فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

ذهن فضول (به شما هيچ ربطي ندارد به من چه به تو چه به ما چه)

 • 49,900 تومان

برداشت شما از فضولي و دخالت چيست؟! بيشتر افراد فضولي را اين‌گونه تعريف مي‌كنند كه رفتاري است كه ما در قبال افرادي در پيش مي‌گيريم كه آن‌ها را دشمن مي‌پنداريم. ـ فضولي رفتاري است كه به‌ طور معمول از آن لذت مي‌بريم. ـ فضولي و دخالت كردن گاهي براي انتقام گرفتن مؤثر است. ـ فضولي به موجوديت فرد هويت اجتماعي مي‌دهد. ـ سرك كشيدن رفتاري است كه انسان ناخودآگاه از آن لذت مي‌برد. ـ دخالت كردن شكلي از خشم و عصبانيت را نشان مي‌دهد. ـ تجاوز به حريم خصوصي ديگران نوعي اعلام جنگ به ديگران است. ـ فضولي گاهي مي‌تواند به مرگ، نابودي و تضعيف شخصيت يك فرد منجر شود. ـ فضول بودن يك عادت و صفت منفي فردي و اجتماعي است كه به فرد لطمه زيادي مي‌زند. ـ تجسس در زندگي ديگران گاهي شغل و درآمد محسوب مي‌شود. ـ دخالت يا تجاوز به حريم شخصي براي عده‌اي يك نوع انحراف ذهني است كه موجب آزار ديگران مي‌شود. ـ عده‌اي براي دخالت در زندگي مردم، دلايل عقيدتي و ايدئولوژيك پيدا مي‌كنند. اميدوارم با خواندن اين كتاب به نگرش جديدي در حوزه احترام به حريم خصوصي ديگران دست يابيد.

نه بالغانه بگو نه و آسوده باش (به چه افرادي نه بگوييم)

 • 59,900 تومان

«نه» ساده‌ترين جمله كوتاهي است كه مي‌تواند سرنوشت يك فرد و يك جامعه را تغيير دهد، اما «نه گفتن» در زمان و مكان‌هايي بسيار سخت است. گاهي بايد به خواسته‌ها، تمنيات، هوس‌ها و آرزوهاي طول و دراز خودتان «نه» بگوييد كه اين خود رياضتي سخت و آگاهانه را مي‌طلبد و به زندگي شما معنايي تازه مي‌دهد، طوري كه شما از خودتان احساس زضايت مي‌كنيد. از زاويه ديگر بايد درصدي از «نه»هاي خود را به سمت ديگران ببريد، ديگراني كه ما را رعايت نمي‌كنند و قصد آزار ما را دارند. اما براي «نه گفتن» بايد از نه‌هاي كوچك شروع كنيد و همچنين بايد فرهنگ و ادبيات «نه گفتن» بالغانه را گام به گام ياد بگيريد، گاهي با گفتن يك «نه» پسرفت مي‌كنيد و گاهي با گفتن يك «نه» به زندگي‌تان معنايي دوباره مي‌دهيد، همه ما به نوعي به تمرين «نه گفتن» در شرايط مختلف نيازمنديم، اميدوارم با خواندن اين كتاب، گامي در راستاي يادگيري فرهنگ «نه گفتن» بالغانه برداريد.

پرسش‌هاي كوانتومي و رمانتيك پيش از ازدواج (تمرين گفتگو با شيوه پرسش‌گري در دوران نامزدي راهنمايي استثنايي براي دختران و پسران)

 • 18,000 تومان

اين سؤالات غيرمتعارف، شكلي از پرسشگري مدرن، پيش از ازدواج و زندگي مشترك است. اين پرسش‌ها مي‌تواند شما را در انتخاب همسر دلخواه خود ياري دهد. حتي زن و شوهرهاي جوان هم مي‌توانند براي شناخت يكديگر به اين پرسش‌ها پاسخ بدهند. اين پرسش‌ها جنبه‌ي روان‌شناختي دارند و مي‌توانند زواياي پنهان ناخودآگاه نامزد يا دوست‌تان را بيرون بكشند. با طرح اين پرسش‌ها با ابعاد شخصيتي، زيبايي‌شناختي، اخلاقي، اجتماعي، احساسي و فكري دوست و نامزدتان آشنا مي‌شويد.

