فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 32,000 تومان

مادام پيلينسكا و راز شوپن

 • 25,000 تومان

در سكوتي مملو از حيراني ما، عمه اِمه ، به كلاويه يه نگاهي‌ مي ندازه و در حاليكه لبخندي حاكي از تشكر بر لبانش نقش بسته، به طرف ما مي‌چرخه؛ پلكاش نميتونه اشكاشو تحمل كنه. خواهرم با يه حالت گيج و نزار با نگاهي تهديد آميز به شنايدر كه هيچوقت به او افتخار همچين پيانو زدني‌ رو نداده بود، خيره شده بود. پدر و مادرم هاج و واج به همديگه نگاه مي‌‌كردند و مبهوت از اينكه هيچ وقت انتظار در آمدن همچين صداهاي دل انگيزي رو از اين جاكتابي تاريك كه يك قرن از كنارش رد مي‌‌شدند را نداشتند. من در حاليكه سعي مي‌‌كردم موهايي سيخ شده روي دستامو بخوابونم از عمه اِمه پرسيدم : - اين چي‌ بود؟ - البته كه شوپن. همون شب پدر و مادرمو مجبور كردم كه برام كلاس پيانو بگيرند و يه هفته بعد هم يادگيري پيانو را شروع كردم.

شب آتش

 • 32,000 تومان

اريك امانوئل اشميت نويسنده نام‌آشناي فرانسوي در داستان شب آتش ما را به سفري طولاني و پرماجرا به صحراي آفريقا مي‌برد سفري كه سرآغاز تجارب عرفاني اوست و او را از فيلسوفي ملحد به كاوشگري تعالي‌جو تبدلي مي‌كند.

مسيو ابراهيم و گل‌هاي قرآن

 • 21,000 تومان

پاريس، دهه 60 ميلادي، محله جنوب شهر، خياباني موسوم به خيابان آبي، جنب خيابان پرديس، جايي كه زنان خياباني به شيوه خود امرار معاش مي‌كنند. در خيابان آبي يك پيرمرد مسلمان ترك‌تبار به نام ابراهيم دكان عطاري دارد و هر روز يك پسر يازده ساله عبراني‌تبار كه بدون مادر، بزرگ شده و به گفته خودش بيشتر برده پدرش است تا فرزند او از دكان پيرمرد خريد مي‌كند. رفته رفته بين پسر و عطار پير يك رابطه عاطفي پدر و فرزندي شكل مي‌گيرد. پسر گويا اين جمله نيچه را كه مي‌گويد "هر كس پدر خوبي ندارد براي خودش پدري انتخاب كند" بدون آن كه از آن اطلاع داشته باشد به اجرا مي‌گذارد. اين قصه اما پيامي در خود نهفته دارد، پيامي كه فقط يك كلمه است و هيچ‌گاه نيز مستقيم به آن اشاره نمي‌شود. اين كلمه كليد رمز قصه است و چنان تردستانه لابلاي سطرها مخفي شده كه به سختي يافت مي‌گردد.

موسيو ابراهيم و گل‌هاي قرآن بر اساس رماني به همين نام

 • 24,000 تومان

موسيو ابراهيم: قله اون كوهو ببين! چه برفي! مومو: هزاران كيلومتر از سر تا سر جنوب اروپا گذشتيم. هميشه هم پنجره ماشين پايين بود. موسيو ابراهيم: قوقولي قوقو! مومو: وقتي آدم با موسيو به مسافرت مي‌ره... موسيو ابراهيم: چه جنگلي! مومو: دنيا براش زيباتر ميشه و كشف اين مسئله براي من بي‌نهايت جالب بود. موسيو ابراهيم: چه خري! مومو: من پشت فرمون بودم و تمام توجهم به جاده بود...

آدولف ه دو زندگي

 • 89,500 تومان

اگر آدولف هيتلر بزرگ‌ترين جنايتكار جنگي قرن بيستم پيش از ورود به ارتش در دانشكده هنرهاي زيباي وين پذيرفته مي‌شد چه سرنوشتي مي‌داشت؟ در عالم هنر به كجا مي‌رسيد و رفتارش با خانواده با هنرمندان و منتقدان و شاگردانش چگونه مي‌بود؟
كلمات كليدي: ادبيات و داستان، داستان‌هاي عامه‌پسند، امانوئل اشميت، محمد همتي.

اسباب خوشبختي (مجموعه داستان)

 • 12,000 تومان

اين كتاب مجموعه‌اي است از 4 داستان كوتاه اريك امانوئل اشميت به انتخاب شهلا حائري. در اين داستان‌هاي اريك امانوئل اشميت بار ديگر با ظرافت خاص خود به جستجو در درون شخصيت‌ها و روابط انسان‌ها مي‌پردازد. گاهي از خوشبختي متزلزل يك زن مي‌گويد، زماني از غفلت يك پدر، گاهي از نيروي خاطرات و همواره از مرز ميان واقعيت و تخيل و حقيقت و دروغ.

