فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 41,000 تومان
  • 100,000 تومان

آگاهي

  • 41,000 تومان

اين كتاب از دو بخش تشكيل شده است. بخش اول كه شامل هشت فصل مي‌باشد، به تشريح ماهيت و نحوة عملكرد مفهوم ”خود“ اختصاص دارد و سعي دارد به مخاطبان كمك كرده تا از اين طريق بتوانند يك رابطه دقيق و روشن و صحيح با خود برقرار كرده و در صورت لزوم در جهت تغيير يا اصلاح مسائل ناشي از آن گام بدارند. قسمت عمده‌اي از مطالب اين بخش در قالب سؤال و جواب تدوين شده است. بخش دوم به تعريف موانع رهايي و موضوعاتي كه به تقويت شوق و رغبت ما براي رهايي كمك مي‌كنند، مي‌پردازد.

رابطه

  • 100,000 تومان

ما با زندگي قهريم، به زندگي تبسم نمي‌كنيم. از روي ملالت و تكلف وارد زندگي مي‌شويم. وقتي تو حرف مي‌زدي من ياد يكي از خاطرات زمان كودكي‌ام افتادم. يك روز پدرم يك جفت گيوه نو برايم خريد و گفت: فردا مي‌خواهد مرا با خودش به مهماني ببرد. من به‌ قدري حالت شعف پيدا كردم كه تا صبح چند بار بيدار شدم و بيرون را نگاه كردم. اين يعني به استقبال روز و زندگي رفتن. ولي حالا همان‌طور كه تو در يكي از كتاب‌هايت نوشته‌اي شب كه مي‌شود با كوله‌باري از ملالت، يعني كوله‌بار شخصيت كه پر است از هزاران ترس، نفرت، حقارت، طلب‌كاري، بدهكاري، رنج و دلهره مي‌خوابيم. احساس‌مان اين است كه باز هم روز آمد و من تا غروب مجبورم اين كوله‌بار ادبار را گرده‌ي ذهنم بكشم.

با پير بلخ (كاربرد مثنوي در خودشناسي)

  • 127,000 تومان

رابطه ما با مثنوي رابطه‌اي است در سطح الفاظ و ادبيات. حال آن‌كه پيام مثنوي شرح رنج و اسارت آدمي و غربت او از وطن فطري خويش است. پيام مثنوي فريادي‌ست براي بيداركردن انسان و خروج او از حصار تاريك توهمات و نقش‌ها و برگشت‌دادن او به بحر جان، به هستي وراي مجازها و پندارها، به باغ سبز عشق، آن‌جا كه همه وجود و سرور است. مثنوي با صدها اشاره و تمثيل نشان مي‌دهد كه مي‌توان از اين غربت پرادبار به نيستان فطرت خويش بازگشت.

صفحه‌ی 1