فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 40,000 تومان
 • 35,000 تومان
 • 45,000 تومان
 • 29,000 تومان
 • 10,000 تومان
 • 16,000 تومان
 • 16,000 تومان

ميثاق پنجم

 • 40,000 تومان

شكاك باشيد، اما ياد بگيريد كه چگونه گوش كنيد؛ ميثاقي كه بايد براي زندگي در دنياي مملو از نمادهاي دروغين به كار بگيريد تا بتوانيد در راستاي حقيقت مطلق گام داريد و قرباني نشويد. بايد بتوانيد همانند جنگجويي راستين با به كارگيري چهار ميثاق پيشين قدرت نمادها را در هم بشكنيد و روياي حقيقي خودتان را خلق كنيد. كلامي عاري از خطا داشته باشيد، چيزي را به خود نگيريد، گمانه‌زني نكنيد و نهايت تلاشتان را به كار بگيريد؛ اما هميشه در عين گوش فرا دادن شكاك باشيد تا آنجا كه حقيقت مطلق را بيابيد و در اين مسير استاد شويد.

4 ميثاق (رهنمودهاي حقيقي براي رهايي فردي)

 • 28,000 تومان

ميثاق اول: پاكي كلام خود را حفظ كنيد ميثاق دوم: برخورد ديگران را به خود نگيريد ميثاق سوم: تصورات نادرست و بي‌پايه نداشته باشيد ميثاق چهارم: همواره در همه موارد تلاش خود را به كار گيريد.

4 ميثاق

 • 35,000 تومان

اين كتاب با نام چهار ميثاق، برگرفته از آموزه‌هاي تولتك، مردماني از تبار بوميان قار آمريكا است كه مسير سعادت و شقاوت در زندگي را از گذر توافقات فكري و روحي آدمي تعريف مي كنند. از نظر يك تولتك اگر زندگي رو به شقاوت مي‌رود؛ پس آدمي به ناچار گرفتار توافقاتي است كه از گذشتگان به ارث برده است؛ اما چون ذات آدمي بر دگرگوني است، لذا تحمل شقاوت بر مردمان را عيب مي‌داند. براي تولتك‌ها خوشبختي ميسر نمي‌شود مگر به واسطه در هم شكستن توافقات زندگي گذشته و بنا نهادن ميثاقي نو براي درك آزادي و خوشبختي راستين...

4 ميثاق

 • 45,000 تومان

كتاب چهار ميثاق با عنوان فرعي، كتاب سرخپوستان تولتك، اثري ماندگار از دون ميگل روئيز است. اين كتاب خردنامه مردمان سرخ است؛ مردماني آگاه به ذات و خرد آدمي. آن‌ها كه تن و روان را از هم گسسته نمي‌پنداشتند و مي‌دانستند هرچه هست در پيوند با مام طبيعت تجلي مي‌يابد. دون ميگل روئيز، مردي از تبار تولتك‌ها، بوميان آمريكاي مركزي است كه با نگارش اين كتاب سعي در انتقال مفاهيم والاي انساني، از نسل‌هاي گذشته به نسل حاضر و آينده دارد. او سعي كرده با وديعه گذاشتن باورهاي بنيادين كه جهان را پاك‌تر و روشن‌تر مي‌كند، روياي مشترك سياره زمين را تغيير دهد.

آواي دانش

 • 29,000 تومان

ميگوئل روئيز در اين كتاب سعي دارد به ما كمك كند تا روح هر انساني را در پشت نقاب‌هايي كه بر چهره مي‌زند و آنچه وانمود مي‌كند كه هست، ببينيم و واقعيت وجودي خود را به آن بخش از درونمان بفرستيم كه ما را وامي‌دارد در مورد هر كس و هر چيز قضاوت كنيم و پيام‌هايي دروغين به خود و اطرافيان‌مان دهيم، و سپس، از قضاوت دست برداريم، زيبايي روح و قلبمان را ببينيم، و به روياهايمان تحقق ببخشيم.

