فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

تغيير الگوواره تغيير زندگي (همين حالا دكمه را بزن)

  • 48,000 تومان

سال‌ها تلاش مي‌كنيد به وزن ايده‌آل خود برسيد اما چند روز پس از شروع رژيم غذايي خود،‌ به وضعيت قبل باز مي‌گرديد؟ آيا هر سال قبل از شروع سال جديد ليستي بلند بالا از اهدافتان تهيه مي‌كنيد اما هميشه از رسيدن به آن‌ها باز مي‌مانيد؟ يا اين كه احتمال دارد خود يا يكي از اطرافيانتان سال‌ها در يك درآمد مشخص گير افتاده باشيد، اما نتوانيد به سطح بالاتري برويد. زندگي همه‌ي ما پر است از اين مثال‌ها و چنين اتفاق‌هايي همه و همه پيامدهاي الگوواره است. پارادايم‌ها همان‌گونه كه مي‌توانند نقش زنداني خودساخته را بازي كنند، مي‌توانند رهنماي شما به آنچه كه آن را طلب مي‌كنيد باشند.

افكار خود را تغيير دهيد (علم به دست آوردن ثروت)

  • 25,000 تومان

با صداي: جلال مقامي همه فكر مي‌كنند براي تغيير در زندگي بايد محل كار، محل زندگي و يا حتي شغلشان را عوض كنند. اما براي آغاز تغيير در زندگي بايد از درون خودتان شروع كنيد. اگر افكار و طرز فكرتان را تغيير ندهيد هيچ اتفاق متفاوتي رخ نخواهد داد. تنها چيزي كه براي به كارگيري تكنيك‌هاي علم به دست آوردن ثروت به آن نياز داريد يك تصميم‌گيري جدي و قاطعانه است. براي ثروتمند شدن لازم نيست كار خاصي انجام دهيد، بلكه بايد همان كارهاي قبلي را با روشي متفاوت انجام دهيد. اگر شما هر روز بيشتر از قبل كار مي‌كنيد كه فقط بدهي‌ها را پرداخت كنيد، مطمئن باشيد تا وقتي زنده هستيد بدهكار خواهيد بود.

موضوع پول نيست

  • 45,000 تومان

موضوع پول نيست به همه كساني كه شوق يادگيري دارند نشان مي‌دهد كه چگونه مي‌توانند تمامي جنبه‌هاي زندگي خود را تغيير دهند. كتاب پرفروش باب پراكتور به نام شما ثروتمند زاده شده‌ايد، الهام‌بخش افراد زيادي در سراسر دنيا بوده تا زندگي‌اي بكنند و داشته‌ باشند كه واقعا آرزويش را داشته‌اند. حال او با كتاب موضوع، پول نيست راه و روش تازه‌اي را در اين بحران تغييرات اقتصادي كنوني در اختيار آن دسته از خوانندگان قرار داده است كه تلاش دارند تا نظم و تعادل جديدي در زندگي خود وارد نمايند.

تو ثروتمند زاده شده‌اي

  • 49,900 تومان

باب پراكتر در كتاب ((ثروتمند زاده شده‌اي)) شما را قدم به قدم به اين كشف شگفت‌انگيز مي‌رساند كه موفقيت در دوردست‌ها نيست، بلكه در دسترس ماست و براي كسب آن فقط بايد تكه‌هاي پازل موفقيت كه زير دستمان ريخته را كنار هم بچينيم. شما مي‌توانيد به سرعت از مطالب ارزشمند اين كتاب در زندگي خود بهره بگيريدو در واقع پيش از آنكه به فصل آخر برسيد تاثيرات آن را ملاحظه خواهيد كرد.

صفحه‌ی 1