فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 45,000 تومان
 • 30,000 تومان

فلسفه از 40 نگاه

 • 35,000 تومان

رسالت فلسفه آن است كه به ما خردورزي بياموزد و از رنج زندگي‌مان بكاهد. اين كتاب، هنرمندانه، با گردآوري چهل ايده محوري فلسفي ما را در سفري از فلسفه غرب و شرق با خود همراه مي‌كند.

هوش عاطفي در محيط كار (20 مهارت عاطفي براي موفقيت شغلي) كتاب گويا

 • 35,000 تومان

هدف از انتشار مجموعه مدرسه زندگي پرورش هوش عاطفي به ياري فرهنگ است. باورمان اين است كه طيفي از جدي‌ترين معضلات ما نتيجه فقدان خودشناسيء همدلي و ارتباط است. فعاليت‌هاي ما در ده مركز در اقصي نقاط جهان انجام مي‌شودء از جمله لندنء آمستردامء سئول و ملبورن. فيلم‌سازيء برگزاري كلاس‌هاء ارائه خدمات درماني و توليد سلسله‌اي از محصولات در عرصه روانشناسي از ديگر فعاليت‌هاي ماست. موسسه انتشاراتي مدرسه زندگي به انتشار آثاري در باب مهم‌ترين مسائل حيات فرهنگ و عاطفي معاصر مي‌پردازد. مبناي انتشار عناوينء ارائه سرگرميء تسلي‌بخشي . دگرگوني در زندگي خوانندگان است.

سير عشق

 • 45,000 تومان

اين‌كه سال‌هاي سال به خوبي و خوشي در كنار هم زندگي كنيم به چه معناست؟ در مهماني‌ها و موقع صرف چاي، دوستان ربيع و كرستن هميشه از آن‌ها سوالي مشابه مي‌پرسند: چگونه با هم آشنا شديد؟ پاسخ اين پرسش ساده است، داستان قشنگي است كه هر دويشان دوست دارند تعريف كنند. اما اين داستان بخش دومي هم دارد و آن پاسخ پرسشي است كه دوستانشان هيچ‌گاه از آنان نمي‌پرسند: بعدش چه شد؟ ربيع و كرستن يكديگر را مي‌يابند، دلباخته هم مي‌شوند و با هم ازدواج مي‌كنند. به زعم جامعه، اين پايان داستان است. اما در حقيقت، تازه آغاز داستان است. اين كتاب داستان يك ازدواج است؛ از نخستين لحظات شورانگيز گرفته تا لذت‌ها و هراس‌هاي تعهد راستين و مشكلات عميقي كه آرام‌ آرام در زندگي مشترك سر بر مي‌آورند. داستان روابط امروزي است و شيوه بقاي اين روابط. سير عشق بازگشت دلپذير آلن دو باتن است به رمان. بعد از گذشت بيست و اندي سال از نخستين رمانش جستارهايي در باب عشق.

تكاپوي عاشقانه

 • 85,000 تومان

«... تصميم آليس شايد آخر كار بود. شكست جگرسوزي را حس مي‌كرد. هر چيزي تداعي كننده اريك بود. با وجود اين، ديگر نمي‌توانست باور كند همه اين‌ها به خاطر دلتنگي براي اوست. فقدان را حس مي‌كرد، اما اين را هم مي‌دانست كه اُبژه عشق تضميني براي پر كردن آن نمي‌دهد. آليس دلش براي كسي تنگ شده بود، اما وقتي در خاطراتش غرق مي‌شد، صادقانه مي‌فهميد كه آن فرد اريك نيست. عجيب بود كه فردي كه مسئول برانگيختن هيجان در او شده بود، خود قادر نبود طبق آن عمل كند. عشق آليس با او رخ داده بود، اما آيا در واقع امر، درباره اريك بود؟ اريك خيلي بيچاره‌تر از آن بود كه مسئوليت هيجاناتي را بپذيرد كه باعث شده بود بروز يابند. او در قبال عطش و اشتياقي كه برانگيخته بود، لياقت نداشت و نمي‌توانست تمايلات آليس را ارضا يا اقناع كند. او مانند شخص احمقي بود كه حرف خيلي هوشمندانه‌اي را بدون اينكه معناي آن را دريابد به زبان آورده است و در نتيجه، نمي‌تواند مسئوليت ارزشي را كه ديگري براي آن حرف قائل است، بر عهده بگيرد. اريك سراب فردي عاشق بود كه با اميدواري‌هاي آرايش يافته در پيرامونش نمايان شده بود. يادآور تمايز ظريف، اما حياتي بين آنچه كه ممكن است مجسم شويم و آن شخصي كه واقعا هستيم.»

