فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

از خوب به عالي

  • 72,000 تومان

خوب، دشمن عالي است، يكي از دلايلي مهم و كليدي است كه باعث مي‌شود ما انسان‌ها در مسير عالي شدن حركت نكنيم. ما مدرسه‌هاي عالي‌اي نداريم، چون تعدد مدرسه‌هاي خوبمان بيشتر است، دولت عالي‌اي نداريم، چون دولت خوب داريم. افراد اندكي به زندگي عالي دست مي‌يابند. چون خوب زندگي كردن راحت‌تر از عالي زندگي كردن است. اكثر شركت‌ها هرگز به درجه عالي شدن نمي‌رسند چون بيشتر آن‌ها به اندازه كافي خوب هستند و اين موضوع به خودي خود مشكل بزرگي است. موضوع اين كتاب شركت والگرينز يا شركت‌هاي خاص ديگري نيست. اين كتاب پاسخگوي اين سوال است كه آيا شركت‌هاي خوب مي‌توانند به جايگاه شركت‌هاي عالي برسند؟

از خوب به عالي (چرا برخي شركت‌ها پيشرفت مي‌كنند و برخي ديگر از پيشرفت باز مي‌مانند)

  • 48,000 تومان

خوب، دشمن عالي است و اين يكي از دلايل اصلي است كه چرا كمتر پيش مي‌آيد كه به سطح عالي برسيم. در ميان كسب‌و‌كارها و شركت‌ها نيز اوضاع به همين منوال است. آيا مي‌خواهيد كسب‌و‌كار خود را از سطح خوب به عالي برسانيد؟ مي دانيد كه بايد چه مراحلي را پشت‌سر بگذاريد؟ شما بايد دريابيد كه چرا برخي شركت‌ها پيشرفت مي‌كنند و برخي ديگر از پيشرفت باز مي‌مانند. با كتابي كه اينك در دستتان است، همراه شويد.

در ادامه از خوب به عالي

  • 15,000 تومان

بايد اين نگرش خيرخواهانه، (و در عين‌حال كاملا نادرست) را كنار بگذاريم كه نخستين راه رسيدن به تعالي در نهادهاي اجتماعي اين است كه ”بيشتر شبيه يك موسسه‌ي تجاري” عمل كنيم. بيشتر موسسات تجاري جايي بين متوسط و خوب قرار مي‌گيرند. و تعداد اندكي از آن‌ها به درجه‌ عالي مي‌رسند. وقتي شركت‌هاي عالي را با شركت‌هاي خوب مقايسه مي‌كنيد، مي‌بينيد كه بسياري از آن‌ها اصول تجاري مبتني بر متوسط بودن را در پيش گرفته‌اند نه عالي بودن. پس چرا بايد بخواهيم اصول كاري مبتني بر متوسط بودن را وارد نهادهاي اجتماعي كنيم؟ ما به‌ يك زبان جديد نياز داريم. بين موسسه‌ تجاري و نهاد اجتماعي تفاوت مهمي وجود ندارد، اما بين عالي و خوب تفاوت عمده‌اي وجود دارد. ما بايد از اعمال ساده‌انگارانه ”زبان تجارت” در نهادهاي اجتماعي دست بكشيم و در عوض به‌طور يكپارچه به زبان تعالي روي بياوريم. جيم كالينز

از خوب به عالي (چرا بعضي شركت‌ها جهشي پيروزمندانه دارند اما بعضي ديگر نه)

  • 66,900 تومان

با خواندن اين كتاب علمي، بيشتر باورهاي فعلي خود را زير سوال مي‌بريد. اين كتاب تعاريفي جديد از واژه‌هايي چون «مدير عامل قدرتمند»، «مديريت»، «تصاحب» و «ادغام سازمان‌ها» ارائه مي‌دهد. در اين كتاب مي‌فهميم كه متوسط بودن براي موفق بودن كافي نيست بلكه خوب بودن و حركت به سوي عالي شدن، كليد موفقيت است. اگر به دنبال مطالعه‌اي علمي و جذاب براي شناخت عواملي هستيد كه شركت‌هاي ابرقدرت امروز را شكل داده‌اند، اين كتاب را بخوانيد. شايد فكر كنيد كتاب از خوب به عالي يك كتاب مديريتي و مناسب براي صاحبان كسب و كار است؛ اما اين كتاب راز رسيدن به عالي‌ترين جايگاه انساني و تفكر خلاق را به شما مي‌آموزد. اين كتاب به شما ياد مي‌دهد در هر موقعيتي كه قرار داريد، مي‌توانيد با وسعت بخشيدن نگرش خود، به جايگاهي والاتر دست يابيد.

