فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 29,900 تومان
 • 32,900 تومان
 • 19,000 تومان

باغ (1 داستان معنوي در مورد راه‌هاي غلبه بر ترس اضطراب و استرس)

 • 18,000 تومان

هدف من از نوشتن اين كتاب، اين است كه به مردم كمك كنم نبرد ذهني را - كه از ديد معنوي با آنها روبه‌رو هستند - درك كنند. ((روان)) به معناي روح و ماهيت است و در بسياري موارد، ذهن ما نيازي به اصلاح ندارد؛ بلكه روح ما به بهبودي نياز دارد. من شخصاً در زندگي با افسردگي و اضطراب دست و پنجه نرم كرده‌ام و همين كه روح و ذهنم را با مراقبه، دعا و حقايق معنوي تغذيه كردم، صلح و آرامش و شادي بيشتري و همچنين بهبودي را پيدا كردم. بخش بزرگي از اين بهبودي به لطف موعظه‌هاي ((اروين مك مانوس)) بود كه وقتي 35 سال داشتم، عيسي مسيح را براي من زنده كرد. اروين به من كمك كرد تا درك كنم كه ما نمي‌توانيم با راهكار‌هاي انساني در نبرد معنوي پيروز شويم. ما اين كشمكش را با منع بيشتر نيرو، حقيقت و قدرت برنده خواهيم شد.

قدرت گروه مثبت (اصول و روش‌هاي اثبات شده براي ساختن گروهي عالي)

 • 32,000 تومان

هيچ‌كس به تنهايي موفق نمي‌شود. همه ما براي رسيدن به موفقيت به گروه نياز داريم. ما با هم رشد مي‌كنيم و با هم به موفقيت‌هاي عالي دست مي‌يابيم. گروه مثبت از افرادي تشكيل مي‌شود كه با بينش، هدف، اشتياق، خوش‌بيني، عزم، برتري، ارتباط، پيوند، عشق، توجه و تعهد به انجام كاري حيرت‌انگيز يا ساخت چيزي باور نكردني گرد هم مي‌آيند. به نظر من هر كسي تمايل دارد كه عضو گروهي عالي شود؛ اما هر كس نمي‌داند چطور يك تيم عالي را بسازد. كتاب «قدرت گروه مثبت» به اين منظور نوشته شده كه اعضاي گروه‌ها به اين موضوع پي ببرند كه چه كار بايد بكنند تا يك گروه مثبت و يكپارچه باشند. نويسنده كتاب در تعاملي كه با گروهي مختلف داشته و در گفتگو با افرادي كه عضوي از گروه‌هاي بزرگ تاريخ بوده‌اند، اصول و روش‌هاي اثبات شده‌اي را پيدا كرده كه مي‌توان به كمك آن‌ها گروهي فوق‌العاده ساخت.

امواج تغيير

 • 29,900 تومان

لحظه‌اي كه به دنيا آمديم و چشم‌هايمان به آدم‌هاي اطرافمان افتاد، هيچ كدامشان، هيچ گونه تضميني مبني بر اينكه زندگي آسوده، راحت و شيريني خواهيم داشت، به ما نداد؛ نه پرستاري كه ما را برعكس گرفته بود و به پشتمان مي‌زد تا نفس بكشيم، نه مادر و پدري كه با عشق ما را در آغوش گرفته بودند. ما حدود 9 ماه در هتل لوكس پنج‌ستاره‌اي به نام شكم مادر بدون هيچ نگراني و زحمتي به تمام خواسته‌ها و نيازهايمان دسترسي تمام وقت داشتيم. اما به محض پا گذاشتن به جهان هستي از آن هتل 5 ستاره، تازه همه چيز آغاز شد. درست مثل ماهي قرمز اين كتاب كه به اجبار از زندگي بي‌دغدغه د ر تنگ آب، به اقيانوس بي‌كران مي‌زود و شاهكار زندگي‌اش را خلق مي‌كند. آيا شما هم آماده‌ايد تا شاهكار زندگي‌تان را پس از 9 ماه و چندين سال خلق كنيد؟ كودكان امروز را كه بي‌شك مي‌توانند رهبران فردا باشند دست‌كم نگيريد و براي رشد استعدادهاي آن‌ها از هيچ تلاشي دريغ نكنيد!

