فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر

دروغ‌هايي كه به خود مي گوييم (چگونه با حقيقت روبه‌رو شويم وجود خود را بپذيريم و زندگي بهتري را براي خود خلق كنيم)

  • 30,000 تومان

در كتاب دروغ‌هايي كه به خود مي‌گوييم، آقاي جان فردريكسون مشاور و درمانگر با سابقه، شيوه‌هايي كه با استفاده از آن‌ها خودمان را فريب مي‌دهيم را آشكار مي‌سازد و روش رهايي پيدا كردن از آن‌ها را به ما مي‌آموزد. وي در اين كتاب با بيان ماجراها و مثال‌هايي در اين زمينه نشان مي‌دهد كه علت‌هاي ظاهري مشكل ما، در اكثر مواقع علت واقعي مشكلاتمان نيستند. در ضمن، به ما نشان مي‌دهد كه ترش واقعي‌مان چيست و چگونه بايد با آن مواجه شويم. مطالبي كه در اين كتاب مطالعه خواهيد كرد عبارتند از: نحوه تشخيص و شناخت دروغ‌هايي كه به خود مي‌گوييد. نحوه روبه‌رو شدن با حقايقي كه هميشه از آن‌ها فراري بوده‌ايد. علت ماندن شما با فردي كه برايتان مناسب نيست. نحوه دست برداشتن از بله گفتن هنگامي كه پاسخ واقعي‌تان نه است.

دروغ‌هايي كه به خودمان مي‌گوييم (چگونه با حقيقت روبه‌رو شويم خودمان را بپذيريم و زندگي بهتري بيافرينيم)

  • 44,000 تومان

همه ما براي دوري جستن از درد، به خودمان دروغ مي‌گوييم؛ اين يك ويژگي انساني است. ولي به‌خاطر دروغ‌هايي كه پذيرفتيم و دروغ‌هايي كه به خودمان مي‌گوييم، بيمار مي‌شويم. ما از راه روبه‌رو شدن با حقايق زندگي دروني و زندگي بيروني‌مان بهبود مي‌يابيم. اين كتاب مي‌تواند كمكتان كند تا نه تنها به دروغ‌هايي كه باعث رنجتان مي‌شوند بلكه به روش رو‏به‌رو شدن با حقيقت براي رهايي يافتن نيز پي ببريد. همچنين، كمكتان خواهد كرد تا دريابيد كه روان‌درماني چه جور چيزي است كه به تغيير مي‌انجامد. روان‌درماني رابطه‌اي است بين دو نفر كه خود را وقف روبه‌رو شدن با عميق‌ترين حقايق زندگي مي‌كنند. ما كه هستيم؟ چرا رنج مي‌كشيم؟ در زندگي دنبال چه مي‌گرديم؟ در اين كتاب براي پاسخ دادن به اين پرسش‌ها تلاش خواهد شد، البته نه به كمك تعاريف نظري، بلكه به كمك شرح‌حال‌هاي كوتاهي كه نشان مي‌دهند چگونه روبه‌رو شدن با آنچه از آن دوري مي‌جوييم، به تغيير راستين مي‌انجامد. هنگامي كه زندگي دروني‌مان، كساني را كه به آنها عشق مي‌ورزيم، و خود زندگي را با آغوش باز بپذيريم، شفا خواهيم يافت.

دروغ‌هايي كه به خود مي‌گوييم

  • 52,000 تومان

اين كتاب كه در ظاهر درباره روان‌درماني است، در واقع درباره معناي آدم بودن است. همه ما به خودمان دروغ مي‌گوييم تا از درد در زندگيمان اجتناب كنيم. از اين رو، همه به عنوان آدم‌هايي ناقص و ناكامل با هم برابريم‏؛ پس مي‌توانيم با شأن برابر با هم گفتگو كنيم و موظف به بيان حقايق به خود و ديگران هستيم. با اين كار، يعني ديدن دروغ‌هايي كه به خود مي‌گوييم و مواجهه با حقايقي كه از آن‌ها اجتناب مي‌كنيم، راهي را براي زيستن در حقيقت و با يكديگر مي‌يابيم. شنيدن حقيقت از ديگري به معناي تسليم او شدن نيست، بلكه به اين معناست كه به چيزي بزرگتر تسليم شده‌ايم: حقيقت.

هم‌آفريني تغيير (فنون تاثيرگذار درمان پويشي)

  • 90,000 تومان

هم‌آفريني تغيير، برنده جايزه بهترين كتاب روان‌پزشكي سال 2014 از انجمن پزشكي بريتانيا، اساسا يك كتاب آموزش فن است. اما، وراي اين مهم، زيرساخت‌هاي روان‌شناختي و عصب‌پژوهي اين فنون را نيز شرح مي‌دهد و همچنين، كاركرد هر فن را در ساختار سلسله مراتبي فن، تاكتيك، راهبرد و هدف تعيين مي‌كند. در كنار همه اين‌ها، كاربرد وسيع و متنوع مثال‌هاي باليني، همراه با معرفي و توصيف نكته به نكته هر يك از كنش‌ها و واكنش‌هاي بيمار و درمانگر، بيش از پيش، به ارزش آموزشي كتاب افزوده است.

صفحه‌ی 1