فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
 • 140,000 تومان
 • 90,000 تومان
 • 119,900 تومان
 • 159,900 تومان
 • 128,000 تومان

48 قانون قدرت (ميني‌بوك)

 • 15,000 تومان

رابرت گرين در كتاب «48 قانون قدرت» به 48 قانون مي‌پردازد كه معتقد است براي كسب و حفظ قدرت ضروري هستند. او در كتاب خود هر قانون را به‌طور جداگانه مورد بحث و بررسي قرار مي‌دهد. او همچنين نكته كليدي هر قانون را نيز بيان مي‌كند و اينكه از نظر روانشناختي چه چيزي باعث تاثيرگذاري اين قوانين مي‌شود. رابرت اذعان دارد كه برخي از اين قوانين تنها براي كسب قدرت نيستندء بلكه به ما كمك مي‌كنند افراد جوياي قدرت را درك كرده و بشناسيم.

48 قانون قدرت

 • 140,000 تومان

«48 قانون قدرت» را به‌چشم كتاب‌راهنماي هنر عياري بنگريد. اين قوانين مبتني بر نوشته‌هاي مردان و زناني است كه درباره‌ي بازي قدرت تحقيق و مطالعه كرده و در آن استاد شده‌اند. اين نوشته‌ها مربوط به يك دوره‌ي سه‌هزارساله است كه تمدن‌هاي متعدد متنوعي را، از چين باستان گرفته تا ايتالياي دوران رنسانس، دربر مي‌گيرد؛ اشتراكات زيادي باهم داشته و همگي درصدد ارائه‌ي تعريفي جامع از ذات قدرت بوده‌اند كه هنوز هم چنين تعريفي ارائه نشده است. اين 48 قانون ماحصل خرد جمعي، بر اساس نوشته‌هاي استراتژيست‌هاي برجسته‌ (سون ـ تزو، كلاوزِويتس). دولت‌مردان (بيسمارك، تاليران)، درباريان (كاستيليونه، گراسيان)، اغواگران (نينون دو لونكلو، كازانوا) و كلاهبرداران (جوزف ويل) در طول تاريخ است.اين كتاب از 8 فصل تشكيل شده است كه هر فصل به يكي از قوانين 48گانه اختصاص پيدا مي‌كند.

قوانين طبيعت انسان (نقاب را از چهره بيندازيد و سايه درون خود را بشناسيد)

 • 138,000 تومان

همگي ما ناگزير با افرادي مواجه مي‌شويم كه با رذايل اخلاقي‌شان زندگي را به كام ما تلخ و ناخوشايند مي‌كنند و ناگزيردر چنين موقعيت‌هايي در لاك دفاعي خود فرو مي‌رويم. در اين ميان اگر ريشه و علت بنيادين اين رفتارهاي انساني را درك مي‌كرديم الگوهاي رفتاري ويرانگر و مخرب را كنار مي‌گذاشتيم. به همين ترتيب در مورد خودمان نيز بايد بپرسيم چگونه مي‌توانيم رفتارهاي مخرب خود را ريشه‌يابي و حذف كنيم؟ رابرت گرين در اين اثر جذاب در جايگاه يك تحليلگر و روانشناس به بررسي طبيعت بشري مي‌پردازد و تمام تاريكي‌هاي شخصيت هر فرد را با ذكر نمونه‌هاي تاريخي و داستاني بسيار جذاب موشكافي مي‌كند تا به تبيين علمي دقيقي از رذيلت بشري دست يابد. با اين اثر جذاب همراه شويد.

قوانين استادي

 • 90,000 تومان

براي رسيدن به مقام استادي در هر زمينه ناگزيريد مرحله كارآموزي را كه در ذات كسالت‌بار و ملا‌ل‌آور است تا انتها طي كنيد. نويسنده در اين كتاب ضمن توصيف شرح حال و تجربيات شگفت‌انگيز جمعي از استادان نامدار معاصر و اشاره به هوشمندي، زيركي، سياست و تجربيات‌شان در گذر از مرحله كارآموزي، اين مباحث را از زواياي مختلف و جهات گوناگون تجزيه و تحليل كرده است. به شما مي‌گويد براي توسعه مهارت‌هاي فردي و طراحي مسير شغلي و رسيدن به استادي چه كارهايي را انجام داده و از چه كارهايي احتراز كنيد...

