فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½---ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

تداوم عشق (چگونه در رابطه اعتماد به‌وجود آوريم و از خيانت پرهيز كنيم)

  • 51,000 تومان

كتاب تداوم عشق، «چگونه در رابطه اعتماد به وجود آوريم و از خيانت پرهيز كنيم»؛ شاهكار نويسندۀ شهير: دكتر جان گاتمن و نان سيلور ترجمۀ ارزشمند خانم فهيمه صديقي و دكتر كيومرث فرحبخش؛ توسط انتشارات آكادميك منتشر شد. دكتر‌ جان ‌گاتمن، روان‌شناس مشهور آمريكايي بيش از چهل سال است كه در حوزۀ مشاورۀ خانواده و ازدواج در دانشگاه واشنگتن در سياتل، از طريق پژوهش بر هزاران زوج، موفق شده در زمينۀ پايداري ازدواج و پيش‌بيني طلاق پيشگام باشد. وي بيش از چهل كتاب و 195 مقالۀ علمي نگاشته و براي تلاش‌هاي خود در اين زمينه، صدها جايزۀ بزرگ گرفته و به‌تازگي در يك نظرسنجي از روان‌شناسان باليني آمريكا، به‌عنوان يكي از 10 درمانگر برتر تأثيرگذار در چند دهۀ اخير انتخاب شده است. اين كتاب نيز حاصل يكي از دستاوردهاي مهم وي در آزمايشگاه عشق است؛ جايي كه ماجراي عشقي بلندمدت را جهت بررسي دقيق علمي، تحت كنترل در مي‌آورد. اين آپارتمان كوچك واقع در دانشگاه واشنگتن، مجهز به مبل راحتي، تلويزيون، آشپزخانه و با چشم‌انداز يك درياچه است و دوربين‌هاي فيلمبرداري نصب‌شده به ديوار، هر لحظه از تعاملات زوج‌هاي دعوت‌شده را ضبط مي‌كنند. دكتر جان گاتمن در ‌اين كتاب، از تأثير اعتماد به‌عنوان عنصر بسيار مهم و كليدي ياد كرده كه به‌راستي راز تداوم عشق است و محور اصلي بحث به توصيف «خانۀ رابطۀ سالم» اختصاص دارد كه متشكل از ديوارهاي محافظ رابطه كه شالوده و اساس آن «اعتماد و تعهد» و شامل 7 طبقه به شرح زير است: 1. نقشه‌هاي عاشقانه بسازيد. . دنياي طرف مقابل را بشناسيد. در اُنس و تحسين مشاركت كنيد. بازگشت به‌سوي يكديگر به‌جاي روي‌گرداني از همديگر. ديدگاه مثبت. تعارض را مديريت كنيد. . نفوذ همسرتان را بپذيريد. . دربارۀ مشكل گفتگو كنيد. . خودآرام‌سازي را تمرين كنيد. رؤياهاي زندگي را به واقعيت تبديل كنيد. معناي مشترك خلق كنيد.

عشق پايدار (شيوه‌هاي بنا كردن اعتماد و پيشگيري از خيانت رمز و رازهايي از آزمايشگاه عشق)

  • 70,000 تومان

اعتماد، تار و پود زندگي با معني، شاد و پايدار زناشويي است. بدون اعتماد زندگي زناشويي آغاز نمي‌شود اما همچون هر فضيلت ديگري همواره نيازمند مراقبت، رشد و بالندگي است. بنابراين شناسايي عوامل ويران‌كننده اعتماد، چگونگي عبور از موانع و برقراري مجدد اعتماد از دست رفته، نيازمند تامل و تمرين دائمي مي‌باشد. مطالعه كتاب نه تنها براي زوج‌هاي جوان و ميانسال، بلكه براي روانشناسان، روان‌پزشكان، مشاوران و مددكاران نيز مفيد و كارساز مي‌باشد.

چگونه عشق پايدار مي‌ماند

  • 39,000 تومان

برخي عشق را عميق‌ترين، زيباترين و اصيل‌ترين احساس زندگي مي‌دانند. بي‌شك عشقي كه از دلبستگي‌هاي ناامن و بيمارگونه برخاسته باشد، هيجاني كور است كه ما را با شيدايي تمام به خودخواهي‌ها سوق مي‌دهد و سرانجام نه تنها به تباهي ما منجر مي‌شود بلكه از معشوق هم يك قرباني مي‌سازد و اگر به درمان مشكلات عميق رواني‌مان نپردازيم و به بازسازي كامل خويشتن اقدام نكنيم، امكان دارد بارها همان تجربه اسفناك را تكرار كنيم. كتابي كه پيش رو داريد اثر نويسنده‌اي است كه از نظريه خانواده‌درماني وي در بيشتر دانشگاه‌هاي دنيا تدريس مي‌شود و كاربرد آن مي تواند راهكارهاي اثرگذاري را در اختيار خواننده‌اش بگذارد.

ازدواج‌ها چرا موفق مي‌شوند و چرا شكست مي‌خورند

  • 45,000 تومان

كتابي كه در دست داريد، يك جلد از مجموعه كليدهاي همسران موفق است. اين مجموعه مي‌كوشد با نگاهي كاربردي به نيازها و مسائل زندگي مشترك، چه در مرحله انتخاب همسر و چه در دوران پس از ازدواج بپردازد. ارائه سبك‌ها و روش‌هاي موثر در شناخت، برقراري ارتباط و گفتگو، توجه متقابل به نيازها و در نهايت بازسازي روابط آسيب‌ديده يا گرفتار بحران، از اهداف اين مجموعه است.

كاميابي و ناكامي در ازدواج (چرا برخي از ازدواج‌ها كامياب و برخي ديگر به شكست مي‌انجامد)

  • 59,000 تومان

اگر همسر خود را دوست داريد، اما به نظر مي‌رسد زناشويي شما بيمار است، بهترين داروي شفابخش براي شما، همين كتاب است، كتابي كه آزمون‌هايي را طراحي كرده تا پي ببريد داراي چه نوع زناشويي مي‌باشيد و نقاط قوت و ضعف شما در كجاست و براي كمك به پايداري ازدواج خودتان چه قدم‌هايي مي‌توانيد برداريد.

7 اصل اخلاقي براي موفقيت در ازدواج

  • 75,000 تومان

آنچه سبب مي‌شود ازدواج با موفقيت روبه‌رو شود، به شكل شگفت‌انگيزي ساده است. آنهايي كه زندگي زناشويي موفق دارند لزوما باهوش‌تر، غني‌تر و يا به لحاظ رواني برتر از ديگران نيستند. بلكه آنها در زندگي روزمره خود به پويايي‌هايي دست يافته‌اند كه انديشه‌هاي منفي آنها را درباره يكديگر كنترل مي‌كند، اين انديشه‌هاي منفي در همه وجود دارد، اما مانع از آن مي‌شود كه بر جنبه‌هاي مثبت برتري پيدا كنند.

صفحه‌ی 1