فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

به بچه‌ها گفتن از بچه‌ها شنيدن

  • 62,000 تومان

وقتي كه نقش والديني را بازي مي‌كنيد كه احساسات كودك خود را مي‌پذيرند، آيا احساس نمي‌كنيد مشاجره و كشمكش در گفتگويتان وجود ندارد؟ آيا احساس نمي‌كنيد قدرتان به شكل مثبتي، كمك خوبي بوده است؟ اگر به جاي بچه‌اي بوديد كه احساساتش مورد تاييد قرار مي‌گرفت، بيشتر به والدينتان احترام نمي‌گذاشتيد؟ محبت‌تان نسبت به آن‌ها بيشتر نمي‌شد؟ وقتي مي‌دانستيد ديگران مي‌فهمند كه چه دردي مي‌كشيديد، تحمل درد برايتان آسان‌تر نبود؟ آيا هفته بعد، راحت‌تر با اين موضوع كنار نمي‌آييد؟

پدر مادر مرا بفهميد (چگونه به كودكمان گوش كنيم چگونه با او صحبت كنيم)

  • 50,000 تومان

نوشتن كتابي در خصوص آموزش مهارت‌هاي برقراري ارتباط به والدين، آخرين چيزي بود كه تصورش را مي‌كرديم. به عقيده ما ارتباط ميان كودك و والدين مقوله‌اي كاملا شخصي است. اين ايده كه در چنين رابطه نزديكي دستورالعمل‌هايي براي چگونگي صحبت‌كردن داده شود مورد پسند ما نبود. ما مي‌خواهيم به اين كتاب جنبه شخصي بدهيم. از تجربيات خودمان صحبت كنيم، به سؤالات رايج پاسخ دهيم و همچنين داستان‌ها و ايده‌هاي جديدي را كه والدين شركت‌كننده در كارگاه‌هاي عملي در طي شش سال با ما در ميان گذاشته‌اند در اين كتاب نقل كنيم. اما مهم‌تر از همه اين‌ها اين است كه هميشه هدف بزرگ‌تر خود را مدنظر خواهيم داشت، جست و جوي مداوم براي يافتن روش‌هايي كه به كمك آن‌ها شأن و انسانيت والدين و كودكان پا بر جا بماند و بر آن تأكيد شود.

به نوجوانان گفتن از نوجوانان شنيدن (ادامه كتاب‌هاي به بچه‌ها گفتن از بچه‌ها شنيدن)

  • 75,000 تومان

زندگي با نوجوانان ممكن است توان‌فرسا باشد. اين كتاب بر اساس كارگاه‌هاي آموزشي بسياري كه نويسندگان در سراسر ايالات متحده آمريكا تشكيل داده‌اند و نيز كارگاه‌هاي آموزشي كه براي پدر و مادر‌ها و نوجوانان به طور جداگانه و با هم در نيويورك و لانگ‌آيلند برگزار شده نگاشته شده است و هدف كلي آن معرفي شرايطي صحيح و جامع در ارتباط با تربيت، كنترل و گفتگو با نوجوانان مي‌باشد.

چگونه با نوجوانم صحبت كنم كه گوش كند و چگونه گوش كنم كه نوجوانم صحبت كند

  • 29,900 تومان

زندگي با نوجوانان مي‌تواند مستأصل‌كننده باشد. ما اين را مي‌دانيم. اما همچنين به ياد مي‌آوريم كه چطور مهارت‌هايي آموختيم كه به ما كمك كرد بدون اينكه به زير آب فرو برويم، در ميان متلاطم‌ترين آب‌ها شنا كنيم. كتاب حاضر راهنمايي است براي والديني كه فرزنداني در سن نوجواني دارند و به آنها شيوه‌هاي صحيح ارتباط با نوجوانان را مي‌آموزد.

خواهر برادرهاي سازگار

  • 53,000 تومان

كتاب پيش ‌رو، به چهارده مشكل رفتاري در كودكان (اوتيسم، آسپرگر، اضطراب، رفتار امتناع از مدرسه، اختلال كمبود توجه بيش‌فعالي، اختلال نافرماني مقابله‌اي، اختلال شب‌ادراري، اختلال خواب) و نوجوانان (اختلالات خلقي، اختلالات خوردن، خانواده‌هاي دچار آسيب، اختلال سلوك و بزهكاري، اختلال سوء مصرف مواد و اسكي زوفرنيا) در دو بخش اساسي كودكي و نوجواني مي‌پردازد و براي حل مشكلات مورد نظر از برنامه‌ها و الگوهاي خانواده‌درماني و آموزش والدين متناسب با همان اختلال بهره مي‌گيرد. غالب اين الگوها از سوي مشاوران خانواده و درمانگراني ارائه شده است كه سال‌ها عمر ارزشمند خويش را صرف كار، پژوهش و تدريس پيرامون اختلالات رفتاري كرده‌اند. الگوها و طرح‌هاي ارائه شده در اين كتاب، براي مشاوران و متخصصان بهداشت رواني كه با خانواده‌ها كار مي‌كنند، بسيار ارزشمند و راه‌گشا هستند و البته به گونه‌اي تنظيم شده‌اند كه والدين نيز مي‌توانند از آن‌ها بهره گيرند. در پايان، مطالعه‌ي اين كتاب را به والدين عزيز، مشاوران، روانشناسان، مددكاران اجتماعي، مربيان، معلمان، كار درمانگران، روان‌پزشكان، پزشكان، تمامي حرفه‌هاي وابسته و همه‌ي كساني كه به نوعي با كودكان و نوجوان در ارتباط‌اند، توصيه مي‌كنم.