ورود به خلاقيت (به خلاقيت خوش آمديد)

 • 19,900 تومان

اين كتاب مقدمه‌اي است بر بحث خلاقيت و نوآوري كه سعي مي‌كند مفاهيم پايه‌اي آن ‌را به زبان ساده به شما آموزش بدهد. مفهوم خلاقيت هم دانش و هم شكلي از تجربه است كه هر فردي بايد با آن عميقاً درآميزد تا به ژرفاي آن برسد. با مطالعه محض نمي‌توان فردي خلاق شد. بهتر است با ديد سيستمي به اين موضوع نگريسته شود، يعني مجموعه عوامل را با هم درآميخت تا پديده خلاق به ‌وجود آيد. اگر قوانين خلاقيت را بياموزيم، آن‌ها را درك كنيم و در زندگي روزمره به كار بگيريم راه مكاشفه‌گري را شروع كرده‌ايم. نوآوري از قدم‌هاي كوچك و ساده شروع مي‌شود. به طور قطع شما را به آفرينش‌گر روي زمين تبديل خواهد كرد.

بازي‌هاي رواني در زندگي زناشويي (چگونه اتفاقات ساده به فاصله رواني بين زن و شوهرها منجر مي‌شود)

 • 29,900 تومان

وقتي زن و شوهر، به صورت پررنگ، به بازي‌هاي رواني بد پا مي‌گذارند، روابط عاشقانه‌شان آلوده مي‌شود، چرا كه زن و مرد، هر كدام خودآگاه و ناخودآگاه، در جهت فريب هم حركت مي‌كنند و آن‌قدر جلو مي‌روند تا روابط‌شان آسيب مي‌بيند، زماني كه چوب‌خط آن‌ها از بازي‌ها پر مي‌شود، آن‌وقت آستانه تحريك‌پذيري عصبي آن‌ها بالا مي‌رود و تحمل و پذيرش آن‌ها، روز به روز كمتر مي‌شود. وقتي تمبرهاي قهوه‌اي يا همان احساسات تخريبي ناشي از بازي‌هاي زن و شوهر زياد مي‌شود، دعوا و درگيري‌هاي آن‌ها هم بيشتر مي‌شود. تمبرهاي قهوه‌اي يا همان خرده گلايه‌ها، رنجش‌ها و دلخوري‌هاي ريز و ريز و سوء‌تفاهم‌هايي است كه به تمبرهاي قرمز يا همان خشم‌ها و نفرت‌هاي ريز و درشت بين زن و شوهرها تبديل مي‌شود و روزي مي‌رسد كه آن‌ها از هم فاصله رواني گرفته‌اند و به مرحله همسرزدگي رسيده‌اند. اين كتاب بر اساس ادبيات تحليل رفتار متقابل (تي اي) و فرهنگ عامه ايران، به بررسي كلك‌ها، حقه‌ها، و بازي‌هاي رواني در حوزه روابط زناشويي مي‌پردازد. اميدوارم اين كتاب مورد توجه شما قرار بگيرد.

كمال‌گرايي يا كامل‌گرايي (خوب بودن كافي نيست من بايد عالي و بي‌نقص باشم)

 • 59,900 تومان

فرد كامل‌گرا هميشه مي‌خواهد عالي‌ترين و بي‌نقص‌ترين فرد باشد و حق هر اشتباهي را از خود و ديگران مي‌گيرد. او ارزش معنوي خود را در موفقيت محض در هر كار مي‌داند و پر از بايدها و نبايدهاي عصبي است. حد انتظارات اين فرد از خود و ديگران بسيار بالاست. فرد كامل‌گرا روحيه رقابت‌جويي شديد دارد و هميشه خودش را با ديگران مقايسه مي‌كند. فرد كامل‌گرا به بهانه موفقيت، از خودش بيگاري مي‌كشد و در نهايت به سوي عصبيت، وسواس ذهني و عملي حركت مي‌كند. او هميشه فردي ناراضي است و درباره همه چيز ترديد دارد. در مقابل، كمال‌گرايي جنبه مثبت رشد و پيشرفت شخصي است. در اين كتاب شما با انواع كامل‌گرايي عصبي در فرهنگ ايراني آشنا مي‌شويد.

