فیلترها

توليد كننده

بازه‌ي قيمت (تومان)

از

تا

ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½-ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½ï؟½

مرتب سازی
تعداد تصاویر
 • 35,000 تومان
 • 50,000 تومان

خيره به خورشيد

 • 55,000 تومان

ترس از مرگ ممكن است غير مستقيم يا مستقيم در ما وجود داشته‌ باشد. گاهي به صورت يك بيماري روانشناختي در درون ما، گاهي يك دغدغه و ترس كه مانع شادي ما و لذت بردن از زندگي مي‌شود. فكر كردن مدام به مرگ مانند خيره شدن به خورشيد است، نمي‌توان آن را تاب آورد و ما را از پا در مي‌آورد. او از دو قسم تنهايي مي‌گويد و از تاثير هريك از اين دو نوع بر ترس و انديشه به مرگ.

دروغگويي روي مبل

 • 120,000 تومان

كتاب «دروغگويي روي مبل» رماني است كه به دست درمانگر معروف اروين دي يالوم به رشته تحرير درآمده است. يالوم در اين رمان با به كارگيري تجربيات خود در زمينه روان‌‌درمانگريء به بيان رويكردهاي مختلف جربان يافته در روند بيماران مي‌پردازد. او در اين كتاب سه رابطه غير متعارف بين سه درمانگر با بيمارانشان را بررسي مي‌كندء رابطه‌اي كه گاهي اوقات باعث وابستگي يكي از طرفين به ديگري مي‌شود و مسائل خاصي را پديد مي‌آورد. او در اين كتاب بر اين موضوع تاكيد دارد كه مي‌توان هر رابطه‌اي را به عنوان يك رابطه درماني در نظر گرفت و اين ارتباط متقابل انسان‌ها مي‌تواند آن‌ها را يك درمانگر تبديل كند.

درمان شوپنهاور (گالينگور)

 • 97,000 تومان

يالوم در رمان درمان شوپنهاور تصور مي‌كند فيلسوف معاصري به نام فيليپ كه فردي منزوي و به نوعي رونوشت شوپنهاور استء به يكي از گروه‌هاي درماني روان‌درمانگر مشهوري به نام جوليوس وارد مي‌شود كه خود به دليل رويارويي ناگهاني با سرطان - و مرگ خويش - به مرور دوباره زندگي و كارش نشسته است. فيليپ آرزو دارد با به كارگيري انديشه‌هاي شوپنهاورء به يك مشاوره فلسفي بدل شود و براي اين منظور نيازمند سرپرستي جوليوس است. ولي جوليوس مي‌خواهد به كمك اعضاي گروه به فيليپ/ شوپنهاور بقبولاند كه اين ارتباط انساني است كه به زندگي معنا مي‌بخشدء كاري كه هيچ‌كس براي شوپنهاور تاريخي نكرد.

انسان موجودي 1 روزه

 • 54,000 تومان

همان‌طور كه زمان مي‌گذشت من سرگرم ساختن فرضيه‌ها يكي پس از ديگري بودم؛ اما در آخر هيچ‌يك از آن‌ها توضيح كاملي از ديدگاه من نبودند. هر چه بيشتر مي‌خواندم سوالاتم بيشتر مي‌شد. چرا پائول براي ديدن من آمده است؟ او عنوان مشكلش را در نوشن بيان كرده بود؛ اما چرا هيچ علاقه‌اي به كشف مشكل نوشتنش نداشت؟ چرااز دادن جزئيات زندگي‌اش به من اجتناب مي كرد؟ و چرا اصرار داشت كه همه وقتي كه با هم هستيم را به خواندن اين نامه‌ها بگذرانيم كه سال ها پيش نوشته شده‌اند؟ ما نياز به درك آن داشتيم. من بايد قبل از اين كه از هم جدا شويم اين مسائل را حل و فصل مي‌كردم.

