فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

كوي نوميدي مرو اميدهاست (يادداشت‌هايي از حسين الهي قمشه‌اي)

  • 8,000 تومان

اي محبوب! بيا تا پيش برويم به سوي وصال اگر بر سر راه وصال‏‏، فراق را يافتيم طعم فراق را به او خواهيم چشاند اي معشوق! بيا دست در دست هم نهيم و به پيشگاه آن حقيقت لايزال رويم تا او ميان ما حكمي جاودانه دهد و ما را صلح و آشتي دهد آشتي پس از قهر آه! كه چيزي لذت‌بخش‌تر از اين در جهان نيست نشستن در كنار يار و با هم سخن گفتن.

365 روز با قرآن

  • 175,000 تومان

حسين محي‌الدين الهي قمشه‌اي در دي‌ماه 1318 در تهران به دنيا آمد. تحصيلات ابتدايي، متوسطه و دانشگاهي را به ترتيب در دبستان دانش، دبيرستان مروي و دانشكده الهيات و معارف اسلامي دانشگاه تهران به پايان برد و نيز تحصيلات حوزوي و سنتي را نزد پدر. استاد فقيد مهدي الهي قمشه‌اي و استادان ديگر دنبال كرد و سپس به كار تدريس در دانشگاه تهران و ساير مراكز آموزش عالي در داخل و بعدها خارج كشور پرداخت و در كنار آن به تاليف و ترجمه در زمينه عرفان و ادبيات و زيبايي شناسي مشغول شد. قريب يك‌سال نيز رياست كتابخانه ملي ايران را عهده‌دار بود. از آثار قلمي او: گزيده فيه مافيه (مقالات مولانا) در معرفي جلال‌الدين بلخي و شرح مقالات او. گزيده منطق‌الطير در معرفي عطار و هفت شهر عشق او، شرح مقالات گلشن راز شيخ محمود شبستري، كتاب مقالات، ترجمه گزيده‌اي از سخنان شكسپير، بررسي آثار ترجمه شده اسلامي به زبان انگليسي ترجمه كتاب پيامبر اثر خليل جبران، تصحيح ديوان حافظ. مجموعه‌اي از ترجمه‌ها، مقالات و مقدمه‌ها در پنج شماره كتاب كيميا، 365روز با سعدي ( و ادامه اين مجموعه با ساير ادبا، عرفا و فلاسفه)، رباعيات حكيم عمر خيام (ويرايش و پيش گفتار)، گزيده شاهنامه (سالنامه فردوسي) و ترجمه دعاي كميل را مي‌توان نام برد.

صفحه‌ی 1