فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

هنر روان‌درماني استور

 • 70,000 تومان

هنر روان‌درماني اثر مشهور آنتوني استور است كه براي كار باليني در دنياي امروز با دقت به‌روزرساني و بازنويسي شده و همچنان به عنوان راهنمايي عالي براي كار واقعي روان‌درماني محسوب مي‌شود. پروفسور جرمي هولمز، دوست و همكار استور كه خود روان‌پزشكي برجسته است اين اثر آموزنده و قابل فهم در حوزه روان‌درماني پويا را مجددا سازماندهي و بازنويسي كرده است. برخي از تازه‌هاي ويراست جديد عبارت‌اند از : ارزيابي و صورت‌بندي در روان‌درماني - دلبستگي و نقش آن در روان‌درماني - تجديد نظر در رويكردهاي تشخيصي براي مشكلات شخصيتي - شواهدي براي روان‌درماني پويا - مهارت‌هاي روان‌درماني پس از كسب مدرك - طيف وسيع شاغلين روان‌درماني در دنياي امروز

طرح‌واره درماني هيجاني

 • 55,000 تومان

طرح‌واره درماني هيجاني چيست؟ تفاوت آن با طرح‌واره درماني و رويكرد هيجان‌مدار چيست؟ اين رويكرد چه توصيه‌اي به درمانگران و مراجعين دارد؟ درمانگران چگونه مي توانند با پاسخ‌هاي هيجاني مراجعين‌شان برخورد موثر داشته باشند؟ وقتي مراجعي از ترس، حسد و رشك خود مي‌گويد، درمانگر چگونه مي‌تواند به مراجع كمك كند؟ دكتر ليهي در اين كتاب با روشي تازه فنون جديدي را براي شناخت، ارزيابي و پذيرش هيجان ارائه داده است كه به درمانگران نوع نگاه جديدي به هيجان را مي‌آموزد. نظريه طرح‌واره هيجاني، نظريه‌اي شناختي - اجتماعي در مورد هيجان و تنظيم آن است...

رويكرد طرحواره ‌درماني هيجاني

 • 95,000 تومان

«اين كتاب پراهميت نشان مي‌دهد كه نظريه‌هاي مربوط به هيجان، راهبردهاي تنظيم هيجان و فرآيندهاي فراهيجاني فرد، چطور مي‌تواند بهزيستي و تجارب وي را تحت تاثير قرار دهد. اين اثر ليهي بسيار بنيادين است، چون ايده‌ها و تجربه باليني او حوزه‌هاي هوش هيجاني، شناخت، خود ـ نظم‌بخشي و كاربست درمان‌هاي روان‌شناختي را به يكديگر گره مي‌زند. ايده‌هاي مطرح شده در اين كتاب، براي بالين‌گران متعلق به تمامي رويكردها بسيار ارزشمند خواهد بود.» دكتر آدرين ولز. «ليهي نسخه‌اي از شناخت‌درماني را ارائه مي‌دهد كه از هر جهت دربرگيرنده هيجان است و با ظرافت و سنجيده‌كاري، به آن مي‌پردازد. اين نسخه، با شناخت‌درماني سنتي‌اي كه مي‌شناسيم فرق دارد. اين كتاب بسيار آموزنده بود و اطمينان دارم كه حتي خوانندگان غير شناخت‌درمان‌گر نيز بعد از خواندن آن با من هم‌عقيده خواهند بود.» دكتر پل واكتل.

التيام حسادت (چگونه بتوانم به همسرم اعتماد كنم چگونه رابطه خود را نجات دهم چگونه با وجود خيانت دوباره به زندگي مشترك برگردم)

