فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 47,000 تومان
 • 39,000 تومان
 • 56,000 تومان

لمس انساني

 • 47,000 تومان

اثر ديگري از ميچ البومء نويسندهء روزنامه‌نگارء خبرنگارء گزارشگر و مفسر ورزشيء نمايشنامه‌نويسء مجري برنامه‌هاي تلوزيوني و راديوييء و خّيِر جهانيء با آثاري پرفروش در سطح جهانيء اكنون داستاني را در زمان حاضر به ما ارائه دادهء داستاني در مورد كوويد19ء اين ويروس همه‌گير كشنده... در اين زماني كه دوستي‌ها تبديل به بي اعتمادي شده و خود حفاظتي بر مهرورزي چيره شده؛ در چنين زماني فقط و فقط پسركي هشت ساله است كه ظاهرا به كل وقايع اطرافش مصوني دارد و همچنان حظ و آسايش و عشق مي پراكند و مخفيانه به ديدار بيماراني مي‌رود كه در قرنطينه خانگي هستند و آنان را در آغوش مي‌گيرد و لمس ساده انساني را عرضه مي‌دارد.

در حسرت دست‌هايت

 • 32,000 تومان

در گوشه‌اي از دنيا چهار خانواده شبيه ما روزگار مي‌گذرانند. اگر پرنده باشيد و بر فراز شهر پرواز كنيد، خواهيد ديد كه خانه هايشان با اندك فاصله كنار هم است و سقف خانه هايشان پنجره‌اي رو به آسمان دارد. اگر به زمين نزديك‌تر شويد، آن‌ها را مي‌بينيد، آدم هايي كه كنار هم‌اند. دستان‌شان را براي هم تكان مي‌دهند، همديگر را بغل مي‌كنند و به سمت هم گلوله برفي پرتاب مي‌كنند. چهار خانواده كه در شمال، جنوب، شرق و غرب خيابان زندگي‌شان را مي كنند..

لمس بشر

 • 39,000 تومان

رايلي به دست‌هاي درهم گره‌خورده‌شان نگاه مي‌كند و مي‌گويد:«چه‌كار مي‌كني؟» پسرك هنوز خواب‌آلود است. براي لحظه‌اي هر چند كوتاه، رايلي مي‌تواند لبخندي كه بي‌اختيار روي لبانش نشسته را حس كند. لمس بشر، از وقتي اين ويروس شروع شده بود، چنين چيزي را حس نكرده بود. نه دست دادن؛ نه آغوش؛ نه بوسه. دستش را عقب نمي‌كشد. در عوض دست موسي كوچولو را اندكي فشار مي‌دهد.

نگهبان زمان

 • 56,000 تومان

اثري از نويسنده الهام‌بخش كتاب سه‌شنبه‌ها با موري داستان بسيار جذاب مردي كه نگهبان زمان مي‌شود. آزادي مخترع اولين ساعت جهان كه براي اندازه‌گيري زمان تبعيد شده است، بالاخره به او برگردانده مي‌شود ولي همراه با اين آزادي، ماموريتي به او داده مي‌شود: فرصت رها كردن خودش با آموختن معناي حقيقي زمان به دو نفر. او به دنياي ما برمي‌گردد و سفري را با دو همسفر ناخوشايند شروع مي‌كند: دختر نوجواني كه قصد دست شستن از زندگي دارد و تاجر پير و ثروتمندي كه مي‌خواهد تا ابد زنده بماند. نگهبان زمان براي نجات خودش بايد اين دو نفر را نجات بدهد. اين داستان فراموش نشدني و بسيار جذاب كه پر از حقايق عميق انساني است، الهام‌بخش خوانندگان خواهد بود تا تصور و افكارشان درباره زمان و اينكه زمان واقعا چقدر ارزشمند است، دوباره فكر كنند.

كمي ايمان داشته باش

 • 59,500 تومان

اين كتاب در مورد يك سفر 8 ساله فوق‌العاده عالي براي رسيدن به معناي زندگي با در دل داشتن اميد است. كمي ايمان داشته باش، اولين كتاب غير تخيلي ميچ آلبوم بعد از كتاب كلاسيك سه‌شنبه‌ها با موري، ميليون‌ها خواننده را تحت تاثير قرار داده و به آن‌ها كمك كرده است. اين كتاب درباره نجات يافتن بعد از ناكامي و نااميدي و حفظ ايمان در دنياست. اين كتاب به همان اندازه كه الهام‌بخش است، روان و زيبا نوشته شده و به عنوان بهترين كار ميچ آلبوم تاكنون، مورد استقبال و تحسين خوانندگان قرار گرفته است.

