فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

مديريت برند شخصي بر پايه خود مديريتي (برند سازي و برندداري)

  • 45,000 تومان

ما در عصري زندگي مي‌كنيم كه با رقابتي شدن كسب وكارها همه انسان‌ها به دنبال پيشرفت در فعاليت و شغل خود هستند. اين روزها برندسازي شخصي به موضوع قابل بحثي تبديل شده است. ارتقاي برند شخصي افراد، همانند برندسازي تجاري اهميت بسيار زيادي دارد. در برندسازي شخصي افراد روي خودشان، نقاط قوت، وجه تمايزها و ارتقاي شخصيتشان كار مي‌كنند و تلاش مي‌كنند با افزايش دائمي اعتبار خود، مخاطبان بيشتري جذب كنند. اين كار باعث مي‌شود فرصت‌هاي بيشتري پيش روي آن‌ها قرار بگيرد ودرآمدزايي بيشتري داشته باشند.

شناخت بيماريهاي كار و كسب و راهكارهاي درمان

  • 65,000 تومان

نشانگان يا سَندرم در پزشكي و روانشناسي آميزه‌اي از علائم و نشانه‌ها هستند كه حاكي از اختلالي خاص مي‌باشند. سندرم به معني مجموعه‌اي از خصوصيات قابل تشخيص باليني است. شامل نشانه‌هاي بيماري (كه توسط بيمار گزارش مي‌شود)، علائم پزشكي (كه توسط پزشك دريافت مي‌شود) و پديده‌ها و خصوصياتي كه معمولاً با هم اتفاق مي‌افتند. بنابراين وجود يكي از اين مشخصه‌ها به پزشك در مورد وجود بقيه ويژگي‌ها هشدار مي‌دهد. در سالهاي اخير از اين واژه خارج از پزشكي در ارتباط دادن ميان چند پديده مربوط به هم استفاده شده‌است. درگذشته معمولاً وقتي چند نشانه و علامت همراه يكديگر در بيماري ديده مي‌شد و پزشكي كه متوجه همراهي آنها شده، نمي‌توانست علت خاصي براي بروز آن علائم بيابد به مجموعه‌ي آن علائم سندرم اتلاق مي‌كرد. اولين بار ابن‌سينا در كتاب قانون در طب به وجود مجموعه‌ي نشانه و علامت ويژه در برخي بيماري‌ها اشاره كرده است. اما سندرم‌ها به دنياي پزشكي خلاصه نمي‌شوند. سندرم در دنياي كار و كسب استعاره‌اي است كه از دانش پزشكي برگرفته شده تا بتوان به ارزيابي دقيق سازمان و كار و كسب پرداخت.

قيمت‌گذاري با نگاه بازاريابي

  • 68,000 تومان

چه قيمتي را بايد انتخاب كرد؟ به پرسش اصلي بازگرديم. چه قيمتي را بايد انتخاب كرد؟ پاسخ اين پرسش را ابتدا از زبان كاتلر، پدر بازاريابي نوين بخوانيم كه با يك ضرب المثل روسي توضيح مي‌دهد: در هر بازاري دو احمق وجود دارد: فردي كه قيمت محصول خود را خيلي كم تعيين مي كند و فردي كه قيمت محصول خود را خيلي زياد تعيين مي كند. درباره‌ي قيمت پايين مي دانيم كه موجب افزايش فروش مي شود، اما با سود كم. به علاوه پايين، سبب مي شود كه مشتريان، ديد و نگاهشان را به محصول كاهش مي‌دهند. جالب آنكه كاتلر، نگراني ديگري را نيز مطرح مي كند و آن زماني است كه شما قيمت بالا مي‌دهيد. اين كار سبب مي شود كه فروش و مشتري را از دست مي دهيد. پيتر دراكر مي گويد: تعيين قيمت بالا همواره بازار جديدي را براي يك رقيب ايجاد مي كند. البته در محصولات لوكس تأكيد كرده‌ام كه قيمت را شركت تعيين مي كند نه بازار اين كتاب ثمره‌ي سالها تجربه‌ي مشاوره اي من در شركتهاي مختلف است، اعم از شركتهاي كه محصولات تندمصرف دارند يا شركتهايي كه در بازار صنعتي حضور دارند يا در بازار شركتي فعالند، همچنين شركتهايي كه خدمات بويژه خدمات اينترنتي يا نرم افزار ارائه مي كنند و يا شركتهايي كه دانش بنيان هستند. تنوع حضورم در اين شركتها، اين فرصت مغتنم و طلايي را آفريد كه بتوانم در آزمايشگاه بزرگ "بازار" هرروز نتيجه ي اقدامات و البته خطاهايم را ببينم و از آن براي تصحيح فعاليت‌هايم، بيشترين بهره برداري را كنم. خشنودم كه در اين پويه ي سخت اما شيرين، در تلاطم‌هاي فراواني قرار گرفتم كه هر لحظه اعتبار و آبرو و برند علمي و اجرايي‌ام را به مخاطره مي اندازد و اين استرس مثبت برايم شيرين است و سبب مي شود كه همواره خودم را ميوہي كال بدانم و براي پختگي تلاش كنم. كتاب قيمت گذاري حاصل اين پويه است كه در طبق اخلاص تقديم مي كنم كتابي در 15 فصل و چندين پيوست كه جملگي قرار است به ابعاد متنوع قيمت گذاري بپردازند؛ هم ابعادي كه بر روي قيمت گذاري تأثيرگذارند، و هم ابعادي كه خود قيمت گذاري بر تمامي فعاليتهاي شركت تأثير مي گذارد.