مثبت فكر كن (با مثبت‌گرايي زندگي خودتان را متحول كنيد و دنيا را تغيير دهيد)

 • 35,000 تومان

- امروز انگيزه بلند شدن از رختخواب را نداشتيد ؟ - تصور مي كنيد ديگران اصلا قدرتان را نمي دانند ؟ - از محيط كار ، زندگي يا خانواده تان خسته شده ايد ؟ همه ما كم و بيش اين موارد را در زندگي خود تجربه كرده ايم . از جايگاهمان در جهان مطمئن نيستيم و هدفمان از زندگي را فراموش مي كنيم . ما زماني شروع به تحليل رفتن مي كنيم كه علت آنچه را انجام مي دهيم ، به دست فراموشي مي سپاريم . برخي مردم وقتي چنين چيزهايي را مي شنوند ، سري تكان مي دهند تا نشان دهند از شنيدن اين موضوعات خسته شده اند . آن ها تصور مي كنند درباره دنيايي تخيلي و رويايي صحبت مي كنيم . اما حقيقت اين است كه ما به خاطر اينكه زندگي آسان است ، مثبت گرا نيستيم ، ما مثبت گرا هستيم چرا كه زندگي مي تواند سخت شود . مثبت گرايي زندگي را تغيير مي دهد و يك مزيت رقابتي در ورزش ، كسب و كار و سياست محسوب مي شود . در شرايطي كه بدبين‌ها درباره آينده اكتفا مي كنند ، اين خوش بين‌ها هستند كه با كمك ديگران ، سخت تلاش مي كنند تا آينده را بسازند .

اتوبوس انرژي

 • 32,900 تومان

اتوبوس انرژي، كتاب پرفروش بين‌المللي، اثر جان گوردون، خوانندگان خود را به يك سواري مي‌برد، سواري‌اي كه مقصد و هدف آن روشنگري است. در اين كتاب 10 قانون را خواهيد آموخت كه به شما كمك مي‌كنند تا با تفكر مثبت به زندگي و كار بپردازيد به طوري كه شما را به موفقيت واقعي در زندگي شخصي و كاري برساند. جان گوردون اين داستان جذاب را با بينش‌هايي جدي غني‌تر نموده است و از اين‌رو اين داستان نقشه‌اي قدرتمند براي غلبه بر سختي‌ها، و دست يافتن به بهترين‌ها براي خودتان، و گروهي كه با آن‌ها در حال كار هستيد فراهم مي‌كند. از همان زماني كه سوار اتوبوس انرژي مي‌شويد از زندگي خود لذت بيشتري خواهيد برد!

اتوبوس انرژي (كتاب گويا)

 • 30,000 تومان

انرژي مثبت... اين اصطلاحي است كه بارها در سالن همايش‌ها، كلاس‌هاي دانشگاه، رختكن‌ها و حتي در منزلمان درباره‌اش شنيده‌ايم. شايد به اين علت كه تحقيقات جديد نشان مي‌دهد اگر افراد، ارتباطات، عمل متقابل، كار و رفتاهاي تيمي مثبت باشند، نتايج مثبتي ايجاد مي‌كنند. يا در عميق‌ترين سطحي كه مي‌شناسيم، اشخاص، حرفه‌ها، شركت‌ها، سازمان‌ها، خانواده‌‌ها و گروه‌هاي مختلف مجبورند بر موارد منفي، ناملايمات و چالش‌ها غلبه كنند تا خودشان را تعريف و موفقيت‌هايشان را خلق كنند.

اردوي آماده‌سازي (كارهايي كه بهترين‌ها بهتر از ديگران انجام مي‌دهند)

 • 16,000 تومان

«اردوي آماده‌سازي داستاني تاثيرگذار درباره مردي است كه در تلاش براي بهترين شدن، با ترس‌هايش روبه‌رو مي‌شود. شخصيت اول داستان، در طي مسير، درسي ارزشمند را ياد مي‌گيرد و متوجه مي‌شود كنترل امور واقعا در دست چه كسي است. ايمان‌تان را قوي‌تر كنيد. اردوي آماده‌سازي را بخوانيد».

كلاه ايمني (21 راه براي تبديل شدن به بهترين هم‌تيمي)

