فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
5 زبان عشق (رازهاي 1 عشق پايدار) ميني بوك
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
5 زبان عشق
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
پنج زبان عشق مجرد‌ها
 • 40,000 تومان
 • با تخفیف: 40,000 تومان
چيزهايي كه اي كاش پيش از ازدواج مي‌دانستم
 • 20,000 تومان
 • با تخفیف: 20,000 تومان
5 زبان عشق (رازهايي براي داشتن عشقي پايدار)
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
5 زبان عشق 1 (چگونه به او بگويم دوستت دارم)
 • 97,000 تومان
 • با تخفیف: 97,000 تومان
به خوبي و خوشي تا پايان عمر (6 راز ازدواج موفق)
 • 102,000 تومان
 • با تخفیف: 102,000 تومان
4 فصل ازدواج
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
وقتي عشق شيوه زندگي است
 • 158,000 تومان
 • با تخفیف: 158,000 تومان
نور اميد براي آنها كه جدا شده‌اند (5 زبان عشق)
 • 67,000 تومان
 • با تخفیف: 67,000 تومان
5 زبان عشق مجردها
 • 13,000 تومان
 • با تخفیف: 13,000 تومان

5 زبان عشق (رازهاي 1 عشق پايدار) ميني بوك

 • 20,000 تومان

كتاب «5 زبان عشق» رازهاي ابراز عشق به شريك زندگي‌تان را به‌طور شفاف در اختيار شما قرار مي‌دهد. اين كتاب زبان‌هاي عشق را به‌طور مفصل توضيح مي‌دهد: كلام تاييدآميز، وقت گذاشتن براي يكديگر، دريافت هديه، خدمت به يكديگر و تماس بدني. شما با مطالعه اين كتاب مي‌توانيد زبان اول عشق خود را انتخاب كنيد و همچنين ياد مي‌گيريد با پرورش رابطه عاطفي، پيوند زناشويي خود را تقويت نماييد.

5 زبان عشق

 • 42,000 تومان

افراد به روش‌هاي متفاوتي ابراز عشق و محبت مي كنند و عشق و محبت را احساس مي‌كنند. زبان عشق يك نفر لزوما زبان عشق فرد ديگر نيست. دكتر گري چاپمن پنج زبان عشق را معرفي مي‌كند: وقت گذاشتن براي يكديگر، كلام تاييدآميز، دريافت هدايا، خدمت كردن و تماس فيزيكي. وقتي شما عشق خود را به زباني ابراز كنيد كه همسرتان آن را درك نكند، او اصلا متوجه نخواهد شد كه شما ابراز عشق كرده‌ايد، دراين صورت هيچ پيامي از طرف همسرتان دريافت نمي‌كنيد. زيرا شما با زباني صحبت مي‌كنيد كه براي او بيگانه است. مشكل اساسي همين جاست كه شما به دو زبان متفاوت صحبت مي‌كنيد. هدف از نگارش اين كتاب راه‌حلي براي اين مشكل است. شما در اينجا ياد مي‌گيريد كه زبان منحصر به فرد همسرتان را بفهميد و با آن صحبت كنيد و عشق و محبت خود را به گونه اي موثر ابراز كنيد و متقابلا عشق همسرتان را نيز دريافت كنيد. زيرا وقتي مخزن عشق افراد پر است به گونه اي ديگر رفتار مي‌كنند.

پنج زبان عشق مجرد‌ها

 • 40,000 تومان

آيا تا به حال به اين باور رسيده‌ايد كه به اندازه كافي خوب نيستيد؟ به اندازه كافي لاغر نيستيد؟ كه دوست‌داشتني نيستيد؟ كه مادر بدي هستيد؟ آيا تا به حال به اين باور رسيده‌ايد كه حقتان است كه مورد بدرفتاري قرار بگيريد؟ كه هيچ‌وقت به جايي نمي‌رسيد؟ همه اين‌ها دروغ است . دروغ‌هايي كه توسط جامعه، رسانه، خانواده ما يا راستش را بخواهيد (اين را به واسطه تفكرات پنتيكاستيسمي خودم مي‌گويم )، توسط خود شيطان در ذهن ما ثبت شده‌اند. اين دروغ‌ها خطرناك هستند و بر روي عملكرد و ميزان ارزشي كه براي خود قائل هستيم تاثير مي‌گذارند. كم پيش مي ‌آيد كه ما بتوانيم دروغ‌هايي كه براي خود ساخته‌ايم را بشنويم، چرا كه اين دروغ‌ها آن‌قدر در گوشمان با صداي بلند پخش شده‌اند كه ديگر به نويز سفيد تبديل شده‌اند. اين نفرت پراكني‌ها هر روز ما را بمباران مي‌كنند ولي ما اصلا به وجودشان پي نمي‌بريم. شناسايي دروغ‌هايي كه وجودشان را پذيرفته‌ايم نكته‌اي كليدي است كه به ما كمك مي‌كند رشد كنيم و به سطح بالاتري از خودمان برسيم.اگر بتوانيم هسته اصلي كشمكش‌هايمان را پيدا كنيم و در عين حال، پي به اين نكته ببريم كه ما واقعا مي‌توانيم بر آن‌ها غلبه كنيم، مي‌توانيم مسير زندگي‌مان را تغيير دهيم.