تازه به دوران رسيده‌ها (رفتارشناسي نوكيسه‌ها)

 • 35,900 تومان

من يك تازه به دوران رسيده نوكيسه هستم، كه گاه در شعر شاعران مداح مي‌خروشم و گاه در سخنراني‌هاي منفعل، كه بي‌دردي گسترش مي‌دهند. من درست مانند يك بمب ساعتي، صبح به صبح در نگاه و كلام افراد بي‌ريشه منفجر مي‌شوم و ده‌ها تن از آدميان را به ستايش ترس وا مي‌دارم. قسمت زيادي از جهان و جامعه امروز بر خيالات مرده من پايه‌گذاري شده است. خانه‌اي دارم خيالي، كه بر مرتفع‌ترين قله‌هاي ذهن آدم‌نماهاي جاه‌طلب فخرفروش بنا شده است. من نه قيد دارم نه فعل مثبت و به هيچ اضافه‌اي تشبيه نمي‌شوم. من يك كودك خودخواه و شناور در ذهن هر فرد نوكيسه و تازه به دوران رسيده اين جامعه هستم...

كودك بالغ صميميت جنسي در روابط زناشويي با برداشتي از ديدگاه تحليل رفتار متقابل تي اي

 • 15,900 تومان

شايد وقتش رسيده باشد كه مفاهيم جنسي زناشويي را در قالب كليد واژگان تحليل رفتار متقابل و برداشت ايراني از آن، به حوزه گفتگو، نقد و به چالش جدي بكشانيم. قطعا مفاهيم تحليل رفتار با روش‌شناسي و واژگان خاص خود سر و كار دارد؛ تلاش كردم در قالب چند واژه كليدي (كودك، بالغ، والد) مفاهيم جنسي را در حوزه احساسات و لذت بردن شرح بدهم تا بتوان به واسطه فعال كردن آگاهانه كودك بازيگوش و همراهي بالغ، در حوزه روابط زناشويي شور و هيجاني دوباره ايجاد كرد، طوري كه اتاق خواب هر زن و شوهري، هميشه گرم و آتشين، عاشقانه و خلاقانه باشد. حال وقتي كودك جنسي نقش خود را به نحو مطلوب بازي كند، زن و شوهر از اتاق خواب نمادين يا واقعي خود رضايت خواهند داشت. همچنين بالغ جنسي سمبل دانش جنسي هر فرد است و وظيفه دارد اطلاعات علمي در اتاق خواب ارائه بدهد. از طرف ديگر والد جنسي به دو صورت خود را نشان مي‌دهد؛ يكي والد نوازش‌گر و حمايت‌گر جنسي است كه نقشش در روابط زناشويي، حمايت همه جانبه عاطفي ـ جنسي از همسر است تا او را از معرض آسيب‌ها و تهديدهاي جنسي ديگران مصون نگاه دارد و به همسرش روحيه اميد و عزت‌نفس جنسي بدهد و ديگري والد سرزنش‌گر جنسي است و سعي مي‌كند عزت‌نفس و اعتماد به نفس جنسي همسرش را هميشه به چالش بكشد و كم ‌كم انگيزه جنسي او را از بين ببرد. اميدوارم اين كتاب در حد و اندازه خود بتواند به شما كمك كند.

