فيلتر‌ها

توليدكننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب‌سازي
تعداد تصاوير
  • 89,000 تومان
  • 30,000 تومان

رهايي عاطفي (خود را از احساسات منفي برهانيد و زندگي‌تان را متحول سازيد)

  • 45,000 تومان

آيا فكر مي‌كنيد از سوي احساسات و عواطف خود و كسانيكه در پيرامون شما هستند به گروگان گرفته شده‌ايد؟ آيا از توقع و تقاضايي كه از شما دارند خسته شده‌ايد و تحليل رفته‌ايد؟ آيا براي يك تغيير آماده‌ايد اما نمي‌دانيد اين تغيير را از كجا شروع كنيد؟ برنامه رهايي عاطفي به شما كمك مي‌كند تا: گونه احساسي خود را بشناسيد و به قدرت‌هاي نهفته خود پي ببريد. بدانيد كه احساسات منفي چه فشاري بر جسم و روح شما وارد مي‌كنند. از خون آشام‌هاي احساسي فاصله بگيريد، استرس‌ها و جنبه‌هاي منفي ديگران را به درون خود راه ندهيد. منفي‌هاي وجودتان را به شجاعت، صبر و شكيبايي، پيوند و ارتباط، آرامش درون، اميد، عزت‌نفس و مهرباني دلجويي تبديل كنيد.

انرژي مثبت

  • 89,000 تومان

انرژي عاطفي مثبت خود را براي مقابله با امور منفي بر‌انگيزيد رويكرد آگا‌‌ها‌نه انرژي را براي رژيم لاغري‌، ورزش و سلامتي طراحي كنيد شهود خود را بيدار سازيد و جوا‌ني را از سر گيريد و بياموزيد ياس‌هاي تكنولوژيك را كه از طريق اي‌ميل‌ها‌، كامپيوتر‌ها هجوم آورده‌اند را مدا‌وا كنيد. خود را از انرژي‌هاي ا‌هريمني كه روش‌هاي ويرانگر ويژه‌اي دارند محافظت كنيد‌. انرژي مثبت ابزاري ا‌ست براي ا‌نتقال از خستگي‌، فشار روا‌ني و ترس به سوي كا‌هش اضطراب و به دست آوردن قدرتمندي و عشق‌.

انرژي مثبت

  • 30,000 تومان

آيا هميشه در حال دويدن و شتاب كردن هستيد و عاقبت به خستگي مداوم مي‌رسيد؟ آيا بيش از حد، تعهد قبول كرده‌ايد و از "نه" گفتن مي‌ترسيد؟ آيا رد دندان انرژي‌خوارها را بر وجود پژمرده‌تان مي‌بينيد؟ آيا حملات خشونت در اخبار، شما را از پا در‌مي‌آورد؟ در اين صورت شما قرباني بحران پنهان انرژي هستيد. براي رفع‌كردن اين مشكل، به راه‌حلي بيش از شيوه‌هاي سنتي نظير تغذيه‌ي مناسب، خواب كافي و ورزش نياز داريد. در اين كتاب رهنمود‌ كامل براي اجتناب از خستگي مداوم آمده ‌است كه شما را قادر مي‌كند زندگي با‌طراوت‌تري داشته باشيد. برنامه‌‌ي انرژي مثبت توسط دكتر جوديت اورلف تدوين شده‌ است. دكتر اورلف پيشتاز روانشناسي انرژي است كه زمينه‌اي جديد در علم روانشناسي مي‌باشد و با اجزاي تشكيل‌دهنده‌ي ظريف انرژي سلامت و رفتار سر و كار دارد. روانشناسي انرژي جريان پزشكي با علم نوپاي شناخت انرژي‌هاي نهان را به هم مي‌آميزد كه در سنت‌هاي درماني فرهنگ‌هاي مختلف به عنوان نيروي حياتي ملاحظه مي‌شود. دكتر اورلف در اين كتاب به شرح اين نظام جديد مي‌پردازد و توضيح مي‌دهد كه چگونه آن را به صورت ده دستور‌العمل جهت تقويت انرژي، بهبود روابط و مبارزه با انرژي‌خوارها درآورده ‌است. اين رهنمودها عبارتند از: شهود خود را بيدار كنيد و وجودتان را طراوت و جواني ببخشيد. همچنين بياموزيد كه چگونه خستگي‌هاي فني و بار اضافي ايميل، كامپيوتر و تلفن را درمان كنيد. " چگونه راهي معنوي بيابيد كه با باورها و احساسات دروني‌تان سازگار باشد. " شيوه‌اي براي تغذيه، ورزش و سلامتي بيافرينيد كه با توجه به انرژي، برنامه‌ريزي شده ‌است تا از "پرخوري انرژي" اجتناب كنيد كه مانع تلاش شما براي كم‌كردن وزن مي‌شود. " چگونه انرژي عاطفي مثبت توليد كنيم تا با امور منفي مواجه شويم. " چگونه روابط جنسي خود را بر مركز قلب بنيان نهيم. " وجود خود را به روي جريان خلاقيت و شهود بگشاييم تا به سرور بيشتري دست‌ يابيم. " تقدس خنده، ناز‌پروري و خلوت‌نشيني را گرامي بداريم‌ـ رسيدگي به خود، كاري خودخواهانه نيست.

صفحه‌ی 1