چيزهايي كه اي كاش پيش از ازدواج مي‌دانستم

 • 20,000 تومان

در اين كتاب ، آنچه آرزو داشتم قبل از ازدواج كسي به من گفته باشد، با شما در ميان گذاشته‌ام. اگر من و كارولين درباره مسائلي كه در اين صفحات آوردم صحبت كرده بوديم، اولين سال‌‌هاي ازدواج‌مان بسيار آسان‌تر مي‌گذشت. ولي از آنجا كه اين كار را نكرده بوديم، ازدواج‌مان پر از مشاجره، سوء‌تفاهم و نااميدي بود. من با احساس درماندگي پس از ازدواج آشنا هستم؛ درماندگي ناشي از اين فكر كه «انتخابم اشتباه بود.» زماني با خودم مي‌گفتم اگر فرد درستي را انتخاب كرده بودم زندگي اين قدر سخت نبود..

راه‌حل برد برد براي اختلافات زناشويي (زن و شوهر در زندگي زناشويي هر دو مي‌توانند برنده باشند) راهنماي حل اختلافات بدون دعوا و درگيري

 • 9,900 تومان

زوج‌ها در هر چهار فصل ازدواج با يكديگر مشاجره و اختلاف دارند؛ ولي آن‌هايي كه ياد مي‌گيرند اختلافاتشان را حل كنند بيشتر زندگي خود را در فصل بهار و تابستان سپري مي‌كنند و آن‌هايي كه نمي‌توانند اختلافاتشان را حل كنند خيلي زود به فصل پاييز يا زمستان پيوند زناشويي سقوط مي‌كنند. بسياري از زوج ها به دليل وجود اختلافات حل نشده احساس درماندگي مي‌كنند. آن‌ها در برابر خود دو راه بيشتر نمي‌بينند: يا پيوند زناشويي خود را با وجود همين دلسردي و بدبختي ادامه دهند يا اينكه طلاق بگيرند و اميدوار باشند در آينده جايي كساني را پيدا خواهند كرد كه با آن‌ها سازگارتر باشند. كساني كه راه دوم را انتخاب مي‌كنند نمي‌دانند كه هيچ ازدواجي بدون اختلاف و دعوا نيست....

5 زبان عشق (رازهايي براي داشتن عشقي پايدار)

 • 65,000 تومان

ممكن است به دليل مشغله‌هاي روزمره، ابراز عشق را فراموش كنيم. ما تعريف كردن را از ياد مي‌بريم، هديه‌اي به مناسبت عشق نمي‌دهيم، عاشقانه همسرمان را در آغوش نمي‌گيريم. هر آنچه نشان‌دهنده عشق و علاقه است را بيان نمي‌كنيم يا به درستي انجام نمي‌دهيم. كتابي كه در دست داريد، در مورد بيان و شنيدن عشق است، آن هم شفاف. بدون هيچ ترفند يا روانكاوي. فقط به شما مي‌آموزد با زبان همسر خود، به او ابراز عشق كنيد. ايده‌هاي ساده موجود در اين كتاب كه كاملا واضح و با شوخ‌طبعي بيان شده‌اند، آن را جذاب و كاربردي كرده است. داستان‌هاي واقعي اين كتاب براي شما الهام‌بخش خواهند بود و روش حس مشترك استفاده شده در اين كتاب شما را براي بكار بردن ايده‌ها ترغيب خواهد كرد. حسي كه خواندن اين كتاب به شما مي‌دهد همانند حس قدم زدن و صحبت كردن يا يك دوست فهيم است. بكار بردن آن براي هميشه رابطه شما را تغيير خواهد داد، تغييري كه از همين امروز آغاز مي‌شود.

5 زبان عشق 1 (چگونه به او بگويم دوستت دارم)

 • 97,000 تومان

كتاب «چگونه به او بگويم دوستت دارم، پنج زبان عشق» نوشته‌ي «گري چاپمن» را «سيمين موحد» به فارسي برگردانده است. اين كتاب مورد استقبال مخاطبان قرار گرفته و بيش از سه ميليون نسخه‌ي آن فروش رفته است. در توضيح پشت جلد كتاب آمده است: «آيا شما و همسرتان به يك زبان سخن مي‌گوييد؟ افراد به طرق مختلفي ابراز عشق و علاقه مي‌كنند و عشق و علاقه دريافت مي‌كنند. وقت گذاشتن براي يكديگر، كلام تاييدآميز، دريافت هدايا، خدمت كردن، تماس فيزيكي. اگر شما عشق و محبت خود را به زباني ابراز كنيد كه همسرتان آن را نفهمد، او اصلا متوجه نخواهد شد كه شما ابراز عشق كرده‌ايد. مشكل اينجاست كه شما به دو زبان متفاوت سخن مي‌گوييد. در اين نسخه جديد پنج زبان عشق، راهنماي كاملي را خواهيد داشت كه به شما زوج‌ها كمك مي‌كند تا همچون يك تيم عمل كنيد. پيش از آن كه متوجه شويد، ياد مي‌گيريد كه زبان منحصر به فرد عشق همسرتان را بفهميد و به آن صحبت كنيد و عشق و محبت خود را به طور موثر ابراز كنيد و در مقابل عشق همسرتان را نيز حقيقتا احساس كنيد.» كتاب حاضر را نشر «ويدا» منتشر كرده و در اختيار مخاطبان قرار داده است.

