فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

راه يوگا

  • 42,000 تومان

اين كتاب برگردان گزين‌گويه‌هايي از سوامي ساتياناندا، عارف و يوگي معاصر هند، است كه سال‌ها پيش پارام‌هانس نيرانجان، براي ترجمه به فارسي به من سپرد. اما آشنا نبودن بسياري از خوانندگان با شخصيت و انديشه‌هاي سوامي ساتياناندا و نيز وجود برخي واژگان و اصطلاحات در گفتارهاي ايشان كه معادلي دقيق در فارسي نداشتند، مرا بر آن داشت تا ابتدا صفحاتي را به معرفي اين استاد بزرگ اختصاص دهم و سپس شش فصل در باب مباحث گوناگون يوگا تدوين كنم. فصولي بر پايه مهم‌ترين مفاهيمي كه اساس تعاليم اين عارف معاصر را شكل مي‌دهند. اميدوارم اين كتاب بتواند چشم‌اندازي نو و دركي روشن در فهم بهتر آموزه‌هاي ساتيانانداجي به خوانندگان ارائه دهد...

درآمدي بر نجوم ‌پزشكي در مكتب طب ايراني

  • 35,000 تومان

اين كتاب تلاشي براي معرفي يكي از ابعاد ناشناخته هنر درمانگري ايراني اسلامي است كه مي‌تواند هم براي طبيبان مكتب طب ايراني و هم براي محققان و پژوهشگران حوزه تمدن اسلامي جذاب باشد. رويكرد علم احكام نجوم به پزشكي، موضوعي است كه تاكنون تأليف مستقلي در آن صورت نگرفته است و اين كتاب نخستين گام در معرفي آن است.

حكمت خاموشي (مجموعه گفتارهايي پيرامون حكمت و اساطير هند قديم)

  • 50,000 تومان

مجموعه حاضر شامل تعدادي مقالات برزو قادري در خصوص حكمت و هنر هندي است، كه در پانزده سال گذشته در نشريات مختلفي چاپ شده بود و اينك مجددا بازنويسي و تدوين شده است. ضمنا شامل بخشي از مجموعه گفتارهايي پيرامون فلسفه تنتراست كه سال‌ها پيش ايراد شده و به كمك برخي دوستان از روي سي‌دي پياده و پس از تلخيص فراوان به اين مجموعه افزوده شد.

تشخيص و درمان در آيورودا

  • 80,000 تومان

آيورودا، يك سيستم جامع بهداشتي - درماني است كه با تاكيد بر هم‌سويي عميق بين ابعاد جسماني و رواني بر اساس الگوي طبيعي مزاج‌ها، سلامتي را تا ژرف ترين لايه‌هاي حيات احيائ مي‌كند. در ميان مكتب‌هاي درمانگري كهن كه امروزه مقبوليت گسترده يافته و در گروه پزشكي‌هاي مكمل جايگاهي رفيع پيدا كرده‌اند آيورودا به علت فلسفه‌ي عميق، روش هاي درماني متعدد و بسيار موثر، ارائه مدلي در درمان كه شامل تن و ذهن هردو مي‌شود و تاكيد بر سم‌زدايي ارائه روش‌هاي دقيق به اين منظور موقعيتي استثنايي دارد.

اينك رهايي (ترجمه و تحقيق در سوتراهاي پاتانجالي)

  • 35,000 تومان

اين كتاب رويكردي متفاوت به درك سوتراهاي پاتانجالي است. رساله‌اي متعلق به بيش از دو هزار سال پيش كه مهم‌ترين گفتار خودشناسي در فرهنگ معنوي هند باستان تلقي مي‌شود. در اين كتاب حول عمده‌ترين موضوعات سوتراها، يعني مفهوم حيات و زندگي، رنج و درد، من جعلي و حقيقي، و وصول به سرمستي و آرامش صحبت مي‌كنيم. همچنين ترجمه نسبتا ساده‌اي از متن نيز ارائه مي‌شود تا پژواك حكمت مستور در اين فرازها را بر ساختارهاي فكري جديد و مكاتب و جنبش‌هاي نوين تفكر وارسي كرده، سرانجام پاسخ اين سوتراها را به عميق‌ترين خواسته‌هاي فطري بشر، كه خارج از محدوديت زمان و مكان ريشه دارد، پيدا كنيم.

تغذيه طبيعي و تندرستي (سلامت ذهن و جسم بر پايه دانش آيورودا)

  • 70,000 تومان

آيورودا دانش باستاني مديريت انرژي‌ها به منظور دست‌يابي به تندرستي، آرامش و طول عمر است. در اين كتاب جامع، ضمن بررسي تاريخچه و مفاهيم پايه‌اي و بنيادي دانش‌آيورودا، با مطالب زير آشنا مي‌شويد: تحليل انرژي‌هاي بنيادين نحوه درست تشخيص طبايع انتخاب رژيم غذايي متناسب با طبع‌تان، آموزش آشپزي‌آيورودايي (نوشيدني‌ها، سالادها، شيريني‌ها، دسرها، خوراك‌ها و سوپ‌ها)

صفحه‌ی 1