فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
از حال بد به حال خوب
 • 25,000 تومان
 • با تخفیف: 25,000 تومان
حال عالي (تحولي نوين در درمان افسردگي و اضطراب)
 • 150,000 تومان
 • با تخفیف: 150,000 تومان
از حال بد به احساس خوب (احساس خوب داشتن حس فوق‌العاده‌اي دارد)
احساس خوب با هم بودن (راز بازسازي روابط تيره)
 • 16,900 تومان
 • با تخفیف: 16,900 تومان
متن كامل از حال بد به حال خوب
 • 165,000 تومان
 • با تخفیف: 165,000 تومان
حال خوب با هم
 • 80,000 تومان
 • با تخفیف: 80,000 تومان
حس خوب با هم بودن (رازهايي براي برقراري 1 رابطه موفق با ديگران)
از رابطه بد به رابطه خوب (بر اساس شناخت‌درماني)
حس خوب با تو بودن (راز بازسازي روابط از هم پاشيده)
10 گام تا عزت‌‌نفس
 • 125,000 تومان
 • با تخفیف: 125,000 تومان
وقتي اضطراب حمله مي‌كند
 • 120,000 تومان
 • با تخفیف: 120,000 تومان
عزت‌نفس در 10 گام
 • 130,000 تومان
 • با تخفیف: 130,000 تومان

از حال بد به حال خوب

 • 25,000 تومان

برنز در اين كتاب آموزش‌ها و تمريناتي مرتبط با شناخت درماني به شما ارائه مي‌كند تا به كمك آنها بتوانيد احساسات خود را موثرتر بازگو كرده، افكار و احساسات ديگران را بهتر بشنويد و درك كنيد.

حال عالي (تحولي نوين در درمان افسردگي و اضطراب)

 • 150,000 تومان

درخشان و قدرتمند! اين كتاب طلايي خالص و نفسي تازه است كه اميد را به همراه راهكارهايي تازهء براي دستيابي به نشاط و آگاهيء به زندگي شما دعوت مي‌كند. دكتر برنز در حال عالي اين پيام را به خواننده منتقل مي‌كند كه رنج شما و همچنين افكار و احساسات منفي‌تانء علائم اختلال روان نيستندء بلكه بيانگر ويژگي‌هاي جذاب و دوست‌ داشتني‌تان هستندء اما بايد به شما هشدار بدهم كه حال عالي كتابي نيست كه آن را صفحه به صفحه بخوانيد و انتظار تغيير داشته باشيد. شماء هنگام خواندن آنء بايد تمرينات ارزشمند كتاب را هم انجام دهيد تا زندگي خود را به طور بنيادي و سريع متحول كنيد. اگر آماده‌ايد كه آستين خود را بالا بزنيد و دست به كار شويدء اين كتاب مختص شماست!

از حال بد به احساس خوب (احساس خوب داشتن حس فوق‌العاده‌اي دارد)

 • 74,000 تومان

شما مي‌توانيد با استفاده از روش‌ها اين كتاب از طرز فكرهاي آسيب‌رسان در مورد امور مختلف پرهيز كنيد؛ با تعويق برنامه‌ها، تضعيف انرژي و آرزوها و بسياري از ديگر شكل‌هاي افسردگي آزاردهنده خداحافظي كنيد و در نهايت لذت احساس خوب را تجربه نماييد.

احساس خوب با هم بودن (راز بازسازي روابط تيره)

 • 16,900 تومان

آيا دوست نداريد دست از مشاجره برداريد و احساس خوب بودن را تجربه كنيد. چرا همسرم هيچ‌گاه احساساتش را بروز نمي‌دهد؟ چرا همسرم به حرف‌هايم گوش نمي‌دهد؟ چرا خواهرم فقط به فكر كنترل من است؟ كتاب احساس خوب با هم بودن بر اساس 25 سال تجربه‌ي باليني و پژوهش اوليه بر بيش از 1000 نفر، نظريه‌اي كاملا جديد ارائه داده است كه بر مبناي آن روشن مي‌شود چرا ما هنگام كنار آمدن با يكديگر با مشكلاتي فراوان مواجه مي‌شويم.