به خوبي و خوشي تا پايان عمر (6 راز ازدواج موفق)

 • 102,000 تومان

بياييد واقعيت‌ها را بپذيريد حتي بهترين ازدواج‌ها هم گهگاه با مشكلات و موانعي روبرو مي‌شود. راز سعادت زناشويي در اين است كه شما و همسرتان چطور با اين موانع برخورد كنيد. اين كتاب به زوج‌ها نشان مي‌دهد كه چطور با 6 مسئله متداول ازدواج به طور موفقيت‌آميز روبرو شوند و آنها را حل كنند. مثال‌هاي واقعي و ملموس و توصيه‌هاي كارآمد براي حل مسائل شما را هدايت مي‌كند تا ازدواجي سرشار از صداقت، صميميت و درك بهتر داشته باشيد.

4 فصل ازدواج

 • 65,000 تومان

ازدواج‌ها دائم در حال گذر هستند. آنها دائم از فصلي به فصل ديگر مي‌روند و گاه مثل فصول طبيعت، هر سال عوض مي‌شوند . گاهي ما خودمان در فصل زمستان ازدواج مي‌كنيم و احساس سردي و دوري مي‌كنيم و گاه بهار ازدواج‌مان را تجربه مي‌كنيم. اين چرخه شايد بارها در طول زندگي مشترك‌مان تكرار شود، درست همانگونه كه فصل‌هاي طبيعت خودشان را تكرار مي‌كنند. اين كتاب كمك‌تان مي‌كند تا فصل كنوني ازدواج‌تان را تشخيص دهيد. به زبان مشتركي درباره ازدواج‌تان بحث كنيد و راه‌هاي تقويت و غني‌سازي رابطه‌تان را بشناسيد.

وقتي عشق شيوه زندگي است

 • 158,000 تومان

نويسنده در اين كتاب نشان مي‌دهد كه عشق حقيقي چطور مي‌تواند روابط شما بازيگران را به سوي موفقيت هدايت كند و تغييرات مثبتي در زندگي شما و ديگران بوجود آورد. در اين كتاب خواهيد ديد كه 7 خصيصه عشق حقيقي يعني مهرباني، صبر، بخشش، ادب، فروتني، سخاوت و صداقت چطور مي‌توانند دست به دست هم كار كنند تا نگرش شما نسبت به برخوردهاي روزمره با ديگران را متحول سازند.

نور اميد براي آنها كه جدا شده‌اند (5 زبان عشق)

 • 67,000 تومان

جدايي الزاما به معني آغاز پايان نيست. گري چاپمن، مشاور خانواده و ازدواج معتقد است كه آرمان معنوي براي زوج‌هاي جدا شده از هم، آشتي است و او در اين كتاب نشان مي‌دهد كه چگونه با گام‌هاي كوچك و ساده مي‌توانيد به اين هدف برسيد.

5 زبان عشق مجردها

 • 13,000 تومان

به اعتماد دكتر گري چاپمن، شما يك نياز خدادادي براي عشقي كامل و بدون شرط داريد. اما تا زماني قادر نباشيد با زبان صحيح عشق صحبت كنيد. نمي‌توانيد ‌آن را بيان كنيد يا دريافتش نماييد 5 زبان عشق براي مجرد‌ها به شما نشان مي‌دهد كه چگونه اشخاص مختلف عشق را به طريق گوناگوني اظهار مي‌كنند. در حقيقت، 5 زبان اصلي عشق وجود دارد: وقت گذاشتن براي يكديگر، كلام تاييدآميز، هديه دادن، خدمت كردن، و تماس فيزيكي. اولين و پرفروش‌ترين كتاب گري‌چاپمن، 5 زبان عشق (همسران ) تا به حال با بيش از 3 ميليون خواننده ارتباط برقرار كرده است. شما چه پير باشيد يا جوان، بيوه يا مطلقه يا هرگز ازدواج نكرده باشيد، اين اصول ثابت شده‌ي برقراري ارتباط و دريافت عشق بدون شرط مي‌تواند در تمامي روابط شما مانند دوستي، همكاري، هم‌كلاسي يا هم‌اتاقي اعمال شود. مجرد‌ها، لذت اظهار عشق و احساس معشوق واقعي بودن را كشف كنيد.

1  2  صفحه‌ی 1