 • 30,000 تومان

حسادت هيجاني است كه مي‌تواند ما را منكوب كند، ما را در مقابل شخص محبوب‌مان قرار دهد، ما را وادار به انجام كاري يا بر زبان آوردن سخني كند كه ممكن است مايه پشيماني شود و حتي رابطه‌اي كه از شكست آن مي‌ترسيم، نابود كند. اين احساس محدود به فرهنگ، سن، جنس، قوميت، تحصيلات و حتي سطوح اجتماعي ـ اقتصادي خاصي نيست. اكثر ما انسا‌ن‌ها، بعضي اوقات احساس حسادت را تجربه كرده‌ايم و بعد از مدت زمان اندكي حل و فصل شده است، ولي گاهي به يك معضل تبديل مي‌شود. اگر پاسخ‌تان به سؤال‌هاي زير مثبت است، بهتر است اين كتاب را تا پايان مطالعه كنيد، چون مطالب آن مي‌تواند افق ديد تازه‌تري درباره اين احساس براي شما فراهم كند. آيا دائما در حال چك كردن شريك زندگي‌تان هستيد؟ آيا موبايل، لپ‌تاپ و شبكه‌ دوستان شريك زندگي (هم در دنياي واقعي و هم در دنياي مجازي) را اكثر اوقات زير و رو مي‌كنيد؟ آيا از روش‌هاي مختلف تعهد و پايداري شريك‌ زندگي‌تان را مورد ارزيابي قرار مي‌دهيد؟ آيا دائما نگران ارتباط شريك زندگي‌تان با جنس مخالف هستيد؟ آيا رفت و آمدهاي شريك زندگي‌تان را كنترل مي‌كنيد و آن‌ها را مورد تجزيه و تحليل قرار مي‌دهيد؟ آيا متوجه مي‌شويد كه نمي‌توانيد از احساسات و افكار حسودانه خود دور شويد؟ آيا اين احساسات طوري شما را مي‌ربايند كه احساس مي‌كنيد هيچ انتخابي در رفتار خود نداريد؟ پرفسور رابرت ليهي در كتاب حاضر سعي مي‌كند با زباني ساده، اما مؤثر ابتدا ما را با احساس حسادت و ريشه‌هاي تكاملي آن آشنا كند، سپس سعي مي‌كند با پل زدن بر سبك‌هاي دلبستگي‌ دوران كودكي ما، علت احساس حسادت در رابطه فعلي ما را تبيين كند. در ادامه مي‌كوشد با ارائه راه‌حل‌هاي خلاقانه، كاربردي و عملي ما را از چنگال حسادت نجات دهد. كتاب «التيام حسادت» گام را فراتر مي‌نهد و مسيري سخت، ولي مؤثر پيش‌پاي همه افرادي قرار مي‌دهد كه مورد خيانت واقع شده‌اند. در نهايت اين كتاب به ما مي‌آموزد چگونه بتوانيم دوباره به همسرمان اعتماد كنيم، چگونه رابطه ترك خورده خودمان را نجات دهيم و چگونه با وجود خيانت دوباره به زندگي مشترك برگرديم.

مقاومت در شناخت‌درماني

 • 75,000 تومان

خواندن اين كتاب مي‌تواند به ما كمك كند تا پي ببريم كه چرا برخي از مراجعان با سبك فكري و رفتاري خود باعث دامن زدن به مشكلات يا حفظ وضعيت نابسامان زندگي‌شان مي‌شوند. بخش‌هايي از كتاب به نقش درمانگران در پديدآيي مقاومت مراجعان پرداخته است. نه تنها بر مشكلات انگشت گذاشته است بلكه راه‌حل‌هاي كارگشا نيز در اختيار متخصصان قرار داده است. اين كتاب باعث مي‌شود مراجعان مقاوم به درمان بهتر بتوانند در راه تغيير گام بردارند.

رهايي از بندهاي نگراني در 8 هفته

 • 7,500 تومان

اين كتاب مجموعه مطالبي‌ست كه طي سال‌هاي 2008 و 2009 به صورت سلسله‌وار از دكتر رابرت لي‌هي در پايگاه اينترنتي www.psychologytoday.com در بخش Anxiety files منتشر شده‌اند. دكتر رابرت ليهي از متخصصان برجسته حوزه نگراني‌ست. كتاب حاضر از هشت فصل و در واقع، هشت هفته تشكيل شده است و گام به گام ياد مي‌دهد كه چگونه از بندهاي نگراني رهايي يابيد. كتاب رهايي از بندهاي نگراني در هشت هفته مختصر اما مفيد است. از اين رو، آن‌ها را بارها و با دقت بخوانيد و آن چه را از شما خواسته است، تمام و كمال انجام دهيد.