آينده‌پژوهي در كسب و كار

  • 12,000 تومان

اين كتاب سعي دارد دريچه ديگري را به روي مديران و كارشناسان سازمان‌ها باز كند تا فقط در حصار فعاليت‌ها و پيروزمندي‌هاي روزمره نمانند و با آينده‌پژوهي، به نوآوري بپردازند.

آموزه‌هاي كار و كسب از مشاهير

  • 10,000 تومان

آموزه‌هاي كار و كسب از مشاهير بر آن است تا صفحه‌اي از دفتر بزرگان فلسفه، دانش، سياست، هنر و ورزش را پيش روي علاقه‌مندان و اهالي كار و كسب و بازاريابي بگشايد. با اين نگرش كتاب «آموزه‌هاي كار و كسب از مشاهير» را خواندني مي‌يابيد. از آن‌رو كه اين بزرگان، داستان زندگي خود را زيسته‌اند. انسان‌هاي واقعي‌اند و داستان آنان نيز واقعي است.

40 گفتار پيرامون ارتقاي مهارت‌هاي مشتري نوازي

  • 30,000 تومان

محتواي كتاب چهل گفتار پيرامون ارتقاي مشتري‌نوازي: 1) مشتري‌نوازي در عصر انفجار انتظارات (حاوي 19 گفتار) 2) راهبردهاي مشتري نوازي (حاوي 10 گفتار) 3) تكنيك‌هاي مشتري‌نوازي (حاوي 6 گفتار) 4) راه و روش شركت‌هاي برتر مشتري‌نوازي (حاوي 5 گفتار)

مهارت‌هاي ارتباط با مشتريان شاكي

  • 18,000 تومان

مهارت‌هاي ارتباط با مشتريان شاكي شايد كم هزينه‌ترين و البته پرسودترين تدبيري است كه كسب و كارهاي هوشمند آن را به راه مي‌اندازند. چرا كه واقفند كانون اعتراضات مشتريان يك فرصت بزرگ براي كسب و كارها تقديم خواهد كرد و اجازه مي‌دهد تا مديران در متن و بطن آگاهي‌هاي بس وسيعي قرار گيرند كه تنها با پرداخت هزينه‌هاي سنگين تحقيقاتي و آن هم پس از ماه‌ها بدان دست خواهند يافت.

نوروماركتينگ (نظريه و كاربرد)

  • 32,000 تومان

بسياري از اوقات، مردم آن چيزي را به زبان مي‌آورند كه تصور مي‌كنند ديگران انتظار شنيدنش را دارند. در واقع مشكل اساسي اين است كه بسياري از فرايندهاي تصميم‌گيري در سطح ناخودآگاه ذهن اتفاق مي‌افتد، نه در سطح خودآگاه. اين فلسفه وجودي نوروماركتينگ است. هدف اصلي نوروماركتينگ اين است كه اين اطلاعات ناپيدا را از مغز مردم استخراج كند. بنابراين، در نوروماركتينگ از افراد هيچ سوالي پرسيده نمي‌شود بلكه، اطلاعات مستقيم و بي هيچ واسطه‌اي استخراج مي‌شوند و حاصل، اطلاعاتي دست اول، درست، و قابل استناد است، چيزي كه همواره محققان بازار آرزو داشتند تا با حداقل نمونه‌هاي آزمايشي به آن دست يابند ولي بيشتر اوقات در آن شكست مي‌خورند.

مديريت فروش و فروش حضوري با نگرش بازار ايران

  • 37,000 تومان

در اين كتاب به مباحث فروشندگي حرفه‌اي، مهارت‌ها و ويژگي‌هاي فروشندگان و همچنين مديريت فروش يا چگونگي اداره كردن نيروهاي فروش براي رسيدن به اهداف مورد نظر، با توجه به بازار ايران، پرداخته شده است. برخي از مباحث كتاب به اين شرح مي‌باشند: مهارت‌ها و ويژگي‌هاي فروشندگان: قدرت برنامه‌ريزي، عزت نفس فراوان، يادگيرنده دائم، آگاهي از محيط، موفقيت‌جو و كمال‌طلب، گوش دادن مؤثر، نگرش سيستمي، مديريت فروش: ساختار كاركنان فروش، اهم وظايف نيروهاي فروش، روش‌هاي استخدام، ايجاد انگيزه در نيروهاي فروش، ارزيابي و كنترل نيروهاي فروش.

صفحه‌ی 1