فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
فرمول جادويي
  • 18,000 تومان
  • با تخفیف: 18,000 تومان
ساده‌شناسي (علم ساده رسيدن به آنچه مي‌خواهيد)
پيشنهاد ردنشدني فروش محصولات و خدمات در 3 ثانيه يا كمتر

فرمول جادويي

  • 18,000 تومان

جهان را آن‌گونه كه هست مردم نمي‌بينند، آن‌گونه مي‌بينند كه به آن‌ها گفته شده. بازاريابان همانند شعبده‌بازان هستند. آن‌ها بايد گونه‌اي شعبده بازي كنند تا مخاطب جهان را به گونه‌اي ببينيد كه بازارياب مي‌خواهد. اگر بازارياب بتواند با ترفندهايش گونه‌اي رفتار كند كه خريدار مغلوب حركات و بيان بازارياب شود، آنگاه بايد گفت آن بازارياب از هر شعبده‌بازي ماهرتر است. آيا مي‌دانستيد عملكردهاي منطقي و نظارتي تجارت شما همگي بايد در زير شاخه فرمول جادويي تعريف شود؟ بنابراين فرمول جادويي به اين علت كارآمد است كه ذهن شما را همچون يك ليزر بر موضوعاتي كه واقعا اثرگذار است متمركز مي‌كند. و هر چيز ديگري را به كنار مي‌نهد. همچنين اين فرمول به شما زرادخانه‌اي از ايده‌هاي جديد تجاري مي‌دهد ايده‌هاي معناداري كه تنها در راستاي فرمول جادويي امكان‌پذير است.

ساده‌شناسي (علم ساده رسيدن به آنچه مي‌خواهيد)

  • 9,000 تومان

قانون خط مستقيم در هندسه مي‌گويد كه كوتاه‌ترين مسير بين 2 نقطه، يك خط مستقيم است، براي رسيدن به اهداف در زندگي، فقط كافيست از اين قانون پيروي كرد، و سريع‌ترين و مستقيم‌ترين راه را يافت. اما رفتار واقعي ما كاملا برعكس اين قانون است، بيشتر اوقات در مسير رسيدن به هدف، از راه مستقيم منحرف مي‌شويم، يا كارهايمان خطوط منحني از آب درمي‌آيند. كتاب ساده‌شناسي دليل آن را به شما مي‌گويد و به شما نشان مي‌دهد:ديوارهاي نامرئي چگونه پيرامون شما و زندگي شما كشيده شده‌اند. دولت‌ها، فروشندگان، بازاري‌ها يا حتي دوستان شما چگونه ذهن يا رفتار شما را تحت تاثير قرار مي‌دهند. در روابط انساني چگونه مي‌توان از بروز سوءتفاهمات پيشگيري كرد (زبان) چگونه چهارچوب ذهن ما را دست‌كاري مي‌كند. (تاثير) چيست و چگونه گرفتارش مي‌شويم. با خواندن قوانين ساده‌شناسي، به ياري علم منطق سريع‌ترين و ساده‌ترين راه را براي رسيدن به هدف خود پيدا كنيم. ساده‌شناسي، به تعبيري ديناميت ذهن شماست و آن را زير و رو خواهد كرد.

پيشنهاد ردنشدني فروش محصولات و خدمات در 3 ثانيه يا كمتر

  • 35,000 تومان

با بمباران شدن مصرف‌كننده‌ها توسط هزاران پيام بازرگاني و تبليغات بازاريابي در طول روز، آنها مجبور هستند در مورد خريدهاي خود به سرعت تصميم‌گيري كنند كه معنايش اين است كه شما هم بايد فروش خود را با همان سرعت به انجام برسانيد. به اين ترتيب، تقريبا هيچ زماني در اختيار نداريد تا بتوانيد پيشنهادي بهتر و سريع‌تر از يك پيشنهاد ردنشدني به مشتري‌هايتان ارائه دهيد. با افزايش هوش خريداران و كمتر شدن زمان آنها، متدها و شيوه‌هاي بازاريابي قديمي در حال از دست دادن اثربخشي خود هستند. چيزي كه امروز به آن نياز داريم، روشي جديد در انجام كسب و كار است- روشي كه هم از نظر اجتماعي مزيت بيشتري داشته باشد و هم بسيار مؤثرتر باشد. اين روش جديد چيزي نيست جز پيشنهاد رد نشدني.

صفحه‌ی 1