نسخه اضطراب را بپيچيد

 • 65,000 تومان

اگر از حضور در جمع ديگران مضطرب مي‌شويد، اگر نمي‌توانيد سر كلاس درس سوال‌هايتان را بپرسيد، اگر نمي‌توانيد به ديگران «نه» بگوييد، اگر از وسواس رنج مي‌بريد، اگر دائما دست‌هايتان را مي‌شوييد و احساس تميزي نمي‌كنيد، اگر دائما در حال تميز و مرتب كردن وسايل خانه هستيد و از اين كار خسته شده‌ايد ولي نمي‌توانيد آن را رها كنيد، اگر اكثر اوقات، افكار مزاحم و ناخواسته‌اي تمام فضاي ذهن شما را اشغال مي‌كند، به نحوي كه تمركز شما را مختل مي‌كند، اگر به طور مكرر درب اتومبيل و منزل‌تان را چك مي‌كنيد، اگر دائما نگران آينده هستيد و از وقوع اتفاقات ناخوشايند در آينده به شدت مي‌ترسيد، اگر شب‌ها قبل از خواب، دفترچه نگراني‌هايتان را باز مي‌كنيد و به جاي خوابيدن، مشغول بررسي اتفاقات احتمالي آينده هستيد، اگر هميشه نگران سلامتي خود و اطرافيان‌تان هستيد، اگر دائما دلشوره و بي‌قراري داريد، اگر همواره به دنبال آرامش هستيد و هيچ‌وقت به آن نمي‌رسيد، اگر از رفتن به مكان‌هاي پر ازدحام، مترو و فضاهاي بسته امتناع مي‌كنيد، اگر مي‌ترسيد كه در يك فضاي بسته، دچار خفگي و تنگي نفس شويد، اگر مي‌ترسيد به تنهايي رانندگي كنيد و به تنهايي به فروشگاه برويد، اگر از خون و جراحت به شدت واهمه داريد، اگر از سوسك، گربه و برخي حيوانات ترس شديدي داريد، اگر از سوار شدن بر آسانسور و هواپيما مي‌ترسيد، آيا از اين كه اضطراب داريد، مضطرب هستيد؟ آيا فكر مي‌كنيد از بس كه حافظه‌تان از كار افتاده، نكنه به بيماري فراموشي مبتلا شده باشيد؟ و... لطفا بي‌درنگ به مطالعه اين كتاب بپردازيد. بي‌شك با تمرين تكنيك‌هاي موجود در اين كتاب، مي‌توانيد با روش‌هايي غير از مبارزه و تلاش براي حذف اضطراب، آن را بهبود ببخشيد... و اما يك نكته مهم و به ظاهر عجيب... اضطراب شما را دوست دارد كه دائما به شما سر مي‌زند، آيا شما هم او را دوست داريد؟ فراموش نكنيد براي خلاص شدن از دست اضطراب، بايد او را دوست داشته باشيد!

نسخه افسردگي را بپيچيد

 • 45,000 تومان

آيا دائما درگير گذشته هستيد و آن را نشخوار مي‌كنيد؟ آيا از متوسط بودن متنفريد و تمام تلاش‌تان بر اين است كه عالي باشيد؟ آيا حوصله انجام هيچ كاري را نداريد، حتي غذا خوردن، آيا احساس مي‌كنيد ديگران، بدون اينكه شما را درك كنند، فقط از شما مي‌خواهند غمگين نباشيد؟ آيا در زندگي به بن‌بست رسيده‌ايد؟ آيا به آينده اميدوار نيستيد؟ آيا دائما خودتان را سرزنش و تحقير مي‌كنيد؟ آيا نمي‌توانيد به راحتي تصميم بگيريد؟ آيا احساس مي‌كنيد سربار ديگران هستيد؟ آيا احساس تنهايي تمام وجود شما را فرا گرفته است؟ بايد به شما بگويم تنها نيستيد. حداقل حدود پانزده درصد افراد جهان در برهه‌اي از زندگي خود از افسردگي رنج مي‌برند. اين هيولاي سر برآورده از زندگي مدرن، بدون توجه به سن، جنس، نژاد، تحصيلات، شغل، زيبايي و ثروت، سالانه ميليون‌ها نفر از افراد جهان را مقهور خويش مي‌سازد.

