فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

تفاهم (در مورد خودتان همسرتان و رابطه‌تان چگونه مي توانيد به درك بهتري برسيد و با يكديگر به خوبي كنار بياييد)

  • 16,900 تومان

«تفاهم، به معناي توانايي ايجاد هماهنگي در زندگي مشترك يا كنار آمدن مناسب با يكديگر و هم‌چنين، به معناي داشتن توافق و تعادل با يكديگر است. مي‌توان تفاهم را به (يكي شدن) با هم نيز توصيف كرد ولي به شرط اين‌كه هر يك از طرفين، مانع رشد استعدادها و ظرفيت‌هاي طرف مقابل نشود. در تمام زمينه‌هاي زندگي، زن و شوهر نيازمند سازگاري‌اند، مانند مسائل فيزيكي، عقل و هوش، احساسات، مسائل مالي، استقلال فردي، معنويت، كار، گفتگو، روابط جنسي، عادات زندگي و اجتماعي بودن و معمولا ويژگي‌ها و مهارت‌هايي را كه كسب مي‌كنند، براي سازگاري با طرف مقابل، به آن‌ها كمك مي كند. همسر خوب، بايد انعطاف‌پذير و تغييرپذير باشد و با شرايط و موقعيت‌هاي گوناگون، خودش را وفق دهد. تفاهم، فرايند رشد است و بدون كسب مهارت تفاهم، رشد امكان‌پذير نيست.» در اين كتاب مي آموزيد كه در مورد خودتان، همسرتان و ارتباط‌تان، چطور مي‌توانيد به درك بهتري برسيد. باورها و نگرش‌هاي سالم‌تان را جايگزين باورها و نگرش‌هاي ناسالم كنيد، با همسرتان راحت‌تر كنار بياييد و از ازدواج و ارتباطي لذت ببريد كه شايسته شماست.

روش‌هاي افزايش عزت‌نفس و اعتماد به نفس در كودكان و نوجوانان

  • 10,900 تومان

شما مي‌توانيد با نشان دادن احترام، انتقال عشق غير مشروط و مهيا كردن احساس تعلق به خانواده، احساس ارزشمند بودن را در فرزندان به وجود آوريد. مفاهيم احترام، استقلال، نظم و انضباط، گوش كردن، حمايت، عشق بدون قيد و شرط، درك، قدرداني و مسئوليت‌پذيري از جمله عوامل شكل‌دهنده عزت‌ نفس در فرزندان است كه بايد به آن‌ها توجه داشته باشيد. لذا نبايد نقش خود را در شكل‌دهي و پرورش عزت ‌نفس فرزندانتان بي‌ارزش بدانيد و به ياد بسپاريد كه كودكان بهبود پذيرند. يعني هرگز براي ساخت عزت‌ نفس آن‌ها دير نيست. آن‌ها مي‌توانند از نو شروع كنند. هيچ والدي هر چيزي را در هر زمان درست انجام نمي‌دهد و در اكثر خانواده‌ها مشكلات متعددي وجود دارد كه مانع از آن مي‌شوند والدين بتوانند تمام تلاش خود را در تربيت فرزندان به كار گيرند. باورهاي نهايي بچه‌ها در يك روز، يك ماه يا حتي يك سال شكل نمي‌گيرد. آنها از شما انتظار دارند در شرايط و موقعيت‌هاي مختلف، سنجيده‌ترين رفتار را نشان دهيد. اين كتاب به شما كمك مي‌كند، عزت نفس و اعتماد به نفس فرزندتان را به بهترين شكل ممكن پرورش دهيد.

صفحه‌ی 1