وقتي نيچه گريست (رماني درباره تسخير ذهن برنده مدال طلاي داستان‌نويسي از باشگاه مشترك‌المنافع كاليفرنيا)

 • 70,000 تومان

اما چرا نيچه؟ چرا اصولا بايد رماني نوشته شود كه ايفاگر نقش اصلي آن فردريش نيچه فيلسوف باشد؟ نخست آنكه، در نوشته‌هاي نيچه مي‌توان باورهاي زيربنايي من را درباره روان‌درماني اگزيستانسيال و مفهوم افسردگي يافت. البته، نه به اين صورت كه آثارش را بخوانم و سپس، براساس ديدگاه‌هايش، روش‌هايي كلينيكي درماني‌اي را عامدا مطرح سازم. من هرگز به اين شيوه عمل نكرده‌ام. بلكه پس از آنكه تجربيات كلينيكي‌ام درباره چگونگي درمان اگزيستانسيال شكل گرفت به فلسفه رجوع مي‌كنم تا كارم اعتبار و عمق بيشتري بيابد.

درمان شوپنهاور

 • 90,000 تومان

درمان شوپنهاور اثر اروين يالوم رماني نوشته شده بر محور ديدگاه‌هاي روانشناسي مي‌باشد كه در سال 2005 منتشر شده است. كتاب روايت زندگي روانپزشكي است كه به بيماري سرطان بدخيم پوست مبتلا شده است. وي پس از وقفه كوتاهي جلسات روان‌درماني گروهي خود را ادامه مي‌دهد تا تسليم هراس از مرگ نشود. در اين رهگذر نظرات آرتور شوپنهاور فيلسوف بزرگ مطرح مي‌شود.

وقتي نيچه گريست (رماني درباره وسواس) گالينگور

 • 88,000 تومان

وقتي نيچه گريست (رماني درباره وسواس) گالينگور

مخلوقات 1 روز

 • 35,000 تومان

چه چيزي به زندگي ارزش زيستن مي‌بخشد؟ براي داشتن يك زندگي معنادار چه كاري مي‌توانيم انجام دهيم و بايد چگونه با پايان اجتناب‌ناپذير خود رو به رو گرديم؟ اروين يالوم روانشناسي و نويسنده برجسته، در طول دوران طولاني فعاليت حرفه‌اي خود، بيماران و خوانندگانش را به مواجهه با دو چالش اصلي زندگي فرا مي‌خواند: اين كه همگي بايد يك روز مرگ را در آغوش بگيريم و دوم آنكه هر كدام از ما مكلف هستيم طوري زندگي كنيم كه ارزش زيستن داشته باشد. اين كتاب به سختي‌هاي مواجهه با اين چالش‌ها پرداخته و مانند ساير آثار يالوم با نگاهي هوشمندانه، دلسوزي و در عين حال بي‌پرده، به روح آدمي و تمام رنج‌ها، سردرگمي‌ها و اميدهايش مي‌پردازد.

وقتي نيچه گريست

 • 95,000 تومان

بروئر گفت: عجيب است كه كابوس‌هاي ما متضاد هستند. زني مرا از مرگ نجات مي‌دهد ولي زني در كابوس تو مرگ مي‌آفريند! بله كابوس من چنين است. من هم به آن اعتقاد دارم. عشق به زن يعني بيزاري از زندگي!

وقتي نيچه گريست

 • 75,000 تومان

رمان وقتي نيچه گريست آميزه‌اي است حيرت‌انگيز از واقعيت و خيال، تاريخي كه شايد اگر دست تقدير كمي نرمش نشان مي‌داد، به وقوع مي‌پيوست.در اين رمان شاهد رويايي شخصيت‌هاي برجسته و تأثيرگذار در تاريخ بشريت هستيم؛ فردريك نيچه، ژوزف بروئر، زيگموند فرويد، لو سالومه و برتا پاپنهايم. فردريك نيچه، فيلسوفي كه در زمان حيات خود هرگز شناخته نشد، فيلسوفي متعلق به آيندگان كه پوچ‌گرايي در نگاه او متبلور شد، فيلسوفي كه در تنهايي و عزلت زيست و سرانجام در دام زيبارويي به نام لو سالومه گرفتار شد اما چون وصال يار ممكن نشد، به افسردگي مبتلا شد.در آن سوي داستان ژوزف بروئر قرار دارد، طبيب حاذقي كه به تازگي روشي براي درمان بيماري‌هاي رواني ابداع كرده و سرمست عشق بيمار افسونگر خويش برتا پاپنهايم است. زيگموند فرويد، پدر علم روانكاوي به ياري استاد خود ژرزف بروئر مي‌شتابد تا راهي براي درمان افسردگي نيچه پيدا كنند تا مبادا او دست به خودكشي زده و تاريخ از وجود چنين نابغه‌اي بي‌نصيب بماند. شايد مدارك و شواهدي دال بر ديدار نيچه و بروئر در دنياي واقعي در دست نباشد اما تاريخ پر رمز و راز‌تر از آن است كه بتواند از زير و بم آن به طور كامل سر در بياورد.

