فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 175,000 تومان
  • 139,000 تومان

نبرد من (پالتويي)

  • 110,000 تومان

كتاب نبرد من، اثري نوشته آدولف هيتلر است كه نخستين بار در سال 1925 منتشر شد. ديوانه، مستبد، هيولا؛ تاريخ به هيتلر لقب‌هاي زيادي داده است. هيتلر در اين كتاب كه اغلب با عنوان «كتاب مقدس نازي» شناخته مي‌شود، به توصيف زندگي، مشكلات، آرمان‌ها و روياهاي خود مي‌پردازد. آدولف جوان كه در خانواده‌اي فقير در يكي از شهرهاي كوچك اتريش به دنيا آمد، با آرزوي نقاش شدن بزرگ شد. مرگ والدين و عدم پذيرش در دانشكده‌هاي هنري وين، او را مجبور به كارگري با حقوقي بسيار پايين كرد. هيتلر در طول جنگ جهاني اول، در پياده نظام خدمت كرد و حتي مدال شجاعت نيز گرفت. او پس از جنگ، به شدت درگير گروه‌هاي سياسي سوسياليست شد، خيلي زود به قدرت رسيد و نام خود را به عنوان رئيس حزب كارگران آلمان مطرح كرد. هيتلر در سال 1924 در اقدامي ناموفق تلاش كرد تا دولت باواريا را سرنگون سازد اما چيزي جز دستگير شدن نصيبش نشد. او در طول نه ماه سخت در زندان، مانيفستي شخصي را به يكي از پيروان وفادارش، رودولف هس، داد. اين مانفيست، به كتاب نبرد من تبديل شد؛ اثري جنجال برانگيز كه به عنوان برنامه جامع سياست‌ها و لشگركشي‌هاي او در نظر گرفته مي‌شود.

نبرد من

  • 175,000 تومان

مردم اين اصل را ناديده مي‌گيرند كه همه فرهنگ‌ها وابسته به انسان‌اند و نه بالعكس. به سخن ديگر، براي حفظ يك فرهنگ معين، سنخ مردانگي‌اي كه چنين فرهنگي را مي‌آفريند بايد حفظ شود. اما چنين محافظتي همچنان با اين قانون سرسخت و تخطي‌ناپذير پيش مي‌رود كه قوي‌ترين و بهترين كسان‌اند كه بايد پيروز شوند و اين كه قوي‌ترين‌هايند كه حق دارند دوام داشته باشند. آن كه زندگي مي‌كند بايد بجنگد. كسي كه نمي‌خواهد در اين جهان بجنگد، يعني در جهاني كه مبارزه مداوم قانون زندگي است، حق زيستن ندارد.

نبرد من

  • 139,000 تومان

در روزگار تيره و تار پس از شكست آلماني‌ها در جنگ جهان اول و همزمان با برآمدن سايه نااميدي و ياس بين آلماني‌ها، مردي پس از شكست كودتايش در زندان نشسته بود و كتابي را مي‌نوشت؛ كتابي كه قرار بود بعدها مبناي انديشه رايش سوم شود و جهان را درنوردد. اين كتاب را كه آدولف هيتلر بين سال‌هاي 1924 و 1925 نوشت و بعدها تا 1945 بارها در آن تجديدنظر كرد، بسياري چندان جدي نپنداشتند و ادعاي مطرح در آن را خيال‌بافي خواندند. ولي در سي‌ام ژانويه 1933 حكومتي به قدرت رسيد كه هنوز هم معماهاي فراواني را در خود نهفته دارد. حل اين معماهاي تاريخي را تنها با دستيابي به متون اصيل تاريخي و بي‌هيچ پيش داوري مي توان دريافت.

صفحه‌ی 1