فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

روانشناسي اجتماعي (نظريه‌ها مفاهيم و كاربردها)

  • 92,000 تومان

علم درك و تبين چگونگي نفوذپذيزي افكار، احساسات و رفتارهاي افراد از حضور واقعي، خيالي يا ضمني ديگران، موضوع مطالعه روانشناسي اجتماعي مي‌باشد. همچنين اين موضوع يادآوري مي‌كند كه نفوذ اجتماعي مي‌تواند از طرف اشخاص غايب يا حتي اشخاصي كه وجود خارجي ندارند باشد، مثلا كافي است باور كنيم كه رستم، اميركبير چنين و چنان عمل مي‌كردند تا رفتارهايي شبيه به رفتارهاي آنها اتخاذ كنيم. در واقع روانشناسي اجتماعي، رفتارهاي اجتماعي را مطالعه مي‌كند.

نگرش و تغيير نگرش

  • 32,000 تومان

بحث در مورد نگرش چگونگي شكل‌گيري، تغيير دادن و سنجش آن و همين‌طور رابطه نگرش با رفتار، از مباحث بسيار مهم و رايج در حوزه روانشناسي اجتماعي بوده و هست. اهميت موضوع نگرش‌ها تا بدانجاست كه بعضي از صاحب‌نظران، موضوع روانشناسي اجتماعي را اصولا مطالعه نگرش‌ها دانسته‌اند. كتابي كه در دست داريد حاصل تلاش‌هاي چندين ساله و نتيجه تدريس درس نگرش‌ها بوده است. كتاب حاضر براي دو واحد درس نگرش‌ها و تغيير آن در دوره كارشناسي پيش‌بيني شده است. اگر چه كتاب حاضر اساسا به عنوان كتاب درسي دانشگاهي تهيه شده است، ولي مطالب آن به گونه‌اي است كه براي دانشجويان دوره‌هاي بالاتر و همكاران دانشگاهي و همه كساني كه به مسائل اجتماعي علاقه‌مند باشند نيز قابل استفاده است.

اختلالات يادگيري

  • 70,000 تومان

مجموعه‌ حاضر گردآوري شده از منابع مختلف در زمينه اختلالات يادگيري است. مبحث اختلالات يادگيري يكي از مباحث عمده در حوزه روانشناسي و آموزش و پرورش كودكان استثنايي و روانشناسي تربيتي است كه از دهه‌هاي دوم و سوم قرن بيستم در كشورهاي پيشرفته جهان، به ويژه در اروپا و آمريكا مورد توجه بوده، و در كشور ما نيز از زماني كه سازمان آموزش و پرورش كودكان استثنايي از چند دهه پيش تاسيس شده، مورد توجه قرار گرفته است. به لحاظ همين اهميت، درس اختلالات يادگيري در رشته‌هاي روانشناسي و علوم‌تربيتي هم در دوره كارشناسي و هم دوره كارشناسي ارشد گنجانده شده است و شاخه اختلالات يادگيري در سازمان آموزش و پرورش استثنايي تاسيس گرديده است.

روانشناسي تربيتي

  • 55,000 تومان

”روان‌شناسي تربيتي“ شاخه‌اي از روان‌شناسي است كه با مسائل تعليم و تربيت نظير يادگيري، آموزش، سنجش و ارزشيابي و روش‌هاي مختلف تدريس سروكار دارد. به يك تعبير، روان‌شناسي تربيتي پلي است بين دو حوزة روان‌شناسي و تعليم و تربيت. كتاب روان‌شناسي تربيتي شامل پنج فصل با عناوينِ مقدمات و تعاريف، رشد، يادگيري، انگيزش و تعليم و تربيت، هوش و خلاقيت بوده، با هدف ارائة دو واحد درس روان‌شناسي تربيتي و براي استفاده در دوره‌هاي كارشناسي دانشگاه‌ها و دوره‌هاي تربيت معلم تهيه شده است.

روانشناسي شخصيت

  • 60,000 تومان

مهم‌ترين مفهوم ارايه شده در نظريه موردي درباره شخصيت، مفهوم نيازهاست كه براي توصيف انگيزش و جهت رفتار به كار مي‌رود. كار او در اين مورد احتمالا دقيق‌ترين مقوله‌بندي را در مورد نيازها در روانشناسي مطرح مي‌كند.

صفحه‌ی 1