متن كامل از حال بد به حال خوب

 • 165,000 تومان

كتاب از حال بد به حال خوب: از آن دسته كتاب‌هايي مي‌باشد كه به عنوان مرجع شناخته مي‌شود و داشتن آن براي هر كس ضروري و مفيد مي‌باشد. در اين كتاب با قوانين تمرين و تست (بدون نياز به دارو) مي‌توانيم با افسردگي، عصبانيت و استرس از رفتارهايي كه باعث رنجش خود و ديگران مي‌شود رهايي پيدا كنيم، به اين روش در اصطلاح روانشناسي شناخت‌درماني مي‌گويند، اميد است كه با خواندن اين كتاب روحيه خود را بشناسيم و بدانيم چگونه اوضاع روحي خود را تشخيص دهيم و به كار ببنديم. ياد بگيريم روش احساسي خود را تغيير بدهيم و فكري سالم داشته باشيم. بتوانيم با ديگران ارتباط برقرار كنيم و از اضطراب و نگراني‌هاي اجتماعي به دور باشيم. بدانيم داروها به تنهايي و بدون شناخت روحيه ما درماني ندارند.اين كتاب در بخش بوي كاغذ در سايت متمم معرفي شده است.

حال خوب با هم

 • 80,000 تومان

اگر كسي را داريد كه با او به راحتي كنار نمي‌آييد، مي‌توانيد با راهكارهايي كه در اين كتاب ارائه شده رابطه بهتر و موثرتري با آن شخص يرقرار كنيد. مهم نيست كسي كه با او اختلاف نظر داريد همسر، خواهر يا برادر، پدر يا مادر، همسايه يا دوست و يا حتي يك غريبه باشد. او هر كه باشد، مي‌توانيد احساس دلخوري‌تان را متحول و جاي رنجش خود را با گرمي و صميميت و اعتماد و اطمينان عوض كنيد.

حس خوب با هم بودن (رازهايي براي برقراري 1 رابطه موفق با ديگران)

 • 45,000 تومان

روابط مشكل‌دار به انسان لطمه‌ مي‌زنند. اكثر ما احساس خود ارزشمندي‌مان، يا حداقل بخشي از آن را، بر مبناي روابط خود با ديگران قرار مي‌دهيم. مسلما بحث يا مشاجره با شخصي كه برايتان اهميت دارد چندان خوشايند نيست. اگر شخصي وجود دارد كه با وي اختلاف داريد خبرهاي خوبي برايتان دارم: من مي‌توانم روش ايجاد يك رابطه صميمانه‌تر با آن شخص را به شما نشان دهم...

از رابطه بد به رابطه خوب (بر اساس شناخت‌درماني)

 • 29,900 تومان

در اين كتاب مي‌خوانيد: چطور علت دقيق مشكلي را كه با هر كسي داريد پيدا كنيد. چطور بتوانيد مشكلاتي را كه مدام در روابط‌تان ايجاد مي‌شود حل كنيد. شما لايق روابط صميمي و با ارزش هستيد؛ و اين كتاب كه در نوع خود بهترين است چگونگي اين كار را به شما نشان مي‌دهد. خواندن آن را به زوج‌هايي كه مي‌خواهند روابط شاد و سالمي داشته باشند توصيه مي‌كنيم.شما با استفاده از تكنيك‌هاي اين كتاب مي‌توانيد زندگي‌تان را متحول كرده و از روابط عاشقانه و رضايتمندانه‌تر با كساني كه دوستشان داريد لذت ببريد.