4 پيمان

 • 10,000 تومان

هزاران سال پيش در جنوب مكزيك، تولتك‌ها به فرهيختگي زبانزد خاص و عام بودند و قومي پيشرو و بسيار موفق به شمار مي‌آمدند. اما راز اين رستگاري در چه بود؟ اثر پيش رو به رمزگشايي از معرفت معنوي و دانش آن‌ها مي‌پردازد، راه زندگي و رسيدن به سعادت را در قالب چهار پيمان، مو به مو به ما نشان مي‌دهد و به سوي مسير معنوي شادماني و عشق رهنمون‌مان مي‌‌كند.

تولتك 4 ميثاق

 • 16,000 تومان

هزار سال پيش، در سراسر جنوب مكزيك «تولتك‌ها» به عنوان «مردان و زنان خردمند» شناخته شد بودند.مردم شناسان از «تولتك» دانشمندان و هنرمنداني بودند كه جامعه‌اي براي كشف معرفت معنوي و محافظت از آن و آموزش آيين‌هاي باستاني تشكيل دادند.

4 ميثاق (كتاب گويا)

 • 20,000 تومان

با صداي: نيما رئيسي و دل‌آرا قهرمان
اگر بتوانيم ببينيم اين ميثاق‌هاي ما هستند كه بر زندگي‌مان حكومت مي‌كنند و اين‌كه روياي زندگي‌مان را دوست نداريم، آن وقت نياز به تغيير ميثاق‌ها را احساس مي‌كنيم. هنگامي كه بالاخره آماده تغيير ميثاق‌ها شديم، چهار ميثاق مقتدر هستند كه به ما كمك مي‌كنند تاتوافق‌هايي را كه زاده ترس هستند و انرژي ما را هدر مي‌دهند، در هم بشكنيم. زمان: 260 دقيقه
AudioBook mp3

4 پيمان

 • 16,000 تومان

دون ميگوئل روئيز در چهار پيمان منبع باورهايي را آشكار مي‌كند كه سبب مي‌شوند انسان طوري خود را محدود و مقيد كند كه از خوشي‌ها و مسرت‌هاي زندگي محروم بماند و دچار رنج‌هايي شود كه در واقع نيازي به تحمل آن‌ها نيست. بر اساس خرد كهن تولتك، چهار پيمان رمزي نيرومند را پيشنهاد مي‌كند كه با پيروي از آن مي‌توانيم زندگي‌مان را دگرگون كنيم و به تجربياتي جديد از آزادي، سعادت واقعي و عشق دست يابيم. اين چهار پيمان عبارتند از: با كلام‌تان گناه نكنيد. هيچ چيز را به خود نگيريد. تصورات بيهوده نكنيد. همواره تا جايي كه مي‌توانيد تلاش كنيد.

استادي در عشق (كتاب خرد)

 • 24,000 تومان

خرد تولتك هم‌چون تمام سنت‌هاي كهن موجود در سراسر جهان مقدس، از يكپارچگي ذاتي حقيقت برخاسته است. اين مكتب گرچه يك مذهب نيست، به تمام استادان روحاني و معنوي كه با علم خود انسان‌ها را آموزش داده‌اند، احترام مي‌گذارد. در حالي كه روح را در برمي‌گيرد به معنويت مي‌پردازد، و به درستي به عنوان راهي براي زندگي معنوي و به ويژه در دسترس قرار دادن شادكامي و عشق، تعريف شده است. تولتك، هنرمند عشق است. هنرمند روح، كسي كه هر لحظه، هر ثانيه، زيباترين هنر، هنر رويابيني را مي‌آفريند.

پيمان پنجم (كتاب خرد)

 • 32,000 تومان

بياييد در اين جهان تفاوتي ايجاد كنيم. بياييد در جنگ درون سرمان پيروز شويم و دنيا را تغيير دهيم. تغيير اين جهان چقدر به طول مي‌انجامد؟ دو، سه يا چهار نسل؟ حقيقت اين است كه اهميتي ندارد چقدر طول خواهد كشيد. ما عجله‌اي نداريم. اما فرصتي هم براي از دست دادن نداريم. ياري‌ام كنيد تا دنيا را تغيير دهم.

راهنماي 4 پيمان (استفاده از 4 پيمان براي مهارت در روياي زندگي)

 • 25,000 تومان

چهار پيمان: - كلام خود را پاك كنيد. - هيچ‌ چيزي را به خود نگيريد. - فرضيه‌بافي نكنيد. - هميشه نهايت كوشش خود را بكنيد.

1  2  صفحه‌ی 1