كليدهاي گفتن و شنيدن با كودكان و نوجوانان

  • 50,000 تومان

هرگونه كه با فرزند خود سخن بگوييد، او نيز همانگونه به شما گوش خواهد داد و هرطور به سخنان او گوش فرادهيد، او نيز همان‌طور با شما سخن خواهد گفت. اين كتاب كه جزو پرفروش‌ترين كتاب‌ها در آمريكا است، به شما كمك مي‌كند كه خود و فرزندتان را بهتر بشناسيد و با وي ارتباطي مؤثر و همراه با احترام و درك متقابل برقرار كنيد.

به بچه‌ها گفتن از بچه‌ها شنيدن 2

  • 80,000 تومان

اين كتاب به شما ياد مي‌دهد كه در خانه و مدرسه چگونه با كودكان سخن بگوييد تا بياموزند. در اين كتاب از نمونه‌هاي محكم و زنده‌اي كه در بطن هر مرحله از يادگيري به رفتار و كاربرد واژه‌ها ارتباط دارد، استفاده شده است. نويسندگان نشان داده‌اند كه كودكان چگونه مي‌توانند مسئوليت‌ بپذيرند و خويشتنداري را تمرين كنند. ضمن اينكه روش‌هاي متعددي پيشنهاد شده كه كودكان را تشويق مي‌كند تا بدانند كيستند و چه كسي مي‌توانند باشند.

خواهر و برادرهاي سازگار

  • 44,000 تومان

دعواي خواهر و برادرها در اغلب خانواده‌ها مشكلي فراگير است. به نظر كارشناسان، منشاء حسادت خواهر و برادرها به يكديگر و دعواي هميشگي‌ آنها، در ميل شديد هريك براي دستيابي به عشق انحصاري والدين نهفته است. حضور كودك يا كودكاني ديگر در خانواده، به معناي دست‌يافتن به امتيازات كمتر است، يعني صرف وقت كمتري با پدر و مادر، توجه كمتر پدر و مادر به ناكامي‌هاي او و تشويق كمتر. پس تعجبي ندارد كه بچه‌ها تا اين حد با خشونت براي اول بودن يا بهترين بودن مي‌جنگند. اين كتاب با درك جديدي كه به ما مي‌دهد، باعث مي‌شود در هنگام جنگ خواهر و برادرها احساس خشم، حماقت و ناتواني نداشته باشيم و با توسل به مهارت‌هاي جديد بتوانيم رقبا را به سوي صلح و آرامش هدايت نماييم.

چگونه با فرزند خود گفتگو كنيم

  • 32,000 تومان

اين كتاب حاوي مهارت‌هايي است كه به كمك آن والدين مي‌توانند مشكلات‌شان را حل كنند و فرصتي در اختيار آنان قرار مي‌دهد تا آنچه را مي‌آموزند در راه بهبود وضع زندگي‌شان به كارگيرند. نويسندگان در مورد تجربيات خود نوشته‌اند، سؤلات بسياري را پاسخ گفته‌اند و داستان‌هاي بسياري را كه توسط والدين در طول چند سال نقل شده است همراه اين كتاب كرده‌اند.

به بچه‌ها گفتن از بچه‌ها شنيدن 1

  • 85,000 تومان

اين كتاب به شما ياد مي‌دهد كه در خانه و مدرسه، چگونه با كودكان سخن بگوييد و چگونه به سخنان آنها گوش فرادهيد. به بچه‌ها گفتن، از بچه‌ها شنيدن كتابي عملي با مثال‌هاي مفيد فراوان و به گونه‌اي است كه والدين با استفاده از آن بتوانند مهارت‌هاي مورد نيازشان را فراگيرند و دور باطل گفتگوي خود با فرزندانشان را (كه نسل به نسل به ما به ارث رسيده است) را بشكنند و ميراث متفاوتي براي فرزندان خود باقي بگذارند: روش ارتباطي‌اي كه بتواند براي بقية عمرشان استفاده كنند، با دوستانشان، با همكارانشان، والدينشان، همسرشان و روزي با فرزندانشان.

صفحه‌ی 1