 • 12,000 تومان

«كلاه ايمني» داستان واقعي و فراموش‌نشدني يك هم‌تيمي و رهبر فداكار، وفادار، شاد، سخت‌كوش، رقابتي و متعهد است كه تاثيري ستودني بر تيمش، هم‌تيمي‌هايش و در يك كلام بر تمام اطرافيانش گذاشته است. اين كتاب پيش از آنكه راه و روش ساختن يك تيم خوب را به شما نشان دهد، به شما نشان مي‌دهد چگونه مي‌توانيد يك هم‌تيمي خوب براي اطرافيانتان باشيد و اين موضوع چقدر مي‌تواند بر موقيت شما و اطرافيان‌تان تاثير بگذارد. اما چرا «كلاه ايمني»؟ كلاه ايمني در واقع نمادي از فرهنگ پشتكار، ازخودگذشتگي و سخت كوشي در كار تيمي است. دقيقا مشابه آنچه كارگردان ساختماني انجام مي‌دهند و نشان‌‌دهنده اخلاق كاري‌شان است. براي اينكه دريابيد چگونه كلاه ايمني، عدد 21 و بسياري از موارد ديگر مي‌تواند مايه انسجام و موفقيت تيم‌تان شود، اين كتاب را از دست ندهيد. اين كتاب حاصل تلاش تيمي است و اميدواريم الهام‌بخش شما و تيم‌تان نيز باشد.

اتوبوس انرژي (10 قانون براي تزريق انرژي مثبت به زندگي كار و تيمتان)

 • 23,000 تومان

اگر به دنبال بهترين‌هاي خود، چه در كار و چه در بين اعضاي تيم‌تان و چه در زندگي خانوادگي هستيد، با «اتوبوس انرژي» همراه شويد و از زندگي لذت ببريد.

قانون غر زدن ممنوع (راه‌هايي مثبت براي مقابله با منفي‌نگري)

 • 16,000 تومان

همه ما حق داريم گاهي غر بزنيم؛ ولي فقط گاهي! همه ما حق داريم گاهي نااميد شويم؛ فراموش نكنيد فقط گاهي! اگر قرار باشد پايه و اساس زندگي خود را بر غر زدن و نااميد بنا كنيم، در هيچ زمينه‌اي موفق نخواهيم بود. در كارمان با مشكل مواجه مي‌شويم، خانواده ما را ترك مي‌كنند و در نهايت دوستان و اطرافيانمان نيز ترجيح مي‌دهند كمتر ما را ببينند و غر زدن‌هايمان را تحمل نكنند. آن‌چه مسلم است انرژي منفي در محل كار نيز ميلياردها دلار هزينه به كسب و كار تحميل مي‌كند و بر روحيه، بهره‌وري و سلامت افراد و تيم‌ها تاثير مي‌گذارد. جان گوردون، نويسنده، مشاور و سخنران، در اين كتاب نشان مي‌دهد كه چگونه مي‌توانيد انرژي منفي را نابود سازيد والهام‌بخش ديگران باشيد.

مزيت رهبري مثبت‌گرا (چرا و چگونه رهبران مثبت‌گرا تيم‌ها و سازمان‌هايشان را متحول مي‌سازند و دنيا را تغيير مي‌دهند)

 • 18,000 تومان

ـ آيا شده يك روز صبح توان و انگيزه بلند شدن از رختخواب را نداشته‌باشيد؟ ـ آيا پيش آمده كه از كارتان خسته شده باشيد و به دنبال كار ديگري باشيد؟ ـ آيا برايتان پيش آمده كه تصور كنيد ديگران اصلا قدرتان را نمي‌دانند؟ ـ آيا اتفاق افتاده كه شب‌ها با افكاري منفي، بي‌خوابي به سراغتان بيايد؟ همه ما كم و يش اين موارد را در زندگي خود تجربه كرده‌ايم. تصور مي‌كنيم چرا اصلا در جايي هستيم كه اكنون قرار داريم، مقصود زندگي‌مان را فراموش مي‌كنيم چرا كاري را انجام مي‌دهيم. برخي مردم وقتي كلمه رهبري مثبت‌گرا به گوششان مي‌خورد، سري تكان مي‌دهند تا نشان دهند از شنيدن اين موضوعات خسته شده‌اند. آنها تصور مي‌كنند درباره يك دنيا تخيلي و پر از رويا صحبت مي‌كنيم. اما حقيقت اين است كه ما به خاطر اينكه زندگي آسان است، مثبت‌گرا نيستيم، ما مثبت‌گرا هستيم چرا كه زندگي مي‌تواند سخت شود...

بذرهاي موفقيت

 • 19,000 تومان

اين كتابي است الهام‌بخش براي افرادي كه خواهان كشف هدف و رسالت‌‌شان در محيط كار و زندگي خود هستند. جان گوردون در اين كتاب در قالب داستاني كوتاه و شيرين به ما مي‌آموزد كه چگونه مي‌توانيم به انگيزه، الهام و اعتبار در زندگي‌مان دست بيابيم و در دنياي خود و ديگران تاثير بگذاريم.

1  2  صفحه‌ی 1