تكنيك‌هاي شناختي‌رفتاري براي افسردگي و اختلالات اضطرابي (با سي‌دي)

 • 45,000 تومان

اكنون پروتكل‌هاي درمان شناختي ـ رفتاري براي تمامي اختلالات اضطرابي و افسردگي موجود است. در مطالعات تجربي اثربخشي اين پروتكل‌ها در كاهش علائم بيماران نشان داده شده است. برنامه درماني مطرح شده در هر فصل شامل توصيف اختلال، دستورالعمل‌هايي براي ارزيابي بيماران، فرم‌هاي ارزيابي، توصيف دقيق مداخلات درماني براي درمان اختلال، برنامه درماني جلسه به جلسه، نمونه‌اي از علائم و اهداف، فرم‌هاي اطلاعات و تكاليف خانوادگي مي‌باشد.

طرح‌واره درماني هيجاني

 • 35,000 تومان

پديدار شدن اين مساله در تاريخ به عنوان اثرات «هيجان شناسي» و چگونگي تغييرات هيجان در جوامع مختلف و دوره‌هاي تاريخي متفاوت مورد توجه قرار گرفته و چگونگي بيان هيجانات به صورت اجتماعي درآمده است. در واقع، مطالعه تاريخي هيجان، شواهد ارزشمندي در مورد ساختار اجتماعي هيجان به خصوص اينكه كدام هيجان ارزشمند است. كدام سركوب شده و چگونه قوانين بيان هيجان تغيير پيدا كرده است، را به ما نشان مي‌هد.

درمان نگراني (7 گام براي غلبه بر نگراني)

 • 87,000 تومان


«دستورالعمل‌هاي اين كتاب بسيار شفاف هستند و اجراي آنها ساده و راحت است ... اگر دستورالعمل‌هاي اين كتاب را اجرا كنيد مثل اين است كه دكتر ليهي كه يكي از روانشناسان مشهور و صاحب‌نام است، به عنوان درمانگر شما در طي مراحل درمان با شما همراه است. درك و بينش بي‌نظير ليهي از نگراني به او اجازه داده است كه به نگراني نگاهي خردمندانه و منطقي داشته باشد، در حالي كه نگراني ظاهرا مشكلي چاره‌ناپذير است.»

فنون شناخت‌درماني (راهنمايي براي روان‌درمانگران)

 • 165,000 تومان

درمان شناختي - رفتاري؛ درماني كوتاه مدت؛ برخوردار از پشتوانه پژوهشي قوي و قابل استناد است. اثربخشي؛ كاربردي و مقرون به صرفه بودن اين روش درماني در حوزه‌هاي متعدد اختلالات رواني نشان داده شده است. اين توانمندي‌ها مرهون فنون مورد استفاده در اين رويكرد درماني است. در اين كتاب؛ علاوه بر توضيح هر فن؛ يك گفتگوي درماني براي نمايش آن؛ برگه‌هاي كار مورد استفاده بيمار براي انجام تكاليف؛ هم در متن كتاب و هم به شكل لوح فشرده؛ ارائه شده است. توصيف مشكلات احتمالي كه درمانگر با آن روبرو مي‌شود و نحوه مقابله با آن؛ ارائه نمونه‌هايي از جلاسات درمان دو مشكل رايج يعني انتقاد از خويشتن و نياز به تاييد ديگران و نيز ارائه چندين پرسشنامه مورد استفاده در كار باليني؛ از جمله مباحث كتاب است. خواندن اين اثر به تمامي دانشجويان و دانش‌آموختگان حوزه‌هاي مختلف بهداشت روان توصيه مي‌شود.

1  2  صفحه‌ی 1