اولين تماس تلفني از بهشت

 • 69,500 تومان

هديه بهشت روي زمين، بزرگترين داستان دنيا خواهد شد... وقتي از آن با ساكنان شهر كوچكي در حاشيه درياچه ميشيگان تماس تلفني گرفته مي‌شود، آن‌ها مورد توجه بسيار زيادي مي‌گيرند. اين تماس‌ها معجزه هستند يا فريبي بزرگ؟ سالي هاردينگ، پدري سختي كشيده كه همسرش را از دست داده است، مصمم مي‌شود جواب اين سوال را پيدا كند. اين داستاني است كه شما را مجذوب مي‌كند و نمي‌توانيد تا تمام شدنش كتاب را زمين بگذاريد. نويسنده الهام‌بخش كتاب‌هاي پرفروش جهاني سه‌شنبه‌ها با موري و پنج نفري كه در بهشت ملاقات مي‌كنيد با تاثيرگذارترين و شگفت‌انگيزترين رمان خود بازگشته است. اين كتاب معرفي كاملي از داستان‌گويي استادانه يكي از دوست‌داشتني‌ترين نويسندگان عصر ما ارائه مي‌كند.

سه‌شنبه‌ها با موري

 • 35,000 تومان

كتاب «سه‌شنبه‌ها با موري» نوشته ميچ آلبوم؛ داستان واقعي درباره مبارزه اعجاب‌انگيز پروفسور «شوارتز موري» با بيماري سخت و لاعلاج اي ال اس است. اين بيماري، تدريج اعضا و جوارح اصلي بدن را از كار مي‌اندازد و باعث مرگ سلولي بافت‌ها و ماهيچه‌ها ميگردد. موري مرگ را پذيرفته است، او خواهد مرد اما در واپسين روزهاي زندگي مي‌خواهد به كمال انساني برسد. خورشيد و تابش آن، رنگ ياس بنفش داخل گلدان، غذا، خواندن روزنامه، ملاقات‌هاي دوستان و روزنامه نگاران همه او را به نوعي به وجد مياورد. داستان از زبان شاگرد موري روايت مي‌شود. اين كتاب از تاثيرگذارترين و پرفروش‌ترين كتاب‌هاي انتشارات نيويوك تايمز است. فيلمي نيز براساس آن ساخته شده است. اين كتاب نسبتا طولاني درس‌هايي از زندگي به ما ميدهد كه در هيچ كلاس و دانشگاهي يادمان نمي‌دهند. پس اگر وقت و حوصله خواندن داريد، سه‌شنبه‌ها با موري را از دست ندهيد.

يافتن چيكا (دختربچه زمين‌لرزه آفرينش خانواده)

 • 48,000 تومان

به خاطر دارم كه بارها و بارها وقتي من و تو پياده‌روي مي‌كرديم، بي‌ترغيب، دستت را دراز مي‌كردي و دستم را مي‌گرفتي... انگشتان كوچكت درون انگشتانم مي‌لغزيد. دلم مي‌خواهد به تو بگويم كه اين اتفاق، چه حس و ‌حالي داشت، اما به حدي عظيم است كه در قالب واژگان نمي‌گنجد. فقط مي‌توانم بگويم كه حس پدرانگي به من مي‌داد؛ و تقريبا كل آموخته‌هايم را مرتبط با اين نقش، از مردي ياد گرفتم كه پرورشم داد، و بقيه‌اش را نيز از تو فرا گرفتم. كودكان، جان‌سختي خاص روح كوچولويشان را دارند، روحي كه مي‌تواند حتي به آدم‌بزرگ‌هاي دلواپس دوروبرشان نيز آسايش ببخشد. هيچكداممان از فردايمان خاطرجمع نيستيم. كاري كه با امروزمان مي‌كنيم، اثرگذار است. چيكا هر روزش را سرشار مي‌كرد. كل روزش را شاد و علاقه‌مند، به‌ طور كامل تجربه مي‌كرد. كل روزش را خوش مي‌گذراند و هميشه و هميشه يك نفر را تحت تأثير قرار مي‌داد، اغلب به اين شيوه كه لبخندي بر لبشان مينشاند.

در جستجوي چيكا (دوران خوش خانواده)

 • 33,500 تومان


در جستجوي چيكا؛ دوران خوش خانواده‏، مواجهه توامان خوشبختي در عين فلاكت و اميد در عين نااميدي‌ست. آيا عشق مي‌تواند در برابر بي‌مروتي اين جهان، تكيه‌گاهي فراهم آورد؟ آن هم عشق به كودكي كه قرار نيست در اين دنيا بماند. به راستي مرگ تا چه اندازه در عشق تنيده شده است، «چيكا» كودكي است كه حتي وقتي چشم از جهان فرو بسته، از انديشيدن درباره عشق ناپدري‌اش دست نمي‌كشد. در جستجوي چيكا، كتابي است درباره زندگي.

پيداكردن چيكا (دختري كوچك زلزله و ايجاد خانواده)

 • 29,000 تومان

پيداكردن چيكا (دختري كوچك زلزله و ايجاد خانواده)

نفر بعدي‌اي كه در بهشت ملاقات مي‌كنيد (مجموعه ذهن‌ زيبا)

 • 48,500 تومان

شما هم عبارت «بهشت روي زمين» را شنيده‌ايد. در لحظات خاصي كه مرگ نزديك است، حجاب ميان اين دنيا و دنياي ديگر كنار مي‌‌رود. بهشت و زمين هم‌پوشي مي‌كنند و آن‌گاه، مي‌شود به ارواحي كه از دنيا رفته‌اند نيم‌نگاهي انداخت. شما مي‌توانيد آن‌ها را ببينيد كه منتظر شما هستند و آن‌ها هم مي‌توانند شما را ببينند كه عازم هستيد. مافوق اين جهاني... در اينجا آلبوم آن بالا را نشانه گرفته است و نتيجه وزشي از جانب بهشت شد.

نفر ديگري كه در بهشت ملاقات مي‌كنيد (ادامه كتاب در بهشت 5 نفر منتظر شما هستند)

 • 25,000 تومان

آن زن مي‌گفت كه هر پاياني يك آغاز نيز محسوب مي‌شود و اين كه ما فقط اين موضوع را در لحظه اتفاق نمي‌دانيم. و دخترك در بقيه روزهاي زندگي‌اش آسوده خاطر مي‌شد، چرا كه مي‌دانست ترس‌ها يا فقدان‌هايش هر چه باشند بهشت پاسخ به كل سوال‌هاي كره زميني‌اش را دربردارد و كارش را با پنج نفري شروع مي‌كند كه منتظرش هستند، همان‌طور كه منتظر همه‌مان هستند، آن هم زير چشمان خدا و در معني حقيقي آن ارزشمندترين كلمه. خانه. از آن لحظه، بهشت را به عنوان مكاني نظاره كردم كه در آن‌جا با كساني روبه‌رو مي‌شويم كه با آن‌ها روي كره زمين در ارتباط بوديم و در آن‌جا اين فرصت را به دست مي‌آوريم تا دوباره آن‌ها را ببينيم. اما اذعان مي‌كنم كه اين فقط ديدگاه من است. بي‌شمار ديدگاه ديگر در كنار كلي تعريف مذهبي وجود دارند كه بايد به همه‌شان احترام گذاشت. بنابراين، اين رمان و برداشتش از آن دنيا به منزله يك آرزو است، نه باوري متعصبانه؛ افراد محبوبي هم‌چوي ادي آشتي و صلحي را پيدا مي‌كنند كه روي كره زمين از آن اجتناب كردند و تشخيص مي‌دهند كه چه‌قدر همه‌مان بر يكديگر تاثير مي‌گذاريم، آن هم در هر روز از اين زندگي ارزشمند. «در حالي كه آني درس‌هايي را در مورد معني و ارزش مرگ و زندگي فرا مي‌گيرد، ميچ البوم داستان صميمانه‌اش را با پيچشي كاملا غيرمنتظره به پايان مي‌رساند. چندين و چند جلد سفارش بدهيد و به خوانندگان هشدار بدهيد كه دستمال كاغذي‌هايشان را دم دست نگه دارند.»

1  2  3  صفحه‌ی 1