فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير

چگونه به زبان همسرتان صحبت كنيد

  • 25,000 تومان

بسياري از زوج‌ها به زباني صحبت مي‌كنند كه ساختار، شيوه و معناي متفاوتي دارد و در نتيجه، تداخل ايجاد مي‌شود يا پيام‌هاي مخدوش ارسال مي‌كنند. با اين همه، نگران نباشيد. چنين وضعي، مهلك نيست. فقط موضوع «سيم‌پيچي دوباره» يا آموختن زبان همسرتان در ميان است. چنين كاري مي‌تواند باعث ايجاد تفاوت بين سلامت زناشويي و اندوه زناشويي شود. در اين كتاب اصول موثري براي قراري ارتباط در اختيار شما مي‌گذارم. اين اصول ساده هستند و مفيد واقع مي‌شوند. اگر نحوه برقراري ارتباط شما مفيد واقع نمي‌شود، مي‌توانيد روش‌هاي مطرح شده در اين كتاب را به كار ببنديد.

101 پرسش اساسي براي قبل از نامزدي و ازدواج (پرسش هاي طلايي براي اينكه بتوانيد همسر آينده خود را به خوبي بشناسيد)

  • 16,000 تومان

شايد همه ما به نوعي اطلاعات زيادي در اين‌باره داشته باشيم، ولي هيچ‌كدام به طور عملي نتوانسته‌ايم از آنها در روابط خود استفاده كنيم و در انتخاب همسر آنها را به كار ببريم. هميشه پرسش زير اهميت داشته و آن اينكه يكي از بزرگترين تصميم‌ها در زندگي اين است كه تا آخر عمر بخواهيد با چه كسي زندگي كنيد؟ كتاب حاضر نوشته دكتر اچ.نورمن رايت شما را در اين سفر به گونه‌اي همراهي مي‌كند كه با پاسخ دادن به پرسش‌هاي اساسي بتوانيد در اين سفر، هم به خودشناسي و هم خداشناسي برسيد. در ضمن براي تكامل خودتان همسر مناسبي را انتخاب كنيد.

چگونه به زبان همسرتان صحبت كنيد

  • 25,000 تومان

بسياري از زوج‌ها به زباني صحبت مي‌كنند كه شيوه و معناي متفاوتي دارد. در نتيجه، تداخل ايجاد مي‌شود يا پيام‌هاي مخدوش ارسال مي‌كنند. اما نگران نباشيد، چنين وضعي مهلك نيست. فقط موضوع آموختن زبان همسرتان در ميان است. اين كار باعث ايجاد تفاوت بين سلامت روزمرگي و زناشويي مي‌شود.

صفحه‌ی 1