استادي

 • 119,900 تومان

والاترين شكل قدرت استادي است . رابرت گرين عمري را صرف مطالعه درباره قوانين قدرت كرده است . اكنون او مسير مرموزي كه قدرتمندترين افراد تاريخ آن را طي كرده‌اند به ما نشان مي‌دهد. هر يك از ما درون خويش پتانسيل تبديل شدن به يك استاد را داريم ، به شرط آنكه انتخاب كنيم آن ها را در طول يك سفر پرچالش اما شفاف در اين كتاب دنبال كنيم . رازهاي حوزه اي را كه انتخاب كرده ايد، ياد بگيريد، خود را وقف يك دوره دشوار كارآموزي كنيد، دانش نهاني اي را كه از سال‌ها تجربه مي‌آيد جذب كنيد، از رقباي گذشته درهوشمندي و ذكاوت پيشي بگيريد، الگوهاي موجود برتري را درنورديد. رفتار اينشتين، داروين و 9 استاد معاصر را كه در اين كتاب با آن‌ها مصاحبه شده است، به خوبي مطالعه كنيد. از شوق درون خويش رونمايي كنيد و استاد شويد. رابرت گرين نويسنده و سخنران مشهور امريكايي است كه كتاب‌هاي فراواني در حوزه استراتژي، قدرت و اغواگري تاليف كرده است. او در لس‌آنجلس بزرگ شده است.گرين در مصاحبه‌هاي مختلف اظهار كرده است كه قبل از نويسندگي، شغل هاي زياد ديگري همچون مترجمي، سردبيري مجله و فيلم‌نامه‌نويسي را تجربه كرده است.

چيرگي (راهنماي دست‌يابي به عالي‌ترين فرم قدرت)

 • 69,000 تومان

مطالعه‌ي اين كتاب به شما كمك مي‌كند مسير شخصي زندگي‌تان را، آن‌طور كه خودتان مي‌خواهيد -نه آن‌گونه كه ديگران به شما مي‌گويند- آجربه‌آجر بسازيد. اگر شما هم دغدغه اين را داريد كه عميق‌ترين گوهر دروني‌تان را بيابيد و آن را با ظرافت پرورش دهيد و سپس عرضه كنيد و چيزي ماندگار از خودتان به اين عالم اضافه كنيد، خواندن اين كتاب براي شما بي‌نهايت الهام‌بخش و كاربردي خواهد بود. يكي از خوبي‌هاي اين كتاب اين است كه ذهن ما را درباره مفاهيمي مثل موفقيت، توسعه‌ي فردي، هدف‌گذاري و… از نو سازمان‌دهي مي‌كند و خواننده را متوجه اين مي‌كند كه كاخ‌هاي باشكوه طي سال‌ها تلاش مداوم و تحمل فشار و سختي بنا شده‌اند. از اين رو محتواي كتاب با نوشتار رايج كتاب‌هاي حوزه موفقيت متفاوت است و اصولاً با يك كتاب انگيزشي مواجه نيستيم.

قوانين طبيعت انسان

 • 149,900 تومان

قرار است كارآموز هنر طبيعت انسان شويد نخست اين قوانين شما را به مشاهده گري استراتژيك و آرام تر تبديل خواهد كرد تا مردم را بكاويد و از تمام هيجانات آزاردهنده‌اي كه نيرويتان را مي‌گيرد، رهايي يابيد. دوم اين قوانين به شما كمك خواهند كرد كه تفسيري ماهرانه از سرنخ‌ها و نشانه‌هايي داشته باشيد كه مردم مدام با زبان بدن و كلام از خود بروز مي‌دهند، به طوري كه توانايي خوبي در قضاوت شخصيت آن‌ها خواهيد داشت. سوم اين قوانين شما را تقويت خواهند كرد كه تيپ‌هاي شخصيتي سمي را بشناسيد و اجاره ندهيد در مسير شما قرار گيرند. چهارم اين قوانين اهرم‌هاي دقيق و واقعي را آموزش خواهد داد تا به راحتي ديگران را تحت تاثير قرار دهيد و در آن‌ها نفوذ كنيد. پنجم اين قوانين به شما قدرت خواهد داد تا الگوهاي منفي خود را تغيير دهيد.

