فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 44,000 تومان
 • 44,000 تومان
 • 75,000 تومان

آيين دوست يابي

 • 98,000 تومان

پيدا كردن يك دوست خوب براي همه يك نياز اساسي است. همه مي‌خواهند تاثير گذاريشان را در زندگي دوستانشان احساس كنند. مهم تر از همه اين موضوعات، حق مسلم همه انسانهاست كه دوست بدارند و دوست داشته‌شوند. ديل كارنگي نويسنده كتاب آيين دوستيابي يكي از اولين نويسندگاني بود كه درباره اين موضوع تحقيق كرد و كتابي قابل فهم براي همه نوشت. كتابي كه هنوز هم بعد از گذشت حدود يك قرن همچنان در فهرست پرفروش ترين و پرطرفدارترين كتاب‌هاي روانشناسي و خودشناسي قرار دارد. اين كتاب به چگونگي دوست شدن و تاثير روي اطرافيان مي‌پردازد و در رتبه نوزدهم از صد كتاب تاثير‌گذار قرن مجله تايمز قرار دارد.

آيين زندگي (شوميز)

 • 85,000 تومان

«آيين زندگي» شايد مشهورترين كتاب ديل كارنگي است كه با وجود گذشت 70 سال از تاريخ انتشار آنء كماكان خوانندگان زيادي در سرتاسر جهان دارد. نويسنده در اين اثر به ياد ماندني راه‌كارهايي عملي براي داشتن زندگي‌اي با حداقل نگراني ارائه داده است. او به ما مي‌آموزد كه در زمان حال زندگي كنيمء با وقايع اجتناب‌ناپذير كنار بياييمء از ناسپاسي ديگران عذاب نكشيمء شكرگزار نعمت‌هايي باشيم كه خداوند در اختيارمان گذاشته استء خستگي و نگراني را از خود دور كنيم و بهترين تصميم‌ها را در زندگي بگيريم. تفاوتي كه اين كتاب با ديگر آثار مشابهش داردء در عملي بودن و سادگي كلام آن است و به بهترين شيوهء راه رسيدن به موقيت در زندگي را نشان‌مان مي‌دهد.

آيين دوست‌يابي (شوميز)

 • 105,000 تومان

«آيين دوست‌يابي» اثري است بي‌بديل كه اولين بار در سال 1936 به چاپ رسيد و با وجود گذشت 80 سال از تاليف آنء همواره در زمره كتاب‌هايي پرمخاطب بوده و تا كنون 15 ميليون نسخه از آن در جهان به فروش رسيده است. در اين كتاب هنر جلب توجه و برقراري ارتباط با ديگران و شيوه صحيح آن و نيز توسعه روابط اجتماعي مورد بحث قرار مي‌گيرد. جلب توجه ديگران و اين كه در برخورد اول تاثيرگذار باشيمء پرهيز از دشمن تراشيء روش‌هاي درست انتقاد كردن و سرانجامء ترغيب ديگران به كسب موفقيتء از ديگر مواردي است كه در كتاب حاضر به زباني ساده و گويا به رشته تحرير درآمده.

آيين سخنراني

 • 44,000 تومان

سخنراني خود را به موعظه‌اي پيچيده تبديل نكنيد! اين نوع صحبت كردن، خيلي كسل كننده است. سخنراني خود را با آوردن امثال و حكايات و نقل قول‌هاي جالب، شيرين و لذت بخش كنيد! سخنراني‌تان بايد حاوي اتفاقاتي باشد كه با چشم خود مشاهده كرده‌ايد! سخنراني درياره‌ي موضوعاتي كه اتفاق افتاده، خيلي راحت‌تر است و سخنراني‌تان را جالب‌تر و شفاف‌تر مي‌كند!

آيين زندگي (شوميز)

 • 75,000 تومان

سي و پنج سال از زماني كه من يكي از غمگين‌ترين جوانان نيويورك بودم مي‌گذرد. به گفته ديل كارنگي تجسم همان دستورات مفيد قديمي است كه موثر بودن آن را افراد بيشماري تجربه و تاييد كرده‌اند. در اين كتاب با اتكا به مدارك و شواهد موثر گفته شده است كه چگونه هزاران نفر توانسته‌اند بر نگراني غبله كنند.

آيين سخنراني

 • 44,000 تومان

از سال 1912 كه كلاس‌هاي آموزش سخنراني خود را بازگشايي كردم تاكنون بيش از 700 هزار نفر زن و مرد در اين كلاس‌ها شركت كرده‌اند. قبل از شروع اولين جلسه، معمولا از اين افراد پرسيده مي‌شود كه با چه هدفي در اين كلاس ثبت‌نام كرده ‌اند و اميدوارند چه فنوني را كسب كنند. آن‌ها اكثرا در پاسخ به اين سوال مي‌گفتند: وقتي از من مي‌خواهند در جمع سخني بگويم، آن‌قدر دستپاچه و مضطرب مي‌شوم كه نمي‌توانم درست فكر كنم. نمي‌توانم فكرم را متمركز كنم و فراموش مي‌كنم چي مي‌خواستم بگم. هدف من از حضور در اين كلاس آن است كه اعتماد به نفس من افزايش پيدا كند و در موقع سخنراني بتوانم تمركز داشته باشم.