حس خوب با تو بودن (راز بازسازي روابط از هم پاشيده)

 • 95,000 تومان

كتاب حاضر كه يكي از بهترين كتاب‌هاي ديويد برنز است به بررسي مشكلات بين فردي و روشن ساختن جنبه تاريك طبيعت انساني و علل عدم مهرورزي‌ها در روابط متقابل زوجين پرداخته و نمونه‌هايي از نزديكي‌هاي زناشويي پرتنش را مورد بررسي قرار داده و 5 راز ارتباط موثر را در زندگي واقعي به تفصيل به رشته تحرير درآورده است. وي ضمن بر شمردن اشتباه‌هاي متداول افراد در ارتباط متقابل پيشنهادهاي موثر و عملي براي رفع آنها ارائه نموده است. توضيح تكنيك‌هاي پيشرفته روابط به همراه نمونه‌هاي عملي از مباحث جذاب كتاب است كه اميد است مورد توجه و عنايت عموم افراد و درمانگران قرار گيرد.

10 گام تا عزت‌‌نفس

 • 125,000 تومان

برنامه اين كتاب بر اساس اصول (رفتار درماني‌شناختي) است. شناخت به معناي فكر است. افراد افسرده مايلند به مسايل به شيوه‌اي بسيار منفي فكر كنند و به روش‌هاي مبتني بر شكست خود رفتار كنند. رفتار درماني‌شناختي به افراد افسرده و مضطرب كمك مي‌كند تا اين تفكر و الگوهاي رفتاري منفي را تغيير دهند.

وقتي اضطراب حمله مي‌كند

 • 120,000 تومان

دكتر برنز يكي از پايه‌گذاران روش شناخت‌درماني است كه اثربخشي سريع آن در درمان افسردگي، اضطراب، روابط انساني و به طور كلي مشكلات رواني، زبانزد خاص و عام است. به كمك مهارت‌هاي شناخت‌درماني جايي براي نااميدي و ناتواني در خصوص حال بد، احساسات و هيجانات منفي از قبيل اضطراب، فشارهاي رواني، خشم، كينه، افسردگي، احساس گناه ناسالم،خفت، خجالت و فقدان اعتماد به نفس و احترام به خود باقي نمي‌ماند. با مطالعه اين كتاب مهارت‌هاي جديد در درمان اضطراب بدون مصرف دارو را فرا خواهيم گرفت.

عزت‌نفس در 10 گام

 • 130,000 تومان

عزت نفس ريشه‌ي اعتماد و داربست اصلي ارتباط سالم با خود و با ديگران است . آن كه خود را عزيز بداند، به خود احترام بگذارد، از هرآن‌چه موجب خواري است مي‌گريزد و به نيكي و سلامت مي‌گرايد . عزت نفس سبب خود دوستي و زمينه‌ي ضروري رضامندي و خرسندي است. كتاب عزت نفس در 10گام كه تا چاپ دوم 3ميليون نسخه از آن به فروش رفته، يكي از بهترين كتاب‌هايي است كه در اين زمينه منتشر شده است. نويسنده‌ي اين اثر، دكتر برنز، روان‌پزشك روان‌پزشك باليني و استاد روان‌پزشكي و نورولوژي دانشگاه استانفورد آمريكاست كه خود، اين كتاب‌ را در ده‌ها كارگاه‌آموزشي براي روان‌درمان‌گران و افراد عادي تدريس كرده است . كتاب در عين برخورداري از دقت علمي و تخصصي ، به شيوه‌اي كاملا عملي، خواننده را ياري مي‌دهد تا با مطالعه و اجراي تمرينات و خود سنجي، به پيشرفت‌هاي شگفت انگيزي نائل شود. وجود آزمون‌هاي اضطراب، رضامندي، خلق‌وخوي، افسردگي، اعتماد به نفس و روش‌هاي شناخت درماني، كتاب را به خودآموزي بسيارمفيد براي عموم و منبع مناسبي براي درمان‌گران، مشاوران و دانشجويان علوم رفتاري، تبديل كرده است .

1  2  صفحه‌ی 1