24 قانون به دست آوردن قدرت (كتاب گويا)

 • 30,000 تومان

ـ چگونه يك انسان معمولي به فردي موفق و قدرتمند تبديل مي‌شود؟ ـ آيا مي‌دانيد ناپلئون در ابتداي كار يك گروهبان ساده بود؟ ـ آيا مي‌دانيد فرعون بزرگ مصر ابتدا يك چوپان بود؟ ـ آيا مي‌دانيد اين افراد چگونه تبديل به قدرت‌مندترين افراد زمان خود شدند؟ در اين كتاب صوتي گزيده‌اي از 3000 سال تجربه قدرت‌مندترين انسان‌هاي جهان، چكيده‌اي از تاريخ قدرت و روش كار سياستمداران و فاتحان بزرگ تاريخ را خواهيد يافت. با شنيدن و به كار بستن اين كتاب، قدرت خود را تا حد امكان افزايش دهيد. مدت: 124 دقيقه mpt فارسي

24 قانون حفظ قدرت (كتاب گويا)

 • 30,000 تومان

گرين در تمام تحقيقات خود دنبال پاسخ اين سوال بود كه چرا برخي افراد در طول تاريخ به قدرت مي‌رسند و سرنوشت خود و ديگران را دگرگون مي‌كنند. او در اين كتاب صوتي، خلاصه‌اي از تاريخ سه هزار ساله قدرت چهره‌هاي تاريخي بزرگ مانند نيكولا ماكياولي، سان تزو، ملكه اليزابت اول، هنري كسينجر و ديگر شخصيت‌هاي مشهور را بيان كرده و هر فصل را به يك قانون اختصاص داده است. قدرت يك بازي اجتماعي است و براي آموختن و تسلط بر آن بايد توانايي خود را در مطالعه و شناخت مردم تقويت كنيد. «بسياري از ما وقتمان را براي مطالعه خواص گياهان دارويي يا خصوصيات حيوانات سپري مي‌كنيم. آيا مطالعه و شناخت ويژگي‌هاي انسان‌هايي كه با آنها زندگي مي‌كنيم و با آنها مي‌ميريم، به اين اندازه مهم نيست؟» انگيزه‌ها را تشخيص دهيد و در پس غبار مه‌آلودي كه افراد، اطراف كارهايشان ايجاد كرده‌اند، خود واقعي‌شان را ببينيد. مدت: 124 دقيقه mpt فارسي

33 استراتژي جنگ

 • 159,900 تومان

سي و سه استراتژي جنگ، اثر ارزشمندي از نويسنده آمريكايي رابرت گرين است كه به بيان دستورات راهبردي كه فرماندهان بزرگ در طول تاريخ مورد استفاده قرار مي‌داده‌اند، پرداخته و آن‌ها را در قالب دستورات عملي ساده‌اي بيان كرده است. بي‌شك استراتژي‌هاي مطرح‌شده در كتاب «سي و سه استراتژي جنگ» براي افرادي كه در پي كسب موفقيت در تمام حوزه‌هاي زندگي از جمله كسب و كار، روابط اجتماعي و زندگي شخصي‌اند، كارساز خواهد بود. كافي است اين كتاب را بخوانيد تا بر رقباي خود پيروز شويد؛ زيرا زندگي روزانه و دنياي كسب و كار شباهت بسياري با ميدان نبرد دارد و در آن رقبا براي كسب منافع شخصي بيش‌تر با يكديگر به رقابت مي‌پردازند. برپايي يك جنگ يا رسيدن به صلح، پيامد انتخاب يك استراتژي است. استراتژي مناسب ابزاري كارآمد براي حل مشكلات است. ذهن من و شما سرآغاز تمام نبردها و استراتژي‌هاست. ذهني كه به آساني تحت ‌تاثير احساسات قرار گيرد، نمي‌تواند به درستي شرايط را ارزيابي كند و قطعا با انتخاب راهبردهاي نادرست، هدف و فرصت‌هايش را به باد مي‌دهد. اين كتاب ذهن شما را تربيت مي‌كند تا با توجه به موقعيت خود و دشمن كارآمدترين استراتژي را پيش گيريد و با كم‌ترين تلفات و خسارت به بزرگ‌ترين پيروزي‌ها دست يابيد. نخستين كتاب رابرت گرين با نام چهل و هشت قانون قدرت راهنماي عملي براي افرادي است كه خواهان رسيدن به قدرت يا مسلح شدن در برابر قدرتمندان‌اند.

33 استراتژي جنگ

 • 128,000 تومان

زندگي به ما آموخته است كه افراد ستيزه‌جو، همواره تاوان رفتار خود را پس مي‌دهند؛ اما اگر صلح مي‌خواهيد، بايد خود را براي جنگ آماده كنيد. در دنياي سياست، تجارت، علم و هنر همواره با حريفاني جنگ‌جو مواجهيم كه هر كاري براي پيروزي مي‌كنند. اما آيا شما استراتژي‌هاي اين جنگ و راه‌هاي پيروزي در آن را مي‌دانيد؟

مهارت‌هاي استادي

 • 55,000 تومان

مهارت‌هاي استادي

1  2  صفحه‌ی 1