انتخاب عالي (چرا بعضي از شركت‌ها با وجود همه بحران‌ها باز هم جهش مي‌كنند)

  • 99,000 تومان

بحران‌هايي را در نظر بگيريد كه ناخواسته زندگي و كسب و كار ما را تحت تاثير قرار مي‌دهند. هيچ يك از ما نمي‌تواند پيچ و خم‌هايي كه در زندگي‌مان وجود خواهد داشت را با قطعيت پيش‌بيني كند. هيچ قطعيتي در زندگي وجود ندارد و آينده نامعلوم است و نه بد. تنها وجود دارد. مثل جاذبه. اما مشكل اصلي باقي مي‌ماند: اينكه حتي با اين وجود، چگونه مي‌توانيم بر سرنوشت خود چيره شويم؟

از خوب به عالي (چرا بعضي از شركت‌ها جهش مي‌كنند و بعضي‌هاي ديگر نه)

  • 69,000 تومان

نتايج حاصل از مبحث «از خوب به عالي» باعث تعجب بسياري از خوانندگان خواهد شد. اين كتاب يكي از مهم‌ترين مسائل مربوط به دنياي كسب و كار را مورد بررسي قرار داده و مطالب آن در پي بررسي دقيق و موشكافانه تجارب سازمان‌ها و شركت‌ها گردآوري شده است و نشان مي‌دهد افراد عادي هم مي‌توانند به سطح مديريت عالي برسند؛ كه در صورت به كارگيري اصول مذكور در اين كتاب خواهند توانست موسسات موفق و عالي به وجود آورند. در واقع، آقاي كالينز و گروه تحقيقش شركت‌هايي را مورد بررسي قرار دادند كه از مرحله خوب به عالي ارتقاء يافتند و اين مسير را ادامه دادند. تيم تحقيقات كالينز تلاش كردند عوامل اصلي و موثر در اين موفقيت را بيابند و در اختيار مخاطبان قرار دهند. آقاي كالينز سعي كرده است اطلاعاتي بيابد كه همه شركت‌ها در هر كجاي دنيا و در هر عصري آن‌ها را به كار گيرند. او معتقد است هر سازماني مي‌تواند به شرط رعايت و به كارگيري نتايج شگفت‌انگيز اين تحقيق، به طرز بنيادين سطح و عملكرد خود را ارتقاء بخشد و حتي به سطح عالي برساند.

از عرش به فرش (چگونه شركت‌هاي قدرتمند سقوط مي‌كنند و چرا برخي از شركت‌ها هرگز تسليم نمي‌شوند)

  • 35,000 تومان

همه‌ي شركت‌هاي مالي آسيب‌پذير هستند.مهم نيست چقدر بزرگ باشند. مهم نيست دستاوردهاي شما چقدر فراوان بوده باشد. مهم نيست تا كجا پيش رفته‌ايد و مهم نيست چقدر قدرتمند شده‌ايد. مهم اين است كه در برابر سقوط آسيب‌پذير هستيد. هيچ قانون طبيعي‌اي وجود ندارد كه تضمين كند قدرتمندترين‌ها قطعا بر قله مي‌مانند. هر كسي مي‌تواند ورشكسته شود و عاقبت، سرانجامش چنين خواهد بود.

از خوب به عالي

  • 68,000 تومان

چرا برخي از شركت‌ها جهش مي‌كنند و برخي ديگر خير. از خوب به عالي همان‌گونه كه از نامش برمي‌آيد، مسير رشد و بالندگي را ترسيم مي‌كند. عرصه‌هاي بزرگ اقتصادي را ارئه مي‌كند و ما را با عملكرد مديران برتر آشنا مي‌سازد. با متني ساده و به دور از الفاظ تخصصي، مفاهيم مديريتي را شرح مي‌دهد. وجه تمايز آن از ساير كتاب‌هاي مديريتي، نگرش خلاق آن است، بدين معنا كه اصول و روش‌هاي مديريتي را از قالب كليشه‌هاي هميشگي خارج مي‌كند و مي‌گوييد كه همه ما در زمينه‌اي كه فعال باشيم مي‌توانيم بالا و بالاتر برويم. مي‌توانيم افق ديد خود را وسعت بخشيم و خود را از چمبره ماندن در وضعيت صرفا خوب برهانيم.

صفحه‌ی 1