فلسفه در 40 ايده

 • 40,000 تومان

فلسفه در چهل ايده كتابي است ساده و قوي درباره نقش نگرش‌هاي فلسفي در متن زندگي. اين كتاب چهل ايده از بزرگ‌ترين و تاثيرگذارترين ايده‌هاي فلسفي را شرح مي‌دهد و ما را به سفري در دل مفاهيم اساسي فرهنگ‌هاي شرق و غرب مي‌برد. در اين كتاب، به پياده‌روي در جنگل‌هاي خيزران مي‌رويم، از آب حكمت مي‌آموزيم، در مراسم چاي آرامش مي‌يابيم و با گل‌آرايي و تزئين باغ زيبايي‌هاي زودگذر زندگي را بهتر درك مي‌كنيم. در سير فلسفه غرب هم با بعضي از بزرگ‌ترين انديشه‌ها آشنا خواهيم شد، از جمله ماكياوليسم و آيين رواقي. اين راهنمايي اساسي از حكمت و فروتني برخي از قوي‌ترين ذهن‌هاي تاريخ فسلفه سخن مي‌گويد - شخصيت‌هايي چون سقراط، كانت، نيچه، هايدگر، كنفوسيوس، لائو دزو و بودا. فسلفه در چهل ايده مجموعه تاملاتي است درباره خودشناسي، شكوفايي، عشق، دموكراسي، ثروت ملل، دلهره وجودي، رنج، خيرخواهي، وفاداري، و سي و يك ايده اساسي ديگر - كتابي تازه از موسسه مدرسه زندگي، آلن دوباتن.

معناي زندگي

 • 30,000 تومان

«معناي زندگي» از جمله مفاهيمي است كه انسان گاه و بيگاه درگير آن مي‌شود و انديشيدن به آن مي‌تواند در عين سادگي بسيار پيچيده و دشوار باشد و ذهن آدمي را براي روزها، ماه‌ها و حتي سال‌ها مشغول خود سازد. با اين حال يافتن پاسخي مناسب براي هر شخصي ضروري است تا خود را از پوچي و روزمرگي رها سازد و معنا و هدفي براي حيات خويش قائل گردد. كتاب پيش رو دربر دارنده طيف وسيعي از مباحثي است كه ممكن است ما به دنبال يافتن معناي زندگي در آن باشيم از جمله: عشق، خانواده، دوستي، كار، خودشناسي يا جهان پيرامونمان. و در خلال آن مي‌آموزيم كه چرا برخي چيزها براي ما معنا دارند و بسياري ديگر نه و اين كه چگونه معناي بيشتري به كارها و زندگي‌مان ببخشيم.

اخبار (راهنماي مخاطبان خبر و آژانس‌هاي خبري)

 • 40,000 تومان

تقريبا همه ما هر روزه در معرض بمباران خبري قرار مي‌گيريم و بسياري از افراد بي‌اختيار مرتبا به صفحه رايانه يا گوشي تلفن همراه خود خيره مي‌شوند تا در جريان جديدترين اخبار قرار گيرند ولي اين جريان عظيم خبري با روح و روان ما چه مي‌كند؟ معمولا هرگز به ما ياد نمي‌دهند كه چطور اخبار را تحليل نماييم و از نتايج آن در زندگي روزمره خود بهره ببريم. در اين كتاب، آلن دوباتن با تحليل بيست و پنج سرخط خبري كه كم و بيش به طور روزانه با آن‌ها مواجه مي‌شويم مانند سقوط هواپيما، قتل، مصاحبه افراد مشهور، جدال‌هاي سياسي و غيره كه به افزايش بينش و فهم ما در درياي مواج و پرطلاطم اخبار كمك مي‌كند.

