فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

تحقيقات بازاريابي

  • 250,000 تومان

اين كتاب حاصل سال‌ها تدريس درس تحقيقات بازاريابي در دانشگاه‌هاي تهران و صنعتي شريف براي دانشجويان MBA و كسب‌وكار و نيز انجام پروژه‌هاي متعدد تحقيقات بازرايابي توسط مولف مي‌باشد. رويكرد كتاب كاربردي است. مطلب اصلي آن مديران و صاحبان كسب و كارء دانشجويان و فارغ‌التحصيلان رشته MBA و متخصصان بازاريابي است كه بايد اين حداقل از اصول تحقيقات بازاريابي را به عنوان ابزار كار خود بدانند. جوهره اصلي كتابء معرفي تحقيقات بازاريابي به عنوان يك زيرسيستم از سيستم‌هاي اطلاعات بازار استء كتاب سعي مي‌كند اين ذهنيت را در مخاطب تقويت كند كه تصميم‌گيري در كسب‌وكار بدون داشتن اطلاعات بازار ريسك بالايي دارد.

برندسازي براي اشخاص

  • 175,000 تومان

برندسازي، در واقع، يك «قدرت نرم» است. همانند اصولي كه در مورد برندسازي در مورد محصول ذكر شده، در مورد اشخاص ذكر شده، در مورد اشخاص هم خيلي سخت است كه فكر كنيم صرفا مدرك تحصيلي، تجربه يا عناوين مي‌توانند موجب موفقيت فرد شوند . خواه نا‌خواه برندسازي و قدرت نرم بر همه ابعاد زندگي روزمره‌مان تاثيرگذار است؛ چون بسيار مهم است كه ديگران راجع به ما چه فكر مي‌كنند. در دنياي كسب و كار هم، به ندرت پيش مي‌آيد كه ما موقع انتخاب و خريد محصولي، صرفا به ابعاد سخت آن «ابعاد كميت‌پذير» توجه كنيم. حتي در مورد محصولاتي كه درگيري بالاي مشتري را مي‌طلبد، مثل اتومبيل، عمدتا به اين موضوع توجه مي‌كنيم كه برند چه چيزي را به ما مي‌گويد. در مورد اشخاص هم به همين ترتيب مي‌توانيم بگوييم كه صرفا مواردي كه در بالا ذكر شد عامل موفقيت فرد نيست. موفقيت در كسب و كار، مثل موفقيت در برند، به اين بستگي دارد كه ديگران در مورد ما چطور فكر مي‌كنند و چه ادراكي از ما دارند.

اصول برندسازي (با رويكرد ارتباطات يكپارچه بازاريابي)

  • 77,000 تومان

در كسب و كار مدرن ، برند، حرف اول و آخر را مي‌زند. برند ادراكي است كه مشتري بر اثر تجربيات قبلي استفاده از محصولات يا شنيده‌هايش از بازار در ذهن دارد. براي ايجاد برند 2 سنگ بناي اصلي مورد نياز است : عملكرد محصولات و ارتباطات يكپارچه بازاريابي. برندسازي نيز فعاليتي است كه در آن تصويري از برند در قلب و ذهن مشتري ايجاد مي‌شود. در فرآيند برندسازي سعي مي‌شود بر ادراك افراد تاثير گذاشته شود اين كتاب سعي مي‌كند با نكته‌بيني و دقت هرچه بيشتر ، همه حوزه‌هاي ارتباطات يكپارچه بازاريابي در ساخت برند را مورد بررسي قرار دهد.

صفحه‌ی 1