آيين زندگي (چگونه اضطراب و نگراني را از خود دور كرده و زندگي آرامي را آغاز كنيم)

 • 150,000 تومان

- شيوه‌هاي اصلي تجزيه و تحليل نگراني - هفت شيوه براي پرورش طرز فكر به منظور تامين آسايش و سعادت و سلامت - چگونه در مقابل انتقادهاي ديگران آرامش خود را حفظ كنيم - چگونه كاري را پيدا كنيم كه باعث موفقيت و شادي ما شود - چگونه بر اضطراب پيروز شويم.

آيين دوست‌يابي و جذب ديگران

 • 10,000 تومان

چرا بايد براي دانستن شيوه‌ي دوست‌يابي، اين كتاب را خواند؟ چرا نبايد منش موفق‌ترين كس در دوست‌يابي را كه جهان تاكنون ديده است، بررسي كرد؟ اگر سعي ما فقط بر اين باشد كه ديگران را تحت تاثير قرار دهيم و آنها را به خود جذب كنيم، هرگز نخواهيم توانست دوستاني حقيقي و واقعي داشته باشيم. اگر بخواهيم دوستاني داشته باشيم، بايد مردم را با شور و شوق تحويل بگيريم. اگر مي‌خواهيد ديگران به شما علاقه داشته باشند، اگر مي‌خواهيد دوستي هاي واقعي را شكل دهيد، اگر دوست داريد در عين حال كه از خودتان حمايت مي‌كنيد از ديگران نيز حمايت كنيد، با ديگران بايد رابطه خالصانه‌اي داشته باشيد.

آيين زندگي

 • 75,000 تومان

اين كتاب مجموعه‌اي از دستورالعمل‌هاي آزموده شده و موفق است كه به كمك آن‌ها مي‌توانيد زندگي خود را از نگراني رهانيده و به آرامش و شادماني برسيد. مجددا تاكيد مي‌كنم كه اين كتاب حاوي مطالبي است كه همگي مي‌دانيد ولي آن ها را فراموش كرده‌ايد يا از كارايي آن‌ها اطمينان نداريد. در اين كتاب همان دستورالعمل‌هاي سودمند قديمي را خواهيد يافت كه موثربودن آن‌ها را بسياري از افراد با تجربه خود اثبات كرده‌اند. بنابراين كتاب را مطالعه كنيد و دستورات آن را در زندگي خود به كار ببنديد. اگر بخش‌هاي يك و دو را خوانديد و مشاهده كرديد انرژي تازه‌اي براي غلبه بر نگراني‌هاي شما و لذت بردن از زندگي در شما ايجاد كرد كتاب را ادامه دهيد. در غير اين صورت ممكن است ارمغان تازه‌اي برايتان به ارمغان نياورد و بهتر است آن را به گوشه‌اي بيندازيد و از خواندن آن منصرف شويد.

آيين سخنراني

 • 50,000 تومان

آيا كوچك‌ترين دليلي هست كه چرا بايد بتوانيد وقتي مستقيم در برابر جمعيتي ايستاده‌ايد، به خوبي زماني كه تنها براي خودتان نشسته‌ايد فكر كنيد؟! مسلما مي‌دانيد كه دليلي براي تفاوت بين اين دو موضوع وجود ندارد و در واقع، وقتي رو به روي جماعتي قرار گرفته‌ايد، بايد بتوانيد بهتر فكر كنيد و چگونه حاضرين مي‌توانند موجب تحريك و رشد افكار شما شوند. بسياري از سخنرانان موفق به شما خواهند گفت كه چگونه يك جمع، عامل محرك و الهام‌بخشي است كه موجب مي‌شود در هنگام سخنراني، ذهن آن‌ها روشن‌تر، دقيق‌تر و هوشيارانه‌تر كار كند.

آيين دوست‌يابي

 • 75,000 تومان

هشت موردي كه مي‌توانيم با كمك اين كتاب آن‌ها را بدست آوريم؟ 1- به افكار جديد بينديشيد،‌ هدف‌هاي جديدي را براي خود در نظر بگيريد و به آرزوهاي جديد دست يابيد. 2- سريع و آسان دوست پيدا كنيد. 3- روابط اجتماعي خود را بالا ببريد. 4- افراد ديگر را به مسير فكري خود هدايت كنيد. 5- توانايي، پر ستيژ و قوه تاثيرگذاري خود را افزايش دهيد. 6- از بحث و جدل خودداري كرده و روابط خود را خوشايند و دلپذير كنيد. 7- سخنران خوبي باشيد، يك سخنراني سرگرم كننده 8- در ميان ديگران شور و اشتياق ايجاد كنيد.

آيين دوست‌يابي

 • 61,000 تومان

اگر موجوديت و زندگي فعلي خود را با آن‌چه كه استعداد آن‌ها را داريم و هنوز از آن‌ها بي‌خبريم، بسنجيم، بايد گفت كه باز هم در خواب هستيم چون ما در حال حاضر، تنها بخش كوچكي از نيروهاي ذخيره فكري و جسماني خود را بكار مي‌بريم، در صورتي كه وسعت زندگاني انسان به مراتب بالاتر از مقداري است كه فعلا با آن آشناست. آدمي داراي نيروهاي چندگانه‌اي است كه معمولا هيچ‌يك را بكار نمي‌بندد. تنها هدف اين كتاب اين است كه شما را تقويت كند تا بتوانيد اين نيروهاي ذخيره و استعدادهاي نهفته را آشكار ساخته، بكار برده و نهايت استفاده را از آن‌ها ببريد...

1  2  3  4  صفحه‌ی 1