فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 13,000 تومان

آفريده شده‌ايم تا بدرخشيم

 • 33,900 تومان

وقتي جوان بودم، پدرم، داستان فردي را برايم تعريف كرد كه چون به نوشيدني سودا علاقه خاصي داشت، محصولي به نام تري‌آپ وارد بازار كرد و شكست خورد! ولي، دوباره دست به كار شد و نام محصولش را فورآپ گذاشت، اين بار هم بازاري پيدا نكرد! بنابراين، اسم نوشيدني‌اش را به فايوآپ تغيير داد و اين بار، تمام سعي و تلاشش را به كار گرفت تا شكست نخورد، ولي باز هم فروش نداشت! از آنجا كه هنوز از نوشيدني سودا لذت مي‌برد، يك بار ديگر محصولي به نام سيكس آپ، شانس خود را امتحان كرد؛ اين‌بار هم موفق نبود! به كلي اين موضوع را كنار گذاشت!

خودت را ارزان نفروش ( داستان‌ها و تمثيل‌هاي جذاب كوتاه و الهام‌بخش براي خودشناسي و ساختن 1 زندگي شاد و موفق)

 • 45,000 تومان

وقتي ما در تك تك روزهاي زندگي‌مان، اين پرسش‌ها را از خود بكنيم، و به دنبال پاسخي مناسب براي آن‌ها بگرديم و بكوشيم الگويي مناسب از ارزش‌هايي باشيم كه تبليغ و تجويز مي‌كنيم، و خود تغييراتي به وجود آوريم كه دوست داريم در دنيا شاهد و نظاره‌گر آن‌ها باشيم، آن‌گاه جهان دستخوش تغيير و تحولي بسيار شگفت، عظيم و زيربنايي مي‌شود و صلح، آراستگي و خوشبختي همه جا حاكم خواهد شد. علت اين كه افرادي مي‌دانند كه بايد تغييري صورت پذيرد، ولي در برابر آن مقاومت مي‌كنند اين است كه تغيير را دردناك از عدم تغيير مي‌دانند. براي ايجاد تغيير در هر فرد، از جمله خودتان، بايد كار برعكس شود، به طوري كه عدم تغيير بسيار دردناك جلوه كند و انجام تغيير،‌ جالب و لذت‌بخش به نظر برسد.

خودت را پيدا كن بقيه چيزها در گوگل هست (داستان‌هاي كوتاه و الهام‌بخش براي ايجاد تغيير و تحول فردي)

 • 45,000 تومان

شما چطور مايليد زندگي كنيد؟ و چطور مي‌خواهيد اين بازي را انجام دهيد؟ آيا مي‌خواهيد در ليگ‌هاي بزرگ، يا در ليگ‌هاي كوچك بازي كنيد. در دسته‌ي اولي‌ها يا در دسته دومي‌ها؟ آيا مي‌خواهيد بزرگ بازي كنيد يا كوچك؟ انتخاب با شماست. بيشتر مردم بازي كوچك را انتخاب مي كنند. چرا؟ اول به خاطر ترس. آن‌ها شكست را با مرگ برابر مي‌بينند و حتي از موفقيت بيشتر گريزانند. دوم اين كه آن‌ها به اين خاطر كه احساس خوبي ندارند بازي كوچك را انتخاب مي‌كنند. آن‌ها احساس بي‌لياقتي مي‌كنند و اين احساس را در خود ندارند كه به اندازه كافي خوب و مهم هستند، تا تفاوتي واقعي را در زندگي مردم ايجاد كنند. زندگي شما فقط براي شما مهم نيست، بلكه ديگران نيز در آن نقش دارند. زندگي انجام ماموريتي است كه به خاطر آن در اين زمان و روي اين كره خاكي آمده‌ايد؛ وجود شما همچون افزودن قطعه‌اي به پازل به دنيا است.

عطاي روياهايت را به لقايش نبخش

 • 23,900 تومان

وقتي به چيزي اعتقاد داريد.، فرمان بي‌چون و چرايي به مغز خود صادر مي‌كنيد تا واكنشي معين نشان دهد. به عنوان مثال، ممكن است كسي از شما قدري نمك خواسته باشد و شما در حالي كه به آشپزخانه مي‌رفته‌ايد با خود فكر كرده‌ايد: «من كه جاي نمكدان را نمي‌دانيم.» بعد چند قفسه را گشته‌ايد و سرانجام گفته‌ايد: «نمي‌توانم نمكدان را پيدا كنم.» آنگاه آن كس با اطمينان قدم به داخل آشپزخانه گذاشته و در كنارتان ايستاده است. بعد به چيزي كه درست در جلو چشمتان بوده اشاره كرده و گفته است: «اين چيست؟» و شما آن وقت متوجه نمكدان شده‌ايد! آيا نمكدان، از اول در آنجا بوده است؟ پس چرا آن را نديده بوديد؟ علتش اين است كه اصلا به وجود نمكدان در آنجا عقيده نداشتيد. به محض اين كه عقيده‌اي را بپذيريم، آن عقيده فرمانرواي اعصاب ما مي‌شود و نيروي پيدا مي كند كه مي‌تواند قابليت‌هاي حال و آتي ما را افزايش دهد يا به نابودي كشاند.

در مسير نيك‌نامي به شيوه سيد حميدرضا محتشمي (بنيان‌گذار مؤسسه مهرورزان پوياي ايرانيان)

 • 9,900 تومان

پيروزي و نيك‌نامي ارثيه پدري هيچ‌كس نبوده و نيست. هر فرد نيك‌نامي براي نام نيك خود كوشيده است و از جان مايه گذاشته است. خصوصيت اين انسان‌ها بخشندگي است و آن‌ها «فوت كوزه‌گري» را براي خود نگه نمي‌دارند و برعكس، آن‌را در طبق اخلاص مي‌گذارند تا لبخند رضايت و شادماني را بر لب همگان ببينند. در زندگي هر فرد موفق و نيك‌نام، دست كم يك درس بزرگ براي هر يك از ما وجود دارد كه به فراخور زندگي‌مان آن را درمي‌يابيم و به كار مي‌بنديم. اكنون مسيري مطمئن با همراهي يك راهنماي با تجربه پيش روي شماست. در مسير نيك‌نامي نقشه مسيري است كه پايان آن روشن است، پس با توكل بر خدا در راهي قدم بگذاريد كه با نور آموزش و تجربه روشن است نه راهي پر خطر و مبهم و بي راهنما.

خودمان نيمه گمشده خودمان هستيم

 • 20,000 تومان

خودمان نيمه گمشده خودمان هستيم. سرچشمه آن عشق و آرامشي است كه از ديگران مي‌طلبيم. ما همان نوري هستيم كه با آن مي‌خواهيم دنياي‌مان را روشن كنيم. همان گنجي هستيم كه در جستجوي آنيم و همان مقصدي هستيم كه براي رسيدن به آن گام در راه گذاشته‌ايم و رنج سفر را به جان خريده‌ايم. چيزي براي به دست آوردن، جايي براي رسيدن و كسي براي شدن وجود ندارد. خودفريبي اساسا متقاعد كردن ديگران به شخصيتي است كه به شما تعلق ندارد، و عدم اعتماد به انگيزه‌هاي دروني كه به شما توصيه مي‌كند نقاب از چهره برداريد و از ايفاي نقش‌هاي اجتماعي خودداري كنيد. تحت تاثير خودفريبي از خود احمقي تمام عيار مي‌سازيد. خواه صادقانه اين پسروي را بپذيريد و خواه آن را انكار كنيد، هر چه بيشتر خود را اغفال كنيد؛ بيشتر دچار ناراحتي و رنج روحي مي‌شويد.

عامل تغيير باش نه قرباني تقدير (جلدسوم)

 • 7,900 تومان

در مسير يك رنگين‌كمان قدم بردار درمسير يك آواز به پيش برو وهمه‌چيز در رابطه با تو زيبا خواهد بود براي بيرون آمدن از هر غباري در مسير رنگين‌كمان راهي وجود دارد اما به ياد بسپار براي ساختن يك رنگين‌كمان هم به آفتاب نياز است، هم به باران!

نيم كيلو باش ولي انسان باش (داستان‌هاي كوتاه و شگفت‌انگيز)

 • 29,000 تومان

انسان يعني يك موجود رو به بالا، عاشق آسمان. تنها فرشته‌اي كه به زمين افتاده است و تا به آسمانش باز نگردد و به سوي خدايش و به پشت آسمان پرواز نكند از ناليدن آرام نمي‌گيرد. انسان فواره‌اي است كه از قلب زمين عصيان مي‌كند و در اين جستن شتابان و شورانگيزش هر چه اوج مي‌گيرد، بيشتر پريشان و ترديدزده مي شود...

نيم كيلو باش ولي مرد باش (اثري دلپذير و الهام‌بخش براي آنان كه مي‌خواهند به زباني ساده به مفاهيمي بلند و عميق دست يابند)

 • 29,000 تومان

اگر چه در دنياي پر تحول امروز؛ بسياري از انسان‌ها؛ سازمان‌ها و جوامع در جست و جوي راهكارهاي تحول و دگرگوني در ابعاد گوناگون هستند؛ اما مهم‌ترين تحولي كه لازم است مورد توجه قرار گيرد؛ بازنگري ويژگي‌ها و خصلت‌هاي انساني و متحول شدن انسان‌هاست كه متاسفانه آن طور كه بايد و شايد مورد توجه قرار نمي‌گيرد. كتاب نيم كيلو باش؛ ولي مرد باش راهنماي مناسبي است براي آنان كه مي‌خواهند به بسياري از صفات انساني و خصوصيات انسان سالم از لحاظ اخلاقي و رفتاري توجه داشته باشد.

زيرخاكي

 • 13,000 تومان

بعضي از كتاب‌ها براي ما قصه مي‌گويند تا بخوابيم و بعضي ديگر قصه مي‌گويند تا ما بيدار شويم! باشكوه‌ترين رنج براي آدمي، رنج شكستن پوسته‌اي است كه گنج خود بودن را در خود او پنهان كرده است.

نيم كيلو باش ولي عاشق باش (داستان‌ها و جملات الهام‌بخش براي افروختن شعله‌هاي عشق و محبت در زندگي زناشويي)

 • 13,900 تومان

مردي زني را خواست. پيش از آن كه زن به خانه شوهر آيد، او را آبله بر آمد و يك چشم وي نابينا شد. مرد نيز چون آن را بشنيد، گفت: (مرا چشم درد آمد.) پس از آن گفت: (نابينا شدم.) آن زن بمرد، مرد چشم باز كرد. گفتند: (اين چه حال است؟) گفت: (خويش را نابينا ساختم تا آن زن از من اندوهگين نشود.) گفتند: (تو از همه جوانمردان پيشي گرفتي.)

از كوتهي توست كه ديوار بلند است (داستان‌هايي دلپذير و الهام‌بخش براي آنان كه مي‌خواهند به زباني ساده به مفاهيمي عميق دست يابند)

 • 21,900 تومان

بعضي از كتاب‌ها براي ما قصه مي‌گويند تا بخوابيم، و بعضي ديگر قصه مي‌گويند تا ما بيدار شويم. پشتكار جادو مي‌كند فروشنده جوان سرانجام براي كار در دفتر رئيس پذيرفته شد. رئيس به او گفت: «اي جوان! تو بايد خوشحال باشي كه من تو را در اين جا پذيرفته‌ام. تا قبل از تو پنج فروشنده را رد كرده‌ام.» فروشنده جوان گفت: «مي‌دانم قربان. من هر پنج تاي آن‌ها بوده‌ام!»

صفحه‌ی 1