مراقبه در طبيعت (چگونه آگاهانه در طبيعت مراقبه و نوازش‌گيري كنيم)

 • 14,900 تومان

طبيعت منبع انواع نوازش‌هاست. مي‌توانيد هزاران نوازش از او بگيريد و به اجزايش نوازش بدهيد. مهم اين است كه فوت و فن‌هاي اين شكل و فرم نوازش‌گيري و نوازش‌دهي را بياموزيد و بر لحظات حال آن آگاهي داشته باشيد كه اين خود، شكلي از «مراقبه عميق در طبيعت» است. مراقبه عميق يعني شما با فلسفه احترام به طبيعت و آگاهي كامل، از او نوازش‌گيري كنيد و گاهي به اجزاي آن با جان و دل نوازش دهيد و از اين تعامل و بده و بستان‌ها لذت مادي و معنوي ببريد. طبيعت درمان‌گري بزرگ است كه با ادبيات مراقبه درك آن آسان‌تر خواهد بود. پس بياييد شاگردي آن را بپذيريم و آب را از سرچشمه بنوشيم و اين‌قدر به انديشه‌هاي آلوده و مزاحم زندگي نپردازيم. هر روز خودتان را در نمادها و نشانه‌هاي طبيعت به جريان بيندازيد و از آن‌ها نهايت نوازش و آرامش بگيريد. آدرس اصلي خوش‌بختي و آرامش همين جاست، جايي ديگر نرويد. درضمن اين كتاب را به تورهاي گردشگري طبيعت (توريسم درماني) اكيدا پيشنهاد مي‌كنم.

نشانگان بالغ درون (مي‌خواهم فردي عاقل و بالغ باشم)

 • 49,900 تومان

اين كتاب به شما نشانگان بالغ، بر اساس ديدگاه تحليل رفتار متقابل تي اي را آموزش مي‌دهد و در واقع اولين باريست كه اين مفهوم، اين چنين باز و تفسير مي‌شود، و به شما كمك مي‌كند كه بالغ و درجات آن را بشناسيد و از قدرت او، در ارتباطات اجتماعي مطلع شويد، هر چقدر بالغ‌تان قوي‌تر باشد، شما در مسير تجربه‌هاي زندگي موفق‌تر خواهيد بود و اگر بالغ‌تان ضعيف و شكننده باشد، كودك و والد انتقادگرتان عرصه را بر انتخاب‌هايتان تنگ خواهد نمود. هدف آموزه‌هاي تي اي اين است كه شما بتوانيد، بالغ‌تان را بشناسيد و با او هر روز زندگي كنيد. يك بالغ قوي و قدرتمند هميشه مشاور خوبي براي شما خواهد بود. اين كتاب در نوع خود تازگي دارد و جاي تامل و تحقيق بيشتر را براي علاقه‌مندان به اين مفهوم باز مي‌گذارد.

بازي‌هاي رواني مردم (چگونه در روابط اجتماعي فريب نخوريم)

 • 55,900 تومان

كودك، از همان دوران آغازين با مشاهده رفتار والدين، اطرافيان و تلويزيون ياد مي‌گيرد، كه چطور مي‌توان ديگران را فريب داد. كودك هر چه بيشتر تحقير شود، بيشتر به خلق بازي‌ها فكر مي‌كند، زيرا او مي‌خواهد جايي را براي خود باز كند. هر كودكي به سبك خانواده خود، بازي‌ها را ياد مي‌گيرد، بعد در نمايشنامه زندگي خود، با تركيب بازي‌ها روي صحنه هستي مي‌رود و از خود هزار نقش و نيرنگ در مي‌آورد، طوري كه از حيرت، مردم انگشت به دهان مي‌مانند...

خاطره‌درماني (هنر گفتن و نوشتن خاطرات)

 • 30,000 تومان

خاطرات روان‌شناختي دوره كودكي درصد زيادي از افراد، حاوي زخم‌ها و تاول‌هايي است كه هر يك درد رواني خود را دارند. به ويژه زماني كه زخم‌ها درمان نشده‌ و به صورت رنج رواني و شرمندگي مزمن درآمده‌اند كه فرد با يادآوري خودآگاه يا ناخودآگاه آنها، دچار عدم ثبت خلقي و عاطفي مي‌شود. يك روز خوب و عالي و يك روز تلخ و زهر ماري. اگر اين زخم‌ها درمان نشوند، در بزرگسالي يا شايد همين امروز، در برابر روحيات و خلقيات شما، قد علم مي‌كنند.

1  2  صفحه‌ی 1