فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

درمانگاه احساسات (راهنماي مديريت اضطراب عصبانيت و افسردگي)

  • 45,000 تومان

هدف من از نوشتن كتاب درمانگاه احساسات اين است كه به مردم كمك كنم اضطراب، عصبانيت، افسردگي و ساير احساسات ناخوشايند خود را بهتر اداره كنند. با استفاده مكرر از روش‌ها و اصول اين كتاب مي‌توانيد به مشكلات زندگي و ناكامي‌هاي‌تان بهتر رسيدگي كنيد و در مديريت روابطتان موفق‌تر باشيد. در ضمن، رضايت خاطرتان بيشتر و توانايي شما در زمينه تعقيب و دستيابي به اهداف واقع‌بينانه بيشتر مي‌شود.

اس او اس كمك براي والدين (راهنماي عملي براي برخورد با مشكلات رفتاري رايج و روزمره)

  • 55,000 تومان

كتاب حاضر به منظور ارائه اطلاعاتي در رابطه با موضوع تحت پوشش آن، تهيه و طراحي شده است. اين كتاب با اين درك به فروش مي‌رسد كه ناشر و نويسنده در آن به ارائه خدمات روانشناختي، پزشكي و يا ساير خدمات تخصصي نپرداخته‌اند. گاهي اوقات، تربيت كودكان بسيار دشوار است. چنانچه به كمك و مساعدت متخصص نياز داشتيد، درصدد كمك گرفتن از يك متخصص توانا برآييد. در فصل 22، چگونگي دسترسي به كمك‌هاي حرفه‌اي مورد بحث قرار گرفته است. اغلب اوقات، مشاوران مطالعه كتاب SOS را در كنار بهره گرفتن از آموزش و مشاوره، توصيه مي‌كنند.

اس او اس كمك در مورد هيجانات (مديريت اضطراب خشم و افسردگي)

  • 55,000 تومان

كتاب SOS بر اساس تدريس‌هاي نويسنده در دانشگاه و فعاليت‌هاي حرفه‌اي‌اش به عنوان يك روان‌پزشك باليني و نتايج مطالعات پژوهشي متعدد در زمينه درمان، تهيه شده است. با درك و بكارگيري برنامه SOS شما مي‌تواندي انتظار داشته باشيد روش‌هاي خودياري مفيدي را بياموزيد، به منظور بهبود افكار و احساسات خود ، به بينش برسيد و در رسيدن به اهداف خود، با موفقيت بيشتري عمل كنيد.

صفحه‌ی 1