند، آموزشي نديده‌اند و اصولا انسان‌هاي ناآگاهي هستند و لذا نمي‌توانند تحصيل پول كنند. اگر مي‌خواهيد قدرت خلق و درآمد خود را بالا ببريد، به دنياي خود نگاه كنيد و ببينيد كه چه چيز ارزشمندي داريد كه مي‌توانيد عرضه كنيد و كسي در جايي بابت آن پول به شما پرداخت كند. در خود ايجاد مهارتي كنيد كه جامعه به آ‎ن مهارت نياز دارد و بهاي آن را مي‌پردازد. مهارت‌هاي خود را مرتب به روز كنيد. بايد بيشتر بداني تا بيشتر بشوي و بايد بيشتر بشوي تا بيشتر داشته باشي. پول را بايد تدبير كرد هم در خلقش، هم در خرجش.

تكنولوژي فكر 2 (زندگي در مسير كمال)

  • 32,000 تومان

نويسنده در اين كتاب كه عنوان «زندگي در مسير كمال» را براي آن انتخاب كرده، قصد دارد زندگي، عشق و عرفان را مجدداً تعريف كرده و نشان دهد كه چگونه مي‌توان به عنوان يك انسان عارف، از رهگذر شناخت دوست خود، به شناخت خداوند و شناخت جهان هستي رسيد. وي سفري را آغاز مي‌كند كه از خود شروع مي‌شود و به خداوند مي‌رسد و طي مسير از ديدگاه او با دو بال ”احساس“ و انديشه“ ميسر است.

صفحه‌ی 1