فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 57,000 تومان

پدران غايب (كتاب گويا)

  • 18,000 تومان

با صداي: بابك پاييزان
امروز مردان عمدتا بعد از سي و پنج سالگي جسارت پيدا مي‌كنند بچه‌دار شوند، مسئوليت‌هاي بزرگتري در زندگي بر عهده بگيرند و اصطلاحا بپذيرند كه «مرد» شده‌اند. موضوع «مرد شدن» ما به شدت به ميزان حضور «پدر» در زندگي شخصي‌مان بستگي دارد. وقتي پدر در زندگي ما غايب است ما بيش از اندازه براي مرد شدن و احساس مردانگي داشتن بايد دست و پا بزنيم و دست آخر هم هيچ‌گاه اين حس را تجربه نخواهيم كرد. پدر غايب، پدري است كه حضور ندارد يا اگر حضور دارد ضعيف است و مقتدر نيست يا معتاد است و حضورش كمرنگ است يا پدري كه رفتارش ديكتاتور مآبانه است و دائم در حال سرزنش ماست. داشتن چنين پدري مردانگي ما را به تاخير مي‌اندازد. ... و حالا اين اثر تحولي بزرگ براي ترميم اين زخم و تقويت حس مردانگي در درون ماست. صداي جادويي بابك پاييزان به اين اثر هويت ويژه‌اي بخشيده و آن را شنيدني‌تر كرده است.

عاشقي يعني جدايي

  • 87,000 تومان

اين ايده كه عشق قرار است خوشبختي به بار آورد تقريبا چند وقتي است كه در حال منسوخ شدن است. روابط زود شكل مي‌گيرند و زود هم به خزان خود مي‌رسند. تئوري‌ها و حرف‌هاي زيادي براي آنكه بتوانيم با هم مهربان‌تر باشيم بيان مي‌شوند كه چندان هم كارساز نبوده‌اند. اين كتاب اكنون در دستان شما قرار گرفته تا زندگي شما را زير و رو كند شما را به تعمقي وا مي‌دارد كه در يك آن به خودتان مي‌آييد و متوجه مي‌شويد كه عمري را بدون عشق حقيقي و يا در حسرت رسيدن به آن گذرانده‌ايد و ناخودآگاه موجبات تخريب روابط و يا حداقل لذت نبردن از زندگي‌تان را فراهم كرده‌ايد. اين كتاب علاوه بر اين كه زمينه‌ساز ايجاد آرامش و عشق پايدار در زندگي زناشويي مي‌شود، آگاهي مناسبي را در زمينه انتخاب همسر در اختيار افراد مجرد قرار مي‌دهد تا انتخابي هوشمندانه داشته باشند. اكنون با اين كتاب به اين باور مي‌رسيد كه ريشه‌هاي عميقي موجبات اختلاف نظرها، سوءتفاهم‌ها و درگيري‌هاي شما را رقم زده‌اند؛ ريشه‌هايي كه بايد دختران در رابطه خود با پدر در دوران كودكي و پسران در رابطه‌شان با مادر در كودكي كشف كنند. گاي كارنو، روانكاو يونگي شهير كانادايي، با بهره‌گيري از تئوري شناخته شده و جهاني پروفسور كارل گوستاو يونگ با زباني ساده و بيان تجربيات مطالعاتي و مشاوره‌اي خود، كه در كتاب نيز فراوان به آن اشاره مي‌نمايد، به شما كمك مي‌كند تا مسيري متفاوت را در زندگي در پيش بگيريد.

قرباني ديگرانيم و جلاد خويش (كالبدشكافي روان‌شناختي اسطوره ايزيس و ازيريس)

  • 52,000 تومان

براي همه انسان‌ها گاهي پيش مي‌آيد كه حس كنند هيچ‌چيزي ديگر در جهان معنا ندارد و از درون احساس شكست كنند. گاهي اين خستگي و ناراحتي به اتفاق تلخ در زندگي برمي‌گردد، مثل طلاق، بيكاري، بيماري؛ و گاهي هم دليلي دروني دارد، مثل احساس پوچي و احساس اينكه سررشته همه امور از دست ما خارج شده و همه چيز عليه ماست. احساسي است كه نمي‌توانيم در برابرش مقاومت كنيم و شباهت به غمي بزرگ، خستگي شديد يا بي‌ميلي به زندگي دارد. در اين مواقع انسان وسوسه مي‌شود خود را قرباني نشان بدهد و ديگران را مثلا والدين، فرزندان يا دوستانش را متهم كند كه در خستگي و شكست او نقش داشته‌اند.

پدران غايب

  • 57,000 تومان

خواندن اين كتاب به همه كساني كه مي‌خواهند به تماميت مردانگي خود دست يابند كمك فوق العاده‌اي مي‌كند. همچنين كساني كه فرزند پسر دارند و يا معلمان و مربياني هستند كه با پسران سر و كار دارند حرف‌هايي متفاوتي در اين كتاب براي تاثير گذاري بيشتر بر زندگي آنان خواهد يافت. مسائلي همچون شكاك بودن رفتارهاي پرخطر تمايل به خودكشي اعتياد به مواد مخدر مشكلات و انحرافات جنسي و رفتارهاي ضد اجتماعي (كه گواه آن تعداد بيشتر مردان حاضر در زندان‌هاست) عدم داشتن جاه‌طلبي و اقتدار و عدم توان در پذيرش مسئوليت زندگي ناشي از غيبت پسران در زندگي پسران است اين موضوعات و ده‌ها مسئله ديگر از جمله مواردي است كه گاري‌نو دانش‌ آموخته موسسه روانكاوي كارل گوستاو يونگ در زوريخ به طرح آن‌ها مي‌پردازد و راه‌كارهاي عبور از آن را ارائه مي‌دهد.

صفحه‌ی 1