آنگه كه خود را يافتم

 • 42,000 تومان

اروين يالوم، قصه‌گوي روايت‌هاي روان‌درماني، كسي كه زندگي خود را صرف پژوهش در روان انسان‌ها و كمك به «پرمعنا زيستن» انسان‌ها كرده است، اين بار در ميانه هشتاد و شش سالگي زاويه نگاه درمان‌گرانه‌اش را به سمت خود چرخانده و به بررسي ارتباطاتي پرداخته كه در شكل دادن به «خود» دروني‌اش نقش داشته‌اند. او با به تصوير كشيدن آسيب‌پذيرترين بخش‌هاي دروني خود از زندگي شخصي‌اش پرده‌برداري مي‌كند و در نهايت نه‌تنها قصد دارد آن‌چه را سال‌ها براي «پرمعنا زيستن» به ديگران تجويز كرده است به‌كار گيرد، بلكه خود با پايان اجتناب‌ناپذير هستي كنار بيايد. يالوم، كه يهودي‌زاده‌اي مهاجر است، در اين كتاب از مبارزات و سختي‌هاي زندگي‌اش مي‌گويد. او در محله‌اي فقيرنشين، مملو از سوسك و موش و جرايم، در واشينگتن دي سي بزرگ مي‌شود و براي فروريختن حصار فقر و فلاكت به پزشكي روي مي‌آورد. با موانع فرهنگي و نژادي حاكم بر مدرسه پزشكي استنفورد در دهه 60 ميلادي مبارزه مي‌كند و براي درك و فهم بهتر روان آدمي به پژوهش روي مي‌آورد. او تك تك اقدامات انقلابي خود در زمينه روان‌درماني گروهي و روان‌درماني اگزيستانسيال را برمي‌شمارد و منشا روش‌هايي را كه حاصل قرن‌ها حكمت و خرد متفكراني بزرگ‌اند بازگو مي‌كند. او از ايده‌هاي الهام‌بخش آثار اصلي خود از جمله «دژخيم عشق»، «وقتي نيچه گريست» و «انسان موجودي يك‌روزه» هم مي‌نويسد. آثار يالوم، با تلفيق روانشناسي و فلسفه، بينشي نو در باب شرايط انساني ارائه مي‌دهند.

سرگذشت يالوم

 • 50,000 تومان

وقتي نويسنده‌اي تصميم مي‌گيرد آخرين كتابش را بنويسد و قلمش را آويزان كند دلتنگي اولين حسي است كه به سراغ خوانندگانش مي‌آيد. اروين يالوم كه با وجود شهره بودنش در روانكاوي، دستي بر آتش ادبيات دارد، با رمان وقتي نيچه گريست ژانري بديع در ادبيات گنجاند. يگ قرني مي‌شود كه روانكاوان شبيه كيمياگران مرموزانه سرزمين ناخودآگاه را پادشاهي مي‌كنند و يالوم پرده از رازهايي برداشت كه چطور دروغگويان روي مبل، مجاب به لبخند مي‌شوند. مسلما آخرين تير هر شكارچي، بزرگترين هدف را مي‌زند و اين بار يالوم است كه روي كاناپه روانكاوي‌اش دراز كشيده و براي ما از ترسها و دغدغه‌هاي يك عمر زندگي مي‌گويد و مخاطب روانكاو اين قصه است.

1  2  3  4  صفحه‌ی 1