فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
با اقتدار بلند شو
  • 45,000 تومان
  • با تخفیف: 45,000 تومان
مواهب نقص
  • 24,000 تومان
  • با تخفیف: 24,000 تومان
شهامت رهبري (كار شجاعانه مكالمات دشوار و صميميت)
شجاعت در برهوت (جستجوي وابستگي واقعي و شجاعت دستيابي به خوداتكايي)
موهبت كامل نبودن (رها كردن خود آرماني و پذيرش خود واقعي)

با اقتدار بلند شو

  • 45,000 تومان

اگر مي‌خواهيم كه خودمان را نجات دهيم و با تمام وجود خودمان را دوست بداريم، بايد دلشكستگي را تجربه كنيم. اگر مي خواهيم چيزهايي جديد و نوآورانه را امتحان كنيم، بايد شكست بخوريم. اگر مي خواهيم ديده شويم و جلب توجه كنيم، بايد نااميدي و ياس را تجربه كنيم. مهم نيست چه شكست‌ها و دردهايي را تجربه كرده ايم؛ اگر ياد بگيريم كه چطور مي‌توانيم پايان بندي شجاعانه خودمان را بنويسيم. وقتي ما داستان خودمان را داشته باشيم، آنگاه ديگر به عنوان كاراكترهاي داستان يك نفر ديگر به دام نمي‌افتيم.

مواهب نقص

  • 24,000 تومان

كتاب درباره غلبه بر كمال‌خواهي و پذيرفتن نقص‌هاي خود است. اين موضوع در اين كتاب مطرح مي‌شود كه داشتن نقص، نكات مثبت يا مواهبي به همراه دارد كه در زندگي انسان بسيار سودمند و راه‌گشا است: شهامت، هم‌دردي و ارتباط با ديگران. در اين كتاب تلاش شده كه خواننده خودش را با تمام نقص‌هايش بپذيرد، و بتواند بر تمايل به كمال‌گرايي بيمارگونه غلبه كند. نويسنده كتاب پژوهش‌گر حوزه «شرم ساري» در روانشناسي است و به خوبي مي‌داند كه نحوه مقابله با شرمساري چگونه است. او تجربياتي از شرمساري را بازگو مي‌كند و به اين اشاره مي‌كند كه برملا شدن نقص‌ها، باعث ايجاد شرمساري در انسان‌ها مي‌گردد، و با پذيرفتن نقص‌ها، مي‌توان شرم را برطرف ساخت.

شهامت رهبري (كار شجاعانه مكالمات دشوار و صميميت)

  • 49,000 تومان

آنچه من به عنوان يك رهبر نياز دارم و آنچه هر رهبري كه در چند سال گذشته با او كار كرده‌ام خواستار آن است، يك كتاب عملي است كه درس‌هاي دو كتاب «جرئت بسيار» و «با اقتدار برخاستن» را كاربردي كند. حتي در كتاب «شجاعت در برهوت» هم مطالبي براي يادگيري وجود دارد كه مي‌تواند به ما در ايجاد فرهنگ تعلق خاطر در محل كار كمك كند. اگر اين كتاب‌ها را خوانده باشيد انتظار مي‌رود با برخي از درس‌ها كه با محتوا، داستان، ابزار و نمونه‌هاي جديدي كه مربوط به زندگي كاري‌مان هستند آشنا باشيد. اگر اين كتاب‌ها را مطالعه نكرده‌ايد هم هيچ مشكلي نيست. من همه چيزهايي كه بايد بدانيد را پوشش خواهم داد. زبان، ابزار و مهارت‌هاي توصيف شده در اين فصل‌ها، نياز به شجاعت و تمرين جدي دارد. با اين حال، سرراستند و معتقدم براي همه كساني كه اين كتاب را مطالعه مي‌كنند، قابل دسترسي و اجرا هستند. موانع و مشكلات رهبري جسورانه، واقعي و گاهي شديد است. اما آنچه من، هم از تحقيقات و هم از زندگي شخصي‌ام آموخته‌ام اين است كه تا زماني كه از آن‌ها اسم ييريم، كنجكاو بمانيم و همچنان به حضورمان ادامه دهيم، قدرت ندارند كه شجاعت ما را متوقف كنند.

شجاعت در برهوت (جستجوي وابستگي واقعي و شجاعت دستيابي به خوداتكايي)

  • 52,000 تومان

آن چه به عنوان رابطه‌اي دوستانه شروع شده بود، به داستاني رمانتيك و بزرگ و بعدها به عاشقانه‌اي كامل تبديل شد. هرگز قدرت ديده شدن را ناديده نگيريد؛ مبارزه با خودتان، وقتي كسي واقعا شما را مي‌بيند و دوست‌تان دارد، خسته‌كننده و بي‌فايده است. بعضي روزها عشق او مثل هديه بود. روزهايي هم بود كه به خاطر عشقش از او متنفر بودم. اما وقتي كم كم خود واقعي‌ام را كشف كردم، سرشار از اندوه و اشتياق شدم: اندوه براي دختري كه هرگز به جايي تعلق نداشت، و اشتياق براي كشف شخصيتي كه دارم. آن چه دوست دارم، آن چه به آن اعتقاد دارم و جايي كه مي‌خواهم بروم.اين كتاب در برنامه‌ي تلويزيوني كتاب‌باز معرفي شده است.

موهبت كامل نبودن (رها كردن خود آرماني و پذيرش خود واقعي)

  • 42,000 تومان

دكتر برني براون در اين كتاب به پرسش‌هايي پيرامون زندگي با تمام وجود پاسخ مي‌دهد: چگونه مي‌توان از موضع اصالت و احساس ارزشمندي با زندگي درگير شد؟ چگونه مي‌توان شجاعت، شفقت و پيوند صميمانه را در خود پرورش داد تا نقص‌هاي خود را بپذيريم و دريابيم كه هر چه هستيم كافي هستيم و ارزش آن را داريم كه عاشق شويم و عشق بورزيم، احساس تعلق كنيم و شاد باشيم؟

صفحه‌ی 1