مشاجرات (مروري بر دعواهاي زن و شوهري)

 • 28,000 تومان

هر زن و شوهري به طور متوسط سالانه بين سي تا پنجاه مشاجره ي حسابي دارند. منظور از «حسابي»، مشاجره اي است كه كاملا خارج از هنجارهاي گفتگوي متمدنانه باشد، چيزي كه آدم نمي‌تواند از آن فيلم بگيرد و به دوستانش نشان دهد. با توجه به استرس شديدي كه اين مشاجره‌ها به ما وارد مي‌كند، مي‌توانيم از جامعه مدرن انتظار داشته باشيم توجه شاياني به اين موضوع بكند و منابع فراواني را به اين موضوع اختصاص دهد كه چرا اين مشاجرات روي مي‌دهد و چطور مي‌توانيم به طور مؤثرتري آن‌ها را آرام و برطرف كنيم. اين كتاب، يكي از آن منابع است.

سيري در كودكي (كندوكاوي در آسيب‌هاي دوران كودكي و نمود آن‌ها در بزرگسالي)

 • 28,000 تومان

شخصيت امروز ما در بزرگسالي تا حد بسيار زيادي متأثر از رويدادهايي است كه تا قبل از جشن تولد پانزده سالگيمان رخ داده است. نوع نگاه ما به عشق و نحوه رفتار ما در روابط عاطفي، نوع آدم‌هايي كه برايمان جذاب مي‌نمايند، درك ما از موفقيت، و رويكردمان به كار، جملگي، تحت تأثير رويدادهايي است كه در دوران كودكي برايمان اتفاق افتاده است. ما مجبور نيستيم زنداني گذشته خود بمانيم. اما براي رهايي از قيد و بندهاي پيشينه ي خود نخست بايد از وجود آن ها و ماهيت آن ها كاملا آگاه شويم. در اين كتاب با مفهوم رشد شخصيت، مفهوم ميراث عاطفي، شكل گيري برداشت شخص از خوب يا بد بودن، و تأثير كيفيت روابط عاطفي والدين بر ما در انتخاب يار / همسر براي خود آشنا مي شويم. در هر مبحث، پس از ريشه يابي موضوع، راهكارهاي واقع بينانه براي رفع مشكل پيشنهاد مي‌شود.

چگونه كارآمد فكر كنيم (راهنماي خلاقيت و بازدهي بيشتر) مجموعه مدرسه زندگي

 • 42,500 تومان

ما مي‌دانيم كه ذهن انسان قادر به انجام كارهاي بسيار بزرگي است چرا كه گاه و بيگاه يك يا چند ايده‌اي ناب به ذهنمان مي‌رسد، از طرفي اين را هم مي دانيم كه ذهن ما غيرقابل پيش‌بيني است و زمان زيادي را به پرسه‌زني و آشفته خيالي مي‌گذارند. در اين كتاب مي‌آموزيم چگونه افكار سست و ناپايدار خود را پيش از آنكه تحت تاثير ترس‌ها و ترديدهايمان ناپديد شوند. به تور بيانداريم. چه زماني از روز و براي چه مدت شروع به فعاليت كنيم. چگونه از ملال يا غرايزمان به بهترين شكل استفاده كنيم و چگونه بر هراس خويش در برابر مشكلات بزرگ فائق آييم.

دل‌شكستگي (مجموعه مدرسه زندگي)

 • 21,500 تومان

دل‌شكستگي (مجموعه مدرسه زندگي)

چگونه با همكاران خود كنار بياييم

 • 58,500 تومان

دشوارترين بعد شغل هيچ ارتباطي به سودآوري يا رقابت يا عدم تحويل كار ندارد، بلكه به چالش‌هاي عظيم و زيباي دست و پنجه نرم كردن دائم با آن موجود اغلب جذاب اما همواره پيچيده‌اي باز مي‌گردد كه به نام همكار شناخته مي شود. همكارانمان مي‌توانند سرچشمه‌ي عظيم‌ترين لذت‌ها و پيروزي‌هاي ما باشند، آن‌ها ضعف‌هاي ما را جبران مي‌كنند، نقاط قوت ما را توسعه مي‌دهند و انرژي‌هاي ما را تجميع مي‌كنند. با وجود اين، كاركردن موفقيت‌آميز در كنار ديگران امري ساده و شهودي به حساب نمي‌آيد، بلكه نيازمند اين است كه به شكلي كارآمد با ديگران ارتباط برقرار كنيم، افكار و نقاط ضعيف خودمان را درك كنيم، بر احساسات خود مسلط باشيم و دنيا را از زاويه‌ي ديد ديگران ببينيم.

1  2  3  4  5  صفحه‌ی 1