10 فرزند هرگز نداشته خانم مينگ

 • 25,000 تومان

خانم مينگ دوست دارد درباره ده فرزندش كه در نقاط مختلف كشور پهناور چين زندگي مي‌كنند، حرف بزند. آيا او در كشور تك فرزندي، افسانه مي‌بافد؟ قانون را دور زده است؟ در جنوني خفيف فرو رفته است؟ اگر اين بچه‌ها خيالي نباشند چه؟ راز باورنكردني خانم مينگ، به راز چين گذشته و چين امروز مي‌پيوندد، و با حكمت كهن كنفسيوس خود را روشن مي‌كند. ده فرزند هرگز نداشته خانم مينگ در ادامه اسكار و خانم صورتي، موسيو ابراهيم و گل‌هاي قرآن و فرزند نوح، ششمين داستان از مجموعه ‹‹ حلقه ناپيدا›› را تشكيل مي‌دهد.

فردريك يا تاتر بولوار (نمايش‌نامه)

 • 37,000 تومان

در تاتر بولوار هستيم. تاتري كه صحنه زندگي را تصوير مي‌كند. در آن‌جا عشق، كينه و دسيسه انسان‌ها را به يكديگر پيوند مي‌دهد. اريك امانوئل اشميت در اين نمايش‌نامه از زندگي بازيگر بنام رمانتيك، فردريك لومتر الهام گرفته است. بازيگري كه از هيچ چيز پروا ندارد به جز عشق و آن‌گاه كه دل در گرو مهر زن جوان مرموزي مي‌نهد، بايد ميان دلبستگيش به تاتر و اين زن يكي را برگزيند.

سومويي كه نمي‌توانست گنده شود (مجموعه + world)

 • 9,500 تومان

اريك امانوئل اشميت نويسنده و نمايشنامه نويس مشهور فرانسوي است كه آثارش تاكنون به بيش از 40 زبان دنيا منتشر شده و برنده جوايز متعددي از جمله جايزه تئاتر مولير فرانسه، جايزه بهترين مجموعه داستان گنكور، جايزه آكادمي بالزاك و... شده است. از ديگر آثار معروف او كه به زبان فارسي ترجمه شده‌اند مي‌توان از "خرده جنايت‌هاي زن و شوهري"، "مهمانسراي دو دنيا"، "ميلارپا"، "موسيو ابراهيم و گل‌هاي آسماني"، "اسكار و خانم صورتي" و... نام برد. "سومويي كه نمي‌توانست گنده شود" داستان زندگي نوجواني دست‌فروش به نام يون و ارتباطش با رهگذري به نام شومينتسو را روايت مي‌كند. شومينتسو پيرمردي است كه هر روز از كنار بساط او رد مي‌شود و به او مي‌گويد كه درونش مرد تنومندي را مي‌بيند و او استعداد سوموكار شدن را دارد. (سومو: سبكي از كشتي ژاپني) اين موضوع در ابتدا يون را عصباني مي‌كند اما سرانجام شومينتسو موفق مي‌شود با آموزش آيين بودايي ذن و فن مراقبه، اراده او را تقويت كند كه منجر به كسب پيروزي‌هاي بسيار در مسابقات سومويي مي‌شود. نويسنده در تلاش است تا به مخاطب بفهماند اراده قوي موجبات رسيدن به خواسته‌ها را فراهم مي‌كند. اين رمان بر پايه‌ي پندي از تفكر ذن است كه شومينتسو تلاش مي‌كند تا به نوجوان بفهماند: "در سمت وارونه‌ي ابرها، هميشه آسماني هست". ردپاي اين جمله اميدواركننده را به نوعي مي‌توان در تمامي آثار اشميت مشاهده كرد. داستان‌ها و حكايت‌هاي ساده‌اي كه در پشت تمامي آن‌ها يك هدف عميق وجود دارد. هدفي كه دست‌يافتني است.

عشق لرزه (نمايش‌نامه)

 • 18,000 تومان

چگونه در يك چشم به هم زدن احساسات دگرگون مي‌شود، نفرت جاي عشق را مي‌گيرد و بناي آرزوها درهم مي‌ريزد؟ هنگامي كه احساس شخصي دگرگون مي‌شود، زندگي ساير شخصيت‌ها نيز دچار زلزله و آتشفشان مي‌شود. اريك امانوئل اشميت در اين نمايش‌نامه بار ديگر به تحليل احساسات و روابط انسان‌ها مي‌پردازد و با قلم شيرينش ما را به تفكر و تحسين وا مي‌دارد.

زماني كه 1 اثر هنري بودم

 • 55,000 تومان

چه كسي هرگز تصور نكرده كه به يك شي‌ء تبديل شود؟ يا حتي شيئي ستايش‌برانگيز؟ اين قراردادي است كه هنرمندي غريب با مرد جواني كه بر لبه نااميدي گام بر مي‌دارد، مي‌بندد. هنرمند كه هوسي جنجالي در سر دارد، پيشنهاد مي‌كند جوان را كه هوس زندگي در دل دارد، تبديل به يك اثر هنري كند. درنهايت چيزي براي از دست دادن وجود ندارد... به جز آزادي يك نفر...

1 روز قشنگ باراني (مجموعه داستان)

 • 20,000 تومان

پنج داستان كوتاهي كه در اين كتاب گرد آمده است. هر يك حكايت زني را بازگو مي‌كند. زناني با خصوصيات و خلق و خويي متفاوت، اما همگي در جست و جوي حقيقت خود و معناي زندگي. اريك امانوئل اشميت در اين داستان‌ها با سبكي ساده و بي‌پيرايه اما پركشش، ترانه‌سراي اميد و شور زندگي مي‌شود تا بار ديگر با خواننده‌اش به تماشاي معماي پر رمز و راز هستي بنشيند.

1  2  صفحه‌ی 1