فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
فكرت را عوض كن حالت خوب مي‌شود
  • 22,500 تومان
  • با تخفیف: 22,500 تومان

فكرت را عوض كن حالت خوب مي‌شود

  • 22,500 تومان

فكرت را عوض كن... كمك مي‌كند تا: ياد بگيريد چگونه افكاري را كه در بروز مشكلات شما نقش دارند تغيير دهيد. از پرسش‌نامه‌هاي خلق براي شناسايي و دنبال كردن تغييرات حاصله در احساسات خود استفاده كنيد. مشكلات را حل كنيد و براي بهبود زندگي و روابط زندگي و روابط خود دست به كار شويد. مهارت‌هايي را تمرين كنيد كه به مسائل فردي شما مي‌پردازند.

آنجا كه عقل حاكم است (چگونه مي‌توان با تغيير در شيوه تفكر شيوه احساس را تغيير داد كتاب راهنماي شناخت‌درماني براي درمانگران و درمان‌جويان)

  • 55,000 تومان

اگرچه كتاب‌هايي در حوزه شناختي - رفتاري به زبان فارسي ترجمه شده است، اما كتاب آنجا كه عقل حاكم است را مي‌توان يكي از كاربردي‌ترين اين كتاب‌ها قلمداد كرد. از جمله مباحث جالب اين كتاب مي‌توان به موضوع افكار پرالتهاب اشاره كرد كه در كم‌تر كتابي به آن پرداخته شده است. اين كتاب مي‌تواند به منبع اصلي يا فرعي درس درمان در سطوح كارشناسي، كارشناسي ارشد و دكتري معرفي شود. علاوه بر اين، كتاب حاضر را مي‌توان به مراجعان نيز معرفي كرد كه البته بهتر است مطالعه آن زير نظر يك متخصص باليني و همراه با سير درمان دنبال شود.

صفحه‌ی 1