فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

يادگيري زبان و شناخت در نظريه چهارچوب رابطه‌اي

  • 70,000 تومان

نظريه چهاچوب رابطه‌اي يك نظريه اختصاصي درباره چگونگي شكل‌گيري زبان و شناخت در انسان است. اين نظريه به علم بنيادي در روان‌شناسي وابسته است و برخاسته از يك رشته پژوهش متمركز بر پديده يادگيري زبان و شناخت است. نظريه چهارچوب رابطه‌اي زيربناي روش شناخته شده درمان وابسته به پذيرش و تعهد نيز هست و آشنايي با آن به درمان‌گران اكت كمك زيادي مي‌كند و در كسب موفقيت فعاليت حرفه‌اي آنان تاثيرگذار است.

معرفي درمان‌هاي رفتاري و شناختي نسل‌هاي اول و دوم و سوم با تاكيد بر درمان وابسته به پذيرش و تعهد اكت

  • 24,000 تومان

درمان وابسته به پذيرش و تعهد (اكت) هيچ‌گونه ادعايي درباره وجود بيماري رواني، به قياس بيماري جسماني، نكرده است. طبق اين رويكرد، داشتن افكار و احساس‌هاي مطلوب معرف سلامت رواني است، و به خلاف روش‌هاي درماني پيش از آن، در اكت، هيچ كوششي براي تغيير افكار و هيجان‌هاي نامطلوب به عمل نمي‌آيد؛ بلكه به افراد كمك مي‌شود تا آن‌ها را به عنوان ويژگي‌هاي بهنجار خود بپذيرند.

روش‌هاي يادگيري و مطالعه

  • 40,000 تومان

روش‌هاي يادگيري و مطالعه

اندازه‌گيري سنجش و ارزش‌يابي آموزشي (گالينگور)

  • 200,000 تومان

موضوع اين كتاب اندازه‌گيري، سنجش، و ارزش‌يابي آموزشي است. كه در هر فصل درباره موارد فوق به صورت كامل و علمي مورد بحث قرار گرفته شده است و براي پيشرفت تحصيلي و علمي دانشجويان، اساتيد، و كارشناسان و....بسيار مورد استفاده و عملي است.

سنجش فرايند و فرآورده‌هاي يادگيري (روش‌هاي قديم و جديد)

  • 65,000 تومان

غالب موضوع‌هاي بحث شده در اين كتاب موضوع‌هاي مربوط به روش‌هاي سنجش‌اند، اما پيش از معرفي روش‌هاي سنجش در پنج فصل اول كتاب، مفهوم سنجش، هدف، استاندارد، و نيز طبقه‌بندي‌هاي مختلف هدف‌هاي آموزش و يادگيري و دسته‌بندي‌هاي انواع روش‌هاي سنجش كه دانستن آن‌ها پيش‌نياز يادگيري روش‌هاي سنجش به شمار مي‌آيند بحث شده‌اند. به ويژه يك فصل كامل به معرفي طبقه‌بندي تازه حوزه شناختي كه به سرعت جانشين طبقه‌بندي معروف بلوم مي‌شود اختصاص يافته است. در كتاب حاضر، همين طبقه‌بندي مبناي توضيح هدف‌ها و سوال‌هاي نمونه قرار گرفته است.

روش تهيه پژوهش‌نامه در روانشناسي و علوم تربيتي

  • 22,000 تومان

كتاب حاضر با اين هدف تهيه شده است كه به پژوهشگران فارسي‌زبان رشته‌هاي روانشناسي و علوم تربيتي كمك نمايد تا، با استفاده از زبان و سبكي مشترك، با هم ارتباط برقرار كنند و از نتايج مطالعات و پژوهش‌هاي خود يكديگر را بهره‌مند سازند. استادان، دانشجويان، پژوهشگران و نويسندگان رشته‌هاي روانشناسي و علوم‌ تربيتي مي‌توانند از اين كتاب سود ببرند. اين افراد براي تدوين و تحرير نتايج پژوهش‌ها و مطالعات خود به صورت مقاله، كتاب، جزوه، پايان‌نامه و رساله نياز دارند تا اصول توضيح داده شده در اين كتاب را به كار ببندند. رعايت اين اصول درك متقابل ميان توليدكنندگان و مصرف‌كنندگان محصولات علمي در رشته‌هاي روانشناسي و علوم تربيتي را امكان‌پذير مي‌سازد. به همين سبب، ويراستاران مجله‌هاي علمي روانشناسي و علوم تربيتي و ناشران معتبر اين رشته‌ها چنين سبك هماهنگي را در نوشتن مطالب علمي خواستارند كه به طور عمده بر اصول توضيح داده شده در اين كتاب منطبق است.

تغيير رفتار و رفتاردرماني (نظريه‌ها و روش‌ها)

  • 80,000 تومان

تغيير رفتار و رفتاردرماني به عنوان يك شاخه كاربردي علم روانشناسي به صورت مجموعه‌اي منظم، در اواخر دهه ششم قرن بيستم ميلادي به طور رسمي موجوديت يافت و نخستين دروس مربوطه در آمريكا تدريس مي‌شد. همچنين كاربرد روش‌ها و فنون تغيير رفتار و رفتاردرماني در موقعيت‌هاي آموزشي، خانوادگي، باليني و ديگر موقعيت‌هاي اجتماعي در همين زمان آغاز شد. ويراست سوم

اندازه‌گيري سنجش و ارزش‌يابي آموزشي

  • 7,200 تومان

موضوع اين كتاب اندازه‌گيري، سنجش، و ارزش‌يابي آموزشي است. كه در هر فصل درباره موارد فوق به صورت كامل و علمي مورد بحث قرار گرفته شده است و براي پيشرفت تحصيلي و علمي دانشجويان، اساتيد، و كارشناسان و....بسيار مورد استفاده و عملي است.

روانشناسي پرورشي نوين (روانشناسي يادگيري و آموزش)

  • 190,000 تومان

اين كتاب درباره يادگيري و يادگيرندگان و آموزش و معلمان نوشته شده است. دانش يا علمي كه با اين موضوع‌ها سر و كار دارد روانشناسي پرورشي يا روانشناسي تربيتي ناميده مي‌شود. مطالعه علم روانشناسي پرورشي به شما كمك مي‌كند تا ويژگي‌هاي دانش‌آموزان و دانشجويان خود را بشناسيد، ماهيت يادگيري و چگونگي شكل‌گيري آن را درك نماييد، روش‌هاي و فنون موثر آموزش و كلاس‌داري را فرا بگيريد، و راه‌هاي كمك به رشد و يادگيري شاگردان خود را بيابيد. فصل‌هاي مختلف اين كتاب به همين زمينه‌ها اختصاص يافته‌اند.

صفحه‌ی 1