فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
تند‌خواني (شيوه‌اي انقلابي براي افزايش سرعت خواندن درك مطلب و اطلاعات عمومي)
مهارت در نقشه ذهني (راهنماي كامل يادگيري و استفاده از قدرتمندترين ابزار تفكر در جهان)
قدرت هوش جسماني (كتاب گويا)
 • 32,000 تومان
 • با تخفیف: 32,000 تومان
قدرت پذيرش تغييرات (كتاب گويا)
 • 42,000 تومان
 • با تخفیف: 42,000 تومان
قدرت حافظه درخشان
 • 53,500 تومان
 • با تخفیف: 53,500 تومان
معجزه تغيير
 • 101,000 تومان
 • با تخفیف: 101,000 تومان
تندخواني پيشرفته به روش توني بازان
 • 105,000 تومان
 • با تخفیف: 105,000 تومان
نقشه‌هاي ذهني در محيط كار و زندگي
 • 84,000 تومان
 • با تخفیف: 84,000 تومان
قدرت تصويرسازي ذهني (نقشه‌پردازي ذهني)
 • 57,500 تومان
 • با تخفیف: 57,500 تومان
مغزت را درست به كار بينداز (روش‌هاي نوين يادگيري و تفكر براي بهره‌مندي از قواي ذهني)
قدرت پذيرش تغييرات
 • 65,000 تومان
 • با تخفیف: 65,000 تومان
تمركز و تقويت حافظه
 • 110,000 تومان
 • با تخفیف: 110,000 تومان

تند‌خواني (شيوه‌اي انقلابي براي افزايش سرعت خواندن درك مطلب و اطلاعات عمومي)

 • 85,000 تومان

چنان كه به خوبي مي‌دانيم، توني بوزان، كه بنيان‌گذار تكنيك‌هاي نقشه‌برداري ذهن است، در اين كتاب با استفاده از به‌روز‌ترين و خلاقانه‌ترين روش‌ها به ارائه و توصيف روش‌هاي تندخواني مي‌پردازد و در اين راستا، از ساختا‌رها و متدهاي زباني مختص به زبان هر ملت بهره مي‌گيرد از اين رو، مخاطب با شناخت و بهره‌گيري از ساختارهاي زبان مورد استفاده خود و راهكاري اين اثر، مي‌تواند سرعت خواندن را به طور چشم‌گيري ارتقا بخشد.

مهارت در نقشه ذهني (راهنماي كامل يادگيري و استفاده از قدرتمندترين ابزار تفكر در جهان)

 • 38,000 تومان

هركسي كه در پي كسب آموزش‌هاي گوناگون است، به يقين در يادگيري آن‌ها با مشكلاتي مواجه شده است. اما در اين ميان، يكي از سودمندترين و به روزترين روش‌هاي آموزش ترسيم نقشه‌هاي ذهني و به يادسپاري و انتقال اطلاعات از اين روش است. در اين كتاب به منظور طبقه‌بندي اصولي اطلاعات، با روش‌هايي نوين آشنايي يافته و در زمينه حفظ و به روزرساني آموخته‌هاي خود به موفقيت‌هايي فراتر از تصورتان دست خواهيد يافت.

قدرت هوش جسماني (كتاب گويا)

 • 32,000 تومان

توني بوزان براي مغز همان كاري را خواهد كرد كه استيفن هاوكينگ براي جهان هستي كرد. هوش جسماني فقط در داشتن قدرت عضلاني و تناسب اندام نيست. در برخورداري از قدرت و برازندگي ذهن است كه مي‌تواند جسمي را كه فقط متناسب است، به انجام شاه‌كارهايي كه مستلزم نيرو و قدرت بيشتر است وادارد. اگر هوش جسماني داشته باشيد، مي‌توانيد هر ورزشي را كه بخواهيد انجام دهيد و هرقدر جسمتان متعادل‌تر و متناسب‌تر شود، مغزتان متعادل‌تر و از نظر ذهني متناسب‌تر خواهد شد.

قدرت پذيرش تغييرات (كتاب گويا)

 • 42,000 تومان

استاد تغيير شويد و به اهداف خود برسيد. تغيير جنبه‌اي از زندگي ماست. هر آنچه در اطراف ما وجود دارد و حتي هر آنچه در درون ما قرار دارد، پيوسته در حال تغيير هميشگي است، فارغ از اينكه از اين نكته خوشحال باشيم يا خير. در آخرين كتاب پرفروش خود، توني بوزان از روش نقشه ذهني تكنيك‌هاي پيشرفت ذهني كارآمد خود كمك مي‌گيرد تا به شما در فهم تغيير و استاد شدن در آن كمك كند. فارغ از وضعيت كنوني‌تان، او شما را قادر مي‌سازد اعتماد به نفس خود را در مواجه با تغيير افزايش دهيد و توانايي خود را در تحول بخشيدن به آينده‌تان را تقويت كنيد.

قدرت حافظه درخشان

 • 53,500 تومان

براي كسب موفقيت، تكنيك‌ها و فنون پيشگامانه توني بوزان را كشف كنيد. - حافظه خود را چگونه ارزيابي مي‌كنيد؟ خوب يا به؟ - آيا نگران توانايي خود در فراخواني و يادآوري اطلاعات، چه در محيط كار و چه در امتحانات هستيد؟ - آيا دوست داريد همه محفوظات ذهن خود را به ياد آوريد؟ در اين كتاب كوچك، توني بوزان چكيده‌اي از فنوني را ارائه مي‌دهد كه پيروي كردن از آن‌ها سهل و آسان است و همه ما مي‌توانيم به كمك اين فنون حافظه خود را تقويت كنيم و مشكلات مربوط به حافظه را به فراموشي بسپاريم . توني بوزان مخترع نقشه‌هاي ذهني و از صاحب‌نظران برجسته دنيا در زمينه مغز و يادگيري است. كتاب‌هاي او موفقيت بسياري را در بيش از 100 كشور دنيا كسب كرده‌اند و به 30 زبان ترجمه شده‌اند.

معجزه تغيير

 • 101,000 تومان

تغيير، يكي از ويژگي‌هاي زندگي بشري است و چه بخواهيم و چه نخواهيم دنياي دروني و بروني ما مدام در حال تغيير است! توني بازان در اين اثر پرفروش، به ما مي‌آموزد كه چطور مي‌توانيم اعتماد به نفس خود را افزايش دهيم و به استقبال تغيير برويم و از اين راه، حال و آينده خود را به نحو مطلوب تغيير بدهيم. با مطالعه كتاب حاضر مي‌توانيد: ـ موضوع تغيير را به خوبي درك كنيد و به نحو تاثيرپذيري از آن واقف شويد. ـ دريابيد كه مي‌توانيد در برابر تغيير، از خود انعطاف به خرج بدهيد. ـ از ابزارها و تكنيك‌هاي ارائه شده در اين كتاب، استفاده كنيد و تغيير را به فرصت مبدل سازيد. هم‌چنين با مطالعه كتاب حاضر، مي‌توانيد در مواجهه با تنها اصل تغييرناپذير زندگي يا همان اصل تغييرپذيري به خوبي برخورد كنيد و با تسلط بر آن، به اهداف معقول و منطقي خود، دست يابيد..

تندخواني پيشرفته به روش توني بازان

 • 105,000 تومان

اهداف كتاب تندخواني اين كتاب 6 هدف اصلي دارد كه سعي مي‌كند در فصل‌هاي مختلف آنها را دنبال كند: 1 - پيشرفت چشمگير و تاثيرگذار شما در تندخواني 2- پيشرفت و حفظ قدرت تحليل و درك مطلب شما 3 - بالا بردن سطح آگاهي شما از تاثير عملكرد چشم‌ها و مغزتان براي درك بيشتر مطالب و نقش مهم ارتباط آنها در يادگيري و در هنگام خواندن و مطالعه و استفاده هوشمندانه شما از آنها در زندگي روزمره، حرفه‌اي و شخصي خودتان. 4- كمك به پيشرفت همزمان شما هم در زمينه يادگيري دانستني‌هاي عمومي و هم در زمينه بالا بردن دايره لغات جديد. 5 - صرفه‌جويي در زمان و استفاده بهتر از وقت. 6 - بالا بردن اعتماد به نفس و احساسا رضايت دروني...

نقشه‌هاي ذهني در محيط كار و زندگي

 • 84,000 تومان

فروشنده پرفروش جهاني، توني بازان، سيستم متحول كننده نقشه‌هاي ذهني را وارد دنياي كسب و كار مي‌كند. توني بازان از سيستم نقشه‌هاي ذهني ثبت شده خود براي آموزش ميليون‌ها نفر در سراسر دنيا استفاده مي‌كند تا ياد بگيرند. اكنون بازان «نقشه‌هاي ذهني در محيط كار و زندگي» را خلق كرده، يك راهنماي عملي براي رسيدن به موفقيت و رضايت‌مندي در محيط كار. نقشه‌هاي ذهني، يك ابزار متحول كننده تفكر نظام‌مند است. ابزاري تصويري و رنگي از نكته‌برداري كه هم‌زمان خلاقيت و منطق ما را شكوفا مي‌سازد. اين كتاب با آوردن يك سري داستان‌هاي واقعي و موفقيت ـ هم چون نتايج شگفت‌انگيزي كه سيستم بازان براي شركت‌هايي مثل بويينگ، كان اديسون و كامپيوتر اپل به همراه داشته ـ توانسته افراد، گروه‌هاي كاري و شركت‌هاي بزرگ و كوچك را راهنمايي كند تا چگونه برنامه‌ريزي و استراتژي‌سازي موثري داشته باشند. مسايل و مشكلات را خلاقانه حل كنند و واقعيات را به راحتي به خاطر بياورند. چيزي كه باعث مي‌شود خلاقيت و بهره‌وري هر فردي به حداكثر ميزان خود برسد.

قدرت تصويرسازي ذهني (نقشه‌پردازي ذهني)

 • 57,500 تومان

با تكنيك‌هاي مبتكرانه توني بوزان براي موفقيت آشنا شويد. پرورش انديشه‌هاي نو و خلاقانه. برنامه‌ريزي يك سخنراني، گزارش يا كنفرانس. برنامه‌ريزي هدف‌هاي شخصي و حرفه‌اي. به دست گرفتن زمام امور زندگي خود. تصويرسازي ذهني، ابزاري پويا و خارق‌العاده براي همين منظور است. اين نقشه‌ها كه توسط توني بوزان، در زمان دانشجويي، به وجود آمدند، وسيله‌اي قدرتمند،‌سريع و هوشمندانه براي حل مشكلات و انديشه گشايي، برنامه‌ريزي،‌يادداشت برداري، ‌مرور و بسياري كارهاي ديگر است. كتاب‌هاي توني بوزان در بيش از 100 كشور جهان به موفقيت‌هاي عظيم دست يافته و به بيش از 30 زبان گوناگون ترجمه شده‌اند.
كلمات كليدي: علوم پايه، علوم رفتاري، توني بوزان، شكوه آروني

مغزت را درست به كار بينداز (روش‌هاي نوين يادگيري و تفكر براي بهره‌مندي از قواي ذهني)

 • 60,000 تومان

از سال 1974 كه اولين نسخه اين كتاب وارد بازار شد، تاكنون به 27 زبان زنده دنيا ترجمه شده و در بيش از 100 كشور مختلف از 5 قاره دنيا چاپ شده است. كتابي كه به فروش‌هاي ميليوني دست يافته و هنوز هم تقاضا براي آن ادامه دارد! نويسنده اين كتاب، «توني بازان»، اكنون به سراسر جهان مسافرت مي‌كند و روش‌هاي تفكر، يادگيري و تقويت حافظه خود را به افرادي كه دوست دارند از ابر كامپيوتر درون خود يعني مغزشان به بهترين نحو استفاده كنند، ياد مي‌دهد.

قدرت پذيرش تغييرات

 • 65,000 تومان

استاد تغيير شويد و به اهداف خود برسيد. تغيير جنبه‌اي از زندگي ما است. هر آنچه در اطراف ما وجود دارد و حتي هر آنچه در درون ما قرار دارد، پيوسته در حال تغيير هميشگي است، فارغ از اينكه از اين نكته خوشحال باشيم يا خير. در آخرين كتاب پرفروش خود، توني بوزان از روش نقشه ذهني تكنيك‌هاي پيشرفت ذهني كارآمد خود كمك مي‌گيرد تا به شما در فهم تغيير و استاد شدن در آن كمك كند. فارغ از وضعيت كنوني‌تان، او شما را قادر مي‌سازد اعتماد به نفس خود را در مواجهه با تغيير افزايش دهيد و توانايي خود در تحول بخشيدن به آينده‌تان را تقويت كنيد. تغيير را درك كنيد و از نحوه تاثيرگذاري آن بر خود آگاه شويد. دريابيد كه در پاسخ به تغيير تا چه حد انعطاف‌پذير هستيد. با استفاده از ابزار بوزان براي تحول، تغيير را به فرصت تبديل كنيد.

تمركز و تقويت حافظه

 • 110,000 تومان

كتاب «تمركز و تقويت حافظه» دقيقا براي كمك به شما در رسيدن به اهداف نگاشته شده است. اين كتاب شما را با آخرين يافته‌هاي هزاره سوم در مورد تقويت حافظه آشنا مي‌كند و روش شگفت‌انگيز و فوق‌العاده كاربردي «ماتريس تقويت حافظه» را به شما ياد مي‌دهد. اين روش اين امكان را در اختيار شما قرار مي‌دهد تا هر چيزي را از ده مورد گرفته تا پنجاه هزار مورد به راحتي به خاطر بسپاريد و در عين حال قدرت حافظه خود را نيز به صورت چشمگيري افزايش دهيد.

1  2  3  صفحه‌ی 1