فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 30,000 تومان

اصول اعتماد به نفس

  • 34,000 تومان

نويسنده در اين كتاب به عنوان متخصص موضوع احترام به خويش، با زباني ساده و شيوا و با احاطه كامل، رازهايش را با خواننده در ميان مي‌گذارد تا اعتماد به نفس و احترام به خويش را در او افزايش دهد، به گونه‌اي كه خواننده بتواند به روياها و آرزوهاي خود جامعه عمل بپوشاند.

كنترل خشم (گام‌هاي ساده براي مقابله با ناكامي و تهديد)

  • 45,000 تومان

واژه «خشم»، تصورات ترسناك و ناخوشايندي را در ذهن اكثر ما زنده مي‌كند. از نظر ما آدم‌ها خشم هيجاني است كه معمولا آن را با مفاهيم بدرفتاري و ناسزاگويي، صدمه زدن، خشونت و ويرانگري تداعي مي‌كنيم. اما اين آوازه وحشتناك براي اين هيجان طبيعي و بنيادي بسيار غيرمنصفانه است. به ياد داشته باشيم خشم طوري طراحي شده تا وسيله‌اي مفيد و سازنده براي بقا باشد. نقش و وظيفه خشم اين است كه وقتي بيشترين نياز را به محافظت از خود يا بهبود و التيام يافتن داريم، باعث افزايش ضروري نيروي جسمي و هيجاني‌مان شود.

چگونه اعتماد به نفس كودكان را تقويت كنيم

  • 25,000 تومان

آنچه در يك كلام در اين رابطه مي‌توان گفت اين است كه اعتماد به نفس ركن اصلي و پايه و اساس فرديت و شخصيت كودك را تشكيل داده و اگر اين مولفه خودپذيري شخصي دستخوش كاستي و نارسايي شود در آن صورت تلاش‌هاي آينده شخص آشكارا مذبوحانه و عبث خواهد بود.

اعتماد به نفس برتر (جيبي)

  • 15,000 تومان

نويسنده در اين كتاب به شما ياد مي‌دهد كه چگونه بهترين‌هاي شخصيت خود را بيابيد، مهارت‌هاي عملي را چگونه در مقابل چالش‌هاي محيط خود پرورش دهيد و چگونه ديگران را ترغيب نماييد كه اعتماد به نفس بيشتري داشته باشند. كتاب از يازده فصل تشكيل شده كه برخي از عناوين آن بدين قرارند: درك اعتماد به نفس، شناخت خود، انتخاب شيوة درست رفتار، عصبانيت و انتقاد، برنامه خود را براي تغيير طراحي كنيد.

اعتماد به نفس در نوجوانان

  • 45,000 تومان

در سنين نوجواني، نااميدي و تعارض، غيرقابل اجتناب است و عواطفي مانند عصبانيت به راحتي بروز مي‌كند. اين دوره غالباً همراه با طغيان‌گري، وقتي است كه نوجوانانِ در حال بزرگسال شدن، محتاج ساختن اعتماد به نفس هستند تا با مهارت‌هاي اجتماعي كه مي‌آموزند خود را براي دنيايي بزرگتر آماده سازند. اگر شما نگرانيد نوجوان‌تان در موضوعاتي مانند يافتن دوستان جديد، اضطراب از امتحان مدرسه، نگراني، خجالت و ... محتاج كسب اعتماد بيشتري است، اين كتاب با 21 قانون طلايي به نوجوان شما كمك مي‌كند شاد و خودباور شوند.

چگونه خود را باور كنيم

  • 35,000 تومان

اين كتاب با ارائه راه‌كارهاي عملي به شما كمك مي‌كند كه ريشه‌هاي ضعف عزت‌نفس را در خود بيابيد و از طريق برنامه‌هاي خودياري، روش‌هاي مورد نياز براي تقويت اين حس را در زندگي خود پايه‌ريزي كنيد و سپس از طريق تمرين‌هاي عملي ارائه شده، حس خودارزشمندي تضعيف شدة خود را بپرورانيد. به كمك تمرين‌هاي اين كتاب شما قادر خواهيد بود به تقويت حس عزت‌نفس ديگران نيز كمك كنيد.

اعتماد به نفس برتر گام‌هاي ساده براي افز

  • 33,000 تومان

ما به افراد داراي اعتماد به نفس رشك مي‌ورزيم زيرا آنها موفق، آرام و آزاد هستند. اما، آيا مي‌دانيد كه اعتماد به نفس چيزي نيست كه با انسان متولد شود؟ و مي‌توان آن را آموخت. اگر احساس مي‌كنيد براي كسب اعتماد به نفس بيشتر نياز به كمك داريد اين كتاب براي شما نوشته شده است. مطالب اين كتاب به عنوان يك راهنماي عملي شما را قادر مي‌سازد كه در مسائل شخصي، ارتباطات اجتماعي، شغلي و زمينه‌هاي ديگر با اعتماد به نفس فوق‌العاده عمل كنيد.

زن مثبت

  • 30,000 تومان

اگر شما 1 زن هستيد، اين امكان وجود دارد كه گاه احساس نابسندگي و تبعيض، افسردگي، يا خيلي ساده، ناخشنوي كنيد. روي جنبه‌هاي منفي زندگي تكيه كردن، كار بسيار آساني است، ولي از طرفي، اين كار به رابطه شما در زندگي خانوادگي، آينده شغلي و حتي سلامتي شما صدمه مي‌زند و شما حتي ممكن است متوجه كاري كه مي‌كنيد نباشيد. اين كتاب به شما كمك مي‌كند: خود را از عادت‌هاي مخرب رها سازيد. به گونه‌اي مثبت و خلاق بي‌انديشيد. به زندگي شخصي و اداري خود نظم بخشيد. بر عدم اعتماد به نفس غلبه كنيد. خود را از رنج و نگراني آزاد سازيد. روابط و پيوندهاي موفقيت‌آميزي به‌وجود آوريد. با قاطعيت عمل كنيد. عزت‌نفس خود را دوباره به